45 Luxusní bytové vůně: jaká se hodí k vám (domů)?

Jana P  |  24. 7. 2018  |  Přidat komentář

vůně

Je jedno, jestli sdílíte malý byt s přáteli, nebo si zařizujete vlastní dům. Vůně, která vás při příchodu domů přivítá, by měla být jako vy: jedinečná. A proč se nespokojit s tím nejlepším? Luxusní bytové vůně čekají na vás….

Nevím, jak pro vás, ale pro mě jsou vůně důležité. Nesou s sebou vzpomínky, ovlivňují náladu, doma jednoznačně hrají roli v pocitu útulnosti. Ano, vůně k našemu domu patří stejně neodmyslitelně jako my samotní. A já právě hledám inspiraci. Připojíte se a prohlédnete si luxusní bytové vůně se mnou?

Italská kvalita

Abych pravdu řekla, nejčastěji volím difuzéry. Systém postupného uvolňování skrze tyčinky rozptyluje vůni po domě nenásilně. A kromě toho také zajímavě vypadají. Asi nejraději mám ty od Teatro Fraganze. Ve Florencii tuto značku založily 3 výjimečné ženy, které se spojily s předními italskými parfuméry, nechaly vyniknout svůj smysl pro design a pod rukama se jim rodí hotové voňavé zázraky. Všechno je navíc přírodní, myslí i na recyklaci materiálů a svou filozofií mi dokonale sedí!

Sladké, svěží i dřevité

Patříte-li ke gurmánům, nenechte si ujít Teatro Fraganze Dolce Vaniglia. Je opravdu sladká! Úplně nová a ovocná je Teatro Fraganze Rubino. V dárkové sadě neurazí ani k narozeninám nebo coby svatební dar. U mě na léto vítězí Teatro Fraganze Vento di Mare, protože vážně připomíná moře, které jsem letos ještě nestihla. Nebo Teatro Fraganze Bianco Divino: květinově-dřevitá, jež vás něžně obejme a nepustí…

Co vůně, to originál

Bavit by vás ale mohly ale také další luxusní difuzéry. S Millefiori Via Brera Tangerine Garden se ocitnete uprostřed citrusových hájů a květinových záhonů. Osvěží vás Chando a jeho Myst Lemon & Green Tea, a pokud si potrpíte spíš na dřevitý cedr, bude vás ve spojení s anýzem hýčkat difuzér Baobab Miombo Woodlands.

Luxusní bytové vůně

Pro dokonalou atmosféru…

Když jde o atmosféru, patří k vůním neodmyslitelně také vonné svíčky. Opravdu luxusní vonné svíčky umí pro změnu má oblíbená Teatro Fraganze. Květinová Fiore se prolíná s cedrem a pačuli, Speziato Fiorentino je pikantní, kořenitá. A Tabacco 1815 k vám domů přinese sladký kokos, zemité tabákové listy i vetiver s vanilkou… Perfektně laděné jako parfémy!!! (A i ty Teatro Fraganze umí, samozřejmě ty interiérové.)

Nikdy se neomrzí

Ještě nevíte? Vybírejte se mnou dál! Po bylinkách voní Comme des Garçons Series 3 Incense: Ouarzazate, santalové dřevo připomene Atelier Cologne Santal Carmin a dechberoucí je i Baobab a jeho Madagascar Vanilla.

Chcete svůj byt provonět a ještě krásně pročistit vzduch? Pak objevte kouzlo Katalytické lampy!

SOUTĚŽ:

Pořád to není ono? Pak je možná čas přestat vybírat a začít soutěžit. Protože o luxusní vůně do bytu s námi můžete právě teď také hrát – stačí nám odpovědět do komentářů na dvě jednoduché otázky a pro větší šanci na výhru článek veřejně nasdílet na Facebooku. My pak vybereme tu správnou a originální odpověď 😊

Víte, jak se jmenují zakladatelky značky Teatro Fragranze? A co pro vás osobně znamenají vůně?

