273 SOUTĚŽ o jednu z nejoriginálnějších vůní – Balenciaga Florabotanica

Martina  |  22. 8. 2016  |  Přidat komentář

parfémy

Musím říct, že značka Balenciaga je pro mě v módním světě hodně zajímavý úkaz. Když se dívám třeba na některé její haute couture modely, působí na mě tak trochu jako zjevení. A myslím si, že rozhodně nejsem sama. To, co módní dům Balenciaga vypouští do světa, je natolik nevšední, osobité, nadčasové a revoluční, až je to fascinující. Ať už se jedná o oblečení, kabelky, boty, šperky,… nebo o vůně.

Návrhář Cristobal Balenciaga otevřel svůj první butik ve španělském městě San Sebatian už v roce 1918. A hned veřejnost uchvátil svými nevšedními módními kreacemi. Když ve Španělsku vypukla občanská válka, přesídlil Balenciaga i se svou značkou do Paříže, kde zůstal až dodnes.

Když vám vyjmenuji několik věcí, se kterými značka Balenciaga přišla jako první, určitě je budete znát a budete se mnou souhlasit v tom, že v době jejich uvedení na přehlídková mola to musela být velká módní revoluce. Třeba kabát s rukávy střiženými z jednoho kusu látky s rameny, balónová sukně, tunikové šaty, šaty a la pytel nebo kabáty a la kimono. Cristobal Balenciaga zemřel v roce 1972, ale jeho značka funguje dál a rozhodně neztratila nic ze své pověstné kreativity a originality. A pokud se zaměříme na vůně, tak to platí dvojnásob.

Florabotanica a Rosabotanica

Značka Balenciaga má ve svém portfoliu hned několik vůní, ale já bych vám teď chtěla představit dvě – Florabotanica a Rosabotanica. Obě jsou totiž květinové a k letnímu období se ty květiny tak nějak hodí. Ale rozhodně si nemyslete, že tyhle vůně jsou typické „květinovky“. To teda nejsou. To by totiž nemohly vzniknout pod značkou Balenciaga. Pojďme si je tedy představit.

Rosabotanica Balenciaga

Začnu vůní Rosabotanica, kterou jsem poznala jako první. Nádherná je už krabička, ve které se parfém ukrývá, a když ji otevřete, tak flakon vám vyrazí dech (to platí u obou parfémů, které k sobě vizuálně ladí, ale jsou zároveň každý trošku jiný). Nevšední kontrast bíločerných pruhů a surrealistických barevných květů je naprosto unikátní a klidně bych řekla, že je to skoro umělecké dílo. Pro mě je to jeden z nejpovedenějších flakonů, které jsem kdy viděla.

Kdybych měla charakterizovat vůni, tak je květinová a peprná. Je hodně netypická a nezařaditelná. Rozhodně ji neucítíte na každém kroku a není to žádná jednoduchá „líbivka“. Tak to ale u kvalitních věcí bývá. Je to prostě vůně pro ženy, které mají vytříbený vkus a nespokojí se jen tak s něčím obyčejným. A právě proto se mně osobně líbí moc.

Rosabotanica Balenciaga

 

Hned po aplikaci je poměrně dost výrazná, ale postupně zjemňuje a za chvíli se z ní stane vaše „druhá kůže“. Hlavní složkou je růže smíchaná s fíkovými listy, které dodává pikantnost růžový pepř a kardamon. Ale pozor, rozhodně nejde o klasickou růžovou vůni, jak ji znáte. Po chvíli je tato kombinace zjemněna lehkými citrusy a bílým dřevem a všechny tyto ingredience tvoří dokonale harmonickou kompozici, která se příjemně nosí a která jen natolik nezařaditelná (v tom nejlepším smyslu slova), že ji můžete nosit v létě i v zimě, přes den i večer a vždycky bude vaší ozdobou.

Florabotanica Balenciaga

I Florabotanica je vyvážená a nezaměnitelná květinové vůně. Z květin jí absolutně vévodí růže (opět ne klasická růže, jakou znáte z většiny parfémů, ale jakýsi hybrid růže) a karafiát. Možná vás to překvapí stejně jako mě, ale právě karafiát vůni dodává nasládlý a zároveň kořeněný nádech. Po chvíli se vůně tzv. „rozjede“ a napovrch vystupuje jemná vůně máty, která parfému dodává svěžest a ještě později jantar a vetiver. Všechny tyto složky jsou tak dokonale vyvážené, že výsledkem je nádherná a hlavně netypická květinová vůně, lehce svěží a zároveň hřejivá. Nosit ji můžete ideálně v létě (rozhodně to ale není žádná typická letní svěženka) a já vím už teď, že si ji klidně vezmu i v zimě.

Florabotanica Balenciaga

 

Ohromila mě i výdrž obou vůní, jsou cítit skoro celý den a to se málokdy podaří. Podle mě, pokud máte už dost tuctových vůní a chcete, aby vás parfém (a  potažmo i vy) měl styl a šmrnc, tak jednu z těchto vůní rozhodně zkuste. Balenciaga vytvořila opravdu mimořádně vkusné vůně.

Chcete vyhrát parfém Florabotanica Balenciaga?

Tak nám napište do komentářů pod článek, jestli znáte vůně značky Balenciaga a jaké konkrétní byste doporučili. Pokud tuto značku ještě neznáte, tak nám napište, čím vás značka zaujala a proč byste chtěli její vůně vyzkoušet. Zajímá nás to!

Nezapomeňte nám do komentáře zadat i váš email, který nebude zveřejněn, abychom vás v případě výhry mohli kontaktovat. Výherce vybereme tak, že vylosujeme jeden z vašich komentářů a jméno autora zveřejním v tomto článku.

Soutěž probíhá od 22. 8. 2016 do 31. 8. 2016.

Parfém Florabotanica Balenciaga vyhrává Věrka, která článek okomentoval 27. 8. v 8:14 hodin. Gratulujeme! Vy ostatní se můžete brzy těšit na další soutěž a to o kosmetický hit - rtěnky MOODmatcher

