273 SOUTĚŽ: Hledáte originální a kvalitní parfémy na Vánoce? Tady je najdete!

Adrián  |  10. 11. 2015  |  Přidat komentář

top

Snad všichni z nás si v tomto předvánočním období lámou hlavu nad tím, jak najít nějaký jedinečný, zajímavý a originální dárek pod stromeček. Pro sebe anebo pro někoho blízkého.

Niche parfémy představují to nejlepší ze světa parfumářství. Nepodléhají módním trendům, obsahují ty nejlepší ingredience, které jsou vyváženy v dokonalé harmonii. Pokud jste už unaveni z klasických parfémů a toužíte po novém dobrodružství, hledáte parfém s dobrou výdrží a především chcete vonět JINAK než všichni okolo, potom jste na správné adrese – niche parfémy všechny tyto požadavky splňují.

Ulehčili jsme vám poměrně složitý úkol a z niche parfémů jsme vybrali ty nejzajímavější a nejoblíbenější. K těmto TOP dámským a pánským niche parfémům připojujeme i krátkou a výstižnou charakteristiku, které vám je přiblíží. Můžete si přečíst, komu by parfém svědčil a jaké jsou její či jeho preference výběru, k čemu inklinuje, jaký charakter vystihuje… Věříme, že vám tím pomůžeme lépe se zorientovat a najít ten správný niche parfém. Protože niche parfémy jsou tím nejlepším vánočním dárkem, pokud chcete udělat radost i mile překvapit.

Jeden niche parfém tu máme pro vás. Vyhrajte ho!

Kdo by nechtěl mít některý niche parfém doma? Nyní ho můžete vyhrát v naší soutěži! Stačí napsat do komentáře pod tento článek, který parfém se podle vás nejlépe hodí jako vánoční dárek a proč. A nezapomeňte do komentáře přidat váš email.

Jeden z vás, koho vylosujeme, vyhrává unisex niche parfém Odori Iris 100 ml!

Soutěž probíhá od 10. 11. 2015 do 10. 12. 2015.

Niche parfém vyhrává...

...už jsme vylosovali výherce niche parfému Odori Iris 100 ml. Parfém vyhrává Hana Růžičková, která nám napsala komentář 17. 11. 2015 0:30:28. Gratulujeme! 

Dámské parfémy pro tu, která…

Montale - Roses Musk

…má ráda vůni čistoty. Vůni, která nikoho neurazí, která je jemná a podtrhne její ženskost. Za symbol čistoty a ženskosti považuje růži. Je to její nejoblíbenější květ. Hledá parfém, který by podtrhnul její ženskost.

Amouage - Honour Woman

bílá barva ji vystihuje. Miluje vůni bílých květů a to především gardénie, tuberózy a jasmínu. Nejvíce ji přitahuje jejich sladkost. Umí ocenit kvalitu a originalitu vůně. Hledá parfém, který se dá nosit po celý rok.

Escentric Molecules - Molecule 01

ráda se nechá překvapit a je otevřená každému dobrodružství. Impulzivnost je jí vlastní. Nepotřebuje na sebe za každou cenu upozorňovat, avšak kompliment ji potěší. Květy nepovažuje za jediný symbol vystihující ženskost. Miluje jemnou vůni dřeva.

Montale - Pure Gold

kombinace ovocné a květinové vůně je pro ni doslova podmaňující. Vidí a především z něj cítí ztělesnění romantiky a nostalgie na vzpomínky svého prvního parfému. Umí ocenit, jak parfém dokáže promísit vzpomínky s přítomností, dětství s dospělostí nebo hravost s decentností. Touží, aby jí parfém stále dokola připomínal tento kaleidoskop protikladů.

Serge Lutens - Chergui

miluje orientální vůně. Zejména pro jejich hloubku a komplexnost - jsou přesně jako její duše s mnoha zákoutími. Zároveň má ráda sladké vůně. Umí ocenit vkus a francouzský šarm. Nebojí se nosit charakteristické vůně a také vůně plné smyslnosti a jemnosti. Její srdce je teplé, umí zahřát - stejně jako tento parfém.

Pánské parfémy pro toho, který…

Mancera - Cedrat Boise

vyrůstal na typicky mužských citrusových vůních, které miluje. Nyní se však potřebuje posunout dál. Hledá mužnou vůni, která pozvedne jeho ego. Miluje, když si ho ženy všímají - také díky vůni. Hledá parfém, který ho bude vystihovat jak v práci, tak v tělocvičně, anebo i když bude jen tak ležérně oblečený.

Amouage - Reflection Man

má rád jemně sladké vůně. Chce vonět čistotou, téměř jako by právě vyšel ze sprchy. Nebojí se jemné pudrovitosti v parfému. Vůně sladkého jasmínu mu také vůbec nevadí. Chce vonět sofistikovaně, luxusně a nebojí se na sebe upoutat pozornost.

Creed - Aventus

…je alfa muž. Vůdce. Dobyvatel. Hledá jedinečnou pánskou vůni, která by zdůrazňovala jeho mužské kvality. Přiklání se k čistým, jemně ovocným vůním, které však v sobě ukrývají hloubku a tajuplnost.

Escentric Molecules - Molecule 01

…se rád nechá překvapit a je otevřený dobrodružstvím. Impulzivnost je mu vlastní. Nepotřebuje na sebe za každou cenu upozorňovat, avšak kompliment ho potěší. V jednoduchosti umí najít půvab. Miluje jemnou vůni dřeva. Hledá parfém, který je plný protikladů.

Comme Des Garcons - Wonderwood

miluje vůni dřeva. Považuje ho za symbol mužnosti. Nemá potřebu na sebe za každou cenu upozorňovat. Ve střídmosti nachází potěšení. Dřevo je pro něho taktéž symbol hloubky - přesně jako jeho povaha. Je rozvážný, má svoje hodnoty a je konzervativní. To ho naplňuje.

