382 SOUTĚŽ: Už jste vyzkoušeli účinky hlemýždího extraktu? Ne? Tak soutěžte o tři balíčky luxusní kosmetiky Mizon!

Martina  |  26. 1. 2015  |  Přidat komentář

mizon soutez

Značka Mizon, pocházející z Jižní Korey, stojí za výrobou skvělé přírodní kosmetiky, což dokládá i fakt, že je v současné době nejprodávanější na asijském trhu. A pomalu začíná ovládat i trh evropský. Značka Mizon vsadila na netradiční suroviny – filtrát hlemýždího extraktu nebo hadí a včelí jed. Já jsem otestovala řadu Multi Function Formula, která využívá účinků právě hlemýždího extraktu pro komplexní péči o pleť.

Proč zrovna hlemýždí extrakt?

Sliz, který umožňuje hlemýžďům pohyb, je bohatý na alantoin, kyselinu glykolovou, kolagen, vitamíny A, E a C a elastin a tyto látky mají velmi blahodárné účinky, které jsou na naší pleti vidět téměř okamžitě. Produkty Mizon již po krátkém používání povzbuzují regeneraci pleti a předcházejí vzniku vrásek a drobných linek. Pleť je zpevněná, působí zdravým a přirozeně krásným dojmem a viditelně se zlepšuje její struktura.

Vyhrajte tři balíčky kosmetiky Mizon, které zajistí vaší pleti kompletní péči!

Vzhledem k tomu, že kosmetika Mizon je opravdu fantastická, musíte ji vyzkoušet i vy. Jsem totiž přesvědčená o tom, že každý kdo ji vyzkouší, bude nadšený. Tak s námi soutěžte hned o tři balíčky této kosmetiky, z nichž každý obsahuje celkem pět produktů v hodnotě více než 1 200 Kč, které představují komplexní péči o pleť krok za krokem.  Abyste věděli, co můžete vyhrát, přináším vám krátkou recenzi každého výherního produktu.

  • Čisticí pěna Mizon Multi Function Formula je velmi jemná až hedvábná, dokonale vyčistí vaši pleť, sjednotí její tón, stáhne póry a to okamžitě po použití. Je opravdu příjemná, krásně voní, skvěle se oplachuje a pleť zanechává pěkně hladkou a rozjasněnou. Navíc stačí opravdu malé množství, protože dobře pění, takže vám balení 60 ml vydrží celkem na dlouho.
  • Pleťová maska proti vráskám Mizon Original Skin Energy Snail mě zaujala především velmi jednoduchou aplikací – v jednorázovém balení je složeno plátýnko ve tvaru obličeje s otvory na oči a rty, které je z jedné strany pokryto silnější vrstvou gelu obsahujícího právě onen zázračný filtrát hlemýždí extraktu (celých 74 %). Toto plátýnko si dáte na tvář, pěkně vám k obličeji přilne, sloupnete fólii a necháte působit 15-20 minut a po odstranění zbytky gelu z masky vklepete do obličeje. Maska stahuje póry, sjednocuje tón pleti a bojuje proti všem nedokonalostem. Musím potvrdit, že maska tón pleti sjednotila a byla velmi příjemná, ale nápravu nedokonalostí jsem nezpozorovala. Na to je potřeba asi častější použití a já jsem ji vyzkoušela jen jednou. Nicméně věřím, že bude určitě účinná jako ostatní produkty Mizon.
  • Regenerační krém Mizon Multi Function Formula obsahuje 92 % filtrátu hlemýždího extraktu! Díky tomu dokáže velmi rychle a intenzivně regenerovat pleť a zbavit ji nedokonalostí. Tento krém používám delší dobu a můžu potvrdit, že pleť je jemnější, prozářená, sjednocená, póry více stáhnuté. Kromě toho mi kolegyně potvrdily, že je nadchlo to, jak krém vyhlazuje povrch pleti a mizí dokonce i drobné jizvičky po akné a další nedokonalosti. Je vhodný pro všechny typy pleti, zejména však pro pleť trpící vráskami a problematickou pleť. Tento krém je dobré doplnit očním krémem ze stejné řady.
  • Oční krém Mizon Multi Function Formula v praktické tubě vyhlazuje vrásky kolem očí, je velmi lehký, svěží (lehce chladí) a výborně se vstřebává. Použijte ho spolu sregeneračním krémem, dosáhnete tak komplexní protivráskové péče.
  • BB Krém Mizon Multi Function Formula je velmi lehký, skvěle přilne k pleti, sjednocuje její tón a kryje drobné nedokonalosti. Přestože má velmi lehkou konzistenci, jeho krycí schopnosti jsou vysoké, takže se vaše pleť po jeho použití opravdu rozzáří. Zároveň tento krém díky obsahu filtrátu hlemýždího extraktu pleť vyživuje, regeneruje, omlazuje a posiluje.

Jak na to?

Chcete vyhrát balíček kosmetiky Mizon v hodnotě více než 1 200 Kč? Zapojte se do naší soutěže, je to opravdu snadné. Stačí nám do diskuze pod článkem napsat, jaký další produkt od Mizon byste chtěli vyzkoušet a proč.

Pravidla soutěže

  • Odpovězte do diskuze pod článkem na otázku: Jaký další produkt od Mizon byste chtěli vyzkoušet a proč?
  • Do komentáře uveďte i svůj email (abychom vás mohli v případě výhry kontaktovat) a budete automaticky zařazeni do slosování.
  • Na konci soutěže vylosujeme tři výherce, z nichž každý získá balíček kosmetiky Mizon.
  • Soutěž probíhá od 26. 1. 2015 do 8. 2. 2015.
  • Jméno výherce zveřejníme v tomto článku v pondělí 9. 2. 2015 a zároveň ho budeme kontaktovat na uvedený email.

Balíčky kosmetiky Mizon vyhrávají...

Právě jsem vylosovali tři výherkyně naší soutěže s kosmetikou Mizon. Vítězkami se stávají: Martina, která napsala do diskuze 5. 2. 2015 21:45:37, Helena Belatková, která napsala 3. 2. 2015 17:11:56 a Monika S., která napsala post 5. 2. 2015 16:17:54. Všem vítězkám gratulujeme! A vy, kteří jste nic nevyhráli, tak s námi soutěžte dál - už připravujeme další zajímavou soutěž!


 