Související produkty

Komentáře

V diskuzi je 273 příspěvků

Komentáře k příspěvku:
Alča  |  4. 12. 2016 1:18:40
Značku Balenciaga neznám, ale ráda poznám. V první řadě mě nejvíc zaujal název (Florabotanica Balenciaga), ze kterého číší záplava květin. Artovní krabička vnáší do mého podvědomí nádech mysticismu a pocit, že se bude jednat o parfém, jenž se bude dlouho rozvíjet. Samotný proužkovaný flakónek ve mě udává sílu jednotlivých tónů vůně.
odpovědět
JANINA  |  3. 12. 2016 14:21:38
Krásná vůně i flakon určitě by se líbil i moji sestře,která pod srdickem nosí broučka pro kterého by chtěla být krásná a vonava mamina😊
odpovědět
Vanessa  |  23. 11. 2016 18:43:47
Značku neznám, vůně této značky také ne. Zatím jsem nenašla svou top vůni, stále hledám a hledám ...Design je super, něco jiného oproti ostatním ...
odpovědět
Markéta  |  25. 9. 2016 21:30:33
Značku znám od přítelovy maminky. Nejvíce mě zaujal designe krabičky a celé vůně. Ráda bych ji vyzkoušela, jelikož ráda zkouším nové věci.
odpovědět
Monika  |  5. 9. 2016 21:07:06
Značku znám, ale nikdy jsem ji nezkoušela. Což je škoda a ráda bych to napravila. :)
odpovědět
Jana  |  1. 9. 2016 18:14:35
gratuluji
odpovědět
Štěpánka  |  1. 9. 2016 13:19:12
Vůni si často vybírám podle flakonu. Flakon florabotanica i rosabotanika mě moc zaujaly, stejně jako vůně, co se skrývá uvnitř.
odpovědět
Martina  |  31. 8. 2016 23:52:01
Značku znám, parfém jsem ještě nezkoušela, ale flakon je nádherný.
odpovědět
Jakub  |  31. 8. 2016 17:57:14
Parfémy vypadají už podle obalu hodně zajímavě, tuto značku zatím ještě neznám.
odpovědět
Michaela  |  31. 8. 2016 17:34:03
Ty obaly jsou úžasné. Značku neznám, ale rozhodně ji chci vyzkoušet. Moc se mi líbí, že mají originální složení, tím pádem musí i originálně vonět.
odpovědět
Zdeňka  |  31. 8. 2016 14:32:26
Vůně pro sebevědomé ženy, které chtějí kolem sebe šířit vůni svěžesti a radosti z každého dne.
odpovědět
Daniela  |  31. 8. 2016 13:41:36
Kdysi jsem na letišti k vůni Balenciage přičichla. Nicméně žádnou od této značky nemám. Květinové vůně mám moc ráda a navíc ty flakonky... Určitě bych chtěla vyzkoušet.
odpovědět
Markéta  |  31. 8. 2016 10:01:21
Značku zatím neznám, ale určitě vyzkouším. Zní zajímavě už její název. Příroda a květiny mě vždy lákají.
odpovědět
Dagmar  |  31. 8. 2016 9:57:13
Tuto značku jsem ještě nezkoušela. Je to pro mě novinka. Ale zaujal mě zde článek, kde o ní píšete a určitě ji brzy chci vyzkoušet, protože dle popisu, by mi vyhovovala. No, jsem zvědavá, zda vůně splní očekávání! :-)
odpovědět
JANA  |  31. 8. 2016 9:45:40
Značku Balenciaga znám spíše z módního průmyslu, zvlášť jejich vyhlášené kabelky, o parfémech slyším poprvé a vypadají taky hodně zajímavě.
odpovědět
Andrea  |  31. 8. 2016 8:07:02
Znám značku a znám i parfém Florabotanica - neobvyklý flakón a hlavně naprosto originální vůně, přitahující pozornost. SUPER naprosto úžasný. Rosabotanica parfém nemám vyzkoušený, ale myslím, že se také bude řadit mezi neotřelé vůně, řadící se mezi TOP. Ráda bych vyzkoušela a potvrdila její uváděné přednosti. Je to prostě jiný level a určitě stejně okouzlující.
odpovědět
Andrea  |  31. 8. 2016 6:36:28
zatím jsem neměla tu čest se s nimi setkat, ale podle anotace a krásných flakounků bych se do nich určitě hned zamilovala, a když bude štěstí přát, tak i vyzkoušela....
odpovědět
Barbora  |  31. 8. 2016 1:06:47
Neznám a jelikož ráda zkouším vše nové, tak bych ráda poznala. Vůně mě velice zaujala složením, ale i obalem :). Bára
odpovědět
Eva  |  30. 8. 2016 23:43:22
Když vidím, jak je krásný flakón, uritě bude krásná i samotná vpně.
odpovědět
Eva  |  30. 8. 2016 22:35:03
Moc bych si tuto vuni prala vyhrat.
odpovědět
Janča  |  30. 8. 2016 22:26:40
Značku Balenciaga neznám, ale tyto parfémy mě hodně zaujaly jak složením tak obalem, takže jí jdu prozkoumat.
odpovědět
Iveta  |  30. 8. 2016 21:57:23
O značce jsem slyšela, ale zatím nevyzkoušela žádný parfém. Na pohled vypadá krásně a zaujal mne i popis vůně v tomto článku. Věřím, že bude krásná a nevšední.
odpovědět
Zdeněk  |  30. 8. 2016 21:21:21
Slyším o ní prvně a to, co vidím se mi dost zamlouvá. Nejsem nějakej fajnšmekr, ale vypadá opravdu luxusně jak názvem tak obalem i složením, myslím, že bych jí rád vyzkoušel na své manželce:)
odpovědět
Bolek  |  30. 8. 2016 21:12:15
Značku neznám, zaujala mne Francií, složením i obalem a taky bych měl dárek pro manželku k svátku:)
odpovědět
Marie  |  30. 8. 2016 21:09:47
Značku bohužel neznám, ale vždycky jsem se chtěla podívat do Francie, což by se mi možná povedlo alespoň s parfémem Florabotanica:)
odpovědět
Nika  |  30. 8. 2016 21:05:32
Značku Balenciaga neznám, ale líbí se mi design a zaujalo mě i složení vůně Florabotanica, rozhodně by stála za vyzkoušení.
odpovědět
Léňa  |  30. 8. 2016 21:03:49
bohužel neznám, ale design flakónu mě uchvátil a popis vůně odpovídá mému vkusu... snad budu mít štěstí ;) kdyby mě nakonec vůně zklamala, udělám radost někomu jinému.
odpovědět
lola  |  30. 8. 2016 20:31:50
Vůně této značky znám zatím jen okrajově, ale doufám ž ese poznáme blíž. Rozhodně mě na první pohled zaujal obal, v kterém vidím propojení světa organického-květiny a anorganického- rovné, přesné linie odkatující na atomární struktury Vůně sami o sobě jsou příjemné a neobvyklé.
odpovědět
Yveta  |  30. 8. 2016 17:22:08
Tak tyto parfémy neznám, ale o to více mě lákají ;) Manžel v září slaví kulatiny, tak bych jej ráda překvapila novou peprnou a květinovou vůní Rosabotanica Balenciaga <3 Zabalila bych se jako dáreček a touto skvělou vůní a překvapením bych mu vyrazila dech, stejně jako to umí flakon tohoto úžasného parfému :D Kdybych měla charakterizovat vůni, tak je květinová a peprná.
odpovědět
Petr  |  30. 8. 2016 16:48:07
Neměl jsem možnost nikde parfém vyzkoušet, ale věřím, že parfém bude originální a neotřelý jako jeho flakon. A vlastně taková je i má přítelkyně, určitě by ji velice slušel :)
odpovědět
Gabriela  |  30. 8. 2016 16:41:52
Parfém od značky Balenciaga jsem ještě nikdy neměla,mám ráda květinové vůně,ale stále jsem nenašla tu pravou,netypickou,nevšední,originální,takovou jako nemá každý,takovou která by mi učarovala natolik,že bych už nechtěla žádnou jinou.Parfém Florabotanica mě velmi zaujal,mám takové tušení,že v krásném flakonu se skrývá obrovské překvapení,gejzír mimořádně vzrušující vůně.
odpovědět
Kateřina  |  30. 8. 2016 16:20:34
Pět křížků za sebou už mám, no, jsem stará bába, přesto se květinovou vůní vonívám, a tu......Balenciaga. První pohled, stačí chvilička, líbí se mi květinová krabička. A dle Vašeho popisu trumfuju, že už parfém Florabotanica miluju.
odpovědět
Andrej  |  30. 8. 2016 16:20:13
Bol by to originálny darček pre moju lásku. Inak so značkou nemáme ešte skúsenosti.
odpovědět
Ondřej  |  30. 8. 2016 12:56:04
Super složení vůně, kterou vidím poprvé. Flakon mě zaujal hned a zajímal jsem se tedy i o zbytek! Přítelkyni by se moc hodila a rád bych ji udělal radost.
odpovědět
Marie  |  29. 8. 2016 23:59:50
Značku Balenciaga ještě neznám, ale vše, co je pro mne nové, hlavně, když se jedná o parfémy, mě zajímá. K tomu ten nádherný flakón a popis vůně, která mi tak nějak sedne, že si jí až sama dokážu představit jak asi voní, určitě nádherně květinově svěže, což je přesně moje gusto.
odpovědět
Lada  |  29. 8. 2016 19:42:55
Tuto vůni a značku neznám. Ale ráda bych ji vyzkoušela.Mám ráda vše francouzské proto mě zaujala.
odpovědět
Michaela  |  28. 8. 2016 20:50:51
značku ještě neznám, mám ráda květinovou vůni a moc mi zaujal design parfému, ráda vyzkouším.
odpovědět
Olina  |  28. 8. 2016 7:46:44
Zdravím vonňavé královstvím Parfums a zkouším štěstěnu. Vůni jsem poprvé vyzkoušela u vás v obchodě a moc mi voněla. I balení parfému je originální a okouzlující. Ráda vyzkouším, jaká bude její trvanlivost a jestli okolí ocení její krásu, sílu a jedinečnost. Zdraví Olča
odpovědět
Božena  |  27. 8. 2016 19:30:26
Značku Balenciaga znám z módy i z parfémů, tyto vůně mají obzvlášť povedené flakony i design krabiček.
odpovědět
Igor  |  27. 8. 2016 14:33:59
Značku nepoznám a zaujal ma netradičný dizajn krabičky a flakónu.
odpovědět
Věrka  |  27. 8. 2016 8:14:22
S vůněmi této značky jsem se zatím nepotkala, ale zaujal mě článek. Obecně mám asi dost výstřední vkus jak v oblékání, tak ve vůních (v oblékání je to výhoda, protože věci, co se mi líbí často skončí ve výprodeji či outletu, přitom jsou dokonale nadčasové, ve vůních je to nevýhoda, protože mi jen tak něco nevoní.), takže bych i s chutí vyzkoušela. Uvidím, jestli někde v parfumerii natrefím na nějaký vzoreček. Protože vybrat si vůni podle článku opravdu nejde. Nicméně děkuji za tip.
odpovědět
Jana  |  27. 8. 2016 7:45:34
Značku Balenciaga znám spíše jako módní značku, takže žádný parfém od nich zatím neznám ani jsem nevyzkoušela.
odpovědět
Terenc  |  26. 8. 2016 23:31:02
Značku neznám, ale přímo mě uchvátil flakón parfému je naprosto úžasný takový veselý ... A věřím, že bude i vůně překrásné vonět a podtrhne ženskou krásu! :) chci vyhrát! :)
odpovědět
Terenc  |  26. 8. 2016 23:31:01
Značku neznám, ale přímo mě uchvátil flakón parfému je naprosto úžasný takový veselý ... A věřím, že bude i vůně překrásné vonět a podtrhne ženskou krásu! :) chci vyhrát! :)
odpovědět
Tereza  |  26. 8. 2016 22:44:00
Tuto vuni zatim neznam, ale miluju v parfemech jakokouliv podobu ruze a ve spojeni s karafiatem to musi byt naprosta bomba;)
odpovědět
Martina  |  26. 8. 2016 21:48:22
S touto značkou jsem se doposud nesetkala, ale zaujala mě svým designem na první pohled..Ráda bych vyzkoušela, miluji květinové vůně!
odpovědět
Karmen  |  26. 8. 2016 21:17:52
Dobry vecer zdravim vsechny na parfum.cz tuto vuni bych rada vyzkousela pokud je tak uzasna jako flakonek a krabicka neni o dalsi koupi teto vune pochyb krasny vecer a vonme okoli i sobe😊
odpovědět
Ivet  |  26. 8. 2016 21:03:22
Vůně značky Balenciaga neznám, čtu o tom poprvé. Stránku jsem rozklikla díky obrázku s parfémem, jehož design je opravdu originál! Vůni bych ráda zkusila. Mám ráda vůně, které voní po květinách a navíc tyhle parfémy jak tak čtu, přináši i něco navíc než jen květinky.