Související produkty

Komentáře

V diskuzi je 273 příspěvků

Komentáře k příspěvku:
Groger Petr  |  15. 5. 2018 14:09:02
Zajišťujeme půjčku pro všechny s opakujícím se příjmem - zaměstnanci, podnikatelé, seniory, ženy v MD. Výše úvěru: až 500 000 000 Kč. Během 10 minut provedeme tzv. Scoringového klienta, který vypočítává, kolik peněz si každý klient může půjčit za jak dlouho as vysokou splátkou. Důkazy jsou jednoduché, od podpisu smlouvy až po doklad o kompletní dokumentaci, dohodnutá částka bude do vašeho účtu do 24 hodin. Poskytuji individuální přístup ke každému klientovi a komplexní služby po celou dobu trvání úvěru. Ne klienti, kteří jsou v exekuci nebo insolvenci. Stačí poslat SMS nebo napsat e-mail. Jsem svázaný agent pro jednoho agenta. e-mail - Úvěr od soukromých investorů
odpovědět
Senecaut Peter  |  11. 4. 2018 2:54:35
Som Senecaut Peter, som úverový veriteľ, rozdávam úvery jednotlivcom a spoločnostiam na obchodné a osobné účely, kontaktujte ma, ak potrebujete akúkoľvek pôžičku. Poskytujem úvery širokej verejnosti s úrokovou sadzbou 2%. Kontaktujte ma na adrese a oficiálny e-mail je
odpovědět
Lucie Jana  |  10. 4. 2018 7:26:10
Jsme tým lidí s profesionálně vyškoleným personálem, který se o vás ve finanční věci pečlivě postará. Zaručujeme rychlé vyřízení vašich úvěru s vysokou spokojeností. Naše finance jsou vám plně k dispozici. Více na http://www.pujckaprovasihned.cz EMAIL:
odpovědět
Lucie Jana  |  10. 4. 2018 7:25:49
Jsme tým lidí s profesionálně vyškoleným personálem, který se o vás ve finanční věci pečlivě postará. Zaručujeme rychlé vyřízení vašich úvěru s vysokou spokojeností. Naše finance jsou vám plně k dispozici. Více na http://www.pujckaprovasihned.cz EMAIL:
odpovědět
Angelika Denis  |  7. 4. 2018 8:08:17
Potřebujete 100% financování platby dluhu nebo zahájení nového podnikání? Pokud ano, kontaktujte mě nyní pro více informací prostřednictvím:
odpovědět
Angelika Denis  |  7. 4. 2018 7:47:41
Potřebujete 100% financování platby dluhu nebo zahájení nového podnikání? Pokud ano, kontaktujte mě nyní pro více informací prostřednictvím:
odpovědět
Pastor Osas Ben  |  24. 1. 2018 13:16:20
Naléhavě potřebujete peníze? Můžeme ti pomoct! Jste v současné situaci v potížích nebo vás hrozí v potížích? Tímto způsobem vám dáváme možnost vyvíjet nový vývoj. Jako bohatá osoba cítím povinnost pomáhat lidem, kteří se snaží, aby jim poskytli šanci. Každý si zaslouží druhou šanci a od té doby, co vláda selže, bude muset pocházet od ostatních. Žádná částka není pro nás příliš šílená a splatnost, kterou určíme vzájemnou dohodou. Žádné překvapení, žádné další náklady, ale jen dohodnuté částky a nic jiného. Už nečekejte a komentujte tento příspěvek. Uveďte částku, kterou chcete požádat, a my vás budeme kontaktovat se všemi možnostmi. kontaktujte nás dnes na Naléhavě potřebujete peníze? Můžeme ti pomoct!
odpovědět
Pastor Osas Ben  |  28. 9. 2017 18:17:42
Naléhavě potřebujete peníze? Můžeme vám pomoci! Jste v současné situaci v potížích nebo vás hrozí v potížích? Tímto způsobem vám dáváme možnost vyvíjet nový vývoj. Jako bohatá osoba cítím povinnost pomáhat lidem, kteří se snaží, aby jim poskytli šanci. Každý si zaslouží druhou šanci a od té doby, co vláda selže, bude muset pocházet od ostatních. Žádná částka není pro nás příliš šílená a splatnost, kterou určíme vzájemnou dohodou. Žádné překvapení, žádné další náklady, ale jen dohodnuté částky a nic jiného. Už nečekejte a komentujte tento příspěvek. Uveďte částku, kterou chcete požádat, a my vás budeme kontaktovat se všemi možnostmi. kontaktujte nás dnes na Naléhavě potřebujete peníze? Můžeme vám pomoci!
odpovědět
Helena  |  19. 8. 2016 11:40:41
Dnes mi pani v OC Letmo ukazala parfem Niche, ktery proste musim mit. Jako vanocni darek by byl naprosto bombasticky - Serge Lutens Serge Lutens L´Eau parfemovaná voda pro ženy
odpovědět
Hana  |  11. 12. 2015 19:48:23
Z výhry mám velkou radost. Děkuji .-)
odpovědět
Jaro  |  11. 12. 2015 7:59:14
Escentric Molecules - Molecule 01 - táto vôňa môže byť zaujímavá
odpovědět
Klára  |  11. 12. 2015 7:57:46
Montale - Pure Gold - kvetinovo - ovocná vôňa - určite výborná
odpovědět
Klára  |  11. 12. 2015 7:57:44
Montale - Pure Gold - kvetinovo - ovocná vôňa - určite výborná
odpovědět
Lyudmyla  |  10. 12. 2015 22:30:59
Mancera - Cedrat Boise je osvěžující vůně pro muže i ženy.
odpovědět
Gyorgy  |  10. 12. 2015 22:26:52
Escentric Molecules Molecule - Je to konceptuálna vôňa,
odpovědět
Tatyjana  |  10. 12. 2015 22:22:15
Montale - Pure Gold- by mi urobil radosť.
odpovědět
Sofia  |  10. 12. 2015 13:45:02
Amouge - Ciel - byl to můj svatební parfém a tak v manželovi vyovolám vzpomínku touto vůni. Miluji vůně parfému, dokážu si s nimi spojit zážitky.
odpovědět
Hana  |  10. 12. 2015 12:09:05
Montale - protiklady se vždy přitahují
odpovědět
Petronela  |  10. 12. 2015 9:21:03
Montale - Roses Musk - túto by som rada darovala mame, má rada jemné vône
odpovědět
Bolek  |  9. 12. 2015 14:59:38
Creed - Aventus, kterej chlap by si nepřál dostat pod stromek vůni, která z něj udělá alfa samce?
odpovědět
Maruška  |  9. 12. 2015 14:57:53
Serge Lutens - Chergui, protože její srdce je teplé a umí zahřát, což v zimě určitě přijde vhod.
odpovědět
Marie  |  9. 12. 2015 14:56:21
Montale - Roses Musk, s vůní čistoty jako vánočním dárkem určitě nemůžete nic zkazit.
odpovědět
Nikola  |  9. 12. 2015 14:54:27
Amouage - Honour Woman, protože se dá nosit po celý rok.
odpovědět
kamencok  |  9. 12. 2015 12:35:38
Montale - Dark Purple -- sladká vôňa pre sladký život :) ,
odpovědět
Michal  |  9. 12. 2015 9:48:19
Escentric Molecules Molecule pre mňa, aby som si už konečne našiel frajerku.
odpovědět
Erika  |  8. 12. 2015 10:04:01
Salvatore Ferragamo incanto shine = jemna cista svieza romanticka vona😄
odpovědět
Erika  |  8. 12. 2015 10:01:04
Salvatore Ferragamo incanto shine = jemna cista svieza romanticka vona 😄
odpovědět
VLASTA  |  6. 12. 2015 20:36:26
Chanel Coco Mademoiselle-VELICE NEODOLATELNÁ
odpovědět
Isabela  |  6. 12. 2015 14:53:37
Montale - Pure gold pro :D
odpovědět
igor  |  5. 12. 2015 14:11:04
Montale Rose Elixir - krásna ovocná vôňa-
odpovědět
Maria  |  5. 12. 2015 13:40:46
Montale roses musk, nikdy
odpovědět
Lenka  |  4. 12. 2015 22:37:39
DIOR - nikdy nezklame!
odpovědět
Anežka  |  4. 12. 2015 16:19:59
Montale - Pure Gold je pro mě jasný favorit. Myslím, že kombinací květinové a ovocné vůně se nikdy nedá nic zkazit a hodí se pro každou příležitost.
odpovědět
Marie  |  3. 12. 2015 22:16:01
Amouage - Honour Woman - veškeré vůně od Amouage jsou neskutečně úžasné, proto věřím, že by tato vůně potěšila pod stromečkem každou ženu.
odpovědět
irena.debnarova  |  3. 12. 2015 20:20:35
Montale - Pure Gold: doufám, že ta voňavá kombinace vzpomínek a současnosti, která mne v posledních letech posiluje v nelehkých chvílích, mi vydrží a pomůže i v závěru života.
odpovědět
DAVID  |  2. 12. 2015 19:19:50