Komentáře

V diskuzi je 230 příspěvků

Komentáře k příspěvku:
Gerrard  |  29. 3. 2018 1:34:26
Poskytujeme úvery pre dodávateľov, ako aj malé, stredné a veľké podniky s nízkou úrokovou sadzbou a postupom veľmi pružného splácania.     s nízkou úrokovou sadzbou 3% a dobou trvania dlhšou ako 20 rokov Pôžeme od 1 milióna USD až do 800 miliónov EUR a viac. Ak máte záujem, kontaktujte ma na súkromnej a dôvernej e-mailovej adrese pre viac informácií.       Tvoja viera,
odpovědět
Smithd712  |  22. 9. 2017 3:29:21
Very informative post.Really thank you! Awesome. dbeekkecdkeaeeae
odpovědět
Karin  |  27. 3. 2017 10:54:29
ôžičky a vážne finančné prostriedky pre svoje finančné potreby. Podporíme Vás vo svojej žiadosti o všetky vaše potreby. jednoduchý a vážny proces. Pre viac informácií nás prosím kontaktujte.
odpovědět
alena  |  8. 1. 2017 7:45:51
Mám kartu a táto karta poskytne peniaze, môžem použiť túto kartu zrušiť 4000 euro každý deň, a karta bude vypršala po 5 rokoch. Táto karta je veľmi sladká, aj keď nemáte žiadne peniaze na účte, karta bude ešte vám 4000 euro denne, je táto karta je naprogramovaný karta a to je schválila vláda. Ak potrebujete túto kartu alebo sa chcete dozvedieť, ako sa robí túto kartu len kontakt ak budete potrebovať pomoc tiež môže kontaktovať S pozdravom
odpovědět
Karin  |  20. 12. 2016 17:06:30
ôžičky a vážne finančné prostriedky pre svoje finančné potreby. Podporíme Vás vo svojej žiadosti o všetky vaše potreby. jednoduchý a vážny proces. Pre viac informácií nás prosím kontaktujte.
odpovědět
Pastor  |  1. 12. 2016 0:05:17
Naliehavo potrebujú peniaze? Môžeme vám pomôcť! Vy ste súčasnou situáciou v ťažkostiach alebo hrozí, že ste v problémoch? Týmto spôsobom, dáme vám možnosť robiť nový vývoj. Ako bohatý človek cítim povinnosť pomáhať ľuďom, ktorí sa snažia dať im šancu. Každý si zaslúži druhú šancu a pretože vláda zlyhá, bude musieť prísť od ostatných. Žiadna suma je príliš šialený na nás a splatnosťou určíme po vzájomnej dohode. Žiadne prekvapenie, žiadne dodatočné náklady, ale len dohodnutej sumy a nič iné. Nečakajte dlhšie a komentár k tomuto príspevku. Prosím, uveďte sumu, ktorú chcete požičať a my vás budeme kontaktovať so všetkými možnosťami. kontaktujte nás ešte dnes na Naliehavo potrebujú peniaze? Môžeme vám pomôcť!
odpovědět
christine  |  10. 11. 2016 16:28:13
Pomocníci pre vás Máte projekt, pre ktorý hladaný financovania; Tie sú bohužial odopretá kreditov za banky uzatvorit rôzne príciny. Ste zvláštne, cestný a dobrý charakter. Máte príjmy, ktoré vám môžu pomôct s objavit svoje mesacné platby, viac starostí Som osoba s kapitálom, prajem vám ponúknut ako pôžicku návratnú maximálne po dobu 20 rokov vo výške až 3-6% v závislosti na požadovanej sumy a doby trvania remboursement.N'hésiter viac okamih, pretože nebudete déçu.Vos návrhy a podnety budú analyzované a zohladnené v rozsahu possible.Merci Mail:
odpovědět
Jožko  |  17. 9. 2016 11:25:11
Chcem povedať, vďaka Bohu všemohúcemu, a veľké poďakovanie Sirovi Allan Scott, s vďačným srdcom, hovorím vám Sir Allan Scott, môže sa dobrý Boh požehná viac a viac, skutočne ste pekný a milý človek, toto dňoch je to ťažké nájsť niekoho, ako poctivý ako ty. Som naozaj rád, že ste mi pomohol finančne v mojom neľahkej dobe, nemusí byť prečítaní tohto príspevku chcem povedať všetkým Som tak hrdý na sira Allan Scott, si ma nikdy nesklamal, keď iný veriteľ vzal trochu peňazí na mňa a nechaj ma závesné, požehnal som ten deň som čítal o vás na internete a pani sa podiel informácie o vašej spoločnosti, viem, že existuje toľko ľudí, ktorí hľadajú dobrej spoločnosti, prosím, ak ste v tejto catigories mohli kontaktovať Sir Allan Scott na aj vám skutočne pomôže finančne.
odpovědět
Magdalén  |  13. 9. 2016 15:12:37
Ahojte všetci, Zdieľal som nejaké informácie o Allan finančné investície pred o tom, ako som dnes ráno dostal peniaze, som tak rád, nemôžem prestať hovoriť všetkým na tomto mieste asi Allan finančné investície, Ak ste v núdzi a vy ste im nekontaktovali už čo čakáte? Pomôžu vám z vašich finančných problémov, oni sú poctiví tvrdo pracovať na pomoc ľuďom v núdzi, opäť je to adresa je písať na , nezabudnite povedať sirovi Allan Scott bol som ten, ktorý odporučil, aby ste s ním spojiť moje meno je Magdalény som už na jeho zozname príjemcov. Veľký a nový život pred sebou.
odpovědět
yunus  |  13. 9. 2016 2:01:52
Je to šťastný deň pre mňa a moju rodinu dnes potom, čo som práve potvrdil so svojou bankou, že celková suma 20.000 eur sa previedol na môj bankový účet Allan finančné investície. Drahý brat a sestra nestrácajte nádej Boh má zmysel pre vás, môžete splatiť tento dlh a začať dobrý život, môžete začať nový podnik a lepšie žiť, chcem povzbudiť každého, kto svoj život sa nepohybuje v zápornom smere stále existuje nádej, všemohúci Boh je príliš verný zlyhať ťa potrebujem veriť vo svoje vysnívané modliť sa za všetko božím Mercy bude v poriadku. Ak sa niekto chcel tiež získať ako ja potešiť jediná spoločnosť verím, je Allan Finančné investície (), si môžete prečítať o nich pripojenie k internetu. oni pomohli toľko ľudí Modlím sa vám bude jedným z príjemcovi dnes.
odpovědět
amanda  |  11. 9. 2016 12:41:54
HELLO Budem rád, ak chcete schopní mi pomohol získať sumu ( Činil 19000000 €) na váš bankový účet prospechu oboch strán. Jedná sa o skutočný prevádzku, Nemôžem robiť prácu sám, bez cudzej pomoci zahraničného partnera. To je dôvod, prečo som kontaktovať tak, že sa použijú pred moja banka ako príjemca / rodina naše Koniec zahraničné klient (Carlos Arriola), ktorý zomrel 22.júla 2011 a od tej doby, po smrťou. Vaše finančné prostriedky uložené, ako som povedal, vyššie, sú s našou banky do deň. To je dôvod, prečo tento kontakt takže mi môže pomôcť urobil lepšie tentoraz. Budete mať nárok mať 40% fondu ako zahraničného partnera, Zatiaľ čo 60% bude pre mňa. Ak chcete uviesť záujem istota a dôvera, pošlem podrobnosti ako bola táto spoločnosť k dokonalosti. Ale budete musieť pomôcť platiť Me čerstvú Odomknutie účtu.  Ak ste naozaj istí, že vašu schopnosť zvládnuť to Obrovské množstvo vo väzbe až do môjho príchodu, odpovedať späť ku mne hneď a nechajte si zobraziť integrity. Budem čakať na vašu odpoveď lisovanie cez môj súkromný e-mailu je ďakujem a naliehavé.
odpovědět
Jana  |  30. 8. 2016 10:57:36
Oznámenie !!! Správna spoločnosť obrátiť o finančnú pomoc každého druhu je Allan Financial Investment, počul som o nich v rozhlase z dámy zvanej ADÉLA, táto spoločnosť sa skutočne pomáhajú chudobným a je potrebné vykonať som naozajstný dobrodinec prajem všetkým v krajnej núdzi dobrého veriteľa ich mali kontaktovať prostredníctvom
odpovědět
Monika  |  21. 2. 2015 14:23:26
Moja výhra mi dorazila v poriadku . Zaiaľ neviem povedať ako pôsobí je to dosť krátka doba no konzistenciou a kvalitou je to určite výborná kozmetika. Som rada že som ju vyhrala a kedže ja mám len 23 tak to skúsim aj s mojou mamkou, ktorá má 55 a uvidíme ako bude pôsobiť na rôznu vekovú kategóriu :) Ďakujem krásne za výhru veľmi ma to potešil kedže nestáva sa mi, že by som niečo vyhrala ;)
odpovědět
Helena  |  21. 2. 2015 10:10:51
Jsem jedna z výherkyň balíčku kosmetiky Mizon. Hodnocení produktů jsem si nechala na trošku pozdější dobu. Takže zhruba po více než týdnu mohu konstatovat: čistící pěna - úžasná, stačí jen malinké množství a pleť je dokonale vyčištěná, rozjasněná a hladká, regenerační krém - pleť je jemnější, sjednocená, vyhlazená, vrásky jsou méně nápadné, některé se ztratily, velice příjemný - oční krém - velmi lehký, výborně se vstřebává, vrásky kolem očí méně nápadné, některé se ztratily - BB krém - velmi lehký, výborné krycí schopnosti, jsem z něj nadšená - pleťová maska - vyzkoušela jsem jen jednou, ale byla velmi příjemná, pleť byla svěžejší, určitě je dobré používat častěji Takže shrnuji: je mi 56 let, ale každý mi hádá spíše kolem 40 roků, z vyzkoušenou kosmetikou Mizon jsem velmi spokojená, určitě ji budu používat i v budoucnu, protože jsem se přesvědčila, že inzerované účinky opravdu splňuje. Ještě jednou musím za výhru moc poděkovat a firmě přeji hodně a hodně spokojených zákaznic /právě jednu v mé osobě získala/. -