odpovědět
Anna  |  26. 8. 2016 20:12:22
Balenciagu znám a miluji, Paris nejvíc. Florabotanica zas vítězí nádherným designem a přírodní (to je dnes vzácnost) svěžestí.
odpovědět
Darina  |  26. 8. 2016 19:31:14
Osobně tenhle parfém neznám, ale jednou jsem na něj narazila na nějakém blogu. Ten flakonek mě uchvátil. Hodně mi u parfému záleží na obalu a tenhle je TOP! A zbožňuji květinové vůně. Rada bych ji vyzkoušela
odpovědět
veronika  |  26. 8. 2016 19:27:28
Tento parfém zatím neznám ,ale ráda poznám díky Vás pokud vyhraji :) .Jedinečný název !!!
odpovědět
Alena  |  26. 8. 2016 18:31:25
Značku Balenciaga jsem dodnes neznala, ale jak vidím, tak od vyhlášení soutěže se o ní dost mluví :-) zrovna uvažuji o změně značky používaného parfému, tak třeba to vyjde :-)
odpovědět
Klára  |  26. 8. 2016 18:10:25
Balenciaga zatím neznám ale hned na první pohled mě zaujala nejen názvem a krásným zevnějškem, ale i složením vypadá jako velmi výjmečná. Moc bych ji chtěla vyzkoušet a vyhrát. Tuhle vůni vych moc chtěla mít ve sbírce.
odpovědět
Veronika  |  26. 8. 2016 17:07:21
O téhle značce slyším opravdu poprvé. Zaujala ale hned na první pohled zajímavými flakony, ačkoliv to vypadá na Francouzskou značku, původně vznikla ve Španělsku, takže mix francouzsko-španělské bude jednoznačně hoodně zajímavý...ráda bych okusila vůni Rosabotina, protože jak píší v článku, prostě nebude tuctová !
odpovědět
Petra  |  26. 8. 2016 17:04:50
Přiznám se, že značku neznám, každopádně miluji květinové vůně a chtěla bych ji určitě vyzkoušet :-)
odpovědět
Jana  |  26. 8. 2016 16:43:42
Značku bohužel neznám ,zaujal mě velmi design flakonu hlavně u Rosabotanica Balenciaga je jednoduchý a přitom velice originální s nádechem ženskosti, které znázorňují květiny. A protože je tvůrcem parfému španěl jiste bude i vůně jiskrná, vášnivá, oslnivá, plná sexuálního náboje prostě žhavě španělská a neotřela,rada bych ji vyzkousela :o)
odpovědět
Markéta  |  26. 8. 2016 16:21:33
tuto značku vidím poprvé ale hned po otevření stránky se mi rozsvítili oči těmi nádhernými flakonky, které opravdu vypadají tak dobře,m že i kdyby nevoněli tak krásně jak vypadají, tak by je člověk rád používal. Jak ale známe z laciných vůní, tak také mají často krásné flakonky, takže obal může klamat ale i tak velice lákají k vyzkoušení. Jsou nádherné a barevné a to mám ráda, jsou pěkně veselé a zaujala mě vůně Balenciaga Rosabotanica, protože má naprosto netradiční složení. Hlava listi fíkovníku a srdce grep a pepř, tak to bych opravdu chtěla vědět jak tato kombinace voní. Ono i Balenciaga Florabotanica má zajímavé složení, máta a růže, to by mohlo taky pěkně vonět. Každopádně bych ráda vyzkoušela, tohle jsou parfémy které si člověk bez zkoušení běžně nekoupí, hlavně po přečtení složení, ale ono to dost klame a nakonec si tu vůni mohu zamilovat a inou nebudu chtít, fakt by mě to dost zajímalo,. Kdybych si běžně vybírala, asi bych sáhla po Balenciaga B. Balenciaga, protože miluji vůni fialek a konvalinek. Jen mi tam ale zas nesedí ten hrách, opravdu zajímavá kombinace.
odpovědět
Nikola  |  26. 8. 2016 16:19:13
Doposud pro mne byla tato značka neznámá, ale zaujala mě na první pohled! Originální balení, zkrátka perfektní design.. A proč bych chtěla parfém vyzkoušet? Je to jednoduché.. Kouknu, vidím a prostě chci! :-)
odpovědět
Marie  |  26. 8. 2016 13:51:55
Pro mě je to tedy absolutně neznámá značka s absolutně úžasným designem flakonku a krabičky. Moc ráda bych ji vyzkoušela, vypadá šťavnatě...už se jen zakousnout.
odpovědět
Irena  |  26. 8. 2016 12:40:12
Florabotanica Balenciaga je nádherná vůně, která mne po dlouhém čase vybírání vůně velmi oslovila, vřele ji mohu doporučit, je to vůně čistoty, pocit že sedíte v příjemném létě na zahradě, po příjemném letním deštíku, plné krásně vonících květin, výdrž je skvělá, Rosabotanica Balenciaga mne tolik neoslovila, ale na jiné ženě může vonět krásně., nejlépe je vyzkoušet obě dvě a pak se rozhodnout, tak všem přeji krásný a voňavý den:)
odpovědět
Denča  |  26. 8. 2016 10:39:46
Parfém Balencia neznám ale vypadá dobře. Ten desing to složení té vůně , krabička vypadá originálně
odpovědět
Romana  |  26. 8. 2016 8:56:34
Tuto značku neznám, ale vizuální provedení flakonů a krabiček je úchvatné, podle popisu i vůně samotná. Ráda zkouším nové vůně a je pravda, že je jen pár vyvolených, které člověk celý den cítí :)
odpovědět
Lenka  |  26. 8. 2016 8:54:25
zatím neznámam,ale ráda bych vyzkoušela.Už ten flakon vypadá úžasně.
odpovědět
Simona  |  26. 8. 2016 8:49:26
Podivam se na krabicku, flakonek a rikam si. Tohle je velmi originalni! Kdo to vymyslel, jak to voni? To.chci vyzkouset! Je to nevsedni, netypicky, zaujmulo to moji pozornost ve srovnani s ostatnimi flakonky s parfemy. A ten nazev! Parada! Rada zkousim nove vune. Chci byt odlisna a originalni!
odpovědět
Lucka  |  26. 8. 2016 8:32:05
Tuto značku neznám ale moc ráda zkouším nové věci. Tato značka mě zaujala svými originálními flakóny a rada bych vyzkoušela Florabotanicu protože mam moc ráda květinove vune
odpovědět
Terezka  |  26. 8. 2016 8:13:05
Mám ráda květinové vůně a tyhle jsou navíc v krásných flakónkách 😍 Značu Balenciaga neznám ale ráda vyzkouším něco nové a vyjímečné 😉
odpovědět
Barbora  |  26. 8. 2016 7:51:41
Tuto značku neznám, ale ráda vyzkouším, miluju originální a nevšední věci.
odpovědět
Hanka  |  26. 8. 2016 7:31:37
Balenciaga parfémy neznám, a jelikož ráda zkouším nové a nemám jednu stálici, ráda bych vyzkoušela i tento 😉
odpovědět
Kristyna  |  26. 8. 2016 7:21:12
Bohužel tuto značku parfému vůbec neznám, ale ráda bych ji vyzkoušela, říkáte celý den, to snad není ani mozne, me žádný parfém nevydrží vonět celý den 😯 ráda vyzkouším
odpovědět
Jarda  |  26. 8. 2016 6:52:46
Manželka zkouší různé značky vůní, ale tuhle jsem zatím doma nezahlédl :-). Rád bych jí potěšila a novou vůni jí vyhrál.
odpovědět
Jana  |  26. 8. 2016 6:51:39
Tuhle značku vůbec neznám, ale dle recenze musí být úchvatná. Ráda bych vyzkoušela.
odpovědět
Katka  |  26. 8. 2016 6:12:05
Tak já se musím přiznat že zmíněnou vonavku , nebo alespoň značku neznam. Nedávno jsem si na parfums obesnala asi 5 voňavek ,no a nebyla bych to já , kdybych si pak neříkala "aaa za takovou cenu jich mohlo být víc " :-D . Ostatně ,kdybych si to uvědomila před tím nákupem tak by tam nejspíš tento parfém byl. A proč ? Protože mě zaujala ta lahvicka. Moc hezky design .... Ta přece musí vonět naprosto úžasně :-)
odpovědět
Tereza  |  26. 8. 2016 5:42:40
Tuto značku zatím neznám, nikde jsem na ni ještě nenarazila. Zaujal mě ale design flakónu. Často se mi stává, že když se mi líbí flakón, voní mi i parfém, který se v něm ukrývá :-)
odpovědět
Táňa  |  25. 8. 2016 23:01:58
zatím jsem tuto vůni nevyzkoušela ,ale co není může být, složení je velmi zajímavé i obal vypadá velmi přitažlivě ,takže by jsem byla poctěna ,kdybych vůni vyhrála a kdo ví třeba zaujme i něčím jiným .. na vůni jsou přesvědčivé recenze ,bylo by zajímavé se přesvědčit o jejich pravdivosti :-)
odpovědět
Darina  |  25. 8. 2016 22:21:40
Mam ráda kvetinove a neobyčejne vůně, proto mě po přečtení článku zaujala právě tato značka. Slyším o ní popravdě úplně po prvé, ovšem co víc mě zaujalo je netradiční a nápaditý design lahvičky, jako by byla stvořená přímo pro mě!❤:-)
odpovědět
Tereza  |  25. 8. 2016 21:50:06
Značku sleduji už dlouhou dobu na všech možných sociálních sítích a obdivuji vše, co vytvoří. Proto bych ráda tuhle vůni, jejíž lahvička je navíc velmi působivá :-)
odpovědět
Michaela  |  25. 8. 2016 21:11:20
Jako milovnice parfemu a hlavne neokoukanych flakonku, ktere si vzdy pro vzpominku schovavam, bych vuni velmi rada vyzkousela.Zaujala mne mata ve slozeni, kterou bych ocekavala spise v panske toaletce a uz proto mne velmi zajima jak voni.Michaela
odpovědět
Lucia  |  25. 8. 2016 20:41:55
Značku neznám zahlédla jsem ji prvně na fb,a protože se ráda zúčastnuji různých soutěží, klika jsem i na tuhle soutěž,parfémy milují mám různé vůně i značky,a ráda je střídam podle nálady,a určitě by se mi líbilo met i tenhle parfém ve své sbírce, dyt parfému není nikdy dost ;).
odpovědět
Daniel  |  25. 8. 2016 20:16:51
Přítelkyně o produktech Balenciaga stále mluví, tak ji mám v plánu překvapit, a doufám, že tato značka bude mít v nabídce i něco pro mě!
odpovědět
Ani  |  25. 8. 2016 20:15:33
Značku znám, ale jejich parfémy ještě ne. Pokud bude stejně propracované, stylové a vychytané, jako jejich kabelky, tak rozhodně vyzkouším! :)
odpovědět
Marie  |  25. 8. 2016 20:12:10
O značce jsem již slyšela, ale vyzkoušet ji jsem ještě možnost neměla. Třeba se dočkám ...
odpovědět
Barbora  |  25. 8. 2016 20:12:07
Znacku jsem zareistrovala az s reklamou, kterou mela v jednom zenskem casopise a to nejen diky designu flakonu parfemu Rosabotanica, ale predevsim diky modelce, kterou si znacka zvolila pro svou kampan. Byla ji Kirtsen Stewart, moc ji to tam sluselo, a v kratkem textu ji citovali, ze se znackou spolupracuje uz leta, ze je to vlastne italska znacka, a ze ji take rada nosi. Sla jsem do parfumerie parfem Rosabotanica ocichat, ale uprimne mi mnohem, mnohem vice voni Florabotanica. Ale na muj vkus je na prodejnach prilis predrazena, a tak obcas mlsne koukam na vase stranky a sleduji ceny tohoto parfemu. Jestli vzrustaji nebo klesaji. Parfemu mam doma hodne a rychle mne kazdy omrzi. Proto radeji vybiram ta nejmensi baleni. Paradoxne je ale 50 ml Florabotanicy levnejsi, nez 30 ml :-) .... V kazdem pripade ji chci. A jednou.... jednou bude moje!!! :-)
odpovědět
Zdeňka  |  25. 8. 2016 20:11:11
Vůni neznám, ale vzhledově mě zaujala už teď a vyzkoušet se má vše :)
odpovědět
mili  |  25. 8. 2016 19:57:29
Dobry den.Znacku Balenciaga neznam,proto bych rada vyzkousela.:-)
odpovědět
Barbora  |  25. 8. 2016 19:28:50