Jako ideální dárek který potěší každou ženu i muže jsou parfémy od Toma Forda, originální a smyslné vůně, které umožní cítit se více sebejistě a sexy. Moje oblíbená vůně je Tom Ford Tobacco Vanille, tu bych letos rád viděl pod stromečkem :))
odpovědět
Dajana  |  2. 12. 2015 12:52:49
Nejvhodnější parfém jako vánoční dárek, to je těžké. Každý je jiný, má rád jiné vůně a určitě by to měla být vůně, kterou ten pro koho to je, má rád. Za mě by to byla například Chloé Chloé Intense :)
odpovědět
Dajana  |  2. 12. 2015 12:53:54
Nejvhodnější parfém jako vánoční dárek, to je těžké. Každý je jiný, má rád jiné vůně a určitě by to měla být vůně, kterou ten pro koho to je, má rád. Za mě by to byla například Chloé Chloé Intense :), email:
odpovědět
Veronika  |  1. 12. 2015 21:07:48
Pod Vánočním stromkem vždy najdu vůni od Britney Spears a mám vždy velkou radost. Její vůně jsou originální a flakoneky jsou krásné. Každá vůně od Britney Spears je prostě okouzlující jako každá žena.
odpovědět
Helenečka  |  1. 12. 2015 19:26:15
Pro mě jakýkoli parfém je jeden z těch nejkrásnějších dárečků.. Miluji vůni která je originální a jedinečná, avšak nikdy nejsem schopna vydržet u jedné vůně. Zkrátka podkud pod stromeček najdu dareček ve kterém bude parfém, budu mít velikou radost. A abych si pojistila tento dárek ve formě parfému.. Snažím se svému partnerovi nenápadně podstrkovat, že je neuvěřitelné jak je výhodné nakupovat přes parfums. Předvším proto, že to objedná z pohodlí domova a také si to může vyzvednout v Ostravě osobně 😉
odpovědět
Helenečka  |  1. 12. 2015 19:28:45
Pro mě jakýkoli parfém je jeden z těch nejkrásnějších dárečků.. Miluji vůni která je originální a jedinečná, avšak nikdy nejsem schopna vydržet u jedné vůně. Zkrátka podkud pod stromeček najdu dareček ve kterém bude parfém, budu mít velikou radost. A abych si pojistila tento dárek ve formě parfému.. Snažím se svému partnerovi nenápadně podstrkovat, že je neuvěřitelné jak je výhodné nakupovat přes parfums. Předvším proto, že to objedná z pohodlí domova a také si to může vyzvednout v Ostravě osobně 😉 Ale kdybych měla jeden vybrat je to Chanel Madmasel 😉
odpovědět
Adriana  |  1. 12. 2015 18:30:48
Escentric Molecules Molecule 01. Originálna vôňa dreva.
odpovědět
Marianna  |  1. 12. 2015 16:44:38
Hugo boss no. 6. je top vôňa a erotická :-)
odpovědět
Marie  |  1. 12. 2015 11:57:29
Montale - Roses Musk
odpovědět
Edita  |  1. 12. 2015 9:28:12
Amouage - Honour Woman, protože bílá je barva Vánoc. Navíc je to vůně, která se dá nosit po celý rok. Krásný dárek, který stoprocentně nadchne každou ženu.
odpovědět
Jana  |  30. 11. 2015 20:57:38
Skvělý dárek by podle mě byla Amouage - Honour Woman. Je to luxusní vůně, kterou si obvykle žena sama nekoupí, proto je ideální ji dostat.
odpovědět
Jaroslav  |  30. 11. 2015 15:16:05
Comme Des Garcons Wonderwood , dřevo, citrus, zajímavý flakon = krásný vánoční dárek
odpovědět
Lenka  |  30. 11. 2015 15:06:30
Hugo boss No. 6 - je proste nejvonavejsi! .
odpovědět
Ivana  |  29. 11. 2015 21:30:00
Bílý luxus, bílá Creed Love in White, bílé Vánoce.
odpovědět
Jarmila  |  29. 11. 2015 18:21:30
pro mě na vánoce-zkusila bych vůni parfému ESCENTRIC MOLECULES-MOLECULE 01,protože ta vůně může být zajímavá a třeba pro mě jedinečná e-mail
odpovědět
Tereza  |  29. 11. 2015 16:40:06
Amouage honour woman je rozhodne ten nejlepsi vanocni darek a to hlavne proto, ze potesi nejen obdarovaneho, ale take cele jeho okoli :) Krasny den.
odpovědět
Jana  |  29. 11. 2015 13:23:16
Hugo Boss Ma Vie - podmanivá vůně pro mě a hlavně pro okolí- mail:
odpovědět
Niki  |  29. 11. 2015 9:47:02
Jako Vánoční dárek oceňuji Amouage Honour. Tento parfém je pro mne naprosto jedinečný, exkluzivní, nadčasový a má nádherný příběh. Skutečně mi vrací vzpomínky na překrásnou zemi, ze které pochází.
odpovědět
Rafael  |  28. 11. 2015 22:07:51
Chanel Coco Mademoiselle..... Jedného dne jsem přítelkyní koupil tenhle parfém k narozeninám,nikdy nezapomenu jak jsi přivoněla k tomu parfému a co k tomu vše řekla... Její slova. Tahle vůně je hrozně intenzivní, vůně vanilky a pomeranče a mandarinky je něco nádherného. K tomu ta vůně turecké růže do toho.. Prostě mě tenhle parfém srazil na kolena nikdy bych si nepomyslela že najdu parfém který mě charakterizuje. Vůně pomeranče milují, kůru od pomeranče dávám na topení abych tu vůní pocítila..... Vanilka je pro mě vůně která mi připomíná spousta věci..... Coco Mademoiselle mě srazila na kolena svojí dokonalosti..... Tohle byli její slova k tomu parfému.... Rozhodně bych ji tím potěšil kdyby to dostala jako dárek.... Ten parfém je doopravdy tak intenzivní a vůně kterou se nikdy nenabažíte tak jak ona :D... Dost pro ní ten parfém znamená, a rád bych udělal obrovskou radost!!!!
odpovědět
Petr  |  28. 11. 2015 18:11:03
Sahám po Escentric Molecules Molecule 01. Jemná vůně dřeva, intenzivní prožitek výjimečností a originální svůdnost vás naladí na tu správnou vánoční atmosféru.
odpovědět
Renda  |  28. 11. 2015 9:51:36
Dior J'adore. Protože tak nádhernou vůní kvalitní značky chci dát své lásce najevo, jak moc jí mám rád a jak moc pro mne znamená. Můj email:
odpovědět
Emma  |  28. 11. 2015 9:46:43
Ježíšku ☺ urcite bych si prala montale pure gold,protoze je nejlepsiiii a svudna a ja jsem blazen do parfemu...😉
odpovědět
Ivan  |  27. 11. 2015 21:49:49
Montale - Roses Musk
odpovědět
Anna  |  26. 11. 2015 22:14:23
Můj Ježíšek by mi mohl naježit Montale Pure Gold parfemovaná voda pro ženy a.zahradkovavcentrum.cz Děkuji....
odpovědět
Kamila  |  26. 11. 2015 14:15:17
Vůně pro mne vždy symbolizují i vzpomínky. Na můj první "parfém" což byla mamky Nivea:) Na vůně domovů mých kamarádek z dětství. Vzpomínky na vůni prádla ze skříně na chalupě. Vůně tělocvičny na základní škole. Vůně přírody ve vlasech po návratu z toulek. Jednoznačně tedy Montale - Pure Gold, parfém trochu odlišný od ostatních, jemný, hravý i energizující, jiný a zároveň nenápadný. Parfém který v nás vyvolá vlnu vzpomínek jež mohou být třeba i na vánoce a jejich specifickou voňavou atmosféru tepla, a momentů které pro nás byly něčím nejkrásnější ()
odpovědět
Andrej  |  25. 11. 2015 23:42:00
Hugo boss no. 6. je top vôňa a moja partnerka ju zbožňuje ;)
odpovědět
jana  |  25. 11. 2015 22:25:38
Montale - Pure Gold lebo na túto vônu by som zbalila muža mojich snov,
odpovědět
Tereza  |  25. 11. 2015 13:14:44
Vůně, kterou bych zvolila jako dárek pro přítele by byla Escentric Molecules - Molecule 01, díky tomu, že popisek, který byl u parfému napsán, je jako bych četla jeho samotnou duši a tenhle parfém, by ji podtrhl k dokonalosti.
odpovědět
jana  |  25. 11. 2015 10:30:14
Montale - Roses Musk
odpovědět
Eva  |  24. 11. 2015 15:07:41
jako vánoční dárek pro ženu bych vybrala Montale Pure Gold..ovocně květinové kompozice se hodně líbí...pro muže Amouage Reflektion protože je to nádherná vůně.
odpovědět
michaela  |  24. 11. 2015 14:15:57
Escentric Molecules - Molecule 01 - úplne ma vystihuje:)
odpovědět
Radka  |  23. 11. 2015 18:06:10