Výměnou za tyto dvě odpovědi vás zařadíme do soutěže o dva parádní difuzéry Teatro Fraganze. Hrajeme o Borgo Degli Agrumi s ovocně-květinovou záplavou a můj oblíbený, mořem vonící Vento di Mare. Uvidíte, třeba se brzy rozvoní právě u vás doma! Výherci budou celkem dva, každý vyhraje oba z těchto produktů :)

Soutěž startuje dnes a poběží přesně do úterní půlnoci 31. 7. Dva výherce vyhlásíme den poté. Hodně štěstí!


Děkujeme za vaše odpovědi. 2x2 luxusní difuzéry Teatro Fragranze od nás získávají Veronika a Lenka Štefanová. Ozveme se vám na uvedený email. Ostatním děkujeme za účast a sledujte nás, brzy budeme soutěžit zase :) 

Související produkty

Komentáře

V diskuzi je 45 příspěvků

Komentáře k příspěvku:
Janetta  |  1. 8. 2018 6:50:02
zakladatelka těchto vůní jsou tři ženy : Fiorella Lucci Federica Schirra Gaia Caiani Osobně preferuji na to denní používání ovocné vůně ( citrusové ) , ale někdy mě při určitých příležitostí ohromí i jiný druh vůně , je to vždy o pocitu a příležitosti V bytě preferuji vůně typu čistoty ..svěžesti .. Každá (skoro každá )vůně mi připomíná nějaké období , miluji vůně
odpovědět
Michaela  |  31. 7. 2018 23:44:24
Tyto vůně založily 3 ženy a to: Fiorella Lucci, Federica Schirra a Gaia Caiani. Vůněmi je člověk obklipen celý život. Znamená pro mě objevování a to, když zkoumám v parfumeriich, která by byla vhodná pro mě nebo mé blízké. Dál jsou to vzpomínky. Je spoustu zážitků, osob nebo jen představ, které mi připomínají různé vůně. Mého partnera bych třeba za nic nevymenila, nejen, že je úžasný člověk, ale vždy tak pěkně voní, že už jen to podtrhuje jeho osobnost.
odpovědět
Zuzka  |  31. 7. 2018 21:28:28
Zakladatelky značky Teatro Fraganze se jmenují Fiorella Lucci, Gaia Caiani a Federica Shirra. Pro mě znamená a vytváří vůně tu pravou atmosféru mého domova. Kde je tam vím že jsem doma.. 🙂
odpovědět
Jana  |  31. 7. 2018 20:58:38
Jsou to ženy Federica Schirra,Fiorella Lucci a Gaia Caiani.Vůně pro mě znamenají hodně,ráda si přivoním k růži i jasmínu.Vůně mě dokáže zlepšit náladu,ale i rozbolavět hlavu,vybavit příjemné i smutné vzpomínky.Pokud někdo v mém okolí příjemně zavoní dokonce mě to zpříjemní jednání s takovým člověkem.Život bez vůní at už příjemných nebo ne si já nedovedu představit.
odpovědět
Hana  |  31. 7. 2018 19:55:16
Zakladatelkami jsou Fiorella Lucci, Federica Schirra a Gaia Caiani. Pro mě osobně vůně znamenají podkreslení okamžiků. Když zacítím známou vůni, kterou mám spojenou s nějakou vzpomínkou, mnohem lépe se mi pak ta vzpomínka vybaví. A nemusí to být jen okamžiky, specifické vůně mám spojené i s lidmi. U jedné paní, která nás občas hlídala, když jsme byli ještě malí to krásně vonělo, nevím jestli to byla aviváž nebo parfém, ale vždy když někde podobnou vůni cítím tak si na ni ráda vzpomenu. Vůně jsou pro mě tedy zároveň i vzpomínkami.
odpovědět
Lenka  |  31. 7. 2018 17:49:52