S velikosti bot 44 a obleceni 48 je jasne, ze nemohu byt maniak do bot ani obleceni. A tak na mne zbyly parfemy. :-) Florabotanicu jsem objevila pri jednom z dalsich nevinnych ocuchavani parfemu na letisti. Ja blahova, prislo mi, ze voni strasne silne az neprijemne... Opak byl pravdou a ja si malem rozedrela a tri dny nemyla ruku, na kterou jsem si tu vuni strikla! To same se opakovalo jeste jednou a ja opet litovala, ze jsem se nechala zmast tim, jak je tato vune jina. Priste az se mi dostane do ruky, uz ji nepustim! :-)
odpovědět
Natali  |  25. 8. 2016 18:14:50
Já zatím s tímto parfémem nemám žádné zkušenosti, ale slyšela jsem o něm od kamarádek a proto bych jej ráda vyzkoušela :)
odpovědět
Věra  |  25. 8. 2016 18:08:14
Neznám ale Zaujala mě Rosabotanica Nádherné balení a flakon Miluji Všechnx Květinové a hlavně dřevité vůně Snad někdy vyzkouším Přejí všem hodně štěstí při losování
odpovědět
Petra  |  25. 8. 2016 17:24:26
Značku znám. Sama jsem si ji zatím bohužel nekoupila, ale velmi brzy si plánuji udělat radost. U kamarádky jsem vyzkoušela Balenciaga Paris a byla jsem naprosto nadšená. Měla jsem chuť parfém čapnout a už se s ním nevrátit :) Tato nová edice vypadá velmi lákavě. Nádherný flakónek. Pokud parfémek nevyhraji, stejně si ho jednou koupím! :) Klobouk dolů, vaše vůně jsou nádherné! :)
odpovědět
Marcela  |  25. 8. 2016 17:21:56
značku neznám, ale podle popisu složení bych volila Rosabotanica, je to přesně můj styl :-)
odpovědět
Kateřina  |  25. 8. 2016 16:46:25
Mám doma již druhé balení vůně Florabotanica, objevila jsem jí před 2 roky na dovolené v Irsku a naprosto jsem se do ní zamilovala, je to unikátní vůně, kterou jen tak někde necítíte. Všichni se mě ptali, co mám za parfém, že nádherně voní. Sehnat tuto vůni v ČR byl oříšek, tak jsem ráda, že to už nebude problém, jste můj oblíbený eshop. Moc ráda bych také vyzkoušela sestru Rosabotanicu, protože věřím, že bude stejně výjimečná jako Flora. <3
odpovědět
Alžběta  |  25. 8. 2016 14:49:12
Cristobal Balenciaga Paris je TOP :-)
odpovědět
Jana  |  25. 8. 2016 14:47:53
Balenciagu znám. Byl to můj první opravdový parfém. Už nevím jeho název, ale flakónek byl tak trochu ve tvaru srdce rýhovaný a uzávěr ve tvaru kuličky . Dovezla jsem si ho jako mladá holka z Paříže, kde jsem byla na poznávacím zájezdu s otcem. Dala jsem za něj všechny francouzské peníze co jsem měla. Byl to pro mě luxus, i když byl pro mě tehdy trochu těžší, ale úžasná vůně . Opravdová kvalita a ohromná výdrž. Měla jsem něco, co u nás v Česku tehdy nešlo jen tak koupit. Vždyť bylo luxus sehnat Impuls, to bylo podpultové zboží. Možná bych flakónek ještě našla, myslím že jsem si ho schovala na památku. S Balenciagou jsem se setkala od té doby až na Parfums. Běžně v parfumeriích jsem ji neviděla a už jsem několikrát zvažovala, že si nějakou koupím, jen tápala, kterou vůni. Balenciaga je pro mě prostě nezapomenutelná srdcovka, můj první vstup do světa opravdových parfému.
odpovědět
Jirka  |  25. 8. 2016 13:45:29
Moje žena používá Dolce Gabanu Light, kterou nakupuji u Parfums.cz. Myslím, že změna neuškodí a rád bych ji případnou výhru dal k svátku 9. září. Byla by překvapena a možná posunula používání parfému na jiný level.
odpovědět
Dita  |  25. 8. 2016 13:29:06
Dobrý den, dosud ještě neznám značku Balenciaga, ale moc mě zaujalo složení obou vůní, květinové a neotřelé vůně mám moc ráda, pokud nevyhraji, určitě si zajdu alespoň pro vzoreček.
odpovědět
Zuzana  |  25. 8. 2016 13:20:23
Značku neznám, ale rozhodně mě zaujala hlavně flakónkem, kdybych si měla vybrat, tak bych nejspíš zvolila Florabotanica :-)
odpovědět
Emily  |  25. 8. 2016 12:59:53
Značku sice neznám, ale vypadá velmi zajímavě ! :) Musím říct, že má hezký desing. Četla jsem k ní recenze, a to i v jiném jazyce, občas u ní vidím u reakcí, že někomu moc nesedí. A psali k ní, že je to spíš pro mladší ženy. Že pro starší se to zase tak úplně moc " nehodí". Občas byli i recenze že to voní jako odflánkutá vonavka, ale že má strašně pěkný právě ten desing. Ale pamatuji si jeden komentář jako " vonavka pro homosexualy" . Kdo ví. Ale bylo by zajímavé jí mít doma. Chtěla bych svou sbírku vonavek různých značek rozšířit ;)
odpovědět
Lucie  |  25. 8. 2016 12:46:18
Tuto vůni neznám a velmi ráda bych ji vyzkoušela. Podle složení by mohla patřit mezi mé top vůně. Mám ráda výjimečné a neotřelé věci, na které nemá každý odvahu a tímto tato vůně bude :-)
odpovědět
Tereza  |  25. 8. 2016 11:55:48
Značku Balenciaga znám dlouho. Vlastním vůní Talisman a Talisman Eau Transparente-obě jsou velmi zvláštní a dnes už značně nesehnatelné .Vždy jsem toužila mít parfém Rumba a Cristobal,ale zatím jsem se k nim nedostala :( Zajímavé jsou obě vůně Florabotanica a to nejen zajímavými flakóny,ale i složením-brala bych obě! A určitě bych doporučila vyzkoušet Balenciaga Paris a L'Essence-ty bych taky nutně potřebovala.
odpovědět
Darina  |  25. 8. 2016 11:19:22
Neznám značku,ale zaujala mne historie a složení parfémů,navíc jsem ještě nenašla ten svůj top parfém.Betty Barclay No.2 mi přestali vyrábět... Pak mám ráda Bright crystal od Versace,vyzkoušela jsem toho hodně,ale nic není úplně to "wow!" ..... Ráda bych vyzkoušela a našla vůni,kterou nenosí každá druhá .... ;-)
odpovědět
Judith  |  25. 8. 2016 11:08:37
Vůně Balenciaga jsem objevila kdysi v parfumerii Douglas v SRN. U nás nebyly k mání. Už tehdy mě zaujala krásná, osobitá vůně. Vůně od Balenciagy nepatří mezi typy "neurazí-nenadchne". Florabotanica je nádherná! I když píšou, že je spíš pro mladé ročníky, já s tím nesouhlasím! Na mně voní nádherně. A ještě mám ráda Balenciaga Paris a Balenciaga L´Essence - ta je krásně čistá, jen lehce nasládlá, mírně dřevitá. Cedr mi dělá vyloženě hezky :-) Zkoušela jsem i vůně Rosabotanica, ta mě neoslovila. B. Balenciaga a Skin, obě jsou jemnějšího typu. Vůně Florabotanica je myslím No1 od Balenciagy, ta se jim opravdu hodně povedla! Kéž bych ji vyhrála...dochází mi :-)
odpovědět
Radka  |  25. 8. 2016 11:03:24
Balenciagu poznám, keďže som prednedávnom hľadala vôňu pre seba na leto. Vyskúšala som Rosabotanicu a nevedela som sa rozhodnúť medzi ňou a inou vôňou, ktorú som si nakoniec obstarala. Stále však po vôni pokukujem v parfumérií aj po Florabotanice. Parfém výborne drží. Vôňa Florabotanica je vhodná na chladnejšie obdobie, preto by som ju rada využila :-)
odpovědět
Anetta  |  25. 8. 2016 10:36:37
Parfém ani značku neznám. A možná se budu opakovat, jak tu čtu ty komentáře, ale zaujal mě originální design flakonku :-) Miluju změny a designové věci, proto bych byla velmi ráda, kdybych měla jeden takový originální kousek doma :)
odpovědět
Nikol  |  25. 8. 2016 10:27:43
Vůně neznám, ale líbí se mi jejich design :)
odpovědět
Andrea  |  25. 8. 2016 10:21:29
Tuto značku jsem až donedávna neznala. Parfém Balenciaga na mě úplnou náhodou vykoukl v podobě reklamy na Facebooku. Málokdy takové reklamy rozklikávám, ne-li vůbec. Tato však zaujala mou pozornost originálním balením parfému, takže mne to donutilo se podívat dál. Podle popisu vůně se mi parfém zalíbil ještě více. Mám ráda květinové vůně, které nejsou typicky sladké, ale obohacené i něčím navíc, jsou zároveň svěží a ne jednolité. Musí zaujmout nejen mne, ale i okolí. O pár dní později, tedy dnes, jsem pak znovu náhodou narazila na tuto soutěž. Takže si říkám, proč nezkusit štěstí :)
odpovědět
Gabi  |  25. 8. 2016 10:19:29
Tuto značku neznám, moc se mi líbí flakon i krabička vuně ukritá ve vnitř je pro mě neznámou ,ale ráda bych vyzkoušela .
odpovědět
Veronika  |  25. 8. 2016 10:15:29
Vůni mohu doporučit. Voní krásně po růžích a opravdu dlouho vydrží. Také flakon je jiný a neotřelý.
odpovědět
Petra  |  25. 8. 2016 10:14:59
Značku neznám ale zaujal mě design a ráda bych vyzkoušela něco nového
odpovědět
Marcela  |  25. 8. 2016 10:14:41
Dobrý den, tento parfém neznám a právě proto bych ho chtěla vyzkoušet :-) má krásný flakonek, určitě i krásně voní :-).
odpovědět
Šárka  |  25. 8. 2016 10:09:29
Dobrý den , značku neznám . Dle popisu bych chtěla vyzkoušet vůni Florabotanica . Popis této vůně mě zaujal už proto ,že mám ráda mátu a v popisu této vůně je o ní zmínka . Můžu jak mátový čaj :-) , tak mám ráda vůni bylinky . Hodně lidí si myslí , že čím vyšší cena , tím lepší kvalita vůně , bohužel někdy to tak není . Každý jsme originál a každý vnímáme vůni jinak . V dnešní době plné možností a spousty vůní je těžké udělat výjimečnou vůni , ke by se přiřadila mezi " top vůně " !
odpovědět
Yvonne  |  25. 8. 2016 10:01:24
Dobrý den, vůni neznám. líbí se mi design. Ráda bych ji vyzkoušela.
odpovědět
Irena  |  25. 8. 2016 9:56:01
Irena Ráda bych tuto značku vyzkoušela,už jsem o ní četla
odpovědět
zdeňka  |  25. 8. 2016 9:52:17
parfém Florabotanica od Balenciaga jsem dostala před 3 lety jako dárek od dcery, žijící v Londýně. Tehdy to pro mne byla zcela neznámá značka vůně a na extravagantní flakón jsme koukala trochu s nedůvěrou. Po vyzkoušení jsem už byla jenom okouzlená. Vůně neskutečně svěží a originální, na kterou okamžitě zareagovalo i mé okolí. S potěšením jsem zaregistrovala, že se tato značka konečně objevila i u nás. Závěrem jen zajímavost - při červencové návštěvě u dcery jsem si všimla, že má v koupelně na poličce momentálně vůni Rosabotanica.
odpovědět
Dana  |  25. 8. 2016 9:40:56
Značka Balenciaga je zárukou originality - flakony těchto vůní jsou toho jasným důkazem. A jak jsou krásné obaly, tak určitě bude úžasný obsah. Velké štěstí bude mít ten - spíše ta - která tuto vůni získá, rozhodně si tím prodlouží ten pocit letních ďnů a do nástavajícího podzimu vstoupí v příjém oparu skvělé vůně.
odpovědět
Katka  |  25. 8. 2016 9:25:47
S touto značkou jsem se ještě nesetkala, ale ráda bych ji vyzkoušela, protož už sám flakón o sobě vypovídá, že nebude tuctová. Navíc mě láká kombinace karafiátu a máty, kterou miluju.
odpovědět
Vlasta  |  25. 8. 2016 9:16:28
Značku zatím neznám, ale velmi ráda bych ji vyzkoušela.Zaujalo mě složení vůně i zajímavý flakon a krabička.
odpovědět
Hana  |  25. 8. 2016 9:10:59