Vyberám si vôňu Creed - Aventus pre manžela, pretože chlap je chlap :) darovať parfum je ako darovať zážitok, vône nadväzujú k spomienkam, čuch zachytáva momenty prostredníctvom vôní...koľkí si už na niečo spomenuli vďaka vôni..."ach...táto vôňa mi pripomína detstvo...táto zase bývalého ;) napríklad..." Creed - Aventus používa môj manžel :) vôňa má dušu :) milujem vône !!!
odpovědět
Jana Zoulová  |  22. 11. 2015 18:29:55
zapomněla jsem
odpovědět
Jana  |  22. 11. 2015 18:29:01
já miluji na svém muži Hugo boss no. 6, ten mě voní moc, ale někdy proložím nějakou změnou, ale Hugo zatím vždy vyhrál
odpovědět
Aleš  |  22. 11. 2015 16:10:04
Hugo boss no. 6.
odpovědět
Gabriela  |  22. 11. 2015 16:07:17
Za mne jako dárek i kdykoliv jindy rozhodně Hugo Boss no.6. Tato vůně mě vždy uchvátí, ikdyž je pánská:-) .
odpovědět
terikkk  |  22. 11. 2015 14:57:20
Jako ideální dárek bych zvolila Escentric Molecules - Molecule 01, protože se přizpůsobí svému nositeli a nemůžete se tak netrefit do vkusu. Navíc každého uchvátí neotřelý koncept vůně.
odpovědět
Dáša  |  22. 11. 2015 13:40:05
Protože se na vánoce mají dávat originál dárky, darovala bych Escentric Molecules Molecule 01, moc mě zaujal popis jak dokáže každého zaujmout. d
odpovědět
Dagmar  |  22. 11. 2015 13:35:41
Jako vánoční dárek doporučuji Hugo Boss Ma vie.
odpovědět
Nicolette  |  21. 11. 2015 23:03:41
Lanvin - Jeanne :) je to najkrajsia a najlahodnejsia vona parfumu aku som kedy mala!
odpovědět
Lenka  |  21. 11. 2015 20:46:01
Lancome La Vie Est Belle...moc prijemná vune, ktera urcite udela radost,
odpovědět
Eva  |  21. 11. 2015 19:05:58
Podle mě je určitě každá vůně dobrým dárkem zvláště, když nějak vystihuje danou osobu, které parfémový dárek daruje... ideál je sjednocení vůně a názvu, popř. i flakonu. Ideálním dárkem pro ženu je např. vůně od Lancome La Vie Est Belle, který vystihuje ženu, kt. se obklopuje krásnými věcmi a miluje život. e-mail. eva-
odpovědět
Tereza  |  21. 11. 2015 17:44:26
Voyage D´Hermes, dokonalá vůni pro ni i pro něj.
odpovědět
Danka  |  21. 11. 2015 12:04:37
Calvin Klein Euphoria, krásne vonia nemozem z nej odtrhnut nos :)
odpovědět
Markéta  |  21. 11. 2015 11:24:12
Stoprocentně volím Giorgio Armani- Si. Vůně tohoto parfému je zkrátka okouzlující a je vhodná pro každou příležitost.
odpovědět
Klára  |  21. 11. 2015 11:22:46
Řekla bych že klasika - Hugo Boss a Calvin Klein :-)
odpovědět
Alena  |  21. 11. 2015 1:12:12
Calvin Klein Euphoria, protoze je to krásná vůně i na zimu😉
odpovědět
Gabina  |  20. 11. 2015 22:17:55
Mochino love a proc? Je proste uzasny.
odpovědět
Emi  |  20. 11. 2015 19:46:16
Ja by som odporucala Serge Lutens - Chergui, mam rada sladke orientalne vone :-)
odpovědět
Jana  |  20. 11. 2015 17:49:16
Určitě Montale - Pure Gold. Mám ráda květinovo ovocné vůně, tohle je přesně volba pro mě.
odpovědět
Monika  |  20. 11. 2015 13:09:32
Montale-Pure Gold skvela na vanocni darek
odpovědět
Alena  |  20. 11. 2015 12:43:17
Montale Pour Gold k vánocům jako stvořená.Romantická, svůdná,radostná a nezklame.
odpovědět
Andrea  |  20. 11. 2015 12:14:16
Jelikoz mi panske vune voni vic i na me, tak bych si vybrala vuni Comme Des Garcons - Wonderwood. Drevita vune je primo bozska a vydrzi opravdu dlouho. Vune, ktera je prijemna a osobita, proste cela ja :) email: Uz ted se moc tesim na Vanoce.
odpovědět
Monika  |  20. 11. 2015 12:11:52
Měla by to být hlavně vůně(parfém), který obdarovaného potěší a bude se mu líbit...proto se dárky dávají :).
odpovědět
Lucie  |  20. 11. 2015 11:57:07
Určitě každá vůně se hodí jako vánoční dárek, ale musí člověk tu osobu znát a vědět co přesně se k ní hodí. Proto je na podle mě na výběr parfém nejtěžší dárek. Nejvíc mě zaujal Montale Pure Gold svým složením i názvem.
odpovědět
Olívie  |  20. 11. 2015 10:49:03
Jako nejen vánoční, ale jakýkoli dárek se hodí všechny parfémy...každého krásnou vůní potěšíte :) Momentálně bych vybrala - Montale - Pure Gold a to na základě popisu výše uvedeném, abychom si při jeho rozbalení a přivonění všichni pěkně zavzpomínali, ať už ho dostane kdokoli. Myslím, že nostalgie a vzpomínky k vánocům neodmyslitelně patří. Navíc má krásně sváteční flakon,
odpovědět
Sylva  |  19. 11. 2015 14:50:15
Pro mě Montale-Roses Musk, mám ráda vůni čistoty
odpovědět
Gabriela  |  19. 11. 2015 13:46:45
Mám ráda lehké vůně a je to již téměř dvacet let, kdy jsem si koupila svůj první parfém Davidoff Cool Water. A i takto po letech, když tuto vůni ucítím, hlavou mi vždy proběhne: "Já tu vůni miluji!" Pro mě jasná volba :-) Ale každý člověk je originalita, a tak každý má svou volbu aneb "sto lidí, sto vůní".
odpovědět
Daniela  |  19. 11. 2015 13:05:00
Calvin Klein Euphoria Forbidden-teplá, příjemná vůně, ideální na zimu,
odpovědět
melanie  |  19. 11. 2015 8:48:45
K mým oblíbeným patří clinique happy a Terre D Hermés....příjemné a zajímavé
odpovědět
Antónia  |  18. 11. 2015 23:17:39
Všetky parfémy sú svojím zložením nejak zaujímavé.Sú krásne,svojou vôňou,obalom ale najmä účelom nás potešiť a prevoňať naše telá či už ženské alebo mužské.Veď čo môže byť krajšie ako nádherne voňavé telo.
odpovědět
jarmila  |  18. 11. 2015 23:10:30
Escentric Molecules 01
odpovědět
Šárka  |  18. 11. 2015 22:35:00
Osudová přitažlivost na první nadechnutí - Lancome La Vie Est Belle .
odpovědět
lenka  |  18. 11. 2015 22:31:07
Montale Rose Elixir - krásná ovocná vůně v nádherném flakónu.
odpovědět
Jarka  |  18. 11. 2015 21:46:17
K předchozímu doplňuji email, který jsem opoměla uvést:
odpovědět
Jarka  |  18. 11. 2015 21:43:34
Amouage Honour - nádherný flakon z bílého křišťálového skla se zlatým uzávěrem osazeným křišťálem Swarovski je už vzhledově krásný, jiskřivý vánoční dárek.Myslím, že bude trochu těžší - tím bude přímo určen pro zimní sváteční dny. Mne oslovila i velkávýdrž vůně a její intenzita. Musí být úžasná. Tu bych si přála najít pod stromečkem. Z pánských vůní bych vybrala Comme Des Garcons-Wonderwood. U mužů se mi líbí dřevitá vůně.
odpovědět
Jindra  |  18. 11. 2015 21:08:16
U mě vyhrává Salvator Dalí - na léto Sea and Sun a na podzim, zimu a jaro Eau de Ruby lips. Obě toaletky krásně voní, dlouho vydrží, jsou velice příjemné a nevtíravé.
odpovědět
Iva  |  18. 11. 2015 20:45:00
Je hodně parfémů, které jsou neodolatelné, ale mě by potěšil jakýkoliv z lásky darovaný. A nejspíš bych skákala radostí,kdybych třeba vyhrála ten váš ,to by pak byl i provoněný den .
odpovědět
Mária  |  18. 11. 2015 19:56:42
Pre mňa sa definitívne pod stromček hodí Alien od Thierry Mugler-a. Magická a nezameniteľná vôňa, podobne ako Angel.
odpovědět
Renata  |  18. 11. 2015 19:30:19
Moje zamilovaná vůně Extravagance od Givenchiho (v úzkém štíhlém flakónku s peříčkem na víčku) se už bohužel nevyrábí, její následovnice jsou jen slabý odvar. Škoda, že se některé vůně nevyrábí dále, i když je pochopitelné, že se výrobci snaží na trh uvádět stále nové a nové vůně.
odpovědět
Petra  |  18. 11. 2015 18:49:00
Givenchy Extravaganza, používám už mnoho let. Asi je čas na změnu :-)
odpovědět