Díky ženám Fiorella Lucci, Federica Schirra a Gaia Caiani si můžeme teď užívat domácí pohody při těchto svíčkách 🙂 Ve mně vůně evokuují vzpomínky.. na časy, kdy jsme si jako malí hráli na hřišti, zažili první Vánoce, byli poprvé u moře. Vůně jsou radost - každý den se alespoň s nějakou setkáme. Občas když mám horší den, tak si ráda navodím pocit pohody nebo nějaké vzpomínky a zapálím svíčku. O difuzérech jsem si přečetla poprvé a byla bych moc ráda, kdybych je mohla ozkoušet na vlastní "nos" 🙂 Na Notinu moc ráda nakupuji a jsem moc ráda, že mi články neustále rozšiřují obzory. Těch produktů je na mém wishlistu tolik... tak snad to vyjde 🙂
odpovědět
Alexandra  |  31. 7. 2018 11:26:43
To je skvělá otázka. Pro mne jsou vůně neoddělitelnou součástí života, a to hlavně vzpomínek. Stejně tak jako si umíme spojit vzpomínky s hudbou, tak já to mám s vůní. Když cítím nějakou specifickou vybaví se mi nějaká zapomenutá vzpomínka, situace, nebo člověk. A to je myslím důležité, to jak si dokážeme různé věci spojit se zážitky. Vůně do bytu, či do domu jsou o to důležitější, protože tam se odehrává velká část našeho života. A odpověď na soutěžní otázku je Fiorella Lucci, Federica Schirra e Gaia Caiani.
odpovědět
Lucie  |  31. 7. 2018 11:17:46
Značku založily Fiorella Lucci, Federica Schirra a Gaia Caiani. Vůně pro mě znamená něco krásného. Osobně nejvíce miluji vůni květin, dále i takové vůně jako vůně "Vánoc" - jako pečení cukroví, vůně stromečku nebo skořice. Mezi mé další oblíbené vůně, je vůně domova!
odpovědět
Irča  |  31. 7. 2018 7:55:26
Zakladatelkami značky jsou Fiorella Lucci, Federica Schirra, Gaia Caiani. Mám ráda bytovou vůni laděnou do citrusů nebo vůně ostružin.
odpovědět
Iveta  |  30. 7. 2018 19:30:06
Zakladatelkami Teatro Fragranze jsou: Fiorella Lucci, Federica Schirra a Gaia Caiani. Jakákoliv hezká vůně pro mě znamená domov. Nezáleží na tom, jak velký, ale kde Vás vždy někdo čeká. Např. vůně mandarinek mi dodnes připomíná vánoce, i když je loupu třeba v červenci, protože jsme je jako děti měly v minulém režimu pouze v prosinci.
odpovědět
NikaStar  |  30. 7. 2018 18:34:23
Značku založily - Fiorella Lucci, Federica Schirra a Gaia Caiani. Vůně pro mne osobně znamenají něco neopakovatelného, nezapomenutelného a jedinečného, stejně jako má každý člověk jiný otisk prstů, tak i vůně je unikátním podpisem.
odpovědět
Terka  |  30. 7. 2018 17:57:26
Zakladatelky těchto vůní jsou Fiorella Lucci, Federica Schirra a Gaia Caiani. Mám ráda ovocné vůně.
odpovědět
Veronika  |  30. 7. 2018 17:21:48
Značce vdechly život tři ženy: Fiorella Lucci, Federica Schirra e Gaia Caiani. Čich nám poskytuje informace o okolí. Vůně tedy zákonitě vytváří atmosféru, probouzí smysly, emoce. Ve vůni nejlépe zachováme zážitky a s vůní fungují asociace. Mnohem lépe se bydlí v provoněném bytě, příjemněji pracuje ve voňavé kanceláři. Víme, jak voní vyprané prádlo, dovolená u moře, rozkrojený meloun i čerstvě posečená tráva. Pamatuji se, jak voněla v létě půda u babičky, jaký krém používala moje maminka a jak voněly moje děti, když byly miminka. Často tyto složky hledám v kompozicích mých parfémů i bytových vůní. Protože: Vůně probouzí smysly a emoce, vůně vytváří atmosféru.
odpovědět
Jakub  |  30. 7. 2018 15:36:54
Zakladatelkami teto značky jsou Fiorella Lucci, Federica Schirra a Gaia Caiani. Vůně pro mě znamenají osobitost a navrácení se do svého domova, který je určitou vůní provoněn.
odpovědět
Hannah  |  30. 7. 2018 15:30:11