Čím to tak krásně voníte? Vy tu značku neznáte? To je přeci Balenciaga PARIS z parfums.cz.  Přesně to očekávám od této značky. Chci si užít její krásnou vůni a pozornost okolí.
odpovědět
Naďa  |  25. 8. 2016 9:09:37
Značku neznám,ale líbí se mi složení parfému a ráda jej vyzkouším.
odpovědět
Míša  |  25. 8. 2016 9:07:49
S Balenciagou jsem se setkala na instagramu,maji naprosto uzasne modni kousky a tvari Florabotanica je mojd oblicena herecka Kristen Stewart. Nafotila pro jejich kampan moc pekne fotky. Vuni jsem zkousela v parfumeriiwa je uchvatna,tak treba se nekdy objevi i na moji policce s parfemy 😃😉
odpovědět
Nikola  |  25. 8. 2016 9:04:40
Tuto značku neznám. Popis vůně je zajímavý a překvapilo mě, že vydrží celý den. Zatím takový parfém nemám.
odpovědět
Naďa  |  25. 8. 2016 9:04:30
Značku neznám,ale líbí se mi složení parfému.Určitě ji ráda vyzkouším.
odpovědět
Olga  |  25. 8. 2016 8:59:58
Parfémy Balenciaga vidím poprvé, zaujal mne popis vůně i design flakonku. Ta musí vooonět :-)
odpovědět
Soňa  |  25. 8. 2016 7:54:58
Dobry den, o této vůni slyším poprvé. Dle popisu zni vůně lákavě. Miluju vůně a ty netypické především ;)
odpovědět
Lucie  |  25. 8. 2016 7:12:37
Jé, to mně mrzí že jsem si ji nevšimla předevčírem, kdy jsem si u vás objednávala :-(, hodila bych si do košíku aspoň vzorečky na zkoušku. Stále pro sebe hledám tu správnou top vůní. Jestli tato voní stejně jako vypadá, tak by to konečně mohlo být to pravé :-).
odpovědět
Misha  |  25. 8. 2016 6:59:04
Tak vůně jsem doteď neznal,ale na první pohled mě uchvátily flakonky - i jako sběratelku flakonů.Jsou krásné a originální a myslím, že hned dnes poutíkám k vám si je vyzkoušet. Z popisu mě více zaujala Rosabotanica Balenciaga, ale zas u Florabotanica Balenciaga mě velmi zaujala máta. Pokud budou vůně stejně úžasné jako flakonky, tak jsem na něi už moc zvědavá :)
odpovědět
Monika  |  24. 8. 2016 23:09:16
Tuto značku jsem neměla možnost ještě vyzkoušet, ale jsem od přírody experimentátorka a ráda bych to napravila.. podle popisu a recenzí mě hned nadchla.. líbí se mi, že je osobitá a nezaměnitelná a dlouho vydrží.. na první pohled mě upoutal obal vůně, je velmi nápaditý a originální.. kéž by se štěstí usmálo :)
odpovědět
Janca  |  24. 8. 2016 22:54:28
Tuto vůni neznám ale ráda poznam, jsem maniak na parfémy hl. Ty kvalitní a nova vůně do me sbírky by se sikla :-) mamina na mateřske si pro sebe toho moc nekoupi, aspoň by jste mi tím udělali radost :-)^^
odpovědět
Adéla  |  24. 8. 2016 22:48:45
Tak dneska tuto vůni vidím poprvé a jesem uchvácena! Ten flakonek, neotřelý, originální, svěží a nápaditý. Vůně v této lahvičce musí být dokonalá a jistě ji chci vyzkoušet. S designérem bych klidně šla na kafe..musí to být nápaditý člověk!
odpovědět
Dagmar  |  24. 8. 2016 22:31:51
Značku neznám, vůni jsem zatím neměla možnost vyzkoušet. Podle popisu mě upoutala vůně Rosabotanica. Vypadá to, že to bude naprostá bomba, která potěší nejen čichové buňky, ale i oko. Esteticky, což můžu zatím kompetentně posoudit, perfektně vyvedená.
odpovědět
Penka  |  24. 8. 2016 22:24:26
Znacku bohuzel neznam, ale ráda bych ji vyzkoušela. <3
odpovědět
Alena  |  24. 8. 2016 22:18:52
Značku neznám, ale zaujal mě design flakonku.
odpovědět
Denisa  |  24. 8. 2016 21:19:33
Velice mě zaujal tento parfém musí krásně vonět a i flakon je krásně barevný miluji parfémy moc by se mi líbil tak uvidíme :):)to by bylo radosti :):)
odpovědět
Martina  |  24. 8. 2016 21:18:39
O této značce jsem se poprvé dočetla až v příspěvku na tomto blogu. Musím tedy říct, že mě uchvátila Rosabotanica Balenciaga, nejen kvůli krásnému a netradičnímu designu flakonu, který je nepřehlédnutelný a působí spíše jako umělecké dílo. Navnadili jste mě i popiskem této vůně, o které si myslím, že by se mi přímo trefila do vkusu. Mám ráda prvoplánové vůně, které nemá kdekdo, zároveň však hledám parfém, který bude svěží a čistý, a o tomto si myslím, že by moje kritéria mohl splnit. Jsem při výběru poměrně náročná, nemusím těžké a kořenité vůně, spíše se ráda zahaluji do vůní čistých, květinových, a nepřeslazených vůní. Za pár měsíců budou Vánoce, tak myslím, že přítele navedu tímto směrem k nákupu tohoto zajímavého kousku. :-)
odpovědět
Lucie  |  24. 8. 2016 20:08:41
Na tuto vůni jsem narazila jen díky Parfums a velice mě zaujala jak popisem, tak flakonem a barvami, které hrajou a dělají pastvu pro oči. Ráda bych svoji sbírku parfémů doplnila o jednu z těchto vůní, kterou jsem si jistá, že ji potřebuju! :)
odpovědět
Nikola  |  24. 8. 2016 17:59:09
Balenciaga Florabotanica parfemovaná voda pro ženy vůbec neznám a nikdy jsem neměla možnost jí vyzkoušet. Po přečtení článku mě, ale moc zaujalo její složení a hlavně to, že má v srdci parfému konopí. To jsem ještě nikde neviděla a vůbec si nedokáži spojit ty vůně s růží a karafiátem. Proto bych byla ráda kdybych tuto novinku mohla vyzkoušet. Určitě to bude opravdu zajímavá letní vůně.
odpovědět
Klára  |  24. 8. 2016 17:57:08
Dobrý den, značku bohužel neznám, ale parfém mě zaujal na první pohled originálním flakonem a nádherně barevnou krabičkou. Navíc miluji květinové vůně, takže bych velice ráda vyzkoušela. :)
odpovědět
Terka  |  24. 8. 2016 17:48:08
O této značce jsem se dozvěděla díky herečce Kristen Stewart, která i byla tváří této značky. Tyto vůně me vždy lákaly a i šaty od nich se většinou rozpoznají, právě pro jejich osobitost. Proto bych byla moc ráda kdybych jeden takovy flakonek parfému této značky měla doma. :-)
odpovědět
Miša  |  24. 8. 2016 15:26:19
Vůni ještě neznàm a to jsem ulitla na kosmetiku.Nadherný flakonek a vůně musī být božskà.Moc ràda bych ji chtěla vyzkoušet ...tak se třeba usměje štěstì ;-)))
odpovědět
Jana  |  24. 8. 2016 15:18:35
Krásné odpoledne Vám přeji.Bohužel jsem tuto vůni ještě neměla tu čest vyzkoušet,nicméně její balení je velmi působivé,hříčky barev,které obohacují flakonek,jistě vypovídají o mládí,radosti,lásce k barvám...tedy je možné,že tato vůně bude určena mladším zákaznicím,krásné souznění tonů jantaru s růží,karafiátem,mátou a vetiverem oslní nejen mládí,ale každou smyslnou i odvážnou ženu.Snad právě pro svoji pronikavou i rozporuplnou vůni,která zanechá po sobě nezkrotné srdce jantaru,vetiveru a konopí.Směs kouzelných essencí,která si podmaní a omámí nejednoho muže.I přes moji prozatimní neznalost značky Balenciaga toužím tuto vůni poznat a odít se do její jedinečnosti...
odpovědět
Iris  |  24. 8. 2016 14:53:22
Zdravím :) O této značce jsem bohužel nikdy neslyšela ale flakony těchto parfému dokáží sakra zaujmout :D vypadá to luxusně a zároveň funky. Věřím, že bych si ji zamilovala i cítit na svém krku ;)
odpovědět
Sabrina  |  24. 8. 2016 14:50:18
Značku neznám, ale parfém mě na pvní pohled zaujal flakonem, nádherny, moderní a svěží. Už jen proto jak vypadá parfém na povrchu by mě lákalo vyzkoušet jak voní :)
odpovědět
Michaela  |  24. 8. 2016 14:19:10
Bohužel tento parfém neznám...každopádně i pokud si kupuji neznámou vůni přes internet musí mne zaujmout designem a nikdy nezklame. Tady to vypadá podobně. Tak uvidíme zda budu mít to štěstí si přivonět :)
odpovědět
šárka  |  24. 8. 2016 14:17:45
Značku neznám, ale ráda bych poznala:-)
odpovědět
Ema  |  24. 8. 2016 13:58:36
Značku znám od kamarádky, vím, že je to kvalitní a luxusní značka. I když značku znám a vím i jak voní, tak žádný parfém Balenciaga doma nemám. Parfémy mě vydrží poměrně dlouho a často dostávám k narozeninám voňavky. Sama si parfémy nekupuji. Kdyby se mě někdo zeptal, jestli bych mu tuto značku doporučila, tak bych určitě řekla, že ano, protože vím, že vydrží dlouho vonět a kamarádka je s nimi velmi spokojená.
odpovědět
Soňa  |  24. 8. 2016 13:30:41
Vůni neznám, ale flakon a krabička mně zaujali natolik, že bych ji chtěla mít doma hned a hned bych ji také vyzkoušela. Jen doufám, že ta vůně je alespoň z 95% podobná tomu obalu.
odpovědět
Michaela  |  24. 8. 2016 13:19:30
Vuni jsem jeste nemela, ale je neprehlednutelna v parfumeriich!! Ma opravdu nadherny flakon!!! Tak proc si o tuhle krasku nezasoutezit!!!:))👌👍
odpovědět
Jarmila  |  24. 8. 2016 13:09:02
O této vuni sem nikdy neslyšela kdybych slyšela uz bych ji určitě měla. Zaujala me predevsim svym vzhledem a tak by me moc zajímalo jak voní:)
odpovědět
Jitka  |  24. 8. 2016 13:00:19
Tato značka je pro mě velkou novinkou, kterou bych moc chtěla vyzkoušet. U některých vůní nemusí značit nádherný flakonek i úžasnou vůni, ale u této tomu opravdu věřím. Vůně Balenciaga Rosabotanica je dokonale složená a prostě musí vonět přímo božsky. Dám si ji na seznam vůní, které nutně potřebuji!
odpovědět
Katka  |  24. 8. 2016 12:39:14
První, co jsem si řekla, když jsem uviděla flakonek Rosabotanica bylo wov. Flakonek mě zaujal svoji originalitou, nejen že mi připomíná jaro a tak trochu léto, květiny k tomuto období patří, ale především v těch květech vidím ulítlost, divokost a nespoutanost a trošku i rebélii, něco nad čím se každý pozastaví... i podle vůně, která je popsaná ve mě tyto myšlenky parfém evokuje. Ráda bych jeden z těchto parfémů vyzkoušela, věřím, že by každého v mém okolí nadchly tak jako mě.
odpovědět
Barbora  |  24. 8. 2016 12:05:16
Dobrý den, tyto vůně neznám, ale hned mě zaujaly flakonky, které mi připomímají léto a ulítlost :-D jsou hodně netypické, ale asi i proto zaujmou svojí kombinací. Já mám ráda zvláštní a netypické věci a proto bych ráda Florabotanicu vytkoušela, vypadá famózně a určitě bych s ní všechny na svatbě okouzlila a očarovala :-D 💝
odpovědět
Blanka  |  24. 8. 2016 11:13:56
Značku Balenciaga znám. Už jako mladá dívka jsem od přátel z Francie dostala kouzelný flakonek. Je to už pěkná řádka let, ale vryl se mně do paměti. Jsem ráda, že se mohu s touto skvělou značkou opět setkat.
odpovědět
Eva  |  24. 8. 2016 10:12:49
Objednavam si od vas parfemy pravidelne. Prave mi dechazi a tak se divam po dalsim, mam chut zariskovat a vyzkouset neco noveho, ale nakonec sahnu po klasice. U techto parfemu me bavi kreativni vzhled a pote co jsem precetla clanek, bych si ho prala vyzkouset. Soutezim casto, ale nikdy se na me neusmeje stesti, tak snad tentokrat ;-)
odpovědět
Božena  |  24. 8. 2016 9:03:00
Značku neznám,ale ráda obdarovávám moji početnou rodinu.Tak někdo by byl určitě rád za tuto vůni.
odpovědět
Eva  |  24. 8. 2016 8:21:51
Bohužel vůně této značky nemám vyzkoušené, ale zaujal mě flakon vůně a moc ráda bych jednu z těchto vůní měla doma 😊
odpovědět
Hana  |  24. 8. 2016 8:18:35
Zatím jsem nevyzkoušela.Zaujal mě popis vůně a flakon naprostá nádhera.
odpovědět
lucie  |  24. 8. 2016 8:03:23
Velmi mne zaujal flakon a jakoby zajimave kvetiny....vune mne velmi laka:)
odpovědět
Lenka  |  24. 8. 2016 7:56:06
Značku neznám, ale vyzkoušela bych Rosabotanica, podle popisu by mi mohla vonět. Zajímá mě ta netypická květinová vůně. Flakonek je krásnej, nepřehlédnutelnej.
odpovědět
Klara  |  24. 8. 2016 6:44:19
Vůni znám pouze z obchodu, ale ještě jsem se neodvážila ji koupit:). Vždycky dám přednost mojí klasice, tak třeba teď konečně zaexperimentuji a stane se moji nr. 1 :)
odpovědět
Katerina  |  24. 8. 2016 5:09:57
Tento parfem neznam,ale zaujal me uz jen popisem.Miluji karafiaty ... zajimava je i maty ..to musi byt super. O designu ani nemluvim ... uz jen vyzkouset
odpovědět
Veronika  |  23. 8. 2016 21:43:19
Značku už jsem koutkem oka někde na netu viděla,ale osobně s ní zkušenost nemám. Neskutečně moc se mi líbí flakonek, no a u dámské je to jasné. Já totiž miluju ve vůních růžový pepř :-)
odpovědět
Jan  |  23. 8. 2016 21:34:29
Zaujal mne především, váš popis a flakón, přítelkyně by z ní byla určitě nadšena :)
odpovědět
Lucie  |  23. 8. 2016 21:18:27
Tento parfém jsem si objednala cca před měsícem, neznala jsem tuto značku a měl skvělé hodnocení. I flakon byl krasný. Občas zkouším parfémy na slepo. A tato vůně je fantastická. Chodím nakupovat do italských potravin a asistentka prodeje se mě ptala čím tak báječně voním, že každá moje návštěva je pro ní radost a provoním na chvilku obchod. Ukázala jsem flakón. Při minulé návštěvě mi už při mém vstupu hlásila že již FloraBotanica zakoupila a moc děkuje za doporučení. Je to moje ❤️. I manželovi se líbí.
odpovědět
Zuzka  |  23. 8. 2016 21:03:12
Zatím jsem neměla tu cest parfém vyzkoušet. Ale jak hodnocení ostatních tak i popis mne zaujal. Mojí oblíbenou vůni je Chloé Roses. Nedám na ni dopustit, ale chtělo by to občas i nějakou změnu. Ne zas tak velikou, protože jsem zářijové znamení a větší změny mě dokážou vykolejit.😊 Ale Florabotanica mě v tomto ohledu jednoduše svým růžovým složením nadchla.
odpovědět
Adéla  |  23. 8. 2016 21:00:56
Flakónek je krásný a podle popisu musí i krásně vonět a ještě nevyhraji, tak určite vyzkouším :-)
odpovědět
Milka  |  23. 8. 2016 20:48:32
Tyto vůně jsem ještě neměla možnost vyzkoušet. Zaujal mě design krabičky i lahvičky, je originální. Ráda bych vyzkoušela
odpovědět
Andrea  |  23. 8. 2016 20:40:15
Tuto vůni osobně nemám, ale pracuji na recepci a je to nedávno, když k nám přišla jedna pacientka a tak nádherně voněla! No, musela jsem se zeptat, čím tak překrásné voní. Byla to Flurobotanica. Slečna byla tak hodná, že mě nechala si vyfotit flakón, protože jsem vůni vůbec neznala. Takže za mě je jednička jednoznačně Flurobotanica. =)
odpovědět
Maria  |  23. 8. 2016 20:31:07
Nie,nepoznam značku ale veľmi by som chcela vyskušať Rosabotanica Balenciaga
odpovědět
Michaela  |  23. 8. 2016 20:27:21
Tato vůně mě okamžitě zaujala krásným a originalnim designem. Určitě musí božsky vonět!! Chci ji poznat a mít ji 😉
odpovědět
Maryla  |  23. 8. 2016 19:44:20
Tuto značku ještě neznám,ale flakonek je naprosto úžasný moc si přeji tuto vůni vyzkoušet
odpovědět
Jana  |  23. 8. 2016 18:34:17
Zárukou pro mě je slavné jméno značky a moc a moc se mi líbí i design, chtěla bych tuto vůni vyzkoušet.
odpovědět
Blanka  |  23. 8. 2016 17:56:29
Tuto vůni jsem viděla, ale ještě jsem neměla možnost ji vyzkoušet. Zaujal mě flakonek, který se mi neskutečně zaryl do mé mysli, protože podobné vzory si ráda maluju :-) jsem si jistá, že vůně bude také neskutečná. Bylo by perfektní ji vyzkoušet :)
odpovědět
Domča  |  23. 8. 2016 17:45:04
Tuhle značku znam ❤️😱 dokonce jsem k parfémku i ňufala a zaujala mně strašně moc ❤️je nadherně květinová a propojení dřeva je naprosto užasné ❤️ moc by mně potěšilo vyhrát a krasně vonět touhle BALENCIAGA ❤️ email nebo instagram domini.dudikova ❤️ jsem vašim věrnym fanouškem i zakaznikem ❤️ Hezky zbytek dne ❤️
odpovědět
Karin  |  23. 8. 2016 17:33:25
Tak o těhle parfémech jsem hodně slyšel, bohužel jsem ještě neměla šanci jednu vyzkoušet. Určitě voní úchvatně, ráda bych ji taky zkusila ! :)
odpovědět
Veronika  |  23. 8. 2016 17:30:50
Značku ještě neznám, ale hned na první pohled mě zaujal krásný design jak krabičky tak lahvičky. Člověk si už jen podle pohledu může představit jak kráááásně může vonět! Určitě bych ji taky ráda zkusila! :)
odpovědět
Klara  |  23. 8. 2016 17:30:15
Parfémy neznám, ale zrovna mi dochází Můj oblíbený tak bych při konci léta ráda vyzkoušela něco nového,všechny flakóny vypadají krásně, tak pokud tak i voní, sem s ní. ... :-)
odpovědět
Nikol  |  23. 8. 2016 15:06:40
Značku znám a nedávno jsem se rozhodovala jestli tuto a nebo Pleasure od E.L. ,objednala jsem Pleasure ale byla bych ráda ještě za tuto skvělou vůni😉😉
odpovědět
Nikol  |  23. 8. 2016 15:06:27
Značku znám a nedávno jsem se rozhodovala jestli tuto a nebo Pleasure od E.L. ,objednala jsem Pleasure ale byla bych ráda ještě za tuto skvělou vůni😉😉
odpovědět
Alena  |  23. 8. 2016 15:02:15
Značku Balenciaga znám. Právě používám vůni Balenciaga Paris. Nádherná vůně, které dominují fialky.
odpovědět
Radka  |  23. 8. 2016 14:07:43
Moje odpověď bude velmi originální. Neznám a moc ráda bych poznala, protože se mi líbí ten originální a okatý obal!:)
odpovědět
Týna  |  23. 8. 2016 13:56:58
Znacku neznam, ale zajimalo me, jestli voni, tak jak uzasne vypada :-)
odpovědět
Lucie  |  23. 8. 2016 13:43:00
Tuto značku bohužel neznám ani uvedené vůně. Ale zaujal mě svou historii v článku která doprovází tuto značku a navíc miluji vůně a ráda se nechám inspirovat a unést, tak proto.
odpovědět
Eva  |  23. 8. 2016 13:41:32
Značku neznam, zaujela me jeji celodenni vydrz
odpovědět
Petra  |  23. 8. 2016 13:32:03
Vůně vidím poprvé a není to sice tak důležité jako vůně samotná, ale na první pohled mě zaujal flakón :)
odpovědět
Lida  |  23. 8. 2016 12:57:38
Značku neznám, ale po přečtení recenze chci rozhodně zkusit. Mám ráda originalitu, a už flakónky mě naprosto uchvátily. A dle složení parfému to musí být úžasné vůně, trošku tajemné, jedinečné, a dlouho vydrži, což je obrovské plus.
odpovědět
Jana  |  23. 8. 2016 12:26:45
Neznám, ale moc ráda poznám ☺ miluji vůni květin.
odpovědět
Lenka  |  23. 8. 2016 12:13:57
Rosabotanica Balenciaga to je parfém, který musím určitě mít směs vůni fiku+pepře a kardamonu mě naprosto uchvátila, miluji takovehle divoké a zvláštní vůně, které jen tak nikdo nemá.
odpovědět
VeronikaP  |  23. 8. 2016 12:10:05
Vůně mě zaujala svým složením. Miluji květinové vůně a především vůni růží, ale hybridní růže? To musím vyzkoušet! Aspoň testřík bych ráda někde získala.
odpovědět
Martina  |  23. 8. 2016 13:37:20
Na parfums.cz si můžete objednat odstřiky těchto vůní. A pořád je ještě šance na výhru ;-)
odpovědět
Monika  |  23. 8. 2016 12:00:04
Libi se mi slozeni, nazev i flakon. Chci vyzkouset neco noveho.
odpovědět
Deneis  |  23. 8. 2016 11:57:14
O značce jsem neslyšela,ale zaujal mě článek. Ráda bych vyzkoušela a zaexperimentovala.
odpovědět
Anet  |  23. 8. 2016 11:38:47
O značce jsem již nekolikrát slyšela, ovšem ještě jsem neměla tu příležitost si parfémy osobně ,,očuchat,, :) Je to hit, novinka a to je vždy něco pro mě :) To, že desing flakonku je fantastický snad ani nemusím zmiňovat a vůně bude určitě dokonalá a odlišná od mnohých parfémů. A právě proto bych jeden z nich ráda vyhrála a vyzkoušela. Věřím, že by se stal favoritem či naprostou jedničkou mezi mými parfémy!!! Hezký den :)
odpovědět
Lenkita  |  23. 8. 2016 10:59:42
O značce Balenciaga slyším poprvé. :-O Moc mě zaujal životní příběh jejího autora, a to, jak originální byl jak ve světě módy, jak byl inovační a nadčasový a jak uměl svůj talent přenést i do světa vůní. Je úžasné, že jeho talent nevymizel, ale žije dál a dává nám neskutečnou kombinaci krásy květinových vůní. Z flakónů je patrné úžasné propojení s módou, jsou vkusné a velice originální. Moc ráda bych vyzkoušela tyto vůně, protože miluji květinové tóny a chtěla bych oslnit přítele i mé blízké okolí touto neotřelou originální vůní.
odpovědět
klár  |  23. 8. 2016 10:44:08
Znám název, ale nikdy jsem nic nezkoušela. Ale tady bych zkoušela už jen díky flakonku - no jo, obal prodává :-).
odpovědět
Marie  |  23. 8. 2016 10:39:16
Ještě jsem nevyzkoušela ale ráda bych kvůli přírodním složkám.
odpovědět
Pavla  |  23. 8. 2016 10:38:47
Značku neznám,ale pokud obsahuje vůně růži,nic mě nezastaví ji vyzkoušet :)
odpovědět
Jitka  |  23. 8. 2016 10:27:41
Značku znám, ale ještě jsem ji nevyzkoušela, líbí se mi flakonek a četla jsem na ni jenom pěkné recenze. Chtěla jsem si ji objednat, ale využívám této možnosti, snad se štěstí na mě jednou usměje
odpovědět
Jaruš  |  23. 8. 2016 10:26:23
Neznám tuhle značku,ale zaujala mě,že je přírodní.
odpovědět
Michaela  |  23. 8. 2016 10:14:33
Značku tedy bohužel neznám, ale už od pohledu mě zaujaly barvy a balení celé vůně. Kromě balení mě také zaujala "květinová" vůně, kterou bych určitě moc ráda vyzkoušela. Díky vám jsem poznala další super značku a tak se těším, až o ní někdy napíšu článek. :-) www.michaelacheetah.blog.cz
odpovědět
Pavlína  |  23. 8. 2016 10:04:57
Vůni znám, je to parádička a jako bonus krásný flakón.
odpovědět
andrea  |  23. 8. 2016 9:59:03
Dobry den. Znacku bohuzel neznam; ale zaujala me kombinace ruze, karafiatu a maty Muze to byt zajimava vune. Nashledanou
odpovědět
Jana  |  23. 8. 2016 9:30:23
vůně jsem zatím neznala, velmi mě zaujalo to, že to není jen bezduchá směs typů vůní ale promyšlená kombinace a sexy vůně. To bych moc ráda zkusila.Mám moc ráda, když květinová vůně voní opravdu po květinách a není přebita vanilkou jak tomu často bývá u méně kvalitních vůní, taky mě moc zaujala výdrž vůně- moc se mi líbí, že vydrží dlouho a nemusím se neustále převoňovat a doplňovat. Tahle vůně mě opravdu láká
odpovědět
Kateřina  |  23. 8. 2016 9:12:12
značka Balenciaga je mi známá, ale parfém jsem od nich žádný zatím neměla, ráda bych to změnila třeba výhrou :D
odpovědět
Radka  |  23. 8. 2016 9:12:00
značku neznám, na první pohled vypadá lákavě, chtěla bych vyzkoušet
odpovědět
Zdeňka  |  23. 8. 2016 9:05:25
Vůně tedy vůbec neznám, ale flakón mají teda nádherný.. Rozhodně ráda vyzkouším něco nového, láká mě to 😉
odpovědět
Marcela  |  23. 8. 2016 9:04:54
Tu značku neznám.Krabička je moc hezká a i ten flakon je moc hezky propracovaný.Vůně Rosabotanica mě zaujala i popisem vůně-peprná.Ta by mě teda moc zajímala,mám ráda nevšední vůně.
odpovědět
Petra  |  23. 8. 2016 8:44:59
Značku Balenciaga neznám, četla jsem o ní poprvé ve vašem článku. Moc se mi líbí hravý neotřelý design flakónku a třeba je to ta vůně, kterou občas někde u nějaké ženy cítím, ale bojím se zeptat:-) A jak čtu, podle recenze redaktorky také stojí za vyzkoušení:-)
odpovědět
Libuše  |  23. 8. 2016 8:37:44
V parfumerii mě k těmto flakonům přitáhly barvy a vzory, které jsou prostě krásné. A vůně uvnitř jsou taky takové. Jsou květinové a radostné. Rosabotanicu bych si vybrala já, protože růži mám velmi ráda.
odpovědět
Marta  |  23. 8. 2016 8:28:16
Tuto značku ani vůni neznám, ale moc by mě zajímalo v čem je jiná obal a vše ostatní napovídá , že vlastnit jí by byl určitě zážitek pro moje smysly.
odpovědět
Petra  |  23. 8. 2016 8:24:25
Dobrý den, parfém Florabotanica miluji a používám asi 2roky. Téměř pořád se mě některá žena ptá, čím že to vodní,ale já dělám tajemnou :-) a vůni neprozrazuji. Našla jsem si ji podle Kristen Stewart, která je její tváří a moji módní inspirací. Myslím, že je čas vyzkoušet i druhý parfémy Rosabotanica ;-)
odpovědět
Monika  |  23. 8. 2016 8:09:21
Tuhle značku neznám, ale naprosto mě fascinují barevné flakonky, obzvlášť Rosabotanica :-) Mám ráda barevné a neotřelé věci. Vaše komentáře člověka vyburcují a vůně chce jednoduše poznat. A i kdybych nevyhrála, rozhodně jste mi nasadili brouka do hlavy a já si koupím minimálně odstřiky, abych si o těchto vůních mohla udělat obrázek :-)
odpovědět
Dagmar  |  23. 8. 2016 8:07:23
O značce slyším prvně díky tomuto článku, za mě rozhodně Florabotanica Balenciaga!:)
odpovědět
Silvie  |  23. 8. 2016 8:03:35
Značku Balenciaga neznám, ale ráda bych vyzkoušela vůni Rosabotanica Balenciaga.
odpovědět
Adam  |  23. 8. 2016 8:00:04
Tuto značku neznám, ale pro mou přítelkyni by se mi líbila Rosabotanica Balenciaga. :)
odpovědět
Dáša  |  23. 8. 2016 7:58:00
Tyto vůně neznám, ale musím uznat, že autorka článku má pravdu, mají zajímavé jak krabičky tak i flakonky!:) Rozhodnout se pro jednu z nich je těžké, ale asi mě více zaujala: Florabotanica Balenciaga.
odpovědět
Daniela  |  23. 8. 2016 7:32:49
Tyto vůně zatím neznám, ale líbí se mi Balenciaga Balenciaga Paris, protože je ve složení fialka a já jsem Fialová :-)
odpovědět
Tereza  |  23. 8. 2016 6:24:18
O značce jsrm se poprvé dozvěděla z tohoto článku ;-) Nepotrpím si ani na věci značkové ani vysokou módu, ale mám ráda věci hezké a jedinečné. Proto bych chtěla vyzkoušet vůni Florabotanica :-)
odpovědět
veronika  |  23. 8. 2016 5:33:09
tuto značku vůbec neznám,ale ráda bych vyzkoušela,protože originálně barevně vypadá a myslím si že i nádherně voní,tak proč jí nezkusit.
odpovědět
Leny  |  23. 8. 2016 5:21:04
Tuhle značku ještě neznám, a vůbec to nechápu 😄, jsem docela sběhlá v parfémech a tahle krabička, která zaujme na první pohled by mě zauhala už z dálky. A co jsem tak skoukla ostatní komentáře je nás takových víc 😄. Proc bych ji chtěla vyzkoušet ? No protože je to krásna neznámá, seznamení s ní je vždy vzrušující, a když to budu brát z matematického hkediska, vždy musím přijít neznámé na kloub 😃. Ano upoutala mě na prvni pohled krabičkou, jednoduchým, čistým flakonem a vznešená jména jejich druhů ji pro mě dělají o to více žádoucí. Chtěla bych mít onu druhou kůži, která nevyprchá během okamžiku, udělá mě stdjně žádoucí a atraktivní a nepřehlédnutelnou jako je ona sama.
odpovědět
Věra  |  23. 8. 2016 0:11:06
Značku sice neznám, ale moc ráda ji poznám. Flakon vypadá nádherně a přímo vybízí k vyzkoušení.
odpovědět
Petra  |  22. 8. 2016 23:34:54
Vůně zatím neznám, ale velmi ráda se seznámím, flakonky vypadají famózně a dávají tušit, že i vůně bude nádherná.
odpovědět
Marcela  |  22. 8. 2016 23:34:28
Značku neznám, ale moc ráda ji poznám. Jsem milovnice květin, a tak mě láká Florabotanica . Má krásný název a věřím, že i báječně voní.
odpovědět
Lucie  |  22. 8. 2016 23:33:08
I já patřím k těm, kteří vůni doposud neznali. Ráda bych jí vyzkoušela nejen pro její design, ale i proto, že zbožňuji svěží vůně :)
odpovědět
Vendula  |  22. 8. 2016 23:29:18
Dobry vecer,tuto znacku neznal,ale moc me zaujal flakon a krabicka svou barevnosti a take slozeni ,konkretne mata :-)
odpovědět
Sona  |  22. 8. 2016 23:18:41
Tuto značku popravdě neznám, ale na první pohled me zaujal originální vzhled flakonku, což mě navedlo si tuto značku prozkoumat. Jelikož karafiáty jsou mé nejmilejší květiny a zatím jsem je v žadném parfému neobjevila (možná hledám špatně :)) a stejně tak fíkové listy jsou pro me neznámé v parfémech, tak bych ji velice ráda přidala do "sbírky" :) Určitě voní obě nádherně a taky fandím originálním vůním, které nezklamou ani v létě ani v zimě :)
odpovědět
Eva  |  22. 8. 2016 23:16:50
Neznam ani tuto znacku,ani vuni,ale prala bych si ji,miluji krasne a nezname vune.
odpovědět
Petra  |  22. 8. 2016 22:57:44
Vůně bohužel neznám, ale nadchlo mě jejich složení a samozřejmě úžasný flakonek. To že je tváří těchto vůní moje oblíbená herečka Kristen Stewart, je už jen pomyslnou třešničkou na dortu a díky vám jsem právě zjistila, že minimálně jednu z nich nutně potřebuji (nejspíš otázka života a smrti) :) ♥
odpovědět
Gabriela  |  22. 8. 2016 22:56:19
Tuto značku ještě neznám, ale moc ráda bych ji vyzkoušela. Nadchl mě její originální vzhled a také podle toho, co jsem se dočetla v článku musí úžasně vonět, jelikož miluji vůně květin 😃🌸
odpovědět
Bára  |  22. 8. 2016 22:54:10
Vůně této značky doporučuji jsou to držáci a krásně voní a hlavně nemá je každý takže nejsou davovky jak jiné oblíbené vůně 😊Přeji všem hodně štěstí v soutěži.
odpovědět
Alena  |  22. 8. 2016 22:51:53
Značku neznám, ale velice mě zaujala Rosabotanica, hned na první pohled krásný nevšední flakon, už ten láká k vyzkoušení a potom popis vůně pro ženy s vytříbeným vkusem, které se nespokojí s něčím obyčejným. Z ní to jako mercedes mezi škodovkami. Věřím, že je úžasná. Nikdy jsem nic takového neměla a proto bych ji ráda vyzkoušela.
odpovědět
Zdenka  |  22. 8. 2016 22:46:46
Vune teto znacky bohuzel zatim neznam, ale moc rada bych vyskousela vuni Rosabotanica, protoze mam rada korenene vune a hlavne vune "netuctove" a originalni. Predstavuji si, ze tato vune prave takova je. Presne pro mne. :-)
odpovědět
Michaela  |  22. 8. 2016 22:43:44
Značku bohužel neznám,ale flakony jsou jedinečné,připomínají mi zologickou zahradu,tu pohodu zvířat,když se odpoledne vyhřívají na sluníčku a malé zebry,které skotačí vedle svých rodičů a jsou šťastné na světě,a květiny které jsou nádherné,jelikož se o ně starají lidé s láskou.Oba flakony jsou krásně propracované,ale mě více zaujala vůně:Rosabotanica Balenciaga
odpovědět
Renata  |  22. 8. 2016 22:40:29
Vune Balenciaga jsem jeste nevyzkousela,ale mam rada vyrazne a netypicke vune,takze pokud se mi nepostesti ji vyhrat,urcite si ji zakoupim a vyzkousim:-)Uz jen popisem a flakonkem me bavi Rosabotanica Balenciaga.
odpovědět
Heřman  |  22. 8. 2016 22:23:24
Vůně Balenciaga neznám, ačkoliv manželka a parfémech ujíždí dost :D Zaujala mě Rosabotanica, na první pohled už krabička a kontrast bíločerných pruhů. Na ženě mám rád květinové a peprné vůně, rád bych pro manželku vyzkoušel něco originálního ;)
odpovědět
Hanka  |  22. 8. 2016 22:18:01
Parfémy Balenciaga zatím neznám, ale po přečtení popisů je toužím vyzkoušet všechny. :-) Hlavně proto, že mám ráda květinové vůně, které tahle značka nabízí. V popisech je také u většiny vůní uvedená velká intenzita a dlouhá výdrž vůně, což zní slibně. :-)
odpovědět
Tereza  |  22. 8. 2016 22:15:30
O parfémech této značky mi říkala mamka, ale osobně jsem ještě neměla příležitost vyzkoušet :) Parfémy mne lákají vzhledem, tyto originální flakony jsou nádherné a určitě je lákavý i popis složení parfémů, jelikož miluji květinové vůně. Třeba budu mít štěstí, když ne tak určitě ozkouším i tak ;)
odpovědět
Ester  |  22. 8. 2016 22:08:07
Tuto vuni ma moje kamaradka a moc se mi libi. Pokazde kdyz jsem u ni na navsteve si k ni musim jit privonet :) je proste pritazliva
odpovědět
Viola  |  22. 8. 2016 22:04:46
Babička má na své poličce flakonek tohohle úžasného parfému L ' essence, moc si ji chválí a voní nádherně :-) Vždycky když k nam přijde na návštěvu, tak cítím fialky :-) Moc příjemny parfém :-) Taky bych takový chtěla :-)
odpovědět
Irena  |  22. 8. 2016 22:04:12
Vůně ještě neznám,ale hodně mě zaujaly směsi vůní květin.No a taky se mi moc líbí flakonky :-)
odpovědět
Šárka  |  22. 8. 2016 22:00:04
Znám parfém Florabotanica...je to nádherná květinová vůně, mám odstřik a chystala jsem se koupit si plné balení, a najednou vidím soutěž, tak zkusím štěstí :-) Flakon je nádherný stejně jako vůně... doporučila bych jí ženám, které mají rádi květiny, vůně je svěží ale zároveň něčím zajímavá...a ten vetiver v ní :-)
odpovědět
Šárka  |  22. 8. 2016 22:01:16
omylem jsem odeslala dvakrát, ale nevím jak smazat...
odpovědět
Šárka  |  22. 8. 2016 21:59:59
Znám parfém Florabotanica...je to nádherná květinová vůně, mám odstřik a chystala jsem se koupit si plné balení, a najednou vidím soutěž, tak zkusím štěstí :-) Flakon je nádherný stejně jako vůně... doporučila bych jí ženám, které mají rádi květiny, vůně je svěží ale zároveň něčím zajímavá...a ten vetiver v ní :-)
odpovědět
Petr  |  22. 8. 2016 21:57:50
moc rád bych tento parfémek vyhrál pro přítelkyni
odpovědět
Šárka  |  22. 8. 2016 21:55:40
Opravdu moc krásný design flakonů.O značce jsem ledacos slyšela a hodně četla a protože se mi líbí móda prezentovaná touhle značkou,tak věřím,že by mě mohla zaujmout i nějaká vůně Balenciaga.Ráda zkouším nové věci a nejsem ten typ,který používá stejnou vůni roky.Ano,rozhodně bych moc ráda Balenciaga vůni vyzkoušela.
odpovědět
Hana  |  22. 8. 2016 21:51:32
Tuhle vůni neznám, neměla jsem možnost vyzkoušet, ale vypadá velmi pěkně a obsah bude taky skvělý, protože mám ráda letní květinové vůně ..ráda bych vyzkoušela
odpovědět
Eva  |  22. 8. 2016 21:50:20
značku neznám ale vypadá báječně a květinové vůně mám velmi ráda moc se mi líbí jsem s ní nadšená
odpovědět
Denny  |  22. 8. 2016 21:47:57
O značce jsem několikrát slyšela-maminka s tetou si právě z parfums objednávaly už několik vůní od Balenciagy, mě nejvíce z nich zaujala B.Balenciaga Skin, nepřijde mi nijak extra výrazná, ale hodně příjemná a milá vůně. Co se týče značky, nejvíce se mi na ni líbí, že má originální balení, jak krabičky, tak flakonky. Velkou výhodou je stoproncentně cena, je určitě dostupná pro většinu věkových kategorií, což je fajn, každá žena určitě v peněžence najde nějaké ty zázračné papírky na jeden z parfémů, haha :)
odpovědět
Iva  |  22. 8. 2016 21:32:55
Název vůně slyším poprvé, ale už na první pohled mě ROZZÁŘIL vzhled parfému, je velice nápaditý a určitě nezapomenutelný ! Poté mě vůně zaujala složením, mohla by to být podle popisu přesně VŮNĚ mých PŘEDSTAV...No když se na me s vůní štěstí usměje, určitě se zlobit nebudu :)
odpovědět
milena  |  22. 8. 2016 21:29:36
Tuto znacku neznam a slysim ji poprve. Miluji vune,nedavno jsem dostala od syna Opium ,kazdy rok k narozeninam a Vanocum od nej dostanu parfem,ktery si preju. Tak priste vyzkousim tuto znacku.:-)
odpovědět
Vendula  |  22. 8. 2016 21:28:49
Značku neznám ale vypadá moc dobře a zaujal mě takže bych určitě ráda vyzkoušela :)
odpovědět
Katerina  |  22. 8. 2016 21:26:42
Značku znám ale pouze z oděvní strany, ze děla i parfémy jsem netušila. Samozřejmě bych rada jejich kabelku ale myslim si, ze je toto nereálný cíl. Bohužel. Ale parfém je uz přeci jen cenově dostupnější a rada bych zkusila co tato značka dokáže. A jeden z hlavních důvodu je vzhled flakonku, ten je opravdu originální.
odpovědět
Lucie  |  22. 8. 2016 21:21:34
Zdravím :) S touto značkou bohužel zatím žádnou zkušenost nemám, ale miluju netypické, neohrané, výstřední a především "držící" vůně, tak věřím že by mi zrovna Balenciaga Rosabotanica sedla :) Moc ráda bych jí vyzkoušela .. :) Navíc má nádherně zpracovaný flakónek!
odpovědět
Jarka  |  22. 8. 2016 21:16:35
Dobrý večer,tento parfém neznám,ale podle recenzí musí být vůně nádherná a já bych ji ráda vyzkoušela:-)
odpovědět
Markéta  |  22. 8. 2016 21:16:18
Dobrý večer, značku neznám, ale moc ráda bych ji vyzkoušela. A design flakonků je úžasný.
odpovědět
Markéta  |  22. 8. 2016 21:16:14
Dobrý večer, značku neznám, ale moc ráda bych ji vyzkoušela. A design flakonků je úžasný.
odpovědět
Zdenka  |  22. 8. 2016 21:15:13
Byla by to moje premiéra, tenhle parfém asi čeká kariéra. Ta krabička,ten flakon,hned na první pohled pohladí, kombinace růží a citrusů vás dobrou náladou naladí. Je to krása, je to div, škoda, že jsem o něm nevěděla dřív. Když nevyhraju, nevadí, snad mě Ježíšek parfémovým dárkem pohladí...
odpovědět
Veronika  |  22. 8. 2016 21:09:47
Tedy přiznám se, že o této vůni slyším poprvé, ale už od pohledu působí velice sympaticky a originálně :) A vzhledem k tomu, že nějakou tu "druhou kůži", která mi padne, poměrně dlouho hledám, tak se zdá, že mám horkého kandidáta... :)
odpovědět
Jiřina  |  22. 8. 2016 21:07:46
Vidím prvně, vypadá zajímavě, třeba i zajímavě voní :-), nebránila bych se vyzkoušení :-).
odpovědět
Lenka  |  22. 8. 2016 21:04:19
Ano, matně si vzpomínám na oranžový flakón jedné vůně, která se vyjímala na mamčině poličce. Už tehdy mi vůně připadala naprosto netypická a upřímně - moc se mi nezamlouvala. Ale byla jsem dítě a myslím, že názor se vyvíjí i v oblasti libosti parfémů. :) Popis mě opravdu zaujal a moc ráda bych ukojila zvědavost, kterou ve mě vyvolal. Snad se touto originální cestou originálně dostane k tomu, komu sedne.
odpovědět
Mirka  |  22. 8. 2016 20:59:53
Tuto vůni ( značku) neznám, ale slyšela jsem na ni pět jenom chválu ...
odpovědět
Luciána  |  22. 8. 2016 20:59:30
Balenciaga Florabotanica znam moc dobře, dokonce si vybavuji chvíli, kdy sem ji poprvé viděla a otestovala :-). Bylo to v Alpách, v italském Livignu :-) kde na každém kroku máte parfumerii nebo obchod s alkoholem. Přímo nevím rok ale bylo to cca 4-5 let zpět a tváří vůně byla Kirstin Stewart. Vůně sem si všimla az po zaplacení x parfémů a tak sem to neřešila a z parfumerie odešla...ale znáte ten pocit, kdy vám neco nedá spat a musíte na to pořád myslet? Při odjezdu domů sem si nadávala, že sem si ji nepořídila...Za mě ale jednoznačně zimní vůně nebo spíš podzimní. V létě,kdy je vic jak 20stupnu, na mě působí nepříjemně... Doporučuji všem, kdo nemá rád těžké dřevité, kořeněné vůně, kterými se v zimě každý voní. S touhle vystoupíte jednoznačně z davu ;-)
odpovědět
Dana  |  22. 8. 2016 20:49:49
Tuto vůni a značku neznám. Ale ráda bych ji vyzkoušela. Jsem narozena ve znamení Vah. Takže i ve směru výběru cehokoliv-oblečení,boty,kabelky...je pro mne více náročné rozhodování. A tak je to i s vůní. Proto v případě možností vyzkoušet něco nového o čem mi "rozhodne druhá osoba"je pro me jista výhra. když je to trefa do černého je to pro mne velká výhra Dvojnasobna :-).
odpovědět
Marie  |  22. 8. 2016 20:44:20
Já tuto značku neznám, ale ty obaly jsou nádherné a ten nápad je také skvělý.
odpovědět
Martina  |  22. 8. 2016 20:43:40
Dobrý večer. Ještě jsem vaši značku nezkoušela ale hned mne zaujala svým designem :) a určitě bych ji ráda vyzkoušela
odpovědět
Martina  |  22. 8. 2016 20:40:32
Značku Balenciaga znám, naprosto mě uchvátily jejich kabelky, ale že tato značka dělá i parfémy jsem vůbec netušila. Velmi mě zaujala kombinace růže a máty, zní to opravdu zajímavě a moc lákavě. Flakonky mají parfémy krásné, zvláště Rosabonatica, úžasné, neokoukané. Vůni bych určitě ráda vyzkoušela, parfémků mám již solidní sbírku a velmi by mě potěšilo uvítat v ní i tento zajímavý výtvor :)
odpovědět
Jana  |  22. 8. 2016 20:35:17
Značku znám, ale prozatím jsem ji "neochutnala". Nedávno mi ale bylo doma řečeno, že by bylo na čase po 10 letech změnit značku. Střídám vůně jen na léto a zimu, letos jsem udělala první pokus na léto, koupila jsem si jiný parfém a necítím se v něm. Musím mít vůni květinovou, ideálně růžovou nebo freziovou, to by Balenciaga splňovala. Na první pohled pro me moc příjemný design. Jak flakónu, tak krabičky. Vůně si dokážu představit oddělené, ale dohromady jak postupně přechází, to opravdu ne. No věřím tomu, že ti musí být nádhera. Brzo si přijdu přivonět!
odpovědět
Barbora  |  22. 8. 2016 20:32:42
Parfémy této značky doporučit bohužel nemůžu, protože jsem doposud žádný osobně nevyzkoušela, ale moc ráda bych vůni vyhrála, jelikož jsem na ni četla skvělé recenze. Moc ráda vyzkouším novou vůni, která mi třeba nakonec skvěle sedne a už si ani nebudu chtít koupit jinou. 🙂
odpovědět
Ivana  |  22. 8. 2016 20:31:21
Netuctové vůně mají budoucnost. Alespoň u mě doma určitě. :) Tuto značku jsem dosud nevyzkoušela, ale jisté je, že vyzkouším, ať už ji vyhraju, či ne. Jak má vůně takhle zajímavé složení (a v něm jantar), mám na ní spadeno zcela automaticky. :)
odpovědět
Tereza  |  22. 8. 2016 20:28:29
Dobrý večer, vůně Balenciaga neznám, ale podle popisu to vypadá na velice nápadité a zajímavé parfémy. A parfém Florabotanica mě vyloženě zajímá a za vyzkoušení bych byla velice ráda.
odpovědět
Milan  |  22. 8. 2016 20:27:47
Zatím nemám osobní zkušenost, ale dle popisu, by se moc líbila mojí ženě.
odpovědět
Adéla  |  22. 8. 2016 20:27:00
Vůni této značky doporučit nemohu, protože bohužel zatím žádnou nevlastním...zamilovala jsem se ale již před lety do jejich nejznámějšího modelu kabelky a stejně tak nyní do flakonu této vůně, proto bych byla ráda, kdybych vůni vyhrála, aby (stejně jako v případě kabelky) nezůstalo pouze u "platonické lásky" . :)
odpovědět
katka  |  22. 8. 2016 20:23:43
Dobry den, vuni neznám ale moc bych ji chtěla mit ve své poličce na voňavky protože mě zaujala desing flakonku a barevnost musí užasně vonět ..😀děkuji Katka
odpovědět
Andrea  |  22. 8. 2016 20:22:00
Dobrý večer, parfémy Balenciaga bohužel neznám. Ale na první pohled mě šíleně zaujal ten "boží" design flakonu, podle kterého si představuji vůni. Oba jsou nádherné, originální. Proč nevyhrát a nevyzkoušet .... můj sen vždy byl výlet do Paříže a tím by se mi částečně splnil.
odpovědět
Monča  |  22. 8. 2016 20:20:34
Protože se jedná o BMW mezi paréfmy :-) hodně lidí o ní slyšelo, ale ne každej ji má! :-)
odpovědět
Renata  |  22. 8. 2016 20:18:27
Značku neznám, ale strašně se mi líbí falkon a krabička, takže vůně je určitě taky úchvatná a ráda bych ji vyzkoušela :-)
odpovědět
Okomentujte článek
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností Notino s.r.o. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.​
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:

Podobné příspěvky

Boss Bottled: Buďte sám sebou

Boss Bottled: Buďte sám sebou

Ve světe, kde jsou cesty k seberealizaci rozmanitější než kdy dříve, může být každý muž přesně tím, kým chce být. Ušlechtilá parfémovaná voda BOSS ...

Celý příspěvek

SOUTEŽ: Vyhrajte paletku očních stínů a parfém GA-DE!

SOUTEŽ: Vyhrajte paletku očních stínů a parfém GA-DE!

V nedávném článku jsem vám představila jednu z věcí, která mě v poslední době opravdu nadchla – izraelská kosmetika GA-DE. Je to nejprodávanější ...

Celý příspěvek