odpovědět
Martina  |  12. 2. 2015 16:32:45
Tak balíček kosmetiky Mizon bleskovou rychlostí dorazil. Dnes jsem poprvé vyzkoušela krémík. Tak jsem zvědvá, jak bude účinkovat. Díky moc za výhru. Mám z ní velkou radost. Martina
odpovědět
Klára  |  10. 2. 2015 10:51:20
Zatím jsem se o této kosmetice jen doslechla. Nicméně, když jsem hledala informace, tak mě velice zaujal Regenerační krém Mizon Multi Function Formula, který bych chtěla vyzkoušet. Myslím si, že kosmetika bude velice kvalitní. E-mail:
odpovědět
Markéta  |  8. 2. 2015 20:12:46
Od Mizon jsem vyzkoušela "regenerační krém s filtrátem hlemýždího sekretu 92%". Bohužel mi úplně nesedl, mám až příliš narušenou pleť. Proto bych ráda vyzkoušela "Mizon Bee Venom Calming Fresh Cream pleťový krém s včelím jedem". Myslím si že by mé unavené, podrážděné a dost zdevastované pleti pomohl, proto uvažuji, že si ho koupím. Ale ráda vyzkouším i jiné produkty od této značky. Krém který jsem si koupila mě sice nesedl, ale kamarádka, které jsem ho věnovala, je nad míru spokojená. Věřím, že najdu svůj produkt, který mi bude plně vyhovovat právě od této značky. Email -
odpovědět
Zdena  |  8. 2. 2015 17:46:57
S kosmetikou Mizon nemám žádnou zkušenost,ale ráda bych vyzkoušela hlavně krém,který vyhlazuje vrásky.Pleť mám docela dobrou,ale roky letí a starostí o pleť není nikdy dost. E-mail :
odpovědět
Petra  |  8. 2. 2015 14:51:29
S kozmetikou Mizon som sa zatiaľ nestretla, ale čítala som o nej len v dobrom a veľmi rada by som ju vyskúšala. Rada by som vyskúšala ktorýkoľvek produkt z tejto kozmetiky. e-mail:
odpovědět
sindelarovadana  |  8. 2. 2015 14:23:42
Jsem stálou zákaznicí firmy Parfums.cz a je výborné, jak tato firma dokáže rychle reagovat, svou nabídkou, na jedinečné novinky kosmetického průmyslu. Ráda bych vyzkoušela jakýkoliv výrobek kosmetiky Mizon a pokud mi bude vyhovovat, stanu se nepochybně stálou odběratelkou této zajímavé značky.
odpovědět
Jana  |  8. 2. 2015 8:39:28
Chtěla bych vyzkoušet regenerační krém Mizon Multi Function Formula, protože jsem na něj četla skvělé recenze :)
odpovědět
Jana  |  8. 2. 2015 0:42:35
Ráda bych vyzkoušela čistící pěnu značky Mizon, protože je těžké najít opravdu dobrý prostředek na vyčistění pěny bez toho aby pleť nebyla vysušená. Správně vyčištěná pleť umožňuje lepšímu vstřebání hydratačního krému. email:
odpovědět
Evička  |  7. 2. 2015 19:01:11
Velmi mne zajímají produkty z hlemýždího extraktu, byla bych velice ráda, kdybych je mohla vyzkoušet, doufám, že je vyhraji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
odpovědět
Léňa  |  7. 2. 2015 21:39:08
Dobrý večer! Velmi mne zaujala Vaše nabídka nové kosmetiky Mizon - konkrétněji liftingový krém proti vráskám (ráda bych odzkoušela, neboť nemám žádné zkušenosti s účinkem "hlemýždího extraktu" :-)...)
odpovědět
Eva  |  7. 2. 2015 18:58:46
Ráda bych vyzkoušela krém s hlemýždím extraktem, protože jej neznám, velmi mne proto zajímá, jak působí na starší pleť
odpovědět
Mima  |  7. 2. 2015 17:45:43
Mám citlivú pleť a preto by som uvítala krém Placenta Ampoule Cream :) Ďakujem ! :)
odpovědět
Pavla  |  7. 2. 2015 13:14:25
Ja bych rada vyzkousela protivraskovy krem s hadim jedem,ptz o jeho ucinkach toho vim spousty,jen ta zkusenost chybi a o hlemyzdim extraxtu slysim prvne,tak proc pro zmenu nemit prvne zkusenost :)
odpovědět
Cordelia  |  7. 2. 2015 12:40:07
S touto kosmetikou jsem se ještě v životě nesetkala, ale velice mě láká, protože jenom když slyším hlemýžď :D. Velice ráda bych vyzkoušela čisticí pěna Mizon Multi Function Formula, protože mám velice citlivou pleť a jen tak nějaký čistící prostředek na pleť mi nesedne, ale čistit prostě potřebuji, no a tak hledám a hledám, doufám, že najdu právě třeba hlemýždě :D
odpovědět
Mirka  |  7. 2. 2015 12:38:30
vyskúsala by som Mizon Multi Function Formula pleťový gel, nakolko sa objavuju u mna prve vrasky a moja plet potrebuje regeneraciu. Dakujem ! :)
odpovědět
Miroslava  |  7. 2. 2015 12:36:01
ahojte, určite by som vyskúšala BB Krém Mizon Multi Function Formula, nakoľko už dlho hľadám dobrý BB krém a zatiaľ som nebola so žiadnym spokojná. Verím že Mizon krém splní moje očakávania ! :) Email -
odpovědět
Hana  |  7. 2. 2015 0:49:53
Se značkou Mizon jsem se zatím nesetkala.Ráda bych vyzkoušela Regenerační krém Mizon Multi Function Formula.Vaše krátká recenze na tento krém mne naprosto ohromila a pokud je pravda jaké má účinky, tak tento krém chci rozhodně vyzkoušet.
odpovědět
Eva  |  6. 2. 2015 21:35:09
taky patřím k těm co píšou že tuto značku neznám,ale ráda bych ji zařadila do své kosmetické výbavy.Mizon bych ráda vyskoušela serum na obličej nebo pod oči.Děkuji
odpovědět
Jana  |  6. 2. 2015 21:10:13
Tuto kosmetiku neznám, ale láká mě. Právě koukám po nějaké kvalitní a účinné kosmetice a tato vypadá skvěle! :) Velmi ráda bych chtěla vyzkoušet regenerační krém, neboť mám problematickou pleť s mírným akné, jizvičkami po akné, citlivou s rozšířenými žilkami- kuperózou. Hledám osvobození od hledání vhodných výrobků pro moji pleť.
odpovědět
Lucie  |  6. 2. 2015 11:23:28
Dobrý den, produkt, který bych chtěla od Mizon vyzkoušet, je Mizon Bee Venom Calming Fresh Cream. Důvodem jsou zklidňující účinky krému, které by pro mou pleť byli jistě přínosem.
odpovědět
Eva  |  6. 2. 2015 10:05:43
Chtěla bych vyzkoušet Mizon Multi Function Formula regenerační sérum proti vráskám, protože se mi osvědčila Mizon plěťová maska. Email:
odpovědět
Martina  |  5. 2. 2015 21:45:37
Tak na ksometiku Mizon jsem poprvé narazila dnes. Měla jsem zkušenost s Misshou. Taky koresjkou kosmetikou a jsem spokojená. Takže když jsem teď objevila Mizon velice mě opět zaujala. Určitě bych vyzkoušela BB krém a regenerační krém s hlemýždím extraktem, ale i ta čistící pěna zní hodně zajímavě. Ale dost mě zaujal i krém propolisem s včelím jdem a zrovna tak krém s hadím jedem. :) Určitě bych strašně moc stála o zlepšení stavu pleti a halvně si ji hýčkat a opěčovávat, aby byla krsáná co nejdéle napříče časem. :) Takže balíček by se určitě hodil.
odpovědět
Ven  |  5. 2. 2015 21:04:18
Rozhodně zajímavá kosmetika! Já bych osobně ocenila noční omlazující regenerační sérum pro unavenou pleť, protože zrcadlo ráno ukazuje podivnou tvář...A super design výrobků.
odpovědět
Monika  |  5. 2. 2015 16:17:54
Tak o produktoch s slimačím extraktom som už veľa čítala je to taký boom u nás momentáln no neskúšala som ho ale určite by ma zaujal regeneračný krém. Bol by vhodný pre moju pleť. Poprípade by to bol aj pekný darček pre mamku :) email:
odpovědět
Věra  |  4. 2. 2015 22:50:23
Kosmetiku Mizon neznám, ale ráda bych ji vyzkoušela. Představení výrobků mě moc zaujalo a nejvíce regenerační krém, který bych vzhledem ke svému věku potřebovala.
odpovědět
Laura  |  4. 2. 2015 18:21:21
O tejto značke a kozmetike počujem a čítam prvýkrát a velmi ma zaujala - svojimi výrobkami, kladnými názormi spokojných zákazníkov a hlavne super ponukou :) Vyskúšať by som chcela vlastne akýkoľvek výrobok, verím že všetky sú kvalitné a každý z nich má svoje super vlastnosti, avšak najviac ma zaujal výrobok : BB krém :) Výhra by ma velmi potešila, a hlavne moju mamku :) email:
odpovědět
Naďa  |  3. 2. 2015 22:54:36
Chtela bych vyzkoušet čisticí pěnu Mizon Multi Function Formula, protoze mam rozšířené a ucpane póry a zatim mi žádný přípravek jeste nepomohl.
odpovědět
Katarína  |  3. 2. 2015 21:11:04
Veľmi rada by som vyskúšala spevňujúci očný krém Mizon Intensive Firming Solution Collagen Power na opuchy a tmavé kruhy pretože mám citlivé a opuchnuté oči. :)
odpovědět
Andrea  |  3. 2. 2015 20:51:47
Chcela by som skúsiť MIZON krém a sérum nočnej omladzovacej starostlivosti
odpovědět
MIMA  |  3. 2. 2015 20:50:12
Rada by som vyskúšala Mizon pleťové sérum s Collagénom :) email:
odpovědět
Jana  |  3. 2. 2015 17:15:42
Určite by som chcela vyskúšať regeneračný krém z tejto rady, nakoľko mám veľa drobných jazvičiek na tvári kvôli akné a chrastám, čo vidieť najmä v lete , ktoré sa už nezadržateľne blíži :).
odpovědět
Klára  |  3. 2. 2015 17:14:33