Verča  |  18. 11. 2015 18:20:41
Má nejoblíbenější značka je Dior,každý rok kupuji pod stromeček nějaký parfém,zbožňuji když můj manžel hezky voní.
odpovědět
gita.h  |  18. 11. 2015 18:17:49
Zralé ženě bych darovala mou oblíbenou "zimní" EdT Femme individuelle od Mont Blanc! Je skvěle vyvážená, výrazná a velmi libá. Těší mne, když se mě ženy ptají, čím to tak krásně voním.... A její nespornou výhodou je i příznivá cena. A pokud bych si mohla dovolit koupit z těch dražších, tak Coco Mademoiselle od firmy Chanel! Je taktéž výrazná, nádherná, nezaměnitelná! S tou Vás nikdo nepřehlédne!
odpovědět
Magdaléna  |  18. 11. 2015 18:04:32
Montale - Pure Gold, květy a ovoce - skvělá kombinace, zlato pod stromeček;
odpovědět
Zdenka  |  18. 11. 2015 17:59:09
Jako vánoční dárek se hodí jakýkoliv parfém kupovaný s láskou k obdarovanému. A pokud se náhodou kupující do vůně úplně netrefí, tak je alespoň změna :).
odpovědět
Dáša  |  18. 11. 2015 17:57:52
Mancera Cedrat Boise - mám ráda svěží vůně
odpovědět
Oksana  |  18. 11. 2015 17:55:27
pro me - Lacoste Pour Femme, je lehka a pritazliva :)))
odpovědět
Libuše  |  18. 11. 2015 17:50:29
Já bych hlasovala pro Amouage Honour Woman, je to nádherná vůně, nadčasová, luxusní,.. svoji nositelku přesně charakterizuje.
odpovědět
Jaruška  |  18. 11. 2015 17:35:28
Já si myslím, že vhodný je jakýkoliv parfém jako vánoční dárek. Záleží na vkusu a když je věnovaný s láskou,tak si myslím,že se líbí jakýkoli :-) mail -
odpovědět
lucie  |  18. 11. 2015 17:31:04
jednoznačně některý z nejnovější řady ateliere cologne.
odpovědět
Helena  |  18. 11. 2015 17:14:50
Pro mne jako jedinečný Angel od Thierry Muglera. Nádherná vůně, která dlouho vydrží. Nadčasový parfém.
odpovědět
Helena  |  18. 11. 2015 17:16:17
Pro mne jako jedinečný Angel od Thierry Muglera. Nádherná vůně, která dlouho vydrží. Nadčasový parfém. zapomněla jsem
odpovědět
Jana  |  18. 11. 2015 17:09:20
Je více parfémů, které by mi na Vánoce udělaly radost. V poslední době jsem si ale velice oblíbila Dior J'adore. Skvělá vůně!
odpovědět
Rita  |  18. 11. 2015 16:37:31
Amouage Honour- jak ten vzduch pro mne!!!! Zachrante muj život= ja budu vam za to moc vděčná!!!
odpovědět
Rita  |  18. 11. 2015 16:51:10
odpovědět
Michaela  |  18. 11. 2015 16:24:14
Zaručeně Nina Ricci L´Extase - často jsem snila o tom, že si koupím parfém v Paříži, a vždy jsem odjela s prázdnou. Při mé poslední návštěvě jsem si nenechala ujít ten zážitek, abych si vybrala parfém na Champs Élysées. A udělala jsem správně. Podmanivá vůně, která sedne. Démonický, všeříkající flakon. Určitě bych doporučila mužům koupit tento parfém jako dárek pro jejich ženy... Už jen ten název slibuje mnohé. Jsem nadšená.
odpovědět
Rita  |  18. 11. 2015 16:36:51
Amouage Honour- jak ten vzduch pro mne!!!! Zachrante muj život= ja budu vam za to moc vděčná!!!
odpovědět
Louis  |  18. 11. 2015 15:49:33
Určitě Chanel,jako dárek úžasná věc pro každou ženu.Nezklame a překvapí....
odpovědět
Zdenka  |  18. 11. 2015 15:43:14
Skláním se před La Vie Est Belle. Cítíš se špatně? Všichni tě zradili? La Vie tě nezradí. Ráno, v poledne i večer, na jaře, v létě, na podzim i v zimě život je krásný s La Vie. Tak sladce mdlo je s La Vie, že klidně oželíš další pozemské slasti. Večer usínáš s La Vie, ráno se probouzíš s La Vie, všude tě provází, kamkoli jdeš. La Vie je věrná, La Vie je stálá. La Vie je óda na život.
odpovědět
Zdenka  |  18. 11. 2015 15:54:55
P.S.: Zapomněla jsem email:
odpovědět
marcel  |  18. 11. 2015 14:43:11
Montale Dark Aoud - teplé dřevo
odpovědět
Marie  |  18. 11. 2015 14:25:59
Serge Lutens - Chergui - dovede zahřát,
odpovědět
Monika  |  18. 11. 2015 14:23:39
Chanel Chance jednoznačne....pretože po Chanel túži každá žena:)
odpovědět
Karin  |  18. 11. 2015 14:02:20
mi by udělal velkou radost dárek od Calvin klein Euphoria :-),
odpovědět
Monika  |  18. 11. 2015 14:28:15
Úplne najkrajšia je nová voňa od Paco Rabanne Olympea,je to kásna smyselná voňa,dlho vydrží,je proste úžasná,úlne si ma podmanila :) .
odpovědět
Gabriela  |  18. 11. 2015 13:46:54
Pro mne je to clinique happy,
odpovědět
marie  |  18. 11. 2015 13:53:09
Jako darek jsou krasne vune od Diora.
odpovědět
marie  |  18. 11. 2015 13:56:02
Krasne jsou pro mne vune od
odpovědět
Gabriela  |  18. 11. 2015 13:45:02
Pro mne je to clinique happy
odpovědět
Petra  |  18. 11. 2015 13:40:10
Montale pure gold - k vánocům patří romantika, tak proč si ji nevykouzliut i pomocí parfému?
odpovědět
Petra  |  18. 11. 2015 13:40:08
Kterýkoliv parfém pod stromeček mě potěší , ale Montale- Roses nejvíc :-) ,
odpovědět
Věra  |  18. 11. 2015 13:27:34
Napíši Ježíškovi, ať mi zase donese Noa od Cacharela.......pro mne snová čistá, vůně, ke které se vždy vracím....minulý rok po Vánocích mne oslovil v obchodě cizí pán a říkal, že krásně voním....tomu říkám důkaz, že je krásná!!!! Která z nás by si něco takového
odpovědět
Radu  |  18. 11. 2015 13:22:59
Pro dámy určitě Paco Rabanne Lady Million - je to vhodná vůně na dlouhé zimní večery - bály plesy večírky i do divadla
odpovědět
Zdeněk  |  18. 11. 2015 13:19:18
Creed Aventus,
odpovědět
Vladimíra  |  18. 11. 2015 13:18:04
Jako vánoční dárek pro muže bych určitě zvolila Lancome Hypnose Pour Homme. Pro mě jedna z nejlepších a především neodolatelných pánských vůní. O Vánocích si mají být lidé blízcí a chlapa, který má na sobě tuto vůni, bych chtěla mít blízko nejen o Vánocích, ale celý rok... ;-)
odpovědět
Patrik  |  3. 8. 2017 12:47:56
Tak já si jí klidně koupím, ale opovaž se aby ti přestala vonět:)
odpovědět
Patrik  |  12. 10. 2017 15:32:31
Tak dneska jsem si jí koupil, takže jsem zvědavej jak to bude fungovat..
odpovědět
Eva  |  18. 11. 2015 13:12:25
odpovědět
Eva  |  18. 11. 2015 13:12:02
Pro mého muže jednoznačně Creed Aventus ..... sázka na jistotu, ráda dávám dary, z nichž máme radost oba.... já i obdarovaná osoba :) hezké Vánoce všem :-)
odpovědět
Lenka  |  18. 11. 2015 13:07:09
Přála bych si pod stromeček Amouage Honour, nemám na to ,abych si ho mohla dovolit koupit, tak drahý parfém a dle komentářů-nádherná vůně. A ani nikoho kdo by mi ho mohl koupit. lenka-
odpovědět
Jana  |  18. 11. 2015 12:39:07
Určitě k vánocům Amouage Honour krásné květinové vůně za kterou se každý otočí i přitahuje muže.
odpovědět
Světlana  |  18. 11. 2015 13:02:33
Určitě Montale -Roses Musk, vybrala bych ho pro mou sestru, která vůni dostávala na Vánoce, ale bohužel zapracoval osud a od toho kdo jí ho daroval ho už nikdy bohužel nemůže dostat .
odpovědět
Michaela  |  18. 11. 2015 12:38:30
Hypnotic Poison od Diora. Ten prostě nikdy nezestárne...
odpovědět
Iva  |  18. 11. 2015 12:38:11
Nadělila bych si Amouage Honour. Je ze všech nejdražší a já si nikdy nic drahého nekoupím, tak by to byl úžasný dárek.
odpovědět
Alena  |  18. 11. 2015 12:30:02
Ja by som vybrala asi 3-4 ako vianočný dareček,lebo podle popisků musia byť úchvatné,ale vyhral u mňa jeden a venovala by som Montale-Pure Gold a to preto,lebo je úžasné cítit vůni,ktorá Vás vráti do detstva alebo príjemných spomienok,navodí nostalgický pocit a Vy sa cítite uůžasne,príjemne a fajn,to sa i tak hodí k Vianociam :-) ,e-mail:
odpovědět
Dagmar  |  18. 11. 2015 12:28:46
Jedinečná vůně J'adore od Christian Dior. Miluje ji moje dcera i já :-)
odpovědět
ruzena  |  18. 11. 2015 12:26:29
mam dnes asi den blbec -vybrala bych Amouage-Honour woman
odpovědět
ruzena  |  18. 11. 2015 12:23:51
zapomela jsem svuj meil
odpovědět
ruzena  |  18. 11. 2015 12:23:04
ja bych ho vybrala pro sve syny bez kterych by me nebavilo tady byt jsou jediny kdo mi na svete zustali
odpovědět
Iva  |  18. 11. 2015 12:18:10
Jako dárek na Vánoce bych určitě vybrala Comme Des Garçons - Wonderwood. Dnešní doba přeje soutěživosti a sebestřednosti, a tak nikdy neuškodí vrátit se ke střídmosti a tiché sebejistotě, která není vystavována všude na odiv. To pro mě symbolizuje dřevitá mužská vůně - styl, nenucenou eleganci a luxus. Zkrátka ikonická klasika pro opravdu výjimečného muže, jenž si nepotřebuje nic dokazovat za každou cenu. Nádherné vyvedení flakónu také potěší, především jako dárek.
odpovědět
Míša  |  18. 11. 2015 12:02:23
Montane Pure Gold..protože tímto dárkem potěšíte mladé slečny i ženy středního
odpovědět
Zuzka  |  18. 11. 2015 11:23:00
Amouage Honor Woman ...
odpovědět
Monika  |  18. 11. 2015 11:12:22
Chanel Coco Mademoiselle, protoze ta vune je neuveritelne kouzelna stejne jako jsou vanocni svatky. <3
odpovědět
MD  |  20. 11. 2015 12:32:39
odpovědět
Markéta  |  18. 11. 2015 10:28:51
Amouage - Honour, protože co je víc, než kombinace půvabných bílých květin v srdci. Plus jako třešnička krásný elegantní flakón.
odpovědět
danka7  |  17. 11. 2015 23:10:07
Jednoznačně vůně Creed - Aventus, protože pro svého silného muže chci mít silnou a smyslnou vůni, která vydrží déle než jen pár hodin.
odpovědět
Iveta  |  17. 11. 2015 20:09:01
Pro dceru bych vybrala tento parfém Amouage - Honour Woman s vůní jasmínu, který by jí připomínal dovolenou v Tunisku, kde jasmínové keře nádherně voněly.
odpovědět
Bee  |  17. 11. 2015 12:34:00
Já bych vybrala pro svoji maminku parfém Amouage Honour, ať už kvůli názvu - pro mě nejdůležitější ženu v životě, kterou nikdy nedokážu dostatečně ocenit za to, co pro mě udělala, nebo kvůli nádhernému čistému bílému a dokonale preciznímu flakónku, přesně takového, jak vnímám svoji mámu. Dokonalou, vždy čistou a voňavou. ♥
odpovědět
Zuzana  |  17. 11. 2015 10:56:32
Najviac by ma potešila asi tá Escentric Molecules Molecule 01. V podstate všetky ma istým spôsobom zaujali, no o tejto vôni počúvam už hrozne dlho samé chvály, no nikdy som nemala šancu ju ovoňať. A podľa popisu vône je to vôňa presne pre mňa. :)
odpovědět
Hana S.  |  17. 11. 2015 0:50:34
Já bych jako vánoční dárek pro muže vybrala luxusní parfém Creed Aventus, protože ovocně-dřevitá vůně je pro něho "ta pravá". A pro sebe bych zvolila parfém Montale Roses Musk, protože mám ráda vůni čistoty. :-) email:
odpovědět
Alena  |  17. 11. 2015 0:40:46
Skvostným vánočním dárkem pro mého přítele (a i pro mě) by byla parfemovaná voda Comme Des Garcons Wonderwood, protože oba milujeme dřevité vůně. Navíc v originálním flakonu vypadá úžasně. :-) email:
odpovědět
Hana  |  17. 11. 2015 0:30:28
Jako dárek se hodí asi všechny z vybraných niche vůní, každá pro někoho jiného. :-) Manželovi by se nejlépe hodil jako vánoční dárek parfém Mancera Cedrat Boise. Jednoduše proto, že podtrhne jeho vyjímečnost. :-) Má rád dřevité vůně s ovocnými a citrusovými aspekty a tahle "perla" je přesně pro něho. ;) A i když je to vůně spíš na léto, právě proto se hodí v zimě, protože léto připomíná. :-) A navíc má luxusním balení, takže to bude skvostný dárek. A dalším pluse je, že takové vůně miluju i já a "sedí mi" .... Je to unisex vůně, že které budeme mít radost oba. :-) Dále by vybrala pro sebe parfemovanou vodu Montale Pure Gold, protože kombinace pižma, pačuli, ovocných vůní a vanilky musí být úžasná.
odpovědět
Hana Růžičková  |  17. 11. 2015 0:31:31
email:
odpovědět
ivana  |  16. 11. 2015 23:07:53
Amouage - Honour Woman
odpovědět
Dana  |  16. 11. 2015 22:02:59
Montale- Pure Gold. Pro svoji mamu protoze si zaslouzi byt hyckana.
odpovědět
Jana  |  16. 11. 2015 21:23:36
Amouge Honour Woman-čistá,jemná vůně květin-romantika:)
odpovědět
Verča  |  16. 11. 2015 21:21:01
Myslím,že nejlepší parfém k Vánocům je od Britney Spears - cirkus, protože už jena flakón připomíná Vánoční baňku, kulaťoučká s puntíky, navíc vůně slaďoučká a jemná, prostě nádherný dárek.. nasbírej je všechny ;)
odpovědět
Monika  |  16. 11. 2015 21:02:33
Já bych darovala Montale - Pure Gold protože kombinace ovoce a květin je nesmrtelná!
odpovědět
Petra  |  16. 11. 2015 20:37:54
Serge Lutens - Chergui, protože je to hřejivý orientální parfém a to se k Vánocům a zimě dokonale hodí :)
odpovědět
Petra  |  16. 11. 2015 20:38:36
Serge Lutens - Chergui, protože je to hřejivý orientální parfém a to se k Vánocům a zimě dokonale hodí :)
odpovědět
Petra Pilenová  |  16. 11. 2015 20:18:07
Amouage Honour .... miluji vůni jasmínu a karafiátu, tady se spojili, společně s dalšími ingrediencemi, v srdci této vůně a jako třešnička je nádherný křišťál na vrcholu uzávěru skleněného flakonu. Prostě dokonalost .....
odpovědět
Janka  |  16. 11. 2015 20:13:25
Serge Lutens - Chergui....... protože v chladných dnech "zahřeje" :-)
odpovědět
lenka  |  16. 11. 2015 20:00:24
Montale pure gold....😉
odpovědět
Loup  |  16. 11. 2015 13:13:43
Escentric Molecules - Molecule 01 - protože doby, kdy vůně maskovaly pachy, jsou naštěstí pryč a vůně je hlavně osobní věcí nositele - a když nepřekvapuje a neevokuje, nestojí snad ani za to. :)
odpovědět
Jozef  |  16. 11. 2015 10:05:12
Dobrý deň! To, ktorý parfém sa hodí najviac ako vianočný darček je veľmi špecifické. Záleží to totiž od toho, komu ho chcete darovať. Escentric Molecules - Molecule 01. Túto krásnu vôňu by som ja osobne volil pre moju sestru. A prečo? Popis vôňe ju dokonale vystihuje. Nikdy sa nebije s nikým o pozornosť a vo svojej jednoduchosti a kráse ju aj tak priťahuje. V srdci je to blázon - dobrodružná povaha. S plným nasadením sa venuje nielen škole ale aj širokej škále spoločenských aktivít (tanec, klavír, turistika a samozrejme ako u každej ženy - nakupovanie :) ). Vždy si dokáže na človeka nájsť čas, pomôcť mu a povzbudiť ho. Je to taký malý anjel a táto vôňa by k nej parádne sadla. Preto, ja by som volil ako vianočný darček práve túto vôňu. email:
odpovědět
Patrikson  |  16. 11. 2015 9:06:11
Montale pure gold -jediný z jedinečnych!
odpovědět
Lucinka  |  15. 11. 2015 16:16:22
Pro mě už více jak 10 let vánočním parfémem je Hypnotic poison od Dior.
odpovědět
jarus  |  15. 11. 2015 14:57:57
urcite bych nikomu nedarovla to co voni me..kazdy mame uplne jine vnimani smyslu a kazdymu voni neco jinyho.minuly rok jsem koupila sestre jeji nejoblibenejsi parfem acqua di gioia armani.takze nejdrive si zjistit a potom jednat))
odpovědět
Pucess  |  15. 11. 2015 14:19:43