Zakladatelkami jsou 3 dámy: Fiorella Lucci, Federica Schirra e Gaia Caiani. Vůně pro mě znamenají pohodu, čistotu a příjemné prožitky. Bez něžného obláčku vůně nikdy neodcházím z domova. Miluji vůně svěží, citrusové i ovocné. Je příjemné, když mi okolí řekne, že krásně voním .
odpovědět
Vlasta  |  30. 7. 2018 15:21:07
Zakladatelky se jmenují Fiorella Lucci, Federica Schirra a Gaia Caiani. Vůně pro mě znamená krásu, sebevědomí. dobrý pocit.
odpovědět
Jiří  |  30. 7. 2018 14:09:33
Zakladatelkami jsou Fiorella Lucci, Federica Schirra a Gaia Caiani. Vůně používám hlavně proto, abych svému okolí nesmrděl a přítelkyně mě tak neměla důvod peskovat.
odpovědět
Ludmila  |  30. 7. 2018 14:04:57
Zakladatelkami značky Teatro Fraganze jsou tři ženy - Fiorella Lucci, Federica Schirra e Gaia Caiani. Vůně pro mě znamená denní rituál, bez kterého nevyjdu z domu.
odpovědět
Jana  |  30. 7. 2018 14:02:58
Zakladatelky značky Teatro Fraganze se jmenují Fiorella Lucci, Federica Schirra a Gaia Caiani. Pro mě osobně vůně znamená vyjádření osobnosti nebo třeba také momentální stav, ve kterém se zrovna nacházím.
odpovědět
Olča  |  30. 7. 2018 13:42:28
Zakladatelky těchto úžasných vůní jsou Fiorella Lucci, Federica Schirra a Gaia Caiani. Mám ráda ovocné vůně.
odpovědět
Petra  |  30. 7. 2018 12:11:55
Fiorella Lucci, Federica Schirra a Gaia Caiani, to jsou dámy, které vdechly život Teatro Fraganze. A v druhé odpovědi si dovolím se ztotožnit s volným překladem názvu jejich společnosti, tedy „divadlo jedinečné vůně“. Přesně to pro mě vůně jsou, hra, která probouzí a jitří smysly, která utváří jedinečnost každého z nás.
odpovědět
Bohumila  |  30. 7. 2018 11:47:42
Fiorella Lucci, Federica Schirra a Gaia Caiani. Vůně pro mě znamená sebevědomí.
odpovědět
Nikol  |  30. 7. 2018 10:45:32
Zakladatelky těchto úžasných vůní jsou Fiorella Lucci, Federica Schirra a Gaia Caiani. Vůně je jako šperk pro každou ženu i muže, ale v tomto případě i pro domov. Nedokážu si představit nemít vždy po ruce v kabelce svůj oblíbený parfém a tak i nemít krásně provoněný domov. Vůně znamená osobitost, dokáže navodit příjemné pocity a je to vizitka každého domova kam se vždy ráda vracím.
odpovědět
Věra  |  30. 7. 2018 10:16:42
Zakladatelky jsou Fiorella Lucci, Federica Schirra a Gaia Caiani. Já osobně vůně miluji, jakékoli.
odpovědět
Carmen  |  30. 7. 2018 10:11:48
Jak jistě všichni už víme, zakladatelkami jsou tyto krásné ženy: Federica Schirra, Fiorella Lucci a Gaia Caiani. Vůně pro mě znamenají mnoho...ke spoustu místům se váže nějaká vůně a taktéž i k osobám. Určitě se to stalo každému z nás, že cítil vůni, ktera v něm evokovala nějaké vzpomínky...Mě se to stává velice často. :) Když se zapomenu "nedej bože" navonět...celý den si přijdu neúplná! Znáte ten pocit?!
odpovědět
Lili  |  30. 7. 2018 10:11:10
Zakladatelky těchto omamujicích vůní jsou Fiorella Lucci, Federica Schirra a Gaia Caiani. Vůně je pro mě velice důležitá. Vždy si vybirám vůní , která je něčím zvlašní jiná, která v sobě obsahuje zvláštní kouzlo a kterou mám dlouho ve svých smyslech...
odpovědět
Dana  |  30. 7. 2018 10:09:09