O kosmetice Mizon jsem se dozvěděla až nyní z článku. Líbí se mi --> Mizon Bee Venom Calming Fresh Cream pleťový krém s včelím jedem. Můj email:
odpovědět
Helena  |  3. 2. 2015 17:11:56
S kosmetikou značky Mizon jsem se dosud nesetkala, ale určitě bych ji ráda vyzkoušela. Shora uvedené popisky mne docela nadchly. E-mail:
odpovědět
Elena  |  3. 2. 2015 13:33:47
Kosmetiku Mizon neznám,ale ráda bych vyzkoušela nějaký krém proti vráskám.
odpovědět
Tereza.  |  3. 2. 2015 12:14:51
O této kosmetice jsem se dověděla právě v tomto článku, doposud mi byla tato značka neznámá, proto bych dle čtení neváhala a ráda vyzkoušela BB Krém Mizon Multi Function Formula. Myslím si, že by má pleť vypadala mnohem lépe .
odpovědět
Ivana  |  3. 2. 2015 11:25:43
Ráda bych od Mizon vyzkoušela pleťový krém s včelím jedem.
odpovědět
Yviss  |  2. 2. 2015 23:39:06
S kosmetikou Mizon jsem se seznámila zde na stránkách Parfums.cz a pokud bych měla příležitost, ráda bych vyzkoušela http://www.parfums.cz/mizon/snail-bb-krem/ :-) emai"
odpovědět
Mirka  |  2. 2. 2015 22:09:29
O kozmetike Mizon som zatiaľ len počula, ale rada by som Vaše produkty vyskúšala aj na sebe. Pleťová maska je určite jedným z nich :) email:
odpovědět
Soňa  |  2. 2. 2015 21:27:32
BB krém, pretože som ich už vyskúšala množstvo, no zatiaľ žiaden nevyhovoval
odpovědět
Zuzana  |  2. 2. 2015 21:04:44
vždy rada vyskúšam niečo nové ..reklamované ....ešte lepšie , keď skutočne daný výrobok splní očakávania a stanem sa jeho pravidelným "konzumentom" mail:
odpovědět
roman  |  2. 2. 2015 19:26:22
dobry den, nepoznam tuto znacku, ale rad vyskusam vyrobky,
odpovědět
Zuzana  |  2. 2. 2015 18:07:50
Chcela by som vyskúšať BB Krém Mizon Multi Function Formula, jeho zloženie ma veľmi ohromilo, no a sama neustále používa výlučne BB krém. email
odpovědět
Anna  |  2. 2. 2015 17:32:01
S touto kozmetikou som sa este nestretla,ale chcela by som ju vyskusat.
odpovědět
Andrea  |  2. 2. 2015 15:46:27
krasny den vsem ,chtela bych urcite vyzkouset pripravky Mizon ma plet uz bohuzel davno neni co byvala rada vyzkousim vse co by ji alespon malinko vzpruzilo zaujal me krem Mizon Aging Care Firming Solution protivráskový krém s hadím jedem . Email :
odpovědět
Anna  |  2. 2. 2015 14:18:07
Chtěla bych vyzkoušet Mizon Intensive Firming Solution Collagen Power zpevňující krém proti vráskám. Jinak o této kosmetice slyším poprvé. ( email: deniska2000(zavináč)atlas.cz)
odpovědět
Eva  |  2. 2. 2015 12:43:48
S Vašou kozmetikou Mizon som sa ešte vôbec nestretla a bola by som rada, keby to bolo možné, spoznať výrobky na vlastnej pleti. Email:
odpovědět
Zuzana  |  2. 2. 2015 11:25:56
chcela by som vyskušať kozmetiku MIZON a je mi jedno aky konkretne produkt potešil by ma hocijaký- pretože som kozmetiku MIZON ešte nevyskusala.
odpovědět
Kuba  |  2. 2. 2015 9:09:02
Nejvíc mě zaujaly produkty se včelím jedem.
odpovědět
Andrea  |  2. 2. 2015 7:42:43
Už dlhšie som si všimla, že všade v časopisoch píšu o účinnej kozmetike zo slimačieho alebo hadieho extraktu, tak by som sa rada podujala túto novinku vyskúšať, či je ozaj účinná.
odpovědět
Renáta  |  1. 2. 2015 19:48:23
Dobrý večer, bylo by nebezpečně krásné vyzkoušet jedovaté sérum proti vráskám od Mizon. Určitě by se ke mně hodilo.
odpovědět
Ivana  |  1. 2. 2015 18:15:03
Super je to tu u vás .... nevím o co jde toto nepoužívám Mizon ale ráda bych
odpovědět
Marta  |  1. 2. 2015 17:19:02
Zaujal ma výrobok "Regenerační krém Mizon Multi Function Formula", a to najmä tým, že vďaka nemu sa môže docieliť stiahnutie pórov a redukciu drobných jazvičiek po akné. E-mail:
odpovědět
Martin  |  1. 2. 2015 17:01:53
...túto kozmetiku nepoznám, ale sestra je maniačka, určite by to rada vyskúšala.
odpovědět
Lucie  |  1. 2. 2015 16:53:41
BB krém a to proto,že jsem ještě neobjevila tak dobrý krycí krém,který by byl zároveň lehký a nedráždil by moji citlivou pleť :-)
odpovědět
Anna  |  1. 2. 2015 15:38:42
Chcela by som vyskúšať BB krém Mizon, mám citlivú tvár a používam iba mandľový krém, ktorý moja tvár dobré znáša.
odpovědět
Terka  |  1. 2. 2015 15:30:50
Vyskusala by som cistiacu penu, pretoze by som potrebovala stiahnut pory a plet rozziarit.
odpovědět
Eva  |  1. 2. 2015 15:20:29
chcela by som vyskušať lebo ešte nepoznam kozmetiku MIZON
odpovědět
Lenka  |  1. 2. 2015 10:39:20
Všechny zdravím.O zn.Mizon jsem se doslechla od kamarádky,která je s účinky nadmíru spokojena.Ráda bych vyzkoušela oční krém Mizon Intensive Fleming Solution Collagen Power,protože mám tmavé kruhy pod očima,na které jsem ještě nenašla "lék". Email je - - přeji všem krásný den a mnoho štěstí.Lenka
odpovědět
Zuzana  |  31. 1. 2015 17:58:48
O kosmetice s hlemýždím extraktem slýchám v dnešní době a proto bych ráda jeho blahodárné účinky vyzkoušela. Láka mě Mizon Multi Function Formula pleťový gel a určitě některý z krému (regenerační).
odpovědět
Božena  |  31. 1. 2015 12:37:49
O účincích šnečího slizu už jsem slyšela hodně, ale výrobky Mizon jsou pro mě novinkou, hodně mě zaujaly pleťové krémy.
odpovědět
Eva  |  30. 1. 2015 23:44:02
chtěla bych vyhrát BB Krém Mizon Multi Function Formula, schovala bych pod něho svou nehezkou tvář, ukryla bych všechny svoje nedostatky, no prostě moc bych ho chtěla vyzkoušet snad mi ještě může něco pomoci :),
odpovědět
Lucka  |  30. 1. 2015 23:07:57
Ráda bych vyzkoušela čisticí pěnu Mizon Multi Function Formula. O svoji pleť pečuji, ale stále není podle mých představ, proto bych chtěla vyzkoušet nějakou novou řadu a láká mě právě tato pěna. Email:
odpovědět
Alena  |  30. 1. 2015 22:25:04
Kosmetiku Mizon ještě neznám. Moc ráda bych vyzkušela Regenerační krém Mizon Multi Function Formula, ten je přímo stvořený pro mou plet´. Podle recenze by se pro mě bezmezně hodil:)
odpovědět
Jana  |  30. 1. 2015 21:10:46
Kosmetiku Mizon bohužel neznám,ale ráda bych ji vyzkoušela.Asi nejdříve bych chtěla zkusit regenerační krém Mizon Multi Function Formula.E-mail:
odpovědět
Andrea  |  30. 1. 2015 20:43:44
O tejto kozmetika som čítala prvýkrát. Veľmi ma zaujala, a preto by som ju rada vyskúšala. Možno to je tá pravá kozmetika, s ktorou budem spokojná. Najviac ma zaujali BB Krém Mizon a Regenerační krém Mizon. Môj E-mail :
odpovědět
Alena  |  30. 1. 2015 19:43:11
Tahle kosmetika vypadá opravdu zajímavě :-) Výherní sada by mi úplně stačila na posouzení účinků, ale stejně bych ráda vyzkoušela všechnu kosmetiku téhle značky. :-) Hlavně asi Mizon pleťový krém s včelím jedem a Mizon Multi Function Formula regenerační sérum proti vráskám. Můj email:
odpovědět
Drahomíra  |  30. 1. 2015 19:36:28
S kosmetickou Mizon nemám zkušenosti, ale ráda bych ji vyzkoušela, např. Mizon Aging Care Firming Solution protivráskový krém s hadím jedem. e-mail:
odpovědět
Elis  |  30. 1. 2015 18:43:23
zišlo by sa mi sérum Mizon Original Skin Energy-lebo už nie som mladá
odpovědět
Milena  |  30. 1. 2015 16:18:51
S kosmetikou Mizon jsem se dosud nesetkala. Mám velice kladný vztah k přírodě jako takové a všemu, co pochází či využívá dary přírody, věřím. Z toho důvodu bych ráda vyzkoušela jakýkoliv produkt od Mizon.
odpovědět
Milena  |  30. 1. 2015 16:21:08
...a ještě e-mail:-))
odpovědět
Juliana  |  30. 1. 2015 15:43:16
S kozmetikou Mizon nemám žiadnu skúsenosť, ale rada by som ju vyskúšala. E-mail:
odpovědět
Eva  |  30. 1. 2015 15:08:50
už som to vyskušala a som velmi spokojna
odpovědět
Eva  |  30. 1. 2015 15:08:50
už som to vyskušala a som velmi spokojna
odpovědět
Eva  |  30. 1. 2015 15:08:50
už som to vyskušala a som velmi spokojna
odpovědět
MARKÉTA  |  30. 1. 2015 14:47:00
Tuto kosmetiku zatím neznám, ale určitě bych ráda vyzkoušela Mizon pleťový krém s včelím jedem a zjistila jak působí na mou pleť.
odpovědět
markéta  |  30. 1. 2015 14:47:27
ješte email
odpovědět
Alena  |  30. 1. 2015 13:03:58
Ráda bych vyzkoušela Mizon Multi Function Formula regenerační sérum proti vráskám, protože mám suchou pleť a sem tam vrásku. V popisu séra mne nejvíce zaujalo, že vyživuje, vyhlazuje a vypíná pleť a zabraňuje tvorbě nových vrásek. O účincích extraktu z hlemýždího slizu jsem už četla a ráda bych ho vyzkoušela. Email:
odpovědět
Kateřina  |  30. 1. 2015 12:31:37
Jelikož čekám miminko a velmi se mi zhoršila pleť, tak bych ráda vyzkoušela Mizon Multi Function Formula BB krém, který garantuje vysokou krycí schopnost :)
odpovědět
Markéta  |  30. 1. 2015 11:41:01
O této značce slyším poprvé a použité ingredience ve složení mě zaujaly. Určitě bych ráda vyzkoušela Mizon pleťový krém s včelím jedem a zjistila zda si poradí s mou pletí.
odpovědět
Marta  |  30. 1. 2015 11:28:19
Tuto kosmetiku zatím osobně neznám,takže jakýkoli výrobek by byl u mě změna. Ale recenze jsou kupodivu dobré,takže nevylučuji vyzkoušení.Případná výhra by toto jen urychlila.
odpovědět
Lenka  |  30. 1. 2015 11:26:26
Tahle soutěž je něco pro mne - jsem "stárnoucí"matka puberťačky, která kriticky hodnotí vše a tak bych se alespoň vráskami na ústupu díky účinkům kosmetiky Mizon dostala z kategorie "out" do kategorie "in". Snad mi štěstí půjde naproti.
odpovědět
Lenka  |  30. 1. 2015 11:29:11
Tahle soutěž je něco pro mne - jsem "stárnoucí"matka puberťačky, která kriticky hodnotí vše a tak bych se alespoň vráskami na ústupu díky účinkům kosmetiky Mizon dostala z kategorie "out" do kategorie "in". Snad mi štěstí půjde naproti. ( )
odpovědět
Zuzana  |  30. 1. 2015 11:16:50
S kosmetikou Mizon nemám zatím žádné zkušenosti, ale nebráním se změnám. Ráda bych vyzkoušela noční omlazující krém pro rozjasnění pleti a pleťové sérum s kolagenem. Krém s hadím jedem jsem již měla a byla jsem spokojená, tak proč nevyzkoušet hlemýždí extrakt. e.mail:
odpovědět
Jana  |  30. 1. 2015 11:03:16
Právě ve výherním balíčku jsou všechny produkty, které mě od této značky zaujaly nejvíce, a to oční krém a bb krém.
odpovědět
Hanka  |  30. 1. 2015 10:45:03
Je to opravdu zajímavá kosmetika :-) Výherní balíček je super sestavený :-) Dále bych vyzkoušela Mizon Placenta Ampoule Cream krém pro regeneraci a obnovu pleti a Mizon Multi Function Formula regenerační sérum proti vráskám. Můj email:
odpovědět
Jana  |  30. 1. 2015 10:30:47
Dobrý den, ráda bych vyzkoušela odličovací prostředek. Mám citlivou pleť a hned tak něco mi nevyhovuje.
odpovědět
zuzka  |  30. 1. 2015 10:16:05
Pracuji na směny a po noční je opravdu docela "námaha" :-) s pletí udělat cokoliv. Takže co vyzkoušet? Omlazující rozjasňující noční krém. Takže mi nezbývá než si držet palce, třeba vyhraji :-) :-)
odpovědět
Lenka  |  30. 1. 2015 9:51:09
Určitě bych ráda vyzkoušela tuto kosmetiku - nejlépe však nějaký koncentrát - na rychlou péči a regeneraci pleti. :) Hodně úspěchů s kosmetikou MIZON vám přeji. Lenka
odpovědět
Petra  |  30. 1. 2015 9:06:42
Zajímal by mě regenerační krém a čistící pěna. Mám stále problémy s akné a s mastnou pletí a to mi bzde v dubnu 25 let. Už mě trápí od doby kdy jsem byla náctiletá. To jsem měla pleť mnohem horší a měla jsem z toho i deprese. Teď už jsem si zvykla a smířila se z jizvičkami, které zůstaly, ale ty pupínky mě tedy stále štvou. Byla bych velmi zvědavá na tyto produkty. Můj email:
odpovědět
Šárka  |  30. 1. 2015 9:00:39
Dobrý den! Značku neznám a při pomyšlení na "slizké" hlemýždě se neubráním odporu, ale třeba bych změnila názor. (
odpovědět
Dominika  |  30. 1. 2015 8:55:53
dobrý den. Trápi ma neustále sa objavujúce akné už aj v dospelosti a taktiež nepríjemné škaredé značky, ktoré ostávajú. Rada by som preto skúsila Regeneračný krém alebo Čistiacu penu Mizon Multi Function Formula. O tejto kozmetike som nepočula, a tak verím, že budem mať možnosť a šťastie ju skúsiť :-) .
odpovědět
Elena  |  30. 1. 2015 7:14:29
Značku kozmetiky Mizon neoznám a zatiaľ som o nej nikde nepočula. Vzhľadokm na môj vyšší vek, rada by som vyskúšala regenerační krém, nočný a očný krém. Už by som to veľmi potrebovala. E-mail:
odpovědět
Elena  |  30. 1. 2015 7:11:13
Kozmetiku Mizon zatiaľ nepoznám, ale ak má takéto skvelé účinky, rada by som vyskúšala regeneračný krém, BB krém a oční krém, myslím si, že v mojom veku to už veľmi potrebujem
odpovědět
Jitka  |  30. 1. 2015 7:02:15
Kosmetiku Mizon zatím neznám a ráda vyzkouším něco nového. Oční, regenerační, pleťovou masku proti vráskám i BB krém, to vše bych ráda vyzkoušela, protože čas, milé dámy, nezastavíme :) E-mail :
odpovědět
storina  |  29. 1. 2015 22:32:55
S touto kosmetikou zatím nemám zkušenosti, moc neexperimentuji, protože na většinu kosmetických přípravků mám nepěkné reakce. Pokud by byly k dispozici vzorky, aby člověk neriskoval vyhození celého balení, určitě bych zkusila noční omlazujíci krém, Mizon Black Snail a krém proti otokům a kruhům pod očima se vždy hodí :-).
odpovědět
storina  |  29. 1. 2015 22:32:29
S touto kosmetikou zatím nemám zkušenosti, moc neexperimentuji, protože na většinu kosmetických přípravků mám nepěkné reakce. Pokud by byly k dispozici vzorky, aby člověk neriskoval vyhození celého balení, určitě bych zkusila noční omlazujíci krém, Mizon Black Snail a krém proti otokům a kruhům pod očima se vždy hodí :-).
odpovědět
Jola  |  29. 1. 2015 22:09:28
Zamilovala jsem se do jejich regeneračního krému s 92% filtrátem hlemíždího sekretu, který se stal mým favoritem v péči o problematickou pleť, takže teď bych chtěla vyzkoušet čistící pěnu ze stejné řady. fialovajolana(zavináč)gmail.com
odpovědět
Sára  |  29. 1. 2015 21:58:21
Chtěla bych vyskoušet čisticí pěnu Multi Function Formula. E-mail:
odpovědět
Andrea  |  29. 1. 2015 21:51:25
Kozmetiku Mizon som prvy krat vyskusala asi pred pol rokom a odvtedy nedam na nu dopustit a musim povedat ze kvalitou a vysledkom sa vyrovna i omnoho drahsim svetovo znamym znackam kde bohuzial skor platite za meno znacky ale kolkokrat efekt nie je taky ako u cenovo dostupnejsich produktoch a medzi ne patri aj Multi function formula od znacky Mizon ktory je momentalne moj najoblubenejsi.Rada by som vyskusala aj napr.Colagenove serum z tejto
odpovědět
Kateřina  |  29. 1. 2015 21:30:43
Ráda bych vyzkoušela: Mizon Bee Venom Calming Fresh Cream pleťový krém s včelím jedem, protože mám pleť potřebuje povzbudit. email:
odpovědět
Gabča  |  29. 1. 2015 20:57:26
Kosmetiku Mizon neznám, ale ráda bych vyzkoušela nějakou pleťovou masku nebo sérum pro unavenou pleť.Používám krém z hadího jedu a je fajn. ;-). E-mail:
odpovědět
Kristyna  |  29. 1. 2015 20:50:28
Jako darek k jedne objednavce jsem si vybrala vzorek BB kremu teto znacky. Je uzasny. Nemuzu vynachvalit. E-mail :
odpovědět
Dagmar  |  29. 1. 2015 20:49:32
regenerační krém bych ráda zkusila, už se těším až budu vypadat svěže
odpovědět
Jana  |  29. 1. 2015 20:49:32
Kosmetiku Mizon bohužel neznám. Stále hledám kosmetiku, která by mi mohla dopomoci ke zlepšení mé pleti. Protože mám stejné problémy které jsou popsané u produktu : Regenerační krém Mizon Multi Function Formula, byl by to přesně tento výrobek, který bych bez váhání ráda vyzkoušela. :)
odpovědět
Zdena  |  29. 1. 2015 20:42:34
Ráda bych vyzkoušela Mizon Intensive Firming Solution Collagen Power pleťová emulze s liftingovým efektem, abych se přesvědčila o jeho kvalitě a vhodnosti na mou plet´.
odpovědět
Taťána  |  29. 1. 2015 20:41:05
Ráda bych vyzkoušela Mizon Bee Venom Calming Fresh Cream pleťový krém s včelím jedem, protože mívám podrážděnou pleť a krém pomáhá k uklidnění pokožky.
odpovědět
Jana  |  29. 1. 2015 20:37:38
O kosmetice Mizon jsem slyšela a protože bych ráda pozastavila čas, vyzkoušela bych omlazující sérum pro unavenou pleť :-)
odpovědět
Jaroslava  |  29. 1. 2015 20:29:09
S tou kozmetikou som sa ešte nestretla rada by som vyskušala očný krem na vrasky okolo oči lebo tie su dost viditelne
odpovědět
Renata  |  29. 1. 2015 20:28:56
nejvíc mě láka Regenerační krém Mizon Multi Function Formula a proč? o blahodárných účincích hlemýždího extraktu jsem už slyšela a 92% tohoto zázraku v jednom produktu mluví za vše ;) e-mail:
odpovědět
Nikola  |  29. 1. 2015 20:11:59
O tejto kozmetike pocujem prvy krat, ale velmi rada by som ju vyskusala...a najviac BB cream, kedze make-upy nepouzivam :) E-mail:
odpovědět
Bea  |  29. 1. 2015 19:55:22
Kozmetiku Mizon som zatial nemala moznost vyskusat ale rada by som vyskusala spevnujuci ocny krem. E-mail
odpovědět
Markéta  |  29. 1. 2015 18:52:48
Ráda bych vyzkoušela protivráskový krém s hadím
odpovědět
Tamara  |  29. 1. 2015 18:22:46
Veľmi rada by som vyskúšala spevňujúci očný krém Mizon Intensive Firming Solution Collagen Power na opuchy a tmavé kruhy pretože mám citlivé a opuchnuté oči. :)
odpovědět
světlana  |  29. 1. 2015 17:49:43
Chtěla bych vyzkoušet hlavně přípravky pro zralou pleť,korejskou kosmetiku jsem zatím neměla,moc mě láká!
odpovědět
EVA  |  29. 1. 2015 17:48:25
Ráda bych vyzkoušela Mizon Multi Function Formula, regenerační krém s filtrátem hlemýždího sekretu 92% pro zralou pleť. O kosmetice s obsahem hlemýždího sekretu jsem již slyšela a ráda bych ji vyzkoušela. E-mail :
odpovědět
VeraK  |  29. 1. 2015 17:41:04
Nesetkala jsem se s kosmetikou Mizun, snad jen zmínka v nějakém článku. Po přečtení anoncí k produktům bych ráda vyzkoušela NĚCO na zralou pleť, aby se pleť projasnila a nebyla tak unavená a přesušená. Asi by to chtělo vyzkoušet KRÉM S VČELÍM VOSKEM(zvláště v zimních plískanicích má pleť trpí, stahuje se a štípe), nebo MIZON BLACK SNAIL-který zklidňuje, regeneruje a dodává prožnosti,a možná by se pro mě hodilo vyzkoušet PLACENTA AMPOULE CREAM. Hned si jeden z nich asi opatřím, jen rozmyslet který. E-mail:
odpovědět
Eva  |  29. 1. 2015 17:21:18
Velmi ráda bych vyzkoušela http://www.parfums.cz/mizon/placenta-ampoule-cream-krem-pro-regeneraci-a-obnovu-pleti/ - hlavně proto, že mám velmi citlivou pleť, která se navíc při jakémkoli drobném poranění či nedokonalosti velmi špatně hojí, zůstávají mi ne moc vzhledné fleky i po řadu týdnů :-( Z tohoto důvodu by mohl být zajímavý i BB krém, který je v soutěži, píšete, že má při lehké konzistenci i dobré krytí - to bohužel můj současný BB nesplňuje...
odpovědět
Věra  |  29. 1. 2015 17:20:15
Dobrý den, moc ráda bych vyzkoušela protivráskový krém s hadím jedem. Přece jenom je mi už malinko po 40-ce, vrásky se začínají objevovat více a více, takže bych přivítala omlazení pleti, které u tohoto krému uvádíte. Byla bych moc zvědavá, co by to udělalo s moji pletí a jestli by to na mě poznaly moje kamarádky. Přeji Vám šťastnou ruku při losování či výběru. Věrka
odpovědět
Jana  |  29. 1. 2015 17:02:17
Tuto kosmetiku neznám, ale vyzkoušela bych Mizon Aging Care Firming Solution protivráskový krém s hadím jedem. E-mail:
odpovědět
BB  |  29. 1. 2015 16:54:32
Kosmetiku Mizon vidim ted poprve a docela me zaujala. Z dalsich vyrobku bych rada vyzkousela http://www.parfums.cz/mizon/bee-venom-calming-fresh-cream-pletovy-krem-s-vcelim-jedem/ . bobu
odpovědět
eva  |  29. 1. 2015 16:48:02
BB kré Mizon
odpovědět
Libuše  |  29. 1. 2015 16:51:43
O kosmetice Mizon jsem nikdy neslyšela,ale určitě bych dle recenzí vyzkoušela a navíc by mne zajímala řada pro problematickou pleť , např. Snail Recovery gel
odpovědět
Květa  |  29. 1. 2015 16:36:56
s nabídkou kosmetiky mizon jsem se seznámila dnes poprvé, ráda bych vyzkoušela black snail, pak bych se snažila vyzkoušet i další, tak snad to vyhraji, abych to mohla vyzkoušet
odpovědět
Ivana  |  29. 1. 2015 16:35:24
Asi by som toho rada vyskusala viacej, najviac vsak cistiacu penu...
odpovědět
Inka  |  29. 1. 2015 16:31:52
Určitě bych chtěla vyzkoušet Mizon Intensive Firming Solution Collagen Power, když je u výrobku uváděn liftingový efekt-prostě pozvednutí kontur a současně sebevědomí. A protože příroda je příroda, tak taky přípravky s včelím a hadím jedem, nepohrdnu ani hlemýždím sekretem.
odpovědět
Lída  |  29. 1. 2015 16:26:36
S touto kosmetikou jsem se ještě nesetkala. Kamarádka s ní má ovšem ty nejlepší zkušenosti, takže bych ji také velice ráda vyzkoušela. Jsem již v důchodovém věku, takže moje pleť potřebuje skutečně dobrou péči. Z mnoha jistě účinných přípravků kosmetiky Mizon mě kromě jiných zaujal : Mizon Collagen Power Lifting Krém na Vrásky s Kolagenem 75ml.
odpovědět
Katka  |  29. 1. 2015 16:11:57
Tak o této kosmetice slyším POPRVÉ. Jako každá soutěž mě motivuje něco vyhrát a pokud při tom vyzkouším i něco nového budu ráda, zejména když to bude dobré a vyhovovat mi. Po prostudování nabídky Mizonu, jsem zvědavá na - > Mizon Intensive Firming Solution COLLAGEN POWER zpevňující oční krém proti vráskám, otokům a tmavým kruhům... protože zatím doposud mi žádný přípravek s tmavými kruhy nikterak zázračně "nezatočil"... :-) :-) EMAIL -
odpovědět
Věra  |  29. 1. 2015 16:04:34
Potřebuji rozjasnit proto bych ráda vyzkoušela: Mizon Skin Recovery noční omlazující krém pro rozjasnění pleti. E-mail:
odpovědět
Dita  |  29. 1. 2015 15:45:34
Z korejské kosmetiky ráda používám značku Missha, proto si myslím, že Mizon bych si stejně tak oblíbila. Nejvíce mě zaujal oční krém Intensive firming solution collagen power, protože by si třeba konečně poradil s mými tmavými kruhy pod očima, které mě trápí.
odpovědět
Monika  |  29. 1. 2015 15:42:40
Uvítala by som krém na ruky.
odpovědět
Mimi.H.  |  29. 1. 2015 15:14:19
Rada by som vyskusala Mizon Intensive Firming Solution Collagen Power spevňujúci očný krém proti vráskam, opuchom a tmavým kruhom, pretoze mam tmave kruhy pod ocami. email:
odpovědět
katka  |  29. 1. 2015 14:41:17
Velice mě zaujalo toto: http://www.parfums.cz/mizon/skin-recovery-nocni-omlazujici-serum-pro-unavenou-plet/ ale je fakt že mě příjemně překvapilo víc výrobků.
odpovědět
lenka  |  29. 1. 2015 14:37:48
Rada by som vyskusala regeneracni krem mizon multi function formula rada skusam kremi ale svojho favorita som este nenasla mozno ze to bude prave on :)
odpovědět
anka  |  29. 1. 2015 14:20:44
Rada by som vyskúšala Mizon Intensive Firming Solution Collagen Power zpevňující oční krém proti vráskám, otokům a tmavým kruhům, kedže mojim najväčším problémom su kruhy pod očami.
odpovědět
Daniela  |  29. 1. 2015 13:56:29
O kozmetike Mizon počujem prvý krát, rada by som ju vyskúšala a najviac asi ten protivráskový krém
odpovědět
Ivana  |  29. 1. 2015 13:54:49
Ráda bych vyzkoušela Mizon Multi Function Formula s vysokým obsahem hlemýždího extraktu. To mě vážně zaujalo. Předtím jsem o této kosmetice neslyšela, a protože ráda zkouším nové věci, novinku tohoto typu uvítám.
odpovědět
monika  |  29. 1. 2015 13:44:00
nad koreňom nosa mám takú odpornú "zlostnú" vrásku (pri tom som mierumilovný človek) a už som hádam vyskúšala všetko možné aj nemožné na jej zjemnenie (samozrejme neinvazívne) no tá nie a nie vygumovať :-( hádam by mi mohlo sérum "Mizon Multi Function Formula regenerační sérum proti vráskam" pomôcť s tým gumovaním :-) E-mail:
odpovědět
Anna  |  29. 1. 2015 13:39:31
Kosmetiku Mizon neznám, ale ráda bych jí vyzkoušela. Oslovil mě regenerační a oční krém. Věřím, že jsou to velice zajímavé a kvalitní výrobky, které nás ženy omladí:))
odpovědět
Maťa  |  29. 1. 2015 13:21:28
Rada by som vyskúšala Mizon Multi Function Formula regeneračné sérum proti vráskam nakoľko používam výhradne séra.
odpovědět
Mária  |  29. 1. 2015 13:20:45
Veľa som počula o kozmetike,ktorá obsahuje hadí,či včelý jed,či slyz slimáka.Hovorím hlavne o kórejskej kozmetike.Zatiaľ som mala iba BB krémy a som s nimi veľmi spokojná.Veľmi rada by som otestovala Regeneračný krém Mizon Multi Funkcion Formula a tiež očný krém tejto značky. Moja e-mailová adresa- Pozdravujem.
odpovědět
Petra  |  29. 1. 2015 13:14:42
Od kosmetiky Mizon mám regenerační krém a je super :) Dále bych chtěla vyzkoušet BB krém a nebo masku s hlemýždím extraktem neboť hlemýždi dělají mé pleti velice dobře :D :) email:
odpovědět
vladi  |  29. 1. 2015 13:05:02
Neznám tuto kosmetiku tak bych chtěla vyzkoušet když píšete že je fantastická.
odpovědět
Sona  |  29. 1. 2015 12:50:20
Rada by som vyskúšala tento krém: http://www.parfums.cz/mizon/intensive-firming-solution-collagen-power-zpevnujici-krem-proti-vraskam/, keďže mám dosť problematickú suchú pleť a vyskúšala som už všeličo možné, no ešte som nenašla krém, o ktorom by som mohla povedať, že je naozaj dobrý.. a snáď by mi trocha vyhladil aj vrásky :) mail:
odpovědět
Kateřina  |  29. 1. 2015 12:41:53
Kosmetiku Mizon jsem už zkoušela a moc mi vyhovuje, určitě bych také ráda zkusila jejich zpevňující oční krém a hlavně BB krém, těch mám doma několik a ráda zkouším nové. email:
odpovědět
Eva  |  29. 1. 2015 12:41:53
Zapomněla jsem uvést email:
odpovědět
Eva  |  29. 1. 2015 12:41:53
Zapomněla jsem uvést email:
odpovědět
Eva  |  29. 1. 2015 12:41:53
Zapomněla jsem uvést email:
odpovědět
Eva  |  29. 1. 2015 12:41:52
Zapomněla jsem uvést email:
odpovědět
Eva  |  29. 1. 2015 12:41:48
Zapomněla jsem uvést email:
odpovědět
Eva  |  29. 1. 2015 12:41:47
Zapomněla jsem uvést email:
odpovědět
Eva  |  29. 1. 2015 12:39:08
Ráda bych vyzkoušela "Mizon Multi Function Formula regenerační sérum proti vráskám". Je mi už 55, potřebuji eliminovat vrásky kolem očí a úst. Navíc mne trápilo akné a na obličeji mám jizvičky, toto sérum slibuje jejich vyhlazení.
odpovědět
Veronika  |  29. 1. 2015 12:02:56
Regenerační krém Mizon Multi Function Formula - zaujalo mně, že stahuje pory a "likviduje" jizvičky a jiné nedokonalosti. To je to pravé šnečí co potřebuju!
odpovědět
Jolana  |  29. 1. 2015 11:52:56
Některé výrobky už jsem odzkoušela a byla jsem spokojená.Chtěla bych vyzkoušet ještě hodně produktů:-)např.oční krém.E-mail:
odpovědět
Ingrid  |  29. 1. 2015 11:27:28
O kozmetike Mizon som doteraz nepočula, ale rada by som ju v budúcnosti vyskúšala, zaujal ma produkt Original Skin Energy Collagen pleťové sérum, pretože mám skúsenosť, že séra sú veľmi dobré na zrelú pleť, na jej regeneráciu a hydratáciu. E-mail:
odpovědět
Jana  |  29. 1. 2015 10:29:00
Zaujal mě hodně BB cream, ty používám moc ráda.
odpovědět
Andrea  |  29. 1. 2015 10:23:25
Kozmetiku nepoznám, ale vyzerá že je kvalitná a asi aj účinná. Chcela by som vyskúšať krém Mizon Aging Care Firming Solution protivráskový krém s hadím jedom. E-mail:
odpovědět
anka  |  29. 1. 2015 10:13:47
O tejto kozmetike som niečo začula a tuším čítala ze aj svetové hviezdy používajú túto kozmetiku resp. Na tejto báze. Chcela by som Oční krém Mizon Multi Function Formula preto svagrnika mi prikázal začať s očním krémom najneskôr po 25ke :) prečo neviem. Vraj čím skôr tým lepšie
odpovědět
kejty  |  29. 1. 2015 9:24:23
Túto kozmetiku poznám, ale ešte nikdy som nemala nič od tejto značky a preto by som rada vyskúšala Regenerační krém Mizon Multi Function Formula - pretože sa rada starám o svoju pleť, a ak by to malo pozitívne účinky na moju pleť, rada by som ostala tejto značke verná.
odpovědět
Anka  |  29. 1. 2015 1:22:28
Mizon kozmetiku nepoznám apo prečítaní o Vašich výrobkov by som veľmi rada spoznala :) a zišiel by sa mi očný krém na vrásky, kedže pomaly ale istom starneme :D dakujem
odpovědět
Gitka  |  29. 1. 2015 1:21:22
S kozmetikou Mizon som sa ešte nestretla, ale určite by som privítala očný krém. Mám rada prírodné kozmetiky, no bohužiaľ sú trošku drahšie, takže musím voliť lacnejšiu alternatívu.
odpovědět
Gitka  |  29. 1. 2015 1:23:14
oprava mailu
odpovědět
Petra  |  29. 1. 2015 1:12:34
Rada by som vyskúšala očný krém, však už mám po 30 a to by sa vraj už patrilo mať v poličke :D
odpovědět
Petra  |  28. 1. 2015 22:25:10
Regenerační krém Mizon Multi Function Formula - tento krem by jsem velmi rada vyzkousela. Kosmetika vypada skvele a pokud jsou ucinky takovejak se slibuji, moc by mi tento krem na mou problemovou plet pomohl.
odpovědět
Veronika  |  28. 1. 2015 19:22:24
BB krém Mizon
odpovědět
Veronika  |  28. 1. 2015 19:21:59
BB krém Mizon
odpovědět
Eva  |  28. 1. 2015 16:35:14
rada by som vyskušala
odpovědět
Niki  |  28. 1. 2015 14:09:47
Chcela by som vyskúšať očný krém Mizon, pre väčšiu starostlivosť okolia oka.
odpovědět
marushka.p  |  28. 1. 2015 12:59:47
Mizon Intensive Firming Solution Collagen Power zpevňující oční krém v tubě - lebo očné vrásky sú najviac viditeľné.
odpovědět
Katusa  |  28. 1. 2015 9:32:56
Skusila by som Mizon Intensive Firming Solution Collagen Power liftingový krém proti vráskám
odpovědět
Kity  |  28. 1. 2015 9:32:11
sKUSILA BY SOM Mizon Intensive Firming Solution Collagen Power liftingový krém proti vráskám
odpovědět
Katka  |  28. 1. 2015 9:18:07
Vyskusala by som Mizon Intensive Firming Solution Collagen Power zpevňující oční krém proti vráskám, otokům a tmavým kruhům
odpovědět
Katarina  |  28. 1. 2015 9:16:42
Chcela bz som vyskusat - Mizon Intensive Firming Solution Collagen Power zpevňující oční krém proti vráskám, otokům a tmavým kruhům
odpovědět
Denisa  |  28. 1. 2015 8:24:18
Kozmetiku Mizun som ešte nevyskúšala nakoľko je priveľmi drahá na moje pomery , ale určite by som chcela vyskúšať očný krém snail repair :)
odpovědět
Katy  |  27. 1. 2015 22:12:33
S Kosmetikou značky Mizon - zatím nemám zkušenosti. NEjvíce mne zaujal regenerační krém. Ráda by jsem vyzkoušela, protože moje pleť by něco regeneračního uvítala, na jizvičky, nedokonalosti a regeneraci apod. Takže potřebuji určitě něco takového účinného. Email:
odpovědět
alena  |  28. 1. 2015 9:11:23
jelikoz bich chtela viskouset dermakol a neco na plet dekuji
odpovědět
Dominika  |  27. 1. 2015 18:55:37
Kosmetiku Mizon neznám, dosud s ní nemám žádnou zkušenost, ale ráda bych nějaký výrobek vyzkoušla. Nejvíce mě zaujal protivráskový krém :)
odpovědět
Eva  |  27. 1. 2015 20:53:30
nepoznam tento produkt preto by som chcela vyskušať
odpovědět
Jana  |  27. 1. 2015 18:40:57
kosmetiku Mizon jsem ještě nevyzkoušela, ale moc ráda bych http://www.parfums.cz/mizon/intensive-firming-solution-collagen-power-liftingovy-krem-proti-vraskam/ tak přesně toto bych potřebovala, jsem mladá již několik desítek let a je to vidět
odpovědět
Renáta  |  27. 1. 2015 18:03:20
Rada by som vyskúšala čistiacu penu na mastnú pleť.
odpovědět
Barborka  |  27. 1. 2015 17:17:12
Čistíci penu mail:
odpovědět
Hanka  |  27. 1. 2015 15:18:04
Tuhle kosmetiku ne využívám je dost drahá prostě si ji němužu dovolit. Kdybych měla možnost tak určité bych si ji koupila.
odpovědět
Marianna  |  27. 1. 2015 15:14:28
chcela by som vyskusat cistiacu penu Mizon, mam totiz mastnu, aknoznu pokozku tak preto.
odpovědět
Andrea  |  27. 1. 2015 13:24:40
Osobně jsem ještě tuto kosmetiku nevyzkoušela, ale musím říct, že mě popis i komentáře k této kosmetice nadchly. Určitě si něco z nabídky zakoupím.
odpovědět
Katka  |  27. 1. 2015 13:22:12
Chtěla bych vyzkoušet Mizon Multi Function Formula pleťový gel. Na kosmetiku Mizon jsem četla pochvalné recenze, zaujal mě zejména BB krém.
odpovědět
Daniela  |  27. 1. 2015 12:42:40
http://www.parfums.cz/mizon/intensive-firming-solution-collagen-power-zpevnujici-krem-proti-vraskam/ , aby pomohol v boji proti vráskam,
odpovědět
Simona  |  27. 1. 2015 12:41:46
Dobry den! Mizon Multi Function Formula pleťový gel, lebo som ju ešte nevyskúšala Mizon a rada by som vyskúšala email:
odpovědět
Jolana  |  27. 1. 2015 11:32:09
Dobrý den, ráda bych vyhrála balíček abych mohla udělat radost své mamince :) omlazující kosmetické výrobky zatím nepotřebuji ale dárek by to byl skvělý :)
odpovědět
Jolana  |  27. 1. 2015 11:30:40
Dobrý den, ráda bych vyhrála balíček abych mohla udělat radost své mamince :) omlazující kosmetické výrobky zatím nepotřebuji ale dárek by to byl skvělý :)
odpovědět
Áňa  |  27. 1. 2015 10:53:24
Ráda bych vyzkoušela od kosmetiky Mizon regenerační krem proti vráskám myslím si že každá žena nerada má v obličeji vrásky hezčí je když žádne nejsou podle mě :)
odpovědět
Leona  |  27. 1. 2015 10:25:20
Mizon Multi Function Formula BB krém pretoze urcite dobre zakrije aj malé nedokonalosti na tvári.
odpovědět
Patrícia  |  26. 1. 2015 23:15:12
Mizon Multi Function Formula BB krém - pretože určite krásne rozjasní celú tvár a vydrží dlho.
odpovědět
Kami  |  26. 1. 2015 22:21:37
Mám záujem.
odpovědět
Natálie  |  26. 1. 2015 22:03:23
Tuto kosmetiku neznám - zatím :-) Jsem velká příznivkyně BB krémů, proto bych moc ráda vyzkoušela http://www.parfums.cz/mizon/snail-bb-krem/ ;)
odpovědět
Týna  |  26. 1. 2015 21:40:14
Zastávám názor, že vyzkoušet se má vše a vaše novinky jsou pro mě výzvou ;) Ráda bych se seznámila s tímto lákavým skvostemhttp://www.parfums.cz/mizon/black-snail-pletovy-krem-s-filtratem-hlemyzdiho-sekretu-90/ <š email :
odpovědět
Silvia  |  26. 1. 2015 21:16:41
Mala by som záujem o tento produkt - pleťová maska proti vráskám Mizon Original Skin Energy Snail. S touto značkou nemám doposiaľ praktické skúsenosti a láka ma vyskúšať niečo z jej radu. Dúfam, že by bola pre mňa príjemným prekvapením a zmenou v starostlivosti o pleť pre 40+, kde už len uhorky nestačia :). e-mail:
odpovědět
Yveta  |  26. 1. 2015 21:15:06
Kosmetiku Mizon znám pouze z internetových stránek na Parfums.cz, velmi mě zaujala a ráda bych vyzkoušela cokoliv z této pro mě neznámé kosmetiky, např.http://www.parfums.cz/mizon/intensive-firming-solution-collagen-power-liftingovy-krem-proti-vraskam/
odpovědět
Veronika  |  26. 1. 2015 21:08:09
Jednoznačne Mizon lebo som ju ešte nevyskúšala a rada by som vyskúšala aj niečo
odpovědět
Petra  |  26. 1. 2015 20:14:53
O kosmetice Mizon jsem slyšela a četla jen samé kladné recenze. Ráda bych byla mezi vylosovanými, abych měla možnost Mizon vyzkoušet na vlastní kůži :-). Ráda bych se potom přidala k jejich zákaznicím a začala pořízením Snail Recovery gelu.
odpovědět
Romana  |  26. 1. 2015 19:36:40
Dobrý den, ráda bych vyzkoušela Aging Care Firming Solution protivráskový krém s hadím jedem a Mizon Multi Function Formula regenerační sérum proti vráskám :-)
odpovědět
Irena  |  26. 1. 2015 19:08:53
Kosmetiku Mizon jsem bohuzel jeste nevyzkoušela a po přečtení recenzi toho začínám litovat. Urcite ji v dohledne dobe chci vyzkouset. :-) Rada bych zkusila Mizon Skin Recovery nocni omlazujici krem pro rozjasneni pleti. Mail:
odpovědět
Markéta  |  26. 1. 2015 19:01:11
Jsem milovnicí korejské kosmetiky (v podstatě většina dekorativních produktů - které každodenně používám a jsem jim věrná - je korejského původu...svoje místo si u mě našly i pečující produkty, ale již v menší míře:-)), takže tuhle značku moc dobře znám :-). Kromě Bbčka - pro mě naprosté nezbytnosti - bych od Mizon ráda vyzkoušela Mizon Original Skin Energy Snail pleťovou masku proti vráskám a Mizon Intensive Firming Solution Collagen Power zpevňující oční krém v tubě. Miluji pleťové masky + táhne mi na 30, takže moje pleť začíná vyžadovat pořádnou vzpruhu a více péče o oční okolí...a i když se to někomu bude zdát moc, tak si nedokážu představit den, resp. večer, bez relaxace s něčím na ksichtě - určitě si dokážete představit moji spotřebu pleťových masek :-D:-))... email:
odpovědět
ivana  |  26. 1. 2015 18:46:08
Tuto kosmetiku neznám, tak bych ráda vyzkoušela nějaký protivráskový krém a vyzkoušela, zda funguje. email: ivaks(zavináč)tiscali.cz
odpovědět
Petra  |  26. 1. 2015 18:39:03
Ráda bych také vyzkoušela protivráskový krém s hadím jedem Mizon Aging Care Firming Solution, protože tato nabídka přírodní kosmetiky od firmy Mizon mě velmi oslovila a dosud jsem se těmito produkty nikde nesetkala a ráda bych své pleti dopřála něco luxusního :-) a zlepšila kvalitu své pleti, která si tuto péči jistě zaslouží, stejně jako já :-). e-mail:
odpovědět
Ivana  |  26. 1. 2015 18:39:03
Zatím jsem se o této kosmetice jen doslechla. Nicméně, když jsem hledala informace, tak mě velice zaujal Regenerační krém Mizon Multi Function Formula, který bych chtěla vyzkoušet. Myslím si, že kosmetika bude velice kvalitní. E-mail:
odpovědět
Radka  |  26. 1. 2015 18:33:11
Kosmetickou značku jsem už zaregistrovala, ale ještě jsem neměla to potěšení jí otestovat na sobě. Každopádně vypadá super. Dost mě zaujal například pleťový krém s filtrátem hlemýždího sekretu 60%, ten bych určitě ráda vyzkoušela. Líbí se mi nejen jeho složení, ale především fakt, že pleť má nejen regenerovat, ale bojovat i proti vráskám.
odpovědět
Mirka  |  26. 1. 2015 18:10:05
Kosmetiku Mizon neznám. Kdysi jsem měla vzorek jiné kosmetiky také s něčím hlemýždím a musím říci, že jsem se musela přemáhat, když jsem si představila hlemýždě a jak si něco z něj "patlám" na pleť. Nicméně jsem to překonala a musím říci, že to nebylo tak zlé. Nicméně zpět ke kosmetice Mizon. Vybrala bych si Mizon Intensive Firming Solution Collagen Power zpevňující oční krém v tubě, protože se dostávám do věku, kdy se vrásky začínají nepěkně hlásit. Třeba by mi tento zázrak pomohl, kdo ví...
odpovědět
Eva  |  26. 1. 2015 18:00:14
Z nabídky bych si vybrala nejspíše Regenerační krém Mizon Multi Function Formula, jelikož nabízí 92% hlemyzdiho slizu a ten vykazuje výborné vlastnosti. Zároveň je proti nedokonalostem a pleť rozzáří. Email:
odpovědět
Ivana  |  26. 1. 2015 17:59:20
Pozorně jsem si přečetla nabídku i komentáře ke kosmetice Mizon. Osobně jsem ještě tuto kosmetiku nevyzkoušela, ale musím říct, že mě popis i komentáře k této kosmetice nadchly. Určitě si něco z nabídky zakoupím. Co mě zaujalo nejvíce a co bych chtěla určitě vyzkoušet je Pleťové sérum s kolagenem, které má podle vypsaných účinku, vše co pro moji pleť potřebuji a co vyhledávám.
odpovědět
Dana  |  26. 1. 2015 17:50:20
Jiz jsem slysela o super vysledkach teto kosmetiky od kamaradky. Bohuzel mam velice citlivou plet. Obcas musim brat i antb.jelikoz mam kolem pusy a nosu puchyrky plne tekutiny a moc to svedi. Ted jsem docetla vas popis kosmetiky Mizon. Bojim se zkouset nove veci.ze mi to plet jeste zhorsi. Ale tato mne upoutala a rada bych ji zkusila. Hlavne by mne zajimal krem na vrasky kolem oci a pak krem, ktery ma jiste lecive ucinky. Multi function formula.
odpovědět
Šarlis  |  26. 1. 2015 17:50:15
Moc ráda bych vyzkoušela oční krém Mizon, protože jsem si dala "předsevzetí", že se budu snažit více pečovat o okolí očí... Neboť nejen oko samotné je do duše okno ;-)
odpovědět
Marie  |  26. 1. 2015 17:46:15
S kosmetikou Mizon jsem se zatím nesetkala- Líbí se mi Mizon Skin Recovery noční omlazující sérum pro unavenou pleť. který bych moc ráda vyzkoušela. E-mail:
odpovědět
Klára  |  26. 1. 2015 15:43:29
Měla jsem možnost vyzkoušet vzorek bělícího krému (Crystal miracle face cream), naprosto mě tenhle krém okouzlil nejen vůní, ale i účinkem - krásně zjemnil pokožku a sjednotil pigmentové skvrny. Bohužel je v Česku špatně dostupný a tak budu ještě vymýšlet další způsoby jak ho sehnat. Celkově bych ráda od Mizonu vyzkoušela pleťové krémy.
odpovědět
Tereza  |  26. 1. 2015 15:29:39
Kosmetiku Mizon bohužel ještě neznám, ale po přečtení článků a recenzi teto kosmetiky mě velice zaujala čisticí pěna Mizon Multi Function Formula. Moje pleť je vcelku problematická a tak bych chtela vyzkoušet novou kosmetiku, ktera by mi vyhovovala. O svoji pleť se rada starám a rada vyzkousim novou a kvalitní kosmetiku :)
odpovědět
Petra  |  26. 1. 2015 15:16:31
Kosmetiku mizon jsem vyzkoušela nedávno a můžu říct,že jsem byla překvapená a příjemně.Sice šlo o vzorky,nemám tedy dlouhodobou zkušenost,ale určitě chci vyzkoušet další.A to oční krém snail repair s hlemýždím extraktem,bývá po ránu oteklá takže bych ho uvítala.E-mail:
odpovědět
Jiřina  |  26. 1. 2015 14:44:36
Kosmetiku Mizon používám už přes rok a jsem s ní velmi spokojená. Můj oblíbený je Black Snail, který vyhovuje mojí pleti středního věku. Je lehký, krásně se vstřebá, ale hlavně mi krásně vypíná vrásky. Četla jsem váš rozhovor s Terezkou Kostkovou, která je moje oblíbená herečka a ta řekla, že je paf z hadího a včelího jedu. Tak bych je chtěla zkusit :).
odpovědět
Lucie  |  26. 1. 2015 13:46:39
S kosmetikou Mizon jsem se doposud nesetkala, ale kdybych si z Vaší nabídky měla vybrat, vyhrálo by určitě nožní omlazující sérum pro unavenou pleť. O svou pleť se starám ráda a myslím, že regenerace a hydratace přes noc by mi pomohly se zlepšením její kvality. E-mail:
odpovědět
Okomentujte článek
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností Notino s.r.o. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.​
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:

Podobné příspěvky

Saffee Acne Skin – pomocník v boji s maskné

Saffee Acne Skin – pomocník v boji s maskné

S nástupem povinného nošení roušek přišel také nový fenomén – maskné. Možná o něm slyšíte poprvé, možná vás již trápí nějakou dobu. O co se ...

Celý příspěvek

Dokonalá pleť díky konjakové houbičce

Dokonalá pleť díky konjakové houbičce

Za tajemstvím bezchybné, svěží pokožky asijských krásek stojí jedinečný přírodní dar, rostlinná houba na čistění pleti – konjak. Seznamte se… Co je ...

Celý příspěvek