Já bych darovala právě Odori Iris jako vzpomínku na Florencii, kde jsme byli a velmi se nám tam líbilo =)
odpovědět
Jesika  |  15. 11. 2015 11:41:27
Používám pouze jednu vovanku, protože jsem nenašla lepší vonavku. Ale chtěla bych poznat jeste lepší a rict si ano existuje jeste jiná lepší vůně. Proto si myslím, ze nejlepší volba by byla Serge Lutens Chergui.
odpovědět
Rado  |  15. 11. 2015 10:42:39
Escentric Molecules Molecule 01 toaletní voda unisex . Láska ide cez nos :D
odpovědět
Marek11  |  14. 11. 2015 23:49:42
Amouage - Honour Woman damska,alebo Amouage - Reflection Man panska-skvele teple vone na studene zimne dni.
odpovědět
Erika  |  14. 11. 2015 23:24:38
Amouage - Honour Woman !!! Vůně jasmínu je nádherná !!!
odpovědět
Jozef  |  14. 11. 2015 23:24:26
Ja bych radeji toho Lutense
odpovědět
Nikol  |  14. 11. 2015 21:46:16
Jakykoliv, protoze kvalitni parfem nemuze nikoho urazit.. :)
odpovědět
Iris  |  14. 11. 2015 21:39:56
Amouage - Honour Woman. Myslím, že každé ženě by udělala radost. Stačí se malinko trefit do vkusu a zamiluješ si jí. Parfém, ideální dárek :)
odpovědět
Patrícia  |  14. 11. 2015 21:23:59
Pre ženu Montale - Pure Gold, pretože je to určite neskutočne krásna vôňa a pre muža Creed - Aventus, pretože túto vôňu si viem predstaviť na patrnerovi, ktorý by priťahoval ženu úplne všetkým :) ()
odpovědět
Lukas  |  14. 11. 2015 20:50:49
Montale -Pure Gold,krásná vůně. A důvod? Minulé vánoce jsem ji koupil tchyni a vůbec ji nevoněla,a jelikož chci mít opět krásné vánoce,koupim ji to znovu :DD
odpovědět
Lukas  |  14. 11. 2015 23:17:15
odpovědět
M1R3K  |  14. 11. 2015 20:48:13
nový Dior Sauvage - zkusil jsem jej v zahraničí, a bohužel zde zatím není v nabídce. Až bude, koupím si jej :-)
odpovědět
Dominika  |  14. 11. 2015 19:44:56
Amouge- Honour Woman-sladkosť vône je skvelá :)
odpovědět
Dominika  |  14. 11. 2015 19:46:26
odpovědět
Mirka  |  14. 11. 2015 18:09:34
Já bych vybrala Montale - Pure Gold. Podle popisu krásná vůně, navíc ta zlatá barva se hodí k Vánocům a zároveň působí jakýmsi luxusním dojmem, čili ideální dárek.
odpovědět
Renáta  |  14. 11. 2015 15:38:36
Mancera Cedrat Boise - parfémovú vôňu pre mužov by som veľmi chcela vyhrať pre syna.Miluje citrusové vône,bol by to krásny darček na Vianoce.
odpovědět
Veronika  |  14. 11. 2015 11:32:12
Moje maminka si už dlouho přeje Chloe Chloe, takže se snažím udělat vše pro to, abych jí udělala radost a aby pod stromečkem našla konečně pořádný dárek :)
odpovědět
Mária  |  13. 11. 2015 23:47:18
Mancera - Cedrat Boise. Manžel citrusovú miluje
odpovědět
jozefina183  |  13. 11. 2015 21:04:30
Montale-pure gold je vynimočna vôna ,romanticka vianočna skratka pre vynimočnu ženu krasa
odpovědět
Milan  |  13. 11. 2015 17:35:04
Creed - Aventus:)) pretože je to výnimočná vôňa, vhodná ako darček na Vianoce pre môjho syna:))
odpovědět
Milan  |  13. 11. 2015 17:29:23
Creed - Aventus pre môjho syna ako stvorená:))
odpovědět
Diana  |  13. 11. 2015 14:19:20
Comme Des Garcons Wonderwood parfemovaná voda pro muže. môj partner miluje vôňu dreva
odpovědět
Jitka  |  13. 11. 2015 11:16:09
Creed - Aventus, přesně tahle vůně vystihuje mého partnera, on byl jednou dobyvatel, teď bych mu to chtěla oplatit :) Úžasný vánoční dárek <3
odpovědět
Lenkita  |  13. 11. 2015 7:01:15
Pro mě by byla ideální jako vánoční dárek vůně Amouage - Honour Woman, protože miluju bílé květy, jasmín úplně nejvíc, bílá k vánocům neodmyslitelně patří a navíc se dá vůně nosit po celý rok, což je ideální, protože bych se za rok mohla těšit na další nový parfém od Parfums.cz....pardon, od Ježíška. :o)
odpovědět
Ingrida  |  13. 11. 2015 0:07:23
Pôvodne som chcela napísať Montale - Pure Gold..ale potom zrazu...počkať...vypla som obraz i zvuk, predstavila si atmosféru Vianoc, sviatkov pokoja, porozumenia. AMOUAGE - HONOUR WOMAN. To je tá pravá vôňa. A prečo? Vôňa je umenie, doplnok, posledná časť odevu, ktorú nevidno... Niečo úžasné. A odráža "vôňu" duše. Vianoce by mali mať vôňu lásky, lebo je to najčistejší cit. A farba čistoty je biela. Tento dar by ešte viac znásobil čaro týtchto sviatkov.
odpovědět
Marie  |  12. 11. 2015 19:57:22
Montale - Pure Gold - protože pokud dokáže promísit vzpomínky s přítomností, dětství s dospělostí nebo hravost s decentností, tak je přesně jako Vánoce :)
odpovědět
Zuzka  |  12. 11. 2015 18:21:30
Creed-Aventus..pretože,dokonale vystihuje môjho muža ;)
odpovědět
Karol  |  12. 11. 2015 17:46:09
Take budu kupovat Montale k vanocum, moc se mi libi. Az na to ze si radsi zajdu do nejakeho obchodu, kde mam jistotu originalniho parfemu. Bohužel zde jsem se uz zklamala. Ale blog super!
odpovědět
Cynthia  |  12. 11. 2015 14:50:31
Montale - Pure Gold - mám rada ovocné a kvetinové vône, a samozrejme aj trošku romantiky :)
odpovědět
jarka  |  12. 11. 2015 13:32:25
odpovědět
Jarka  |  12. 11. 2015 13:31:21
Amouage - Reflection Man,nič nieje krajsie ako čerstvo okúpany ,nahy muž,ktory skonči u mna v posteli pod paplónom....
odpovědět
Andrea  |  12. 11. 2015 12:45:00
Montale - Pure gold lebo má uzastnu vonu :) stvorena pre mna :)
odpovědět
Zuzana  |  12. 11. 2015 12:42:36
Creed - Aventus - přesně popis mého manžela. Tuhle vůni bych mu určitě koupila.
odpovědět
Veronika  |  12. 11. 2015 12:39:53
Volila bych Amouage - Honour Woman, a nadělila bych ho sobě, z jednoho prostého důvodu... skrývá v sobě vůni, která mi připomíná něco z dětství, něco uklidňujícího, možná parfém, jehož součástí byl jasmín, který používala maminka. Navozuje mi pocit celkového klidu a spokojenosti, čehož se v dnešní uspěchané době dá dosáhnout jen velmi těžko.
odpovědět
Kačiky  |  12. 11. 2015 11:46:04
Už dlouho pokukuji po Amouage Reflection Man, pro mého chlapa, jako vyšitý.. :-)
odpovědět
Hana  |  12. 11. 2015 10:47:15
Jako vánoční dárek kamarádce bych volila Montale Pure Gold - je to až dráždivá francouzská vůně, vůně nezapomenutelného Orientu a jiskrnost Arabských zemí a vysoce kvalitních přírodních materiálů. Pierre Montanale zde vtiskl svou nezapomenutelnou kompozici smyslnosti a výrazu jemné květinové vůně v kombinaci s ovocnými tóny Orientu. A jako vánoční dárek partnerovi bych volila Comme des Garcons Wonderwood - protože jak sám říká tento francouzský tvůrce Antoine Lie " jde o tekuté dřevo – je to pozitivní předávkování dřevem“ a tato vůně je opravdu přímo překypující a plná různorodých dřevitých tónů a upřímně - nevím, který akord se mi v této vůni líbí víc...jestli bergamot, santal,cedr, agar…
odpovědět
Marie  |  12. 11. 2015 9:28:57
Amouage Honour Woman tak nádherný flakonek by se krásně vyjímal u nás pod stromečkem
odpovědět
Claire  |  12. 11. 2015 8:26:09
Myslím, že univerzálním dárkem pro ženu i muže je úžasný Un Jardin Sur Le Nil Hermes. Jeho nabuzující citrusové tóny jsou dokonalé, a je unisex.
odpovědět
Markéta  |  12. 11. 2015 8:19:51
Ideální dárek pro mého manžela - Mancera - Cedrat Boise - aby v práci působil suverénně sebevědomý.
odpovědět
Simona  |  12. 11. 2015 8:06:13