Tři ženy se spojily a založili značku Teatro Fraganze, Fiorella Lucci, Federica Schirra a Gaia Caiani. Vůně je pro mě láska, nutnost, relax. Je to důležitá součást života.
odpovědět
Klara  |  30. 7. 2018 9:47:49
Fiorella Lucci, Federica Schirra a Gaia Caiani - zakladatelky. Vune pro me znamena uvolneni, krasnou atmosferu, cistotu a prijemne prozitky. Bez vune si zivot nedovedu predstavit.
odpovědět
Lenka  |  30. 7. 2018 9:45:59
Značku založily Fiorella Lucci, Federica Schirra a Gaia Caiani. Vůně je charakter domova, když se otevřou dveře domácnosti je to pro mě odrazem atmosféry, povahy domova.
odpovědět
Jarmila  |  30. 7. 2018 9:40:42
****** :-) Zakladatelkami jsou Fiorella Lucci, Federica Schirra e Gaia Caiani******** Vune pro me znamena vzpomínku na urcite prostředí, na domov...rodinu, deti...bytove vune mam v kazde mistnosti, decentne se prolinaji a navodi utulny a prijemny pocit
odpovědět
PlatzKa  |  30. 7. 2018 9:37:25
Zakladatelkami značky Teatro Fraganze jsou Fiorella Lucci, Federica Schirra e Gaia Caiani. Vůně je možná víc než první pohled ... spousta vůní nám evokuje vzpomínky :-).
odpovědět
Ondřej  |  30. 7. 2018 7:46:20
Značku založily Fiorella Lucci, Federica Schirra a Gaia Caiani. Vůně má u nás doma na starosti přítelkyně, protože já tomu příliš nerozumím. Nicméně pokaždé, když se vracím z práce domů, tak to u nás krásně voní. Mám rád nevtíravé svěží vůně, ty více kořeněné spíše v zimě. Ale nejlepší vůní je pro mě partnerka, co mě vítá s výborným obědem. To je teprve vůně. Výhru vych věnoval jí, protože si ji opravdu zaslouží.
odpovědět
Anna  |  27. 7. 2018 16:52:10
Vůně provází celý život. Již první nádech novorozence bezpečně pozná matku a orientuje se hlavně podle něj. Vůně nás provází opravdu každou minutu a proto je třeba volit takovou, která naše emoce, náladu, rozpoložení opravdu pozvedne. Chvála ženám Fiorella Luci, Federika Schirra a Gaia Caiani, které do výběru svých vůní vložily cit a um, tak jak to dokáží právě ženy. Já osobně vůně miluji a vybírám takové, které ve mě evokují závan uklidňující přírody, vanilku, eukalyptus, citronové vůně, cedr, santalové dřevo...
odpovědět
JitkaS  |  26. 7. 2018 20:16:11
Zakladatelkami jsou Fiorella Lucci, Federica Schirra e Gaia Caiani. Vůně pro mě znamená život. Je to má aromaterapie. Berlička, která pomůže při špatném dni a ještě více rozzáří pěkný den. Vůně je radost. Vůně je emoce. Vůně je osobnost, která hovoří sama za sebe.
odpovědět
Adam  |  26. 7. 2018 14:06:27
Zakladatelé byly: Fiorella Lucci, Federica Schirra a Gaia Caiani. Vůně je něco, co o člověku hodně vypoví, aniž by cokoliv řekl :-).
odpovědět
Vendy  |  26. 7. 2018 14:03:13
Zakladatelkami jsou Fiorella Lucci, Federica Schirra e Gaia Caiani. A pro mě vůně vyznačují osobitost. Když člověk najde tu svou typickou vůni, která sedí jen jemu, ostatní si jej taky tak zapamatují. Tak samo i s domovy. Každý domov se bude vyznačovat něčím jiným a vůně v tom určitě hraje výnamnou roli. Difuzéry a svíčkami se dá vždy navodit skvělá atmosféra. Hlavně v létě mám ráda ovocné vůně nebo vůně moře a připadám si na tropické dovolené celé léto :)
odpovědět
Lenka  |  26. 7. 2018 13:26:26
Fiorella Lucci, Federica Schirra a Gaia Caiani, jsou ženy, které značku Teatro Fraganze založily. Vůně pro mě znamenají vzpomínky, každou důležitou mám spojenou s nějakou vůní a pokaždé když ucítím něco známého, vybaví se mi právě ta vzpomínka, ke které vůně patří, celkově miluji vůně, vše voní, i venku po dešti to krásně voní, vůně patří neodmyslitelně k životu.
odpovědět
Dagmar  |  26. 7. 2018 12:43:20
Značku založily Fiorella Lucci, Federica Schirra a Gaia Caiani.Vůně se mi líbí a jsem ráda když to doma voní .Difuzér používám v obývacím pokoji hlavně v zimě.
odpovědět
Venda  |  26. 7. 2018 12:16:22
Vůně obecně mám rád, je příjemné si v zimě zapálit voňavou svíčku a vnímat její vůni. Značku založili Fiorella Lucci, Federica Schirra, Gaia Caiani.
odpovědět
Pepsi  |  26. 7. 2018 12:14:53
Zakladatelé byly: Fiorella Lucci, Federica Schirra a Gaia Caiani. Vůně je něco, co o člověku hodně vypoví, aniž by cokoliv řekl :-).
odpovědět
Pavla  |  26. 7. 2018 11:21:56
Značku založily Fiorella Lucci, Federica Schirra a Gaia Caiani. Vůně pro mě představují domov. Neumím si představit, že by to u nás doma nevonělo ať už nějakou příjemnou svěží vůní nebo i vůní pečeného koláče z trouby. :-)
odpovědět
Jana  |  25. 7. 2018 21:55:38
doplňuji Značce, pro lásku k umění parfémářství, vdechly život tři ženy - Fiorella Lucci, Federica Schirra e Gaia Caiani. Miluji vůně v bytě a ráda je i střídám
odpovědět
Jana  |  25. 7. 2018 21:45:20
miluji vůně v bytě a ráda je i střídám
odpovědět
Majka  |  25. 7. 2018 13:37:56
Víte, jak se jmenují zakladatelky značky Teatro Fraganze? Zakladatelkami jsou tři ženy - Fiorella Lucci, Federica Schirra e Gaia Caiani. A co pro vás osobně znamenají vůně? Vůně o člověku prozradí jaký je, jak se cítí a co má rád. Když vstoupíte do domu či bytu a ucítíte vůni, řekne Vám to mnoho o hostitelce. Každý domov má svoji vůni a kouzlo. Bytovou vůni používám do předsíně a obývacího pokoje. Nejvíce vůní si užívám před Vánoci. Do difuzéru si dám několik kapek přírodních silic a užívám si pohodu s šálkem čaje. Miluji ovocné vůně, v létě vůni moře. Vždy mi to připomene čerstvý závan moře a šumění moře. Vůně jsou naší neodmyslitelnou součástí.
odpovědět
Michaela  |  31. 7. 2018 22:01:18
Zakladatelkami této značky jsou Fiorella Lucci,Federica Schirra a Gaia Caiani.Vůně miluji.Doma v bytě, na sobě než opouštím domov nebo i na lidech okolo. Vůně jsou různé podle ročního období nebo nálady.Mám ráda vůně svěží i dřevité.Výhra by mě moc potěšila.
odpovědět
Okomentujte článek
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností Notino s.r.o. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.​
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:

Podobné příspěvky

Omamné podzimní svíčky a bytové vůně: Dokonalá atmosféra zaručena!

Omamné podzimní svíčky a bytové vůně: Dokonalá atmosféra zaručena!

Ráda si užíváte teplo domova, zatímco listy stromů zlátnou a v sychravém větru se snášejí k zemi? Abyste si tuhle atmosféru vychutnala naplno, ...

Celý příspěvek

Aromaterapie doma aneb nejlepší bytové vůně

Aromaterapie doma aneb nejlepší bytové vůně

O léčivých účincích aromaterapie se vědělo již ve starém Egyptě či Číně, kde se vonné silice používaly při mnohých obřadech a rituálech. Věřilo se, ...

Celý příspěvek