Hugo Boss Boss Ma Vie Pour Femme, protože je naprosto dokonalá.
odpovědět
Erika  |  12. 11. 2015 8:04:30
Mně by pod vánočním stromečkem udělala velkou radost Amouage - Honour Woman, protože se mi moc líbí vůně jasmínu. Gardénie a tuberóza jsou pomyslnou třešničkou na dortu. Složení vůně je podle mě naprosto dokonalé ! :) :)
odpovědět
Mirek  |  12. 11. 2015 8:00:08
Montale - Pure Gold jako hvězda zářící, jako plamen svíčky něžně hřející. Nejraději bych letos modré z nebe svoji ženě dal, ale vím jistě, že i tímto skvostem bych jí radost udělal. V rukou měla by flakon zlatý, jen do vůně byla by oděná ♡ , plavé vlasy, pohled plachý....pod stromečkem našel bych anděla.
odpovědět
Michal  |  12. 11. 2015 7:44:27
Amouage Reflection pre mňa, aby som si už konečne našiel ženu a mohol sa oženiť. ()
odpovědět
Veronika  |  11. 11. 2015 22:22:23
Montale roses musk. Zaujal mě popis, myslím že tohle je topravé pro mě.
odpovědět
Dana  |  11. 11. 2015 22:00:48
Opium YSL - luxus na luxusní příležitosti
odpovědět
Štefan  |  11. 11. 2015 22:00:26
Mancera - Cedrat Boise - je to veľmi príjemná vôňa,
odpovědět
radek  |  11. 11. 2015 21:02:06
Lancome Tresor parfemovaná voda pro ženy,Yves Saint Laurent Kouros toaletní voda pro muže no prostě klasika,která určitě
odpovědět
Leny  |  11. 11. 2015 20:39:43
Montale Pure Gold - už jen krásný lákavý zlatý flakon úžasně navodí vánoční atmosféru, a co teprve, když si přičichneme ;-) (neroli, pačuli, meruňka, pižmo, vanilka, květ pomerančovníku, jasmín, mandarinka) všechny ingredience, které lákají k nakousnutí, všechno do sebe nádherně vánočně zapadá, je to sázka na jistotu ;-) , už jen stačí počkat na Ježíška ;-) . " Dívka ve zlatém hávu, stojí a přesto, vyčnívá z davu. Nádherná vůně kolem ní se line, vše zastaví se, co jindy plyne. Je to láska na první pohled holt, její jméno je MONTALE PUEE GOLD. "
odpovědět
Erika  |  11. 11. 2015 18:00:05
Amouage Honor Woman , úžasná jemná voňa dokonalý darček pre dcéru,
odpovědět
Petra  |  11. 11. 2015 15:56:59
Montale Pure Gold - krásný zlatý flakonek a zlatá k vánocům prostě patří.
odpovědět
Darina  |  11. 11. 2015 15:38:02
Amouage Honor Woman biela farba evokuje Vianoce a pritom sa dá nosiť po celý
odpovědět
Vendula  |  11. 11. 2015 14:05:03
Montale Roses Musk prostě hned jak jsem parfém uviděla přišel mi prostě vánoční :)
odpovědět
Vendula  |  11. 11. 2015 16:39:02
odpovědět
milan  |  11. 11. 2015 13:12:41
Amouage Reflection pre jeho korenistu vonu,pikantna vona sa hodi k muzskej pritazlivosti a je velmi vhodna k zvadzaniu
odpovědět
Jana  |  11. 11. 2015 12:49:53
Právě ta, o kterou se soutěží-nemá ji každý.
odpovědět
Blažka  |  11. 11. 2015 12:38:32
Montale Pure Gold, pravý darček práve pre mňa na Vianoce:)) vôňa musí byť úžasná:))
odpovědět
Anton  |  11. 11. 2015 12:37:26
Ide samozrejme o vkus obdarovanej osoby, ale ak je to muž, tak Creed Aventus je veľmi dobrá voľba a ťažko ňou niečo pokaziť
odpovědět
Klárka  |  11. 11. 2015 9:07:33
Serge Lutens - Chergui : kořeněný a přesto sladce vonící parfém, který Vám připomene krásné období Vánoc, kdy je to doma provoněné perníčky a dlouhotrvající jako vzpomínky na Vánoce strávené s rodinou :-) Kdo by si nepřál mít Vánoce každý den :-)
odpovědět
Anji  |  11. 11. 2015 9:02:45
Hodia sa všetky. Hlavné je, aby bol darček venovaný od srdca.
odpovědět
Janka  |  11. 11. 2015 8:15:19
Montale - Roses Musk, pretože má krásne romantické balenie a ide o jemnú ženskú vôňu, ktorou sa nič nepokazí. Ruže má rada, takmer každá žena + krásny flakón dopĺňa tento darček. S touto vôňou by to boli romantické Vianoce.
odpovědět
Petra  |  11. 11. 2015 8:12:10
Montale - Pure Gold lebo brutálne vonia
odpovědět
šimon  |  11. 11. 2015 6:32:57
Creed - Aventus má peknú vonu už som si raz taký kúpil a bola fantasticka.
odpovědět
Eva  |  10. 11. 2015 23:29:45
Comme Des Garcons - Wonderwood milujem túto vôňu a chcem ju na ňom cítiť každý deň
odpovědět
Rita  |  10. 11. 2015 22:44:54
Montale Pure Gold parfemovaná voda pro ženy pekny darcek na Vianoce a taku znacku parfemu som este nemala :-)
odpovědět
Frederika  |  10. 11. 2015 22:41:54
Montale -Pure Gold,pre mamku,lebo ju neskutocne vystihuje :)
odpovědět
Štefan  |  10. 11. 2015 22:07:06
Creed - Aventus, na Vianoce ako darček by som si veľmi prial takúto fantastickú voňavku,
odpovědět
Kaja  |  10. 11. 2015 21:38:54
Serge Lutens - Chergui. Ten parfénm som už vyskúšala a vďaka nemu som sa cítila neskutočne sebavedome :)
odpovědět
jana  |  10. 11. 2015 21:35:34
Creed - Aventus, lebo ho presne vystihuje :)
odpovědět
Tomas  |  10. 11. 2015 21:18:49
Ralph Lauren Polo Black, lebo Ralph Lauren.
odpovědět
Jana  |  10. 11. 2015 21:10:56
ktorýkoľvek by mi urobil radosť,
odpovědět
Jana  |  10. 11. 2015 20:59:44
Comme Des Garcons - Wonderwood - popis dokonale vystihuje mojho manzelicka:o)
odpovědět
Kristína  |  10. 11. 2015 20:53:33
Montale - Roses Musk, keď si dám Musk, možno padne aj bozk:-)
odpovědět
Kristína  |  10. 11. 2015 20:54:33
Montale - Roses Musk, keď si dám Musk, možno padne aj bozk:-)
odpovědět
Milena  |  10. 11. 2015 20:49:08
Montale Pure Gold - podľa popisu je to vôňa, ktorá by bol ako stvorená pod stromček pre mňa.
odpovědět
Zdeno  |  10. 11. 2015 20:48:04
Amouage Honour - určite pre manželku pod stromček. MILUJE bielu farbu.
odpovědět
Daniela  |  10. 11. 2015 20:47:12
Montale Pure Gold -pre nádhernú vônu,
odpovědět
Marian  |  10. 11. 2015 20:40:15
Montale - Pure Gold-Pre sestru na 25.decembra-sestre k narodeninam.
odpovědět
Monika  |  10. 11. 2015 20:11:51
Montale- Pure Gold - pre mňa na Vianoce, lebo bola som dobrá ;)
odpovědět
Ľubica  |  10. 11. 2015 20:05:15
Comme Des Garcons - Wonderwood pre manžela, nakoľko miluje prírodu a všetko s ňou spojené! :)
odpovědět
Ľubica  |  10. 11. 2015 20:05:54
odpovědět
Monika  |  10. 11. 2015 20:03:14
http://www.parfums.cz/montale/pure-gold-parfemovana-voda-pro-zeny/ som presne ako tá vôňa - patríme k sebe
odpovědět
Monika  |  10. 11. 2015 20:04:02
odpovědět
Drahomíra  |  10. 11. 2015 19:58:38
Montale - Pure Gold, lebo mám rada romantiku.
odpovědět
Jaroslava  |  10. 11. 2015 19:45:19
Amouage -Honour Woman -biela farba, farba nevinnosti a krásy. Táto vôňa by mi pristala. A ako darček k Vianociam, veľmi, veľmi by som sa potešila.
odpovědět
Oľga  |  10. 11. 2015 19:43:51
Montale Pure Gold romantika na Vianoce to by bola krása,
odpovědět
Katarína  |  10. 11. 2015 19:34:36
Montale - Pure gold , tá vôňa je naozaj úžastná, akoby bola stvorená pre mňa. A ako Vianočný darček by ma nesmierne potešila.
odpovědět
katarina  |  10. 11. 2015 19:20:22
Montale - Pure gold...akurát pre mňa na Vianoce
odpovědět
iveta  |  10. 11. 2015 19:06:01
Amouage Honourm,ma taky viančny obal,
odpovědět
Gabriela  |  10. 11. 2015 18:58:35
Montale - Pure Gold-vánočná romantika musí byt :-)
odpovědět
Okomentujte článek
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností Notino s.r.o. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.​
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář: