400 SOUTĚŽ: Vyhrajte luxusní francouzskou kosmetiku Orlane za více než 7 500 Kč!

Martina  |  22. 3. 2016  |  Přidat komentář

luxusní kosmetika Orlane

Začalo jaro a já bych vám chtěla představit svůj letošní jarní kosmetický objev. Je jím pařížská kosmetická značka Orlane, která vyrábí mimořádně luxusní pleťovou péči. Je to taková „haute-couture“ kosmetického průmyslu. Jsem z ní tak unešená, že chci, aby ji vyzkoušela i některá z vás!

Ceny této francouzské kosmetiky nejsou zrovna nejnižší (ale věřte, že kvalita jim odpovídá), proto jsem se rozhodla dát vám možnost tuto kosmetiku vyhrát v soutěži na našem blogu. A o co hrajeme? O dva, podle mě TOP produkty, této značky v hodnotě více než 7 500 Kč!

Oba jsem vyzkoušela a můžu vám říct, že už dlouho jsem nebyla ze žádné pleťové péče tak nadšená. Nejdříve bych ale ráda krátce představila značku Orlane, protože pro mě to byla novinka a upřímně lituji toho, že jsem ji objevila až teď.

Značka vznikla už v roce 1947 a jak to tak bývá, kombinuje nejnovější vědecké poznatky s nejnovějšími vědeckými objevy. To ostatně dělá (nebo alespoň garantuje) většina kosmetických značek. Značce Orlane to však skvěle vychází.

house of orlane paris

První krém proti stárnutí

To, že je značka Orlane opravdu revoluční, dokládá fakt, že v roce 1968 uvedla na trh první krém pro zralou pleť, který obsahoval aktivní látky proti stárnutí. Jmenoval se Creme 21 a byl to tehdy nejdražší krém na světě (stál 190 franků).

orlane creme b21

Neustále se zdokonalující Bio-energetický komplex B21 dnes obsahují všechny řady proti stárnutí Orlane. Jedná se o komplex rostlinného původu, který dodává buňkám vše, co potřebují pro správné fungování jako buňky mladé pleti. Přináší pleti energii, kterou potřebuje k zajištění svých přirozených funkcí. Značka tento přístup nazývá „převýchovou pleti“. Znamená využití samonápravného potenciálu buněk pleti.

K absolutní dokonalosti tento komplex dovedla novinka z roku 2014 Orlane B21 Extraordinaiere. Je to vůbec poprvé, co exkluzivní formule "resetuje" buňky pleti.  Zaměřuje se bez okolků na všechny faktory, které způsobují nežádoucí změny uvnitř buňky a vrací čas zpět. Tak si buňky udržují stejnou energii a funkčnost jako tomu bylo v mládí. Vyzkoušejte ho, mohu jen doporučit!

RECENZE: Orlane - vzpruha pro unavenou pleť

Pojďme se ale vrátit k tomu, co můžete v naší soutěži vyhrát. Jsou to dva produkty z řady Absolute Skin Recovery Program, která se nezaměřuje pouze na zralou pleť, ale na všechny typy pleti v každém věku, jejichž společným problémem je únava. Podle mě je právě unavená, zašedlá pleť bez života v dnešní době nejčastějším problémem, kterému se ale bohužel věnuje málo pozornosti.

Určitě to znáte – málo spánku, málo času na odpočinek, málo času na péči o svoji pleť. Ale za to hodně stresu a ne úplně dobrá životospráva. To se na vaší pleti podepíše víc, než cokoli jiného. Pleť ztrácí vitamíny a živiny a je potom zašedlá, matná, ztrácí pružnost, objevují se pupínky, rozšířené póry, stárne rychleji. A řada Absolute Skin Recovery Program působí doslova jako byste vaší pleti dali infuzi!

Krém Orlane Absolute Skin Recovery Program

O balení krému se nebudu nijak více rozepisovat, protože to, že je mimořádně luxusní, považuji u této značky za samozřejmost. Co mě ale překvapilo hned při první aplikaci, byla jeho konzistence. Na první pohled je krém poměrně hutný, což se vám zdá, i když ho nabíráte z kelímku. Ovšem jakmile ho vmasíruje do tváře, cítíte, jak je neuvěřitelně jemný a vzdušný. Skvěle se vstřebá (snad během vteřiny). Přitom ale cítíte, jak pleť intenzivně vyživuje. Většinou tomu nevěřím, ale tady byl účinek vidět již po první aplikaci. Přesněji řečeno, zhruba dvě minuty po ní. Pleť byla rozzářená, narůžovělá, barevně sjednocená a hlavně – mimořádně jemná a hladká na dotek. Takovou proměnu jsem u krému asi ještě nezažila.

 

Krásně jemná a rozjasněná zůstala pleť i ráno po probuzení. Krém jsem použila ráno znovu a můžu říct, že se skvěle hodí pod make up. Stačí ho jen malinko, make up můžete použít hned po aplikaci krému (nemusíte čekat ani chvilku) a krásně ke krému „přilne“. Vypadá naprosto přirozeně a hlavně drží.

Po zhruba týdenním používání krému vidím ještě výraznější výsledky – pleť je rozzářená celý den i bez make upu, jemná, zmizely rozšířené póry a dokonce i kruhy pod očima. Musím říct, že tento krém je opravdová vzpruha pro unavenou pleť a pro mě velký kosmetický zázrak.

Sérum Orlane Absolute Skin Recovery Program

Možná moje pleť není až tak unavená, protože na běžné použití mi stačí krém a jsem s ním úplně spokojená. Proto si toto séru nechávám na zvláštní příležitosti, kdy mi mimořádně záleží na tom, abych vypadala svěže, odpočatě a mladší.

Sérum Orlane Absolute Skin Recovery Program má totiž tu vlastnost, že okamžitě po aplikaci rozjasní vaši pleť. Vyhladí povrch, vypne pleť (zdálo se mi, že se zmenšily i jemné mimické vrásky), sjednotí její barevný ton a stáhne póry tak, že to vypadá, jako byste použily zmizík.

Pokud chcete aplikovat make up (což není vždy nutné vzhledem k tomu, že pleti dost pomůže samotné sérum), potom musíte použít na sérum ještě krém. Jinam make up k pleti nepřilne.

Myslím si ale, že můžete klidně používat jeden nebo druhý produkt samostatně. Ale pokud chcete, aby byl účinek opravdu maximální, tak je používejte dohromady a občas je doplňte ještě maskou pro unavenou pleť Orlane Absolute Skin Recovery Program.

skin recovery orlane paris

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Chcete vyhrát sérum a krém Orlane v hodnotě více než 7 500 Kč?

Zapojte se do naší soutěže! Je to jednoduché. Napište nám do komentářů pod tento článek, proč byste měly vyhrát kosmetiku Orlane Absolute Skin Recovery Program právě vy.

Po skončení soutěže vylosujeme jednu z vás, která krém i sérum Orlane Absolute Skin Recovery Program vyhraje. Proto nezapomeňte do komentáře uvést i svůj email, abychom vás mohli v případě výhry kontaktovat.

Soutěž končí 17. dubna 2016. 

A kdo tuhle skvělou kosmetiku vyhrává?

Sérum a krém Orlane vyhrává Jana, která nám napsala svůj komentář  1. 4. 2016 12:24:24. Gratulujeme! A vy ostatní se těšte na další soutěž. 

Související produkty

Komentáře

V diskuzi je 399 příspěvků

Komentáře k příspěvku:
Šárka  |  24. 3. 2017 11:34:47
I když šancí není mnoho,dávám se do toho!!Je mi 44 let a moje pleť by potřebovala pořádnou vzpruhu.Leč jsem mnoho let marod a na kvalitnější kosmetiku scházejí korunky.O Orlane jsem mnoho četla a vím,že se jedná o naprosto bezkonkurenčně kvalitní kosmetiku.Toužím vyhrát,bylo by to jako sen a zářila bych nejen jeden den a moje pleť také:-)
odpovědět
Rozka  |  17. 4. 2016 23:50:57
Kozmetiku ORLANE by som veľmi rada vyhrala a potešila tak nielen seba, ale i svoju citlivú pleť. Každodenné povinnosti, stres a únava sa podpisujú aj na kvalite mojej pleti. Takáto výhra by znamenala pre mňa peknú udalosť ako vybočenie z každodenného stereotypu a pomoc pre moju pleť. Ak by sa na mňa usmialo šťastie, tu je môj mail:
odpovědět
Marcel  |  17. 4. 2016 23:45:14
Dobrý deň prajem, túto luxusnú kozmetiku by som rád vyhral a venoval svojej priateľke, aby som ju prekvapil a potešil. Môj mail:
odpovědět
Edita  |  17. 4. 2016 23:23:21
Túto kozmetiku by som rada vyhrala, pretože moja zrelá pleť by potrebovala kvalitnú kozmetiku a bola by za ňu iste vďačná.
odpovědět
Andrejka  |  17. 4. 2016 23:11:58
Prečo by som mala vyhrať práve ja? Pretože ku krásnej žene patrí luxusná kozmetika... Pretože by som mohla byť tvárou takejto značky a propagovať ju... Pretože mám rada luxusné veci a rada používam luxusnú kozmetiku... Pretože viem oceniť kvalitu... Pretože som pôžitkár a rada si vychutnávam...
odpovědět
Marek  |  17. 4. 2016 18:11:27
Zdravím, francouzská kosmetika je jedna z těch nejlepších na světě a rád bych ji vyzkoušel, ale jelikož jsem pracující student, který žije v kruhu mezi školou, učením, prací a tu a tam i tím spánkem, tak si nemohu tak kvalitní kosmetiku dopřát.
odpovědět
Michala  |  17. 4. 2016 9:49:43
Ráda zkouším nové věci a hlavně novou kosmetiku!
odpovědět
Hanka  |  16. 4. 2016 23:33:11
chtěla bych vyzkoušet, zda je pravda, co se o této kosmetice píše.
odpovědět
Bolek  |  16. 4. 2016 22:52:10
Miluju modrou barvu a rád těším svou manželinku.
odpovědět
Mary  |  16. 4. 2016 22:50:49
Za necelý rok mi přibude na vrub už šestý křížek a ráda bych ho oslavila jako krasavice vrásek zbavená;-)
odpovědět
Maruška  |  16. 4. 2016 22:47:47
Z infuzí se už pomalu stalo moje hobby, ale pleťovou infuzi jsem ještě nezkoušela, tak by mě zajímalo, zda bych opravdu mohla začít věřit na zázraky.
odpovědět
NiLit  |  16. 4. 2016 22:45:13
Jsem tvrdohlavý a zabejčený beran a skoro vždy jdu hlavou proti zdi. Pleť mám už tak otřískanou, že by se mi nějaký ten krém se sérem opravdu šikly do krámu:)
odpovědět
Hana  |  16. 4. 2016 20:14:20
chtěla bych ji vyzkoušet
odpovědět
Jiři  |  15. 4. 2016 22:20:36
Chci se omladit, abych před zrcadlem viděl zas toho hezkého kluka, co býval před pár lety. Měl v oči jad a šmrnc.
odpovědět
Iveta  |  15. 4. 2016 21:38:04
Chtěla bych ho vyzkoušet , protože jsem nikdy tak něco (drahého) neměla (myslím kosmetiku). Skvěle by se mi hodil pro unavenou pleť :) . Abych se cítila líp :) .
odpovědět
Iveta  |  15. 4. 2016 21:38:46
Pardon ******
odpovědět
Helena  |  12. 4. 2016 18:59:37
Rada bych tuto kosmetiku vyzkousela. Život se se mnou nemazlil a na pleti je to znát a zasloužila by si kvalitní péči.
odpovědět
Ven  |  12. 4. 2016 15:06:53
Štěstí moc nemám a karma je taky nevyzpytatelná, ale kosmetiku Orlane bych vyzkoušela moc ráda.
odpovědět
Magda  |  12. 4. 2016 14:42:53
Až takú prevelikú radosť, že som zabudla na kontakt :
odpovědět
Magda  |  12. 4. 2016 14:40:42
Moja pleť je veľmi-veľmi unavená.Určite si myslí si toto :"Patrím žene vyššej vekovej kategórie, ktorá by sa o mňa mohla starať oveľa viac a veru takáto vzpruha by mi určite veľmi pomohla a zmenila ma.Ach, keby tie perfektné prípravky vyhrala práve ona, to by bolo fantastické." Myslím si, že by ste nám spôsobili radosť prevelikú.
odpovědět
Marianna  |  12. 4. 2016 13:27:32
Moja unavena plet potrebuje restart. Malej sa prerezavaju zuby cize v noci sa vobec nevyspime a cez den taktiez neni cas na oddych ...
odpovědět
Táňa  |  12. 4. 2016 10:32:24
Jako typický Blíženec mám ráda rozmanitost a neustále hledám nové možnosti, tedy i pro svou pleť, která patří do kategorie "zralá" a která si zaslouží být konečně hýčkaná. Se srdečným pozdravem a přáním mnoha úspěchů Vám i sobě. ;-)
odpovědět
Maruska  |  12. 4. 2016 6:31:18
Roky pouzivam kozmetiku jednej znacky, ktora je cenovo pristupna. Mam 57 rokov, rada by som vyskusala zazracne ucinky kozmetiky ORLANE. Chcela by som vyzerat mladsia aj kvoli svojej malickej vnucke, aby sa jej babinka pacila. Nemam stastie na vyhry, dufam ze sa to raz nalomi a usmeje sa na mna prave teraz stastie:-)
odpovědět
Jarmila  |  11. 4. 2016 23:41:34
Dobrý den. Poslední dobou se snažím zapojit se do většiny soutěží, na které narazím, těch vypsaných na internetu se to týká také, a proto to chci zkusit i na Vašich stránkách. Třeba budu mít v tomto případě štěstí a vylosujete zrovna mě. Kdybych tedy vyhrála, chtěla bych tuto exkluzivní pleťovou kosmetiku darovat své mamince, která je hodná, kterou mám moc ráda a která si - asi jako každá maminka:-) - zaslouží být hýčkaná právě něčím takovým výjimečným. Navíc má právě za sebou, ale bohužel i před sebou, několik opravdu náročných pracovních úkolů. Kromě toho, že je z tohoto velkého náporu každý den vyčerpaná, tyto problémy jí také přidělávají vrásky a její obličej vypadá hodně unaveně a bez espritu. Věřím, že vysoce kvalitní péče od společnosti Orlane by jí zásadním způsobem prospěla a na tváři umazala nejen následky aktuálních starostí a trápení, ale i s přibývajícími léty se dostavující důsledky přirozeného stárnutí. Můj příjem na nákup těchto luxusních přípravků nestačí, tak mi nezbývá než držet si všechny palce! Děkuji Vám za jedinečnou příležitost.
odpovědět
Jana  |  11. 4. 2016 23:40:35
Snazim sa starat o svoju plet v ramci svojich moznosti.O mesiac budem mat 58 rokov a moja plet by uz vazne potrebovala kvalitnu kozmetiku. V pripade,ze sa na mna usmeje stastie,Vam vopred srdecne dakujem.
odpovědět
Alexandra  |  11. 4. 2016 20:03:26
Abych se při každém pohledu na sebe do zrcadla nevzpomínala na svůj věk ( je mi 51 let).
odpovědět
Iveta  |  11. 4. 2016 19:58:06
Odpovídám otázkou. A proč ne zrovna já?.-)
odpovědět
Magdaléna  |  11. 4. 2016 19:25:44
Prečo by som mala vyhrať? Doteraz som nikdy neriešila svoju pleť. Stačil mi dobrý hydratačný krém a bolo :-) Poznáme to každá: občas sa stalo, že po neakej žúrke nebolo kedy odmalovať sa a ráno pohľad do zrkadla stál za to! Hotové strašidlo...:-) Len postupom času prišli detičky a ja zisťujem, že moja pleť už neznesie to, čo "zamlada" a dá sa povedať, že už mi začína vadiť aj obyčajná voda....Hold nastal čas, aby som sa začala venovať aj svojej pleti a začala byť trochu "sebecká" :-) snažím sa čítať zloženie krémov a micerálnych vôd a zistila som, že nie všetky známe a vychýrené značky sú samozrejme aj dobré...o tejto značke som ešte nepočula a nechám sa prekvapiť :-) PS: najkrašia ozdoba ženy je aj tak "ÚSMEV"...pekný
odpovědět
Milka  |  11. 4. 2016 19:18:24
Chcela by som vyskusat nieco nove,dlho pouzivam tu istu kozmetiku.Dakujem
odpovědět
Kristýna  |  11. 4. 2016 19:14:47
My, ženy, potřebujeme krásu, aby nás muži milovali, a hloupost, abychom milovaly my je. :)
odpovědět
Veronika  |  11. 4. 2016 18:19:44
trnovska.veronikazavináčgmail.com /nepíše mi skratku "zavináč"/Veľmi by som si priala vyskúšať túto kozmetiku a otestovať ako miznu vrásky a cítiť sa mladšia. Ďakujem.
odpovědět
Libuše  |  11. 4. 2016 14:59:43
Používám klasickou kosmetiku z drogerky a ráda bych vyzkoušela něco opravdu luxusního :) Myslím, že mé pleti by to jen prospělo :)
odpovědět
JANA  |  11. 4. 2016 14:23:05
MOC RÁDA BYCH SE LÍBILA,BYLO BY FAJN KDYBY MÁ ÚNAVA NA MÉM OBLIČEJI UŽ VIDĚT NEBYLA.PLET BY MĚ KRÉM VZÁCNÝ ROZZÁŘIL,PO ÚNAVĚ BY ANI NÁZNAK UŽ NEBYL.ZAŽÍT BYCH TEN ZÁZRAK MOC A MOC CHTĚLA, Z VÝHRY BYCH NESKUTEČNĚ VELIKOU RADOST MĚLA.MŮJ E-MAIL
odpovědět
Alena  |  11. 4. 2016 14:21:48
Francouzská kosmetika je skvělá, co si budeme povídat a značka Orlane patří bezpochyby k tomu nejlepšímu co se na českém trhu vyskytuje, bohužel jako student si ji nemůžu dovolit. Mám pleť často unavenou a určitě bych uvítala vzpruhu v podobě výhry.
odpovědět
Petra  |  11. 4. 2016 13:12:12
Kdybych vyhrála tuto kosmetiku Orlane, bylo by to super, na mateřské o únavu není nouze a toto by mohlo pomoci :)
odpovědět
Martina  |  11. 4. 2016 12:48:29
Byl by to krásný dárek k mým letošním 40. narozeninám. Jinak při pročítání dalších reakcí bylo asi zmíněno vše, čeho by většina žen ráda dosáhla při pracovní i popracovní vytíženosti, kombinované se spánkovým deficitem ( zvláště při péči o naše nejmenší) - pěkná, zdravě vypadající pleť :-)
odpovědět
Klaudia  |  11. 4. 2016 12:41:37
Pretože potrebujem takú kozmetiku, vzhľadom na môj vek, a pretože ju veľmi veľmi chcem
odpovědět
Jana  |  11. 4. 2016 12:41:32
Život je zmena, prináša nám stále nové príležitosti, a preto rada využijem šancu zapojiť sa do tejto súťaže a budem sa tešiť, keď sa na mňa usmeje šťastie a raz vo svojom živote niečo pekné vyhrám. Moja pleť to určite ocení. Ďakujem za novú príležitosť.
odpovědět
Vlado  |  11. 4. 2016 12:41:12
Výhru by som venoval mamine za jej obetavosť a je to skvelý darček Ku Dňu Matiek.
odpovědět
zuzanka  |  11. 4. 2016 12:31:39
túto kozmetiku by som používala stále,viem ako je jedinečná a kvalitná a ako môže pomôcť mojej pokožke,držím si palce a zároven bola by som rada,keby som ju vyskúšala spolu so sestrou a boli by sme spokojné a
odpovědět
milada.jankovicova  |  11. 4. 2016 12:15:37
Mám 53 rokov a veľmi mi záleží na mojom výzore z vonku aj z vnútra. Mám veľmi ťažkú prácu, ktorú vykonávam počas 3 týždňov 24 hodin denne.Moja pleť no a samozrejme aj ja sa citim velmi unavená a vyčerpaná, no a veľmi by mi pomohlo potešiť sa a vyskúšať novú kozmetiku ktoru doposiaľ nepoznám, , zlepšiť kvalitu mojej pleti a urobiť si radosť.
odpovědět
Lýdia  |  11. 4. 2016 11:48:34
Každá žena,v každom veku túži byť krásna a preto by sa mala o svoju pleť starať od útlej mladosti.Ja som už v dôchodkovom veku,vychovala som 4 deti a za celý svoj život som vyskúšala množstvo kozmetiky,hlavne na prírodnej báze,rôzne značky,od tých lacných až po tie drahšie.Neakceptujem vyjadrenia niektorých žien,ktoré sa obhajujú tým,že nemajú na seba čas.Momentálne uprednostňujem liftingové a protivráskové a prípravky s kyselinou hyalurónovou,antioxidantmi,UV filtrami,vitamínmi,kolagénom,krémy a séra na spevnenie pleti a môžem potvrdiť,že sa mi moja celoživotná starostlivosť o pleť vyplatila.Nikto mi nechce veriť,že som v živote nebola u kozmetičky,resp.na žiadnej plastickej operácii,či liftingu,pretože nemám žiadne výrazné vrásky.Rada sa pekne obliekam,chodím upravená dokonca aj doma a preto mi ľudia hádajú o 15 rokov menej ako mám v skutočnosti.Som presvedčená,že starostlivosť o pleť sa mi vyplatila a vôbec neľutujem vynaložené finančné prostriedky. Doteraz som však nevyskúšala kozmetiku ORLANE a veľmi by ma potešilo,keby som tú možnosť dostala.S pozdravom
odpovědět
Veronika  |  11. 4. 2016 11:44:43
S touto kozmetika som spokojná, používam ju už roky. Mne osobne ako alergičke s atopickým ekzémom neskutočne sadla. Evokuje vo mne Francúzsko, kam by som sa v budúcnosti chcela vrátiť určite o nejaký rôčik mladšia, práve vďaka používanie tejto kozmetiky :-)
odpovědět
Ivana  |  11. 4. 2016 11:16:37
Protože jaro už začalo, i když je ho pomálu, paprsky sluneční praží na čelo, tak ať rychle nestárnu. My holky to máme těžké, líbiti se chceme, nové šaty, vlasy, vůně lehké, věnovat se sobě začneme. Ať vyhraje kdokoliv, přeji mu výhru, hlavně neztrácet naději a víru. :)
odpovědět
MARIA  |  11. 4. 2016 11:42:12
Kazda zena chce byt krasna a malada,Bolo by fajn keby mne k tomu dopomohla kozmetika znacky ORLANE.
odpovědět
Věra  |  11. 4. 2016 11:06:48
Je to kosmetika kterou používám už několik let a to mluví samo za sebe! jelikož budu mít letos už 67let tak by mi ta nádherná výhra kopla ! jinak přeji celému týmu hodně zdravíčka a krásné jaro. a ať to vyhraje ten nejlepší
odpovědět
Luboš  |  11. 4. 2016 11:05:46
Já si myslím,že výhru by měla dostat moje manželka.Nejen,že chodí denně do práce a stará se o nemocné a staré lidi,ale i doma se stará o tři naše děti a celou domácnost.Je to prostě takový náš anděl.
odpovědět
Luboš  |  11. 4. 2016 11:06:43
odpovědět
Aneta  |  11. 4. 2016 11:04:47
aby som bola spokojna :-)
odpovědět
Milena  |  11. 4. 2016 10:47:31
Myslím si, že výhru by si zasloužila každá z nás. A proč bych ji měla vyhrát zrovna já ? Celý svůj život jsem věnovala svým dvěma dětem, jejich výchově, jejich potřebám, jejich vzdělání a tím, že dospěli, má starost o ně nekončí. I když jsem celý život pracovala, peněz nebylo nikdy nazbyt, ale i s tím co bylo jsme vždy uměli hospodařit a spokojeně jsme žili. Dát 7500 Kč za kosmetiku u mě patří do říše fantazie a krásných pohádek, kdy jsem si kolikrát v životě představovala, jaké by to asi bylo, jak bych po té kosmetice zkrásněla, jak by se to manželovi líbilo a jakou by to v něm probouzelo vášeň. Potřeby dětí a rodiny jsem ale kladla vždy na první místo a vždy klást budu i dnes, když už jsou všichni dospělí, tak pořád chci mít pro ně připravenou aspoň nějakou finanční rezervu, kdyby jim život připravil nečekané těžké chvíle a potřebovali by mojí pomoc. Proto jediná má možnost, jak vyzkoušet kosmetiku z říše mých snů a mé fantazie je výhra v soutěži. Můj e-mail:
odpovědět
Míla  |  11. 4. 2016 10:46:47
Jednoduše mě láká vyzkoušet něco nového.
odpovědět
Jana  |  11. 4. 2016 10:42:34
Mám nasoperorální dermatitidu, takže buď nepoužívám krémy a mám unavenou , suchou a zanedbanou pleť, nebo krém používám a mám spoustu pupínků okolo nosu a úst. Luxusní kosmetika ORLANE by snad mou dermatitidu nedráždila. Děkuji za pochopení.
odpovědět
Denisa  |  11. 4. 2016 10:37:40
Kosmetika je mou vášní. Dekorativní zejména. Ale je třeba, aby byla pleť zdravá. Chce to hodně, opravdu hodně péče. Dosud jsem neměla možnost vyzkoušet (krom vzorečku na jedno použití) luxusní kosmetiku. Pak člověka přepadnou představy, jak by se to vyjímalo na poličce, ale hlavně, mohla bych říct, ano, vyzkoušela jsem a sedí mi to/nesedí mi to. Takže mou odpovědí na otázku, proč právě já je: Jsem prostě zvědavá! Jsem prostě žena :D Srdečně zdraví Denisa
odpovědět
Šárka  |  11. 4. 2016 10:32:44
Tato kosmetika prostě čeká na MĚ :-):-):-) UŽ SE NA NI MOOOOC TĚŠÍM :-)
odpovědět
Michaela  |  11. 4. 2016 10:30:48
Tuto kosmetiku vůbec neznám,protože je nad mé finanční možnosti.Výhra by byla vyzkoušením opravdu drahé a kvalitní kosmetiky a ráda bych se pak písemně o zážitek používání podělila.
odpovědět
Michaela  |  11. 4. 2016 10:34:20
odpovědět
TerezaH  |  11. 4. 2016 10:28:11
Jisto jistě nejsem nejstarší a nejunavenější žena v této soutěži. To co však miluji na Francii je právě jejich kosmetika, které věřím. Každé použití takové kosmetiky je jako lázeňská procedura, při které nevnímám čas a dění kolem.
odpovědět
Hana  |  11. 4. 2016 10:20:08
Orlane pouzivam jiz radu let a prave proto bych ji rada vyhrala:)
odpovědět
Iva  |  10. 4. 2016 21:49:27
aspoň jednou v životě bych chtěla vyzkoušet kvalitní kosmetiku
odpovědět
Štefan  |  10. 4. 2016 17:41:37
Kozmetiku by si zaslúžila moja mamina.
odpovědět
Roman  |  10. 4. 2016 15:41:44
Aby som Vám mohol reklamu a propagovať ho, ďakujem,
odpovědět
Michaela  |  10. 4. 2016 9:18:53
Vyhrát luxusní francouzskou kosmetiku je sen. Už jen ty obaly jsou naprosto nádherné. Psát článek na blog o takové kráse....to by šlo samo.
odpovědět
boxerka  |  10. 4. 2016 0:25:03
ráda bych vyzkoušela kvalitní kosmetiku a přestože jsem se hlásila už do více testování, nikdy jsem nebyla vybrána
odpovědět
ziva7070  |  9. 4. 2016 23:02:35
Prečo práve ja by som mohla vyhrať? Preto, že túto kozmetiku nepoznám a v mojom prípade /vysoký vek a nízky dôchodok/ je viac než isté, že nebudem mať ani šancu spoznať ju a šíriť jej dobré meno!!
odpovědět
Marie  |  9. 4. 2016 22:58:16
Má pleť by moc ráda jednou pocítila, doslova na svou kůži, péči luxusu :). Už si to opravdu chudinka zaslouží :D. E-mail:
odpovědět
Marie  |  9. 4. 2016 22:57:18
Má pleť by moc ráda jednou pocítila, doslova na svou kůži, péči luxusu :). Už si to opravdu chudinka zaslouží :D
odpovědět
Katarína  |  9. 4. 2016 15:50:22
Prečo práve ja by som mohla vyhrať? Preto, že túto kozmetiku nepoznám a v mojom prípade /vysoký vek a nízky dôchodok/ je viac než isté, že nebudem mať ani šancu spoznať ju a šíriť jej dobré meno.
odpovědět
Lukas  |  9. 4. 2016 12:44:57
Pretoze by som chcel krasne voniat svojej priatelke
odpovědět
MIRO  |  9. 4. 2016 12:13:30
výhrou by som poťešil moju milovanú manžeku,ktorá si takýto darček zaslúži-
odpovědět
Silvia  |  8. 4. 2016 23:21:58
Rada by som som ju dopriala a vyhrala pre moju maminu,ktorá si takýto luxus nemôže dovoliť!
odpovědět
Jana  |  8. 4. 2016 17:06:32
rada by som dopriala svojej pleti luxus s kozmetikou Orlane
odpovědět
Rastislav  |  8. 4. 2016 14:13:10
Chcel by som vyhrať túto kozmetiku aby som ju mohol darovať mojej priateľke, ktorá by sa z nej určite veľmi tešila :)
odpovědět
Alena  |  8. 4. 2016 12:35:25
Lebo moja plet po 56 rokoch je unavena a chcem jej dopriat trochu relaxu. Okrem toho ma tato vyhra velmi potesi.
odpovědět
Alena  |  8. 4. 2016 12:40:20
Lebo moja plet po 56 rokoch je unavena a chcem jej dopriat trochu relaxu. Okrem toho ma tato vyhra velmi potesi.
odpovědět
Beat  |  8. 4. 2016 3:13:17
Potrebujem ASAP omladnúť. Možno zázrak sa stane a ja vyhrám Orlane.
odpovědět
Lenka  |  8. 4. 2016 0:23:49
Lebo by mi spravilo obrovskú radosť vyhrať túto kvalitnú kozmetiku :) Mail
odpovědět
Maja  |  6. 4. 2016 16:13:34
Orlane Je modny hit,chcem SA do nej zalubit,krasna modra kozmetika CO ma v logu motylika a satenovu modru satku doda pleti pocit sviatku.Keby vanok s kuskom stastia-privial sadu Orlane,bola by som veru stastna-po nej plet hned
odpovědět
Mirka  |  6. 4. 2016 13:37:27
Aby ste mi urobili radosť :) Ďakujem
odpovědět
Renáta  |  6. 4. 2016 12:20:31
Priala by som si vyhrat tuto kozmetiku, pretoze som roky mala problem s pletou a ziadna pletova kozmetika mi nerobila dobre. Nakolko sa moj stav v poslednom case zlepsil, obavam sa vyskusat len tak hocijaku kozmetiku. Chcela by som skusit prave kozmetiku Orlane, nech je moja plet krasna a ziariva :) Email:
odpovědět
Markéta  |  5. 4. 2016 21:21:10
Proč bych chtěla vyhrát? Protože jsem nadšená danou kosmetikou, jednou jsem ji vyzkoušela a zůstala jí věrná. Je to nádherná výhra, která by mě nejen potěšila, ale také prospěla. Oslavila jsem krásné padesátiny a moje pleť si zaslouží tu nejlepší a kvalitní péči.
odpovědět
Ivča  |  5. 4. 2016 19:44:59
Pretože túžim po luxusnej kozmetike a rozžiarenej a hladkej pleti :-) táto výhra by bola riešením
odpovědět
alexandra  |  5. 4. 2016 19:42:16
Není nad luxusní a kvalitní kosmetiku, pleť nám to vrátí . Zkouším hrát v této soutěží a třeba se štěstí taky usměje na mě :)
odpovědět
valentina  |  5. 4. 2016 16:26:44
pretoze ak by sa to stalo tak by moja tvar urcite bola neodolatelnou a este krajsou akou je a mozno by mi to pomohlo ocarit pri dalsich pohovoroch do zamestanania , robim si srandu...tazko povedat preco ja ...
odpovědět
valentina  |  5. 4. 2016 16:27:35
zabudla som na mail:
odpovědět
Maria  |  5. 4. 2016 16:12:12
Pretoze dobrej a kvalitnej kozmetiky,akou je tato nikdy v mojom veku nie je dost! Verim Vam:)
odpovědět
Maja  |  5. 4. 2016 14:26:55
Nechcem,aby to ostalo iba PRI pozreti-tuzim aj vyskusat-kozmetiku-vyssej kvality,uz podla obrazka:modra farba Je kralovska,motylik Je Jenny,clovek ho ani neuciti,ked si nanho prileti-taky Jenny Je urcite aj kremik a serum Na tvari,a modra satenova satka v pozadi navodzuje tiez pocit:jemnosti,luxusnu a lahkosti,tak ako aj kozmetika-
odpovědět
Zuzana  |  5. 4. 2016 12:52:43
Chcela by som vyhrať pretože zatiaľ som vyskúšala neskutočne množstvo kozmetiky a ziadna mi nesadla a keďže som na materskej a manžel nezamestnaný nemôžem si dovoliť skúšať kozmetiku.
odpovědět
Jakub  |  5. 4. 2016 9:57:31
Krémy bych si přál vyhrát pro přítelkyni, všemožné krémy zbožňuje a brzy bude slavit třicetiny, tak už je i potřebuje:-)
odpovědět
Zdena  |  5. 4. 2016 1:19:56
Chtěla bych vyhrát, protože většinou kosmetiku kupuji pro dceru a na mě už nikdy moc nezbyde, proto někdy svoji pleť šidím, což mě moc mrzí a myslím, že tato výhra by mi určitě vdechla nějakou tu sílu, poskytla něžnou péči a vymizela pár vrásek. =)
odpovědět
Eva  |  4. 4. 2016 23:17:36
Prostě bych chtěla ten zázrak vyzkoušet.
odpovědět
Danka  |  4. 4. 2016 22:55:23
Hm,chcela by som tuto kozmetiku vyhrat preto,lebo som dva mesiac po porode tak unavena,ze ma pomaly zacnu pokladat za babku mojej malej :-)
odpovědět
Danka  |  4. 4. 2016 22:56:21
unava:-)
odpovědět
Maja  |  4. 4. 2016 18:37:56
Potrebovala by som-2-zazraky-,aby Ste vybrali mna a aby som mohla ten luxusny set vyskusat,moja plet by velmi potrebovala-zazrak,hlavne Na rozsirene pory,kruhy pod ocami,bleda ochabnuta plet,vrasky-
odpovědět
Lucia  |  4. 4. 2016 16:21:50
Pretože som na 1. Apríl svojmu priateľovi podstrčila namiesto sprchoveho gélu kečup :-D nikto by nemal V tomto uponahlanom svete nezabúdať na úsmev ;-)
odpovědět
Štefan  |  4. 4. 2016 12:26:34
Chcel by som vyhrať kozmetiku Orlane pre maminu, pretože si zaslúži a venoval by som ku Dňu matiek :-)
odpovědět
Jana  |  4. 4. 2016 10:40:20
protože bych se chtěla líbit svému manželovi ;-)
odpovědět
Dana  |  4. 4. 2016 10:12:04
Nebudu odpovídat proč? Protoč… Ale protože jsem smutná a z těchto nádherných luxusních výrobků bych měla radost a věřím, že by mi vykouzlily úsměv na tváři:-). Děkuji. E-mail:
odpovědět
Soňa  |  4. 4. 2016 9:15:33
Krása nie je všetko,:) ale krásna byť túžim.
odpovědět
Lenka  |  3. 4. 2016 23:38:58
Proč?Protože si to má pleť už vyžaduje!
odpovědět
Jana  |  3. 4. 2016 20:58:09
Protože jsem ještě na netu nikdy nic nevyhrála :-D Když to tenzokrát klapne věnuji to svojí mamině :-)
odpovědět
Jana  |  3. 4. 2016 21:00:38
Protože jsem na netu ještě nikdy nic nevyhrála :-D Když to tentokrát klapne věnuji to svojí mamimě :-)
odpovědět
Kocianka  |  3. 4. 2016 19:50:38
Orálně vypadá luxusně, a k podle recenzí je to asi zázrak. A kdo by nechtěl vyzkoušet zázrak? Třeba by z mé stárnoucí pleti udělal opět broskvičku!
odpovědět
Kocianka  |  3. 4. 2016 19:52:25
Orlane vypadá luxusně, a k podle recenzí je to asi zázrak. A kdo by nechtěl vyzkoušet zázrak? Třeba by z mé stárnoucí pleti udělal opět broskvičku!
odpovědět
Hana  |  3. 4. 2016 18:06:49
Creme 21 si pamatuji z Tuzexu, také jsem ho párkrát měla, byl úžasný. A proč bych měla kosmetiku Orlane Absolute Skin Recovery Program vyhrát já? Z recenze jsem doslova nadšená a toužím vyzkoušet dotek luxusu a "reset pleti " na vlastní kůži. :)
odpovědět
Ifka  |  3. 4. 2016 13:27:41
Ráda bych na svou pleť, která je všechno možné jenom ne svěží a zářivá, vyzkoušela něco kvalitního, ale tak nějak mi to neumožňuje finanční situace.. :) snažím se v poslední době na sobě intenzivně zapracovat, tato kosmetika by moje snahy o lepší Já určitě krásně podtrhla :)
odpovědět
Blanka  |  3. 4. 2016 11:44:19
Každá žena chce být krásná a okouzlující v mém věku (45) už musím věřit jen kosmetice která umí stárnutí jen zpomalit.
odpovědět
Patrícia  |  3. 4. 2016 11:14:24
Tuto kozmetiku by som rada vyhrala, lebo ako citam vasu recenziu, su to vynikajuce a kvalitne kozmeticke vyrobky, co by som velmi ocenika pri mojej unavenej pleti, ktora chcem, aby pri mojich dvoch detickach vyzerala stale sviezo. :) ()
odpovědět
Maroš  |  3. 4. 2016 10:20:01
Aby som potešil svoju priateľku, ktorá bude mať krásne 25. narodeniny.
odpovědět
Romana  |  3. 4. 2016 10:01:43
Orlano je luxusní francouzká kosmetika, která byla vyrobena pro boj se stárnutím. Chceme být krásné, půvabné a elegantní. Proto bych chtěla tuto kosmetiku vyzkoušet a cítit se po ní zase mladě a svěže.
odpovědět
Romana  |  3. 4. 2016 10:01:14
Orlano je luxusní francouzká kosmetika, která byla vyrobena pro boj se stárnutím. Chceme být krásné, půvabné a elegantní. Proto bych chtěla tuto kosmetiku vyzkoušet a cítit se po ní zase mladě a svěže.
odpovědět
Radka  |  3. 4. 2016 9:58:41
Kosmetiku bych letos velice ocenila, protože ačkoliv je jaro a vykukuje sluníčko, můj organismus a pleť je stále vyčerpaná, před sebou mám velkou pracovní změnu, ale hlavně tu životní v roli ženy a tak toužím dobře vypadat a dodat si trochu té psychické vzpruhy lepším vzhledem.
odpovědět
Klára  |  3. 4. 2016 7:56:18
Ráda bych vyhrála, ale nenechala bych si výhru pro sebe. Darovala bych ji mamince. V případě, že jsem jí jako dítě přidělala pár vrásek at jí ted v dospělosti mohu zase pár ubrat.. :)
odpovědět
Šárka  |  3. 4. 2016 7:13:25
Protože chce být každá žena krásná a každá si to zaslouží.
odpovědět
Eva  |  3. 4. 2016 5:20:31
Protože apríl byl včera :-). Krásný den :-).
odpovědět
Barbora  |  3. 4. 2016 2:29:40
protože mi na pleť máloco sedne a musím pořád zkoušet, což leze docela do peněz :) a pořád jsem nenašla nic, co by mi naprosto vyhovovalo. a tato kosmetika vypadá hodně slibně. rozhodně bych se i podělila s maminkou a kamarádkou, která by to potřebovala jako sůl.. nefertiti-
odpovědět
Barbora  |  3. 4. 2016 2:29:40
protože mi na pleť máloco sedne a musím pořád zkoušet, což leze docela do peněz :) a pořád jsem nenašla nic, co by mi naprosto vyhovovalo. a tato kosmetika vypadá hodně slibně. rozhodně bych se i podělila s maminkou a kamarádkou, která by to potřebovala jako sůl.. nefertiti-
odpovědět
Pavlína  |  3. 4. 2016 1:01:21
Nechci říkat, že bych měla vyhrát právě já,ale ráda získávám nové zkušenosti. Pokud na to mám a budu si věřit,tak budu svým charismatem a jednáním vzor pro ostatní. Chci ukázat všem ženám a slečnám, že krásná je opravdu každá. Avšak pěkný obličej a dokonalý sex-appeal není rozhodující. Pro mě je důležité, jaký člověk je uvnitř, jelikož vnější krása jednou pomine a ta vnitřní navždy zůstává. Každý z nás si v koutku přeje, aby vyhrála právě ona. Proto, pro tuto výhru, vydám ze sebe maximum.Výhra by pro mě znamenala splnění mého snu a posunula by mě na další metu. Myslím si to, protože jsem cílevědomá, chytrá a sebevědomá, ale podle mého názoru nezáleží na výhře, ale aby se člověk zúčastnil a získal nové zkušenosti.
odpovědět
Marie  |  3. 4. 2016 0:30:06
Jsem pracující starobní důchodkyně a abych neděsila své kolegyně a nadřízené,potřebovala bych změnu,ale protože se mě výhra vyhne obloukem,popřeji všem hodně zdraví a vnitřní
odpovědět
Janka  |  2. 4. 2016 23:17:46
Pretoze mam po 30 a moja plet uz ukazuje ako sa chysta starnut, doteraz ma ziaden vyrobok mepresvedcil ze by starnutie spomaloval, preto by som chcela vyskusat nieco kvalitnejsie. Mail:
odpovědět
Lenka  |  2. 4. 2016 23:15:40
Ja chvalabohu túto kozmetiku ešte nepotrebujem,ale hneď ako som ju zbadala našla svojho majiteľa.Je ním moja mama,ktorá by krémik určite ocenila.Má už svoje roky,prekonané choroby,sebavedomie stratila už pred časom.Financie na kvalitnú kozmetiku nemáme.kedže nikdy človek nevie,čo naozaj kvalitné je.Keby túto kozmetiku skúsila a pomáhala by jej,určite by sme investíciu na túto kozmetiku vtesnali do rozpočtu.
odpovědět
Blanka  |  2. 4. 2016 22:50:29
Jsem přirozeně nedůvěřivá k tak luxusním a nákladným značkám. Přesvěčte mě, že tento krém funguje a máte novou zákaznici.
odpovědět
Monika  |  2. 4. 2016 22:25:20
Kdybych vyhrala darovala bych ho sve mamince.Takovou vyhru by moc ocenila :-)
odpovědět
Emília  |  2. 4. 2016 22:21:48
Mám už po 50-ke a onedlho pôjdem do kúpeľov. Tak by som chcela vyzerať troška lepšie.
odpovědět
Anton  |  2. 4. 2016 21:52:33
Veľmi by som chcel vyhrať kvalitnú kozmetiku Orlane Absolute Skin Recovery program pre moju manželku. Určite by sa tejto kozmetike potešila- a prečo? ,lebo ju mám rád a kvalitnú kozmetiku si zaslúži. ( )
odpovědět
Jana  |  2. 4. 2016 21:50:26
Chtěla bych tyto produkty vyzkoušet,nebot je mi už 36 let a má plet stárne a myslím,že by mi pomohli zastavit na chvíli čas a má plet by byla,jako mladá.
odpovědět
Šárka  |  2. 4. 2016 21:45:25
Už ten obal vypadá skvostně :-). Darovala bych ho mamince k narozeninám :-)
odpovědět
Žaneta  |  2. 4. 2016 21:45:21
Pracuji v obchodě a vzhled je moc důležitý. Je mi 40 let,snažím se jak to jen jde udržet pleť a postavu v pěkném stavu....a řeknu vám že to je opravdu dřina :-) Vrásky z obličeje ne a ne zmizet ,a naopak přibývají. Ráda bych ještě aspoň několik let vypadla o něco mladší. Moc bych jsem chtěla vyhrát tuto kosmetiku.
odpovědět
Hana  |  2. 4. 2016 21:01:51
Protoze bych ho rada venovala me mamince,ktera pecuje o svou maminku.bude mit narozeniny !
odpovědět
Petra  |  2. 4. 2016 20:43:44
Myslím, že jsem ideální adeptka. Kvůli práci lítám, to doslova a do písmena, po třech světových kontinentech a tohle, tohle by byly produkty, která by mě dostaly do kondice kdekoliv a kdykoliv.
odpovědět
Janka  |  2. 4. 2016 20:33:59
Keďže už sa "pýšim" nejakým tými krížikmi /myslím tým vek/, moja pleť je unavená, o tom niet pochýb a keď čítam krásne recenzie o výrobkoch Orlane Absolute Skin Recovery Program aktivní sérum pro unavenou pleť a Orlane Absolute Skin Recovery Program rozjasňující krém pro unavenou pleť - rada by som vyskúšala tieto TOP produkty na moju zrelú pleť
odpovědět
Janka  |  2. 4. 2016 20:38:20
Keďže už sa "pýšim" nejakým tými krížikmi /myslím tým vek/, moja pleť je unavená, o tom niet pochýb a keď čítam krásne recenzie o výrobkoch Orlane Absolute Skin Recovery Program aktivní sérum pro unavenou pleť a Orlane Absolute Skin Recovery Program rozjasňující krém pro unavenou pleť - rada by som vyskúšala tieto TOP produkty na moju zrelú pleť
odpovědět
Tereza  |  2. 4. 2016 20:19:54
nepřijde mi že by mi muselo byt nad 50 abych si vyhru zasloužila, myslím že zrovna takový krem je vhodny i pro mladší ženy které chtěji takovou vec i třeba jen jako prevenci jako například já . jsem atopik a tudíž musim dlouho přebírat než mi nejaky krem sedne a doufám že tento by mi sednout mohl . a pokud vyhraji nemine tento produkt ani recenze u me na blogu a jsem nekompromisni :-P email :
odpovědět
Alica  |  2. 4. 2016 18:07:53
mám 64 rokov, tak si ju zaslúžim aj potrebujem...
odpovědět
Maja  |  1. 4. 2016 13:01:45
Velmi velmi by som si priala kozmetiku vyhrat ja,pretoze uz roky SA malujem a nevysla som von bez toho,aby som bola nenamalovana.Moja plet ma viacere nedostatky,ale tato kozmetiku by to mohla zachranit a keby som SA citila sviezo,dokazala by som to.A nakolko ide Leto,osviezilo by ma to,tesila by som SA Na kazde rano a vecer,ked si budem nanasat taky skvely kremik a
odpovědět
vladimira  |  1. 4. 2016 17:54:47
mam 65rokov a co dodat vek neznizim len ho treba vyleopsit
odpovědět
Maja  |  1. 4. 2016 12:56:40
Velmi velmi by som si priala kozmetiku vyhrat ja,pretoze uz roky SA malujem a nevysla som von bez toho,any som bola nenamalovana.Moja plet ma viacere nedostatky,ale tato kozmetiku by to mohla zachranit a keby som SA citila sviezo,dokazala by som to.A nakolko ide Leto,osviezilo by ma to,tesila by som SA Na kazde rano a fever,ked si budem nanasat taky skvely kremik a
odpovědět
Jana  |  1. 4. 2016 12:24:24
Krém a sérum bych chtěla vyhrát, protože teď s přicházejícím jarem všechno rozkvétá do krásy, tak si myslím, že tyto přípravky by mi k tomu mohly dopomoct taky:-)
odpovědět
Daniela  |  1. 4. 2016 12:04:20
Prečo ja ? Asi preto, že si uvedomujem aké vzácne to je, ak chce niekto niekomu v dnešnej dobe "len tak" darovať nejakú vec, v tomto prípade krásnu kozmetiku :) takéto veci, alebo skutky si veľmi vážim a obdivujem to :) prajem všetko dobre :)
odpovědět
Vlasta  |  1. 4. 2016 11:15:42
Ešte som nevyskúšala... a rada by som...
odpovědět
Michal  |  1. 4. 2016 9:41:22
Protoze vim co je pre moje telo nejlepsi :)
odpovědět
Jindra  |  31. 3. 2016 23:07:30
Chtěla bych tuto kosmetiku vyhrát, protože se mi kvapem blíží čtyřicítka a má pleť po nějaké vzpruze
odpovědět
Beata  |  31. 3. 2016 22:25:28
uz len balenie vyzera super, zlozenie slubuje krasu a snad je toaj pravda, snad budem krajsia :D moj mail
odpovědět
Viktória  |  31. 3. 2016 22:08:30
Úžasné na pohľad.Myslím si,že vyhrať by som mohla preto,lebo chcem byť jedinečná,originálna a hlavne byť sama sebou s niečím novým:) ,aby som mohla krásne zhodnotiť moje pocity z výrobkov a vďaka ním odporučiť ostatním. Skúšať nové a nové veci je super!
odpovědět
Tomáš  |  31. 3. 2016 20:55:27
Nie že chcem, ale musím ju vyhrať pre svoju najkrajšiu a najlepšiu manželku, nech je každým dnom krajšia :)
odpovědět
Soňa  |  31. 3. 2016 20:48:55
Protože je potřeba pleť vyživit, hydratovat a rozjasnit, což Orlane všechno umí :-)
odpovědět
Vlaďka  |  31. 3. 2016 20:33:08
.... kdybyste mě viděli, tak byste se ani neptali a odpovědi se nedivili :-))))
odpovědět
Ľubica  |  31. 3. 2016 15:41:31
Pre dcérku, veľmi nás zaujala.
odpovědět
JANA  |  31. 3. 2016 14:02:13
PRACUJI JAKO PRŮVODČÍ VE VLAKU A OPRAVDU UŽ NEVÍM JAK ZAKRÝT ÚNAVU,KTERÁ JE NEJVÍCE VIDĚT NA MÉM OBLIČEJI.SNAŽÍM SE JI ZAKRÝVAT ÚSMĚVEM,ALE TÍM SE ZAMASKUJE JEN MALÁ ČÁST MÉ ÚNAVY.
odpovědět
Janča  |  31. 3. 2016 13:07:31
Mám doma dva malé raubíře, přičemž si na to stále ještě zvykám a únava je má dobrá kamarádka. Jestliže jsou tyto krémy tak dobré, ráda bych je vyzkoušela, aby to na mě aspoň nebylo tak vidět :-)
odpovědět
Hubenka  |  31. 3. 2016 13:00:30
Chcem vyskúšať hlavne kvalitu tohoto výrobku :) a teším sa už teraz z nej
odpovědět
Ivana  |  31. 3. 2016 10:10:41
Strašne rada skúšam nové veci,no nemôžem si dovoliť vyskúšať všetko čo by som chcela...ďakujem
odpovědět
Božena  |  31. 3. 2016 9:22:47
Přiznám se, že jsem ještě nikdy až takhle drahou kosmetiku nezkoušela, tak by mě zajímalo, jestli opravdu stojí za to.
odpovědět
sisa  |  30. 3. 2016 23:09:07
mamke k narodeninam.
odpovědět
Janka  |  30. 3. 2016 18:24:48
darovala by som tuto kozmetiku mojej tete ktora ma 4 deti a nema cas chodit po obchodoch zhanat kozmetiku na urovni. uz dlhsie mi spominala ze ma problem najst nieco eňo ňuňo pre jej pleť. velmi rada by som jej spravila radost aj takýmto kvalitným francúzskym darčekom v podobe kozmetiky Orlane :) ak sa na mna usmeje štastie tak vopred dakujeme za vyhru :) email:
odpovědět
Štefan  |  30. 3. 2016 15:26:28
Nádhernú kozmetiku by som venoval mojej mamine, pretože si zaslúži :) email:
odpovědět
Sonja  |  30. 3. 2016 14:35:02
Tuto kosmetiku používá kamarádka a po aplikaci vždy doslova rozkvete. Mám časově náročné povolání a také bych chtěla, neřku- li potřebovala, rozkvézt.
odpovědět
Sonja  |  30. 3. 2016 14:33:57
Tuto kosmetiku používá kamarádka a po aplikaci vždy doslova rozkvete. Mám časově náročné povolání a také bych chtěla, neřku- li potřebovala, rozkvézt.
odpovědět
Maria  |  30. 3. 2016 14:14:57
Chcela by som vyskušať ,aby moja pleť bol sviežá :)
odpovědět
Kamila  |  30. 3. 2016 11:53:33
Krásný den, kosmetiku Orlane znám ze zahraničí, ráda bych ji vyzkoušela s mamkou, protože ani jedna z nás do sebe příliš neinvestujeme, ani časově ani materiálně:) a pro obě by to byl hezký dáreček k naším květnovým narozeninám které máme v rozmezí dvou dnů (a třiceti let) od sebe :) Přeji voňavé jaro plné sluníčka a fajn nálady Vám všem do Parfums, Kamila Ramešová, email
odpovědět
marka  |  30. 3. 2016 11:39:36
keby ste ma videli, je to jasné :)
odpovědět
katka  |  30. 3. 2016 10:53:39
Díky luxusní kosmetice by se stala z jedné obyčejné ženy luxusní kráska :o))
odpovědět
katka  |  30. 3. 2016 10:52:21
Díky luxusní kosmetice by se stala z jedné obyčejné ženy luxusní kráska :o))
odpovědět
Janča  |  30. 3. 2016 9:10:59
Tuto kosmetiku bych chtěla vyhrát, protože je pro unavenou pleť, a tu já teď na mateřské rozhodně mám, a taky si momentálně tyto krémy nemůžu dovolit koupit.
odpovědět
Pavlina  |  29. 3. 2016 21:02:25
Moc bych si prala vyhrát tuto kosmetiku a byt krásná a šťastná, i když pravá krása je samozřejmě v srdci a hlavě, ale když je i ve tváři tak je to také dobře,
odpovědět
Jana  |  29. 3. 2016 20:30:31
Přípravky bych chtěla vyhrát, protože na mě padá jarní únava, tak bych chtěla s přicházejícím jarem trochu pleť nabudit.
odpovědět
Simona  |  29. 3. 2016 18:44:14
Ja by som chcela vyhrať darček pre moju maminu k 50 :) Nieje najmladšia a myslím si, že by ju to potešilo, kedže nezarábam myslím si, že takýto darček by ju odomňa potešil :)
odpovědět
Maja  |  29. 3. 2016 15:42:20
oprava-znacka,vyskusam-dakujem.
odpovědět
Maja  |  29. 3. 2016 15:37:37
Lebo si to z celeho srdca prajem:ORLANO Je luxus snacks,vzpruzit plet Je pre nu hracka,sviezi pocit navodit,to Je pre mna proste hit,teraz som ju spoznala a rada by som vyhrala.Dakujem Vam velmi pekne,ze vyskusat,CO mi-sekne.
odpovědět
Carol  |  29. 3. 2016 14:26:27
Ráda bych tuto kosmetiku vyhrála, neboť je mi už 58. Zkoušela jsem ledaco, ale protože učím, tato cenová relace je pro mě trochu vzdálená. Udělalo by mi to obrovskou radost. Můj email je:
odpovědět
markéta  |  29. 3. 2016 14:39:45
Taky bych ji ráda vyhrála, protože pracuji ve zdravotnictví a cenově je to pro mě drahá, a taky proto že cse chci po 25 letech stále líbit manželovi.
odpovědět
Tatiana  |  29. 3. 2016 12:38:26
ako darček pre mamku ;-) keďže si takúto drahú a kvalitnú kozmetiku nevie a nikdy dovoliť nemohla... taká vďaka za všetko
odpovědět
Edita  |  29. 3. 2016 12:28:19
Po použití takové úžasné kosmetiky určitě konečně potkám toho pravého :-)
odpovědět
Jana  |  29. 3. 2016 12:04:42
presne kozmetika pre moju unavenú pleť... teším sa ako ju vyskúšam..
odpovědět
Boženka  |  29. 3. 2016 11:48:31
Čo sa páči našej mame, je kozmetika Orlane. Rada by ju vyskúšala, aby radosť v duši mala. My jej tu radosť doprajeme, keď kozmetiku Orlane vyhrajeme.
odpovědět
Iveta  |  29. 3. 2016 8:51:40
Rada suťažim...ked vyhram tak mam dobry pocit..rada skušam nove veci..
odpovědět
Majus  |  28. 3. 2016 22:45:15
Po niekolkorocnych stresoch, ktore sa odrazali zial aj na mojej rychlejsie starnucej tvari sa zacinam trosku spamatavat a tak by som rada skusila nieco kvalitne, co by mi trosku zdvihlo stratene sebavedomie.
odpovědět
Majus  |  28. 3. 2016 22:45:15
Po niekolkorocnych stresoch, ktore sa odrazali zial aj na mojej rychlejsie starnucej tvari sa zacinam trosku spamatavat a tak by som rada skusila nieco kvalitne, co by mi trosku zdvihlo stratene sebavedomie.
odpovědět
aduss  |  28. 3. 2016 20:16:55
Protože tak drahou kosmetiku si nemůžu dovolit, i když se mi moc líbí.
odpovědět
Eduard  |  28. 3. 2016 15:40:15
Chcem ho vyhrať pre človeka, ktorý pre mňa veľa znamená... lebo dávať je viac ako brať ! ;)
odpovědět
Emilie  |  28. 3. 2016 13:42:19
Protože už jsem v důchodovém věku,přesto ráda zkouším stále nové druhy kosmetiky.Ráda se také zapojuji do různých anket a soutěží.
odpovědět
Vlasta  |  28. 3. 2016 9:20:13
Je vždy dobré, změnit pleťový krém za jiný. Hlavně kvalitní, francouzská kosmetika je vyhlášená. Žena by měla v každém věku vypadat dobře a udržovaně.
odpovědět
jana  |  27. 3. 2016 21:21:28
chcem vyhrať túto kozmetiku, aby som vyzerala mlado keď pojdem s mojim starsim synom teenegerom na diskoteku prvykrat ako dozor - nech sa za mna nehanbi a nech mu kamosi zavidia mladu mamu...:-D
odpovědět
Vlasta  |  27. 3. 2016 19:21:24
Je mi téměř šedesát - to už přestává legrace - a začíná fakt potřeba se něčím pěkným namazat!!!
odpovědět
Alžbeta  |  27. 3. 2016 19:43:53
Kosmetiku Orlane Absolute Skin Recovery Program by som chcela vyhrať, aby pleť ožila a
odpovědět
Edita  |  27. 3. 2016 19:07:12
V měsíci červnu slavím krásné kulaté 50 narozeniny a proto bych chtěla vyhrát kvalitní kosmetiku. Ráda zkouším nové značky a určitě tato kosmetika by mi vyhovovala. Neustále soutěžím o kosmetiku či parfém, ale bohužel jsem doposud štěstí neměla. Také oceňuji kvalitní kosmetiku. email -
odpovědět
Brunko  |  27. 3. 2016 16:00:32
Chcel by som,aby prave moja mamka vyhrala tuto krasnu kozmetiku sadu,Na ktoru SA nevie vynadivat,lebo SA jej pacia aj tie motyliky,modra farba Je jej najoblubenejsia a preto,ze ma silnu anemiu a Je to vidno aj Na jej bledej a unavenej pleti.Mamka ma-41-
odpovědět
Maria  |  27. 3. 2016 14:38:48
Este nikdy som nemala moznost vyskusat,francuzku,luxusnu kozmetiku a este nikdy som nemala-kremik a serum naraz,a vyskusat,aky by to Malo ucinok.Este som si nenasla svojho favorite medzi kremikami.
odpovědět
Olga  |  27. 3. 2016 10:45:38
V červnu vdávám dcerku a i já bych chtěla vypad na svadbě hezky a mladistvě!!!
odpovědět
Marian  |  27. 3. 2016 8:08:50
Ide o komplex rastlinneho povodu a potrebujem ho.
odpovědět
Linda  |  27. 3. 2016 6:32:29
Aby som sa stale citila mlada a krasne. Dakujem.
odpovědět
Martina  |  26. 3. 2016 22:00:46
Abch se opět cítila mladá a krásná...
odpovědět
majka  |  26. 3. 2016 22:14:28
nikdy jsem nic takoveho neměla VYZKOUŠET SE MA VŠE je mi 45 let
odpovědět
majka  |  26. 3. 2016 22:15:49
odpovědět
Martina  |  26. 3. 2016 21:59:04
Abych se opět cítila mladá a krásná...
odpovědět
Alžbetka  |  26. 3. 2016 21:33:22
Aby som sa udrziavala v dobrom stave?
odpovědět
pancucha  |  26. 3. 2016 21:03:49
krásný dárek pro krásnou ženu
odpovědět
Zdenka  |  26. 3. 2016 18:26:09
Byla bych moc ráda, kdybych vyhrála. Důchod je stále malý a chci být ještě krásná :) :)
odpovědět
Pavol  |  26. 3. 2016 17:13:57
Výhrou by som potešil svoju manželku
odpovědět
Barbora  |  26. 3. 2016 16:33:05
Ráda bych věnovala krém mamce, jelikož si tak drahou kosmetiku dovolit nemůžeme a určitě by byla nadšená :-)
odpovědět
Alexandra  |  26. 3. 2016 14:40:46
Pretože som ešte nikdy nemala doma kvalitnú fr. kozmetiku :))
odpovědět
Naďa  |  26. 3. 2016 14:21:12
Proč bych měla vyhrát právě já? Protože mě přece vyberete! :-) A taky proto, že už jsem zkusila všechno možné a stále nenacházím to pravé pro mou pleť, která je i díky mému nedobrému zdravotnímu stavu unavená a bez života. Je mi 31 a chci aby to na me pleti nebylo tolik znát.. :-)
odpovědět
Anna  |  26. 3. 2016 12:28:30
Protože se s pletí trápím už řadu let :-(
odpovědět
Jana  |  26. 3. 2016 11:31:36
Moje pleť je již od puberty v nehezkém stavu a doposud jsem nenašla žádné vhodné sérum či krém, které by ji dokázali rozjasnit, dodali jí"šmrnc". Zejména mám problém se sjednocením pleti. Tohle je hlavní důvod, proč chci tenhle zázrak vyzkoušet "na vlastní kůži".
odpovědět
Světlana  |  26. 3. 2016 9:49:52
....Jen zdravá pleť může být krásná....Měla jsem možnost vyzkoušet Sothys Paris....Francouzi umí. Moc bych si přála tuto sadu Orlane. Děkuji za soutěž.
odpovědět
Andrea  |  26. 3. 2016 1:15:08
Zkusím štěstí, poslední dobou ho moc nemám.Ta výhra by mne potěšila,tak uvidíme jak to dopadne.
odpovědět
Georgina  |  25. 3. 2016 23:25:56
Miluji Francii a vůni levandule. Jsem již seniorka, ale stále chci být voňavá a přitažlivá. Výhra mě potěší na duši i na těle :-)
odpovědět
Krystof  |  30. 12. 2016 19:30:08
Ahoj Georgino seniorko,vyhrála jsi něco?Také chci být voňavý
odpovědět
Sabine  |  25. 3. 2016 23:17:16
Pro krásnou a zdravou pleť :-)
odpovědět
Sabine  |  25. 3. 2016 23:13:30
Pro krásnou a zdravou pleť :-)
odpovědět
Zdenka  |  25. 3. 2016 22:30:38
Mám za sebou těžký rok - boj s onkologickým onemocněním a chtěla bych se cítit opět hezká :-).
odpovědět
Iva  |  26. 3. 2016 20:40:16
Zdenko, moc bych Vám přála vyhrát. Jste určitě bojovnice, zasloužíte si to!
odpovědět
Jana  |  25. 3. 2016 22:21:13
Nebudu si vymýšlet. Prostě ji chci vyzkoušet. Dostala jsem se ve svých 40 letech do stádia, kdy musím a i chci změnit značku kosmetiky a zkouším co by mi vyhovovalo a nevadilo mě problematické pokožce. Moje pokožka je totiž pěkně rozmazlená :)
odpovědět
Silvia  |  25. 3. 2016 19:53:43
Ja by som to mala vyhrať, pretože si prajem, aby moja pekná tvár ostala pekná aj naďalej a Orlane je zárukou kvality.
odpovědět
Silvia  |  25. 3. 2016 19:51:37
Orlane je kozmetika zaručujúca absolútnu kvalitu
odpovědět
Helena  |  25. 3. 2016 19:46:01
Starám se o pleť, ale věk nezastavim. Zkouším nové značky, Orlane jsem ještě neměla. Je to tím, ze je v jiné cenove kategorii, než si mohu dovolit. Rada bych vyzkousela tuto kvalitni znacku. Email:
odpovědět
Alena  |  25. 3. 2016 19:39:51
Měla bych vyhrát :) Protože sny se mají plnit :)
odpovědět
Jana  |  25. 3. 2016 19:02:25
protože mám na to věk a jsem pořád v práci a mám hluboko do kapsy
odpovědět
Věra  |  25. 3. 2016 18:28:17
V kosmetice jsem vyzkoušela mnoho značek a ráda bych poznala něco, co jsem ještě na pleť nevyzkoušela. O značce vím už řadu let a tak by mne potěšilo vyhrát a kosmetiku vyzkoušet "na vlastní kůži". Mám ráda kvalitu.
odpovědět
Olívia  |  25. 3. 2016 18:14:59
Abych měla nějaký mega super přípravek na léto :)
odpovědět
Veronika  |  25. 3. 2016 18:11:59
Těžká odpověď na jednoduchou otázku..vždycky se najde někdo, kdo by nějaký takovýhle zázrak potřeboval více než já. Máme v rodině velké rozšířené póry. Snažím se najít něco, co by je eliminovalo, ale jak říkám-v rodině, čili moje mamča je na tom podstatně hůř. Darovala bych to jí, té mojí kočkomilce(i když přiznávám, že bych byla ve velkém pokušení to alespoň vyzkoušet :-))
odpovědět
Jolana  |  25. 3. 2016 17:44:16
Pritelova maminka bude mít za měsíc krásných 50 let, byl by to pro ni úžasný dárek.
odpovědět
MARIE  |  25. 3. 2016 15:47:34
Ráda se starám o svou plet,a proto soutěžím o vaši kosmetiku...
odpovědět
peter  |  25. 3. 2016 16:59:54
lebo
odpovědět
Anežka  |  25. 3. 2016 15:34:06
Dobrý den,moc bych si přála vyhrát právě Já.Zatím jsem žádnou takovou kvalitní kosmetiku neměla,protože to stojí moc korunek. Budu se modlit,aby jste vybrali právě mě...
odpovědět
Anežka  |  25. 3. 2016 15:25:01
EMAIL
odpovědět
Anežka  |  25. 3. 2016 15:23:37
Dobrý den,moc bych si přála vyhrát právě Já.Zatím jsem žádnou takovou kvalitní kosmetiku neměla,protože to stojí moc korunek. Budu se modlit,aby jste vybrali právě mě...
odpovědět
Anikó  |  25. 3. 2016 14:17:46
Pretože som kozmetická maniačka No.1 a krémy tejto značky v mojom portfóliu chýbajú :-) E-mail:
odpovědět
Katarína  |  25. 3. 2016 14:10:43
Rada by som prekvapila blízku osobu a urobila jej radosť :)
odpovědět
Lida  |  25. 3. 2016 13:24:25
Vloni mi bylo 50, má pleť je unavená. Pracuju u těžce mentálně postižených lidí, jsou většinou ležící, takže musí být neustále přetopeno a na mé pleti se to odráží. Suchý vzduch a stálý stres dělá své. Finanční ohodnocení také není kdoví jaké, takže peněz na kvalitní kosmetiku nezbývá, proto bych tuto kosmetiku ocenila, a ráda vyzkoušela.
odpovědět
Barbara  |  25. 3. 2016 13:08:49
Dobrý den, cenu bych ráda vyhrála pro mou maminku. Ráda bych ji dopřála trochu luxusu pro její unavenější pleť, ať se na jaro krásně probudí. Hezký den :)
odpovědět
veronika  |  25. 3. 2016 13:05:19
Protoze mam moc znicenou plet a chtela by jsem si ji dat do poradku a kdyz to pomuze tak by jsem si je kupovala porad email:
odpovědět
blanka  |  25. 3. 2016 12:27:05
Ted jsem královna chci byt princezna
odpovědět
Dann  |  25. 3. 2016 12:15:53
Dobrý den.Tuto kosmetiku bych ráda vyzkoušela,ale je pro mě finančně nedostupná. Dann.
odpovědět
Stiffler182  |  25. 3. 2016 11:37:53
aby som ho venoval mame
odpovědět
Kristína  |  25. 3. 2016 11:00:25
Aby som sa stala konečne krásnou ženou. A moje deti by na mňa mohli povedať, tá pekná žena je moja mamina .
odpovědět
Marie  |  25. 3. 2016 10:57:18
Protože potřebuji svou plet po zimě
odpovědět
Marie  |  25. 3. 2016 10:53:39
Protože potřebuji svou plet po zimě restartovat.
odpovědět
Pavlína  |  25. 3. 2016 10:49:06
Dobrý den,měla bych tuto kosmetiku vyhrát já, protože ji používám a mám ji ráda. Děkuji.
odpovědět
anna  |  25. 3. 2016 10:23:15
Přála bych si vyhrat jelikož uz pul roku soutežím a nic tak bych byla ráda hlavně kvuly tomu abych to mohla darovat svy mamce aby měla rádost a zaslouži si to za to vše co pro mě udělala
odpovědět
Věra  |  25. 3. 2016 9:20:30
Proč já? Protože jsem se po 30 letech rozešla s partnerem a protože si myslím, že i když už mi není dvacet, ještě můžu začít nový život. Jen vzhledu už se musí trochu pomoci.
odpovědět
Jitka  |  25. 3. 2016 9:02:39
Protože už mi není 20,ba ani 30......a zub času hlodá a hlodá. A taky proto,že jsem nikdy v žádné soutěži neměla štěstí,tak co kdyby....?
odpovědět
Lucie  |  25. 3. 2016 8:19:03
Zdravím! :-) Proc ja? Sérum na unavenou pleť je přesně pro me, jelikož poslední dobou jsem poměrne unavena a se mnou i moje pleť, a tak by ji tento zázrak jistě pomohl získat zašlou krásu zpět! :-)
odpovědět
Leona  |  25. 3. 2016 8:03:59
Pleť mám hodně zničenou po akné - hyperpigmentace a jizvičky jsou mými každodenními průvodci a ráda bych se jich už jednou pro vždy zbavila. Tyto produkty vypadají jako skvělá volba! email: www.valeas.cz
odpovědět
Anet  |  25. 3. 2016 7:34:10
Darovala bych kosmetiku mamce. Neni na tom finacne nejlip a tohle by ji udelalo velkou radost. Pak by snad nemusela koukat do zrcadla a porad rikat jak vypada stare ☺ email :
odpovědět
Jiřina  |  25. 3. 2016 6:33:43
Když na sebe podívám se z rána, vypadám jak stará bába. Orlane Absolute Skin zaplaší můj splín.
odpovědět
Jitka  |  25. 3. 2016 6:29:28
Přidávám email:
odpovědět
Jitka  |  25. 3. 2016 6:23:45
Protože jsem po operaci očí a když jsem se viděla , tak jsem zjistila, jak zub času hlodá . Nejsem na to psychicky připravená. POMÓC!
odpovědět
Hanyska  |  25. 3. 2016 0:59:28
Protože jsem nikdy nic nikde nevyhrála, nic nevyzkoušela a už mi toho moc ke štěstí nezůstává. Možmá mi ívá, udělá radost, když se začnu sama sobě znovu líbit. Proto bych měla být vybrána
odpovědět
Irena  |  25. 3. 2016 0:36:13
Protože mám kladný vztah k Francii a její kosmetice a parfémům.
odpovědět
Štefan  |  24. 3. 2016 23:18:36
Chcel by som vyhrať kozmetiku Orlane pre maminu, pretože si zaslúži :-)
odpovědět
katrinka18  |  24. 3. 2016 23:08:08
Protože bych ji chtěla darovat své mamince kterou moc miluji a chci ji tu mít napořád chci aby věděla že je krásna tak jak ji vidím ja hodně o sebe dbá chtela bych v jejich letech vypadat jako ona je mojim vzorem a proto bych si přála aby měla alespoň na nějaký čas kvalitní kosmetiku a cítila se krásně jak pro me tak pro partnera i okolí díky :)
odpovědět
OLL  |  24. 3. 2016 23:06:05
NIKDY JSEM TAK DRAHOU KOSMETIKU NEMĚLA, TAK MÁM MOŽNOST JI VYZKOUŠET
odpovědět
OLL  |  24. 3. 2016 23:04:46
NIKDY JSEM TAK DRAHOU KOSMETIKU NEMĚLA, TAK MÁM PŘÍLEŽITOST JI VYZKOUŠET.
odpovědět
Jarmila  |  24. 3. 2016 23:03:16
Zhubla jsem 10 kg. V mém věku to není legrace. Pleť to na sobě odráží. Tak úžasnou kosmetiku bych si jinak dovolit nemohla a taky si chci trochu zvýšit sebevědomí.
odpovědět
Lucie  |  24. 3. 2016 22:18:45
Moc bych si to přála vyhrát 25.3. oslavím své 30. narozeniny a trochu omladit nikdy neuškodí jinak jsem váše stálá zákaznice a mám vás rada vždy si u vás vyberu:) můj email :
odpovědět
Ivana  |  24. 3. 2016 22:03:31
Proč já? Protože bych si zasloužila trochu luxusu :-) Bohužel mám nehezkou pleť a zatím jsem nenašla přípravky, po kterých bych opravdu mohla říct "tak tohle fakt funguje". A pokud vyhraju, pošlu foto před a po :-)
odpovědět
Miluše  |  24. 3. 2016 21:30:15
Wau těžko se mi hledá odpověď na otázku proč zrovna ja. ...jsem pracující žena, milující partnerka a akční maminka.Chtěla bych se líbit a chtěla bych vypadat skvěle.
odpovědět
Eva  |  24. 3. 2016 21:04:42
Miluju kvalitní kosmetiku a parfémy,ale v této cenové relaci bych si ji nikdy nemohla dovolit.Určitě je
odpovědět
A.Kordová  |  24. 3. 2016 20:56:17
Bude mi brzo 50:-),stala jsem se babičkou a chci pro svoji vnučku vypadat pořád co nejlépe:-)a třeba najít i nového partnera a dědečka:-),,uvidíme:-)--
odpovědět
Veronika  |  24. 3. 2016 20:52:43
Moje maminka stále zkouší nějaké přípravky, krémy, séra a další kosmetiku proti vráskám, aby se alespoň trochu pokusila zastavit čas.. Když jsem si přečetla tento článek, nabyla jsem dojmu, že značka Orlane je jiná než ostatní a je naprosto výjimečná - proto také ty produkty tolik stojí. Bohužel si ještě nevydělávám, tak nemohu mamce tuto radost dopřát, tak budu doufat, že se na mě usměje štěstí! :)
odpovědět
Jana  |  24. 3. 2016 20:52:04
Protože už nejsem nejmladší a i na pleti je to znát a tak drahou kosmetiku si nemůžu sama koupit.
odpovědět
Petra  |  24. 3. 2016 20:41:26
Abych omládla a svému manželovi se líbila jako zamlada. :-D
odpovědět
Ilona  |  24. 3. 2016 20:39:22
Prostě se chci opět líbit po letech soužití partnerovi. mail je
odpovědět
Lenka  |  24. 3. 2016 20:34:20
Přála bych si vyhrát, jelikož chci své pokožce dopřát to nejluxusnější,aby se mi pak odvděčila a zůstala stále zdravá. Jelikož na pleti se odráží vše co prociťujeme v našem ž
odpovědět
Jana  |  24. 3. 2016 20:28:55
nedaří se mi poslední dobou v ničem, již mám pocit, že ani nežiji, potřebuji tu hnusnou smůlu prolomit a připadat si opět jako stárnoucí dáma
odpovědět
Mirka  |  24. 3. 2016 19:57:19
Rada bych zkusila jake to je, znovu byt dvacitkou :) Moje plet uz zacina starnout a tato kosmetika by ji mohla pomoct vratit cas.
odpovědět
Vendula  |  24. 3. 2016 19:53:04
Protože si myslím že si zasloužím vyzkoušet i luxusní kosmetiku :)
odpovědět
Kristína  |  24. 3. 2016 19:35:54
Túto kozmetiku by som chcela vyhrať preto lebo by som ju veľmi chcela vyskúšať,je veľmi známa dost som o nej čítala a počula :) výhra by ma veľmi potešila :)
odpovědět
Alexandra  |  24. 3. 2016 19:18:00
Tuto kosmetiku bych chtěla vyhrát pro svojí maminku, aby zůstala stále tak krásná :)
odpovědět
Magda  |  24. 3. 2016 19:15:46
Pochopitelně bych moc ráda vyzkoušela kosmetiku, která je mimo mé finanční možnosti,ale jak jsem pročítala důvody ostatních, vlastně bych si přála,aby ji vyhrála paní Bohuslava N.
odpovědět
Zdeňka  |  24. 3. 2016 18:56:42
Tuto kosmetiku bych mohla vyhrát proto,že je mi už 59 let a pleť potřebuje starostlivost,používám levnou kosmetiku,tuto bych si nikdy nemohla koupit,tak bych ji chtěla vyhrát,taky se chci líbit manželovi.
odpovědět
Lenka  |  24. 3. 2016 18:46:17
Rozhodla jsem se, že budu stárnou s grácií, neboť svoji pleť nechci "vyživovat" botoxovými injekcemi. O svoji pleť se starám, ale kosmetiku jako je Orlane si nemohu dovolit. Ráda bych alespoň jednou vyzkoušela dotek luxusu.
odpovědět
Sabina  |  24. 3. 2016 18:45:16
Proc bych mela vyhrat ja? Protoze ac je 37 let, mam za sebou spoustu zivotnich zkousek a to se odrazilo i na me pleti. Jsem matka samozivitelka, navic momentalne bez prace, proto bych si takovouto kosmetiku nemohla za zadnou cenu dovolit. Dekuji predem. Email rebelka
odpovědět
lenkita  |  24. 3. 2016 18:41:42
Protože jestli je obsah tak kvalitní a úžasný jako jeho obal, musím ho mít. Moje pleť by mi byla jistě vděčná a snad by výsledný efekt ocenilo i mé okolí.
odpovědět
Lucie  |  24. 3. 2016 18:32:44
Proč zrovna já? Protože má pleť je unavená a potřebuje přesně něco takového. Přesně toto, co mou pleť nastartuje a dodá jí energii (oživí, rozjasní, udělá krásně vláčnou a příjemnou na dotek). Chci ji neustále rozmazlovat.....hlavně dodává buňkám vše, co potřebují pro správné fungování. email:
odpovědět
elena  |  24. 3. 2016 18:32:42
este moj email
odpovědět
elena  |  24. 3. 2016 18:30:45
ako zene po styridsiatke kvalitna kozmetika pomoze v starostlivosti o plet,dobra plet odialuje starnutie a aj zene v rokoch dodava vacsie sebavedomie a dobry pocit.Je to kvalitna kozmetika a potesilo by ma ,keby som ju ziskala
odpovědět
Dana  |  24. 3. 2016 18:30:27
protože se cítím mizerně - vrásky přibývají závratnou rychlostí
odpovědět
Lucka  |  24. 3. 2016 18:23:49
Protoze mi v praci davaji zabrat, tak se chci taky nekdy nechat rozmazlovat.....
odpovědět
kkrotilova  |  24. 3. 2016 18:18:19
kkrotilova | 24. 3. 2016 18:14:38 Ráda bych vyhrála, jelikož jsem čerstvě po porodu třetího dítěte a to se samozřejmě podepisuje i hodně na pleti. Ráda bych si vrátila sebedůvěru a trochu až to půjde zapracovala na svém unaveném vzhledu. Sérum by proto bylo fajn :-)
odpovědět
Angelina  |  24. 3. 2016 18:18:09
O této značce jsem slyšela již ze zahraničí, kde skoro od začátku své historie je velmi oblíbená. Psali se o ni dokonce články v časopisech, a kvůli Vaší recenzi už vím proč :) Tato řada produktu je vytvořená především pro starší typ pletí, proto by byla vhodná pro mého nejbližšího člena rodiny - moji maminku, která v květnu zrovna slaví narozeniny ♥
odpovědět
kkrotilova  |  24. 3. 2016 18:16:30
E-mail jsem zapomněla:
odpovědět
kkrotilova  |  24. 3. 2016 18:14:38
Ráda bych vyhrála, jelikož jsem čerstvě po porodu třetího dítěte a to se samozřejmě podepisuje i hodně na pleti. Ráda bych si vrátila sebedůvěru a trochu až to půjde zapracovala na svém unaveném vzhledu. Sérum by proto bylo fajn :-)
odpovědět
Petra  |  24. 3. 2016 18:12:07
Dobrý den, kosmetikou Orlane bych potěšila maminku a i já bych Orlane vyzkoušela. Děkuji :))) Kontakt:
odpovědět
Tereza  |  24. 3. 2016 18:10:28
Tož už nejsem nejmladší:)
odpovědět
Marie  |  24. 3. 2016 18:06:41
moje pleť to potřebuje ,jsem starší ročník ,špatně spím a ráno se probudím a mám pleť jak kdybych flámovala každý den .Chtěla bych vyzkoušet vaše výrobky,zda by došlo k nějakému zlepšení .abych aspoň na chvíli omládla :)
odpovědět
Silvie  |  24. 3. 2016 18:04:28
Abych si vychutnala ten pocit výhry.
odpovědět
Tereza  |  24. 3. 2016 18:02:03
Ráda bych vyhrála a výhru věnovala své mamce,která si to zaslouží jako každá žena a matka,která se většinu života stará o své děti a myslí o pomáhá druhým a na sebe doslova kašle.:-)
odpovědět
Jana  |  24. 3. 2016 17:51:50
Chtěla bych ji pro sebe.Abych se ještě víc líbila svému milackovi.
odpovědět
Martina  |  24. 3. 2016 17:51:31
Tuto velmi kvalitní kosmetiku bych ráda vyhrála pro moji maminku. Ještě nikdy nic tak pěkného neměla a k jejím narozeninám (1.4.) by to byl asi nejlepší dárek. Mám ji moc ráda a chtěla bych jí poděkovat za její péči :)
odpovědět
Jana  |  24. 3. 2016 17:50:45
Přeji moc pěkné svátky Velikonoční. Francouzská kosmetika Orlane,nemá chybu,je pro mě přímo skvělá.Ročky přibývají a tím více se starám o svou plet .Moc ráda bych tuto kosmetiku vyhrála abych byla stále ještě in. Srdečně zdravím Jana meil
odpovědět
Jindřiška  |  24. 3. 2016 17:50:14
Protože,se na to ptáte proč právě já,byla by to pěkná výhra a zárověň dáreček.
odpovědět
Michaela  |  24. 3. 2016 17:38:48
Ráda bych vyhrála tuto kosmetiku a následně ji věnovala mamce k narozeninám.
odpovědět
Mariana  |  24. 3. 2016 17:37:04
Protože mám starší, smíšený tip pletí a Sérum Orlane Absolute Skin Recovery Program má totiž tu vlastnost, že okamžitě po aplikaci rozjasní pleť a vyhladí povrch, vypne pleť. To je pro mě moc důležité.
odpovědět
Mariana  |  24. 3. 2016 17:37:44
odpovědět
Mirka  |  24. 3. 2016 17:35:58
Kdo by netoužil po kvalitní a omlazující francouzské značkové kosmetice, která dokáže hotové divy .... jenom blázen ...
odpovědět
Čertík  |  24. 3. 2016 17:34:29
...proč by se mi sérum hodilo - snad proto - že jsem sirotek, sama se 3 dětmi a kolikrát mi do zpěvu moc není - v životě jsem nebyla na žádné kosmetice, a jen 2x v životě u holiče)) a magická 40. se blíží mílovými kroky (za 2 roky)...a tak by se hodilo něco na povzbuzení - pleti))) Pěkný den
odpovědět
Michelle  |  24. 3. 2016 17:34:24
Kosmetika vypadá nádherně. Rada bych jo vyzkoušela, protože mám malou dcerku a od té doby, co je na světě, jsem se ještě pořádně nevyspala. Je mi už přes třicet a moje pleť vypadá jak po několikaměsíčním flamu :) Pokud je tato kosmetika opravdu tak skvělá, jak píšete, tak je to přesně to, co potřebuji, abych vypadala lépe a opět se cítila přitažlivěji :) Děkuji a přeji krásný den. Muj email je
odpovědět
Dáša  |  24. 3. 2016 17:31:02
Kosmetiku Orlane Absolute Skin Recovery Program bych chtěla vyhrát proto, abych vypadala stále dobře!
odpovědět
Lucie  |  24. 3. 2016 17:28:21
Ráda bych tento krém vyhrála pro svoji maminku, protože si ho zaslouží a jsem si jistá, že by měla radost je hodne šetřivá a takovou luxusní kosmetiku by si nikdy nedopřála. E-mail:
odpovědět
Ivana  |  24. 3. 2016 17:24:46
Proč.....Chtěla bych si jednou vyzkoušet kvalitu a značku , na kterou prostě z důchodu nedosáhnu.
odpovědět
Marcela  |  24. 3. 2016 17:24:32
Aby jsem si připadala jako kus pořádný ženský a zas se po mě chlapi začali otáčet.
odpovědět
Luca  |  24. 3. 2016 17:22:47
Abych ho mohla venovat mamce:)
odpovědět
Pavla  |  24. 3. 2016 17:18:20
Která žena by si nepřála alespoň trochu luxusu?I já bych si přála tyto 2 zázraky vyzkoušet,najít ten dokonalý zmizík na unavenou pleť skoro bez života. Adeptek na výhru je zde opravdu hodně,tak přeji šťastnou ruku při výběru,ať se dostanou kam mají :)
odpovědět
Renata  |  24. 3. 2016 17:18:12
Protoze bych rada vyzkousela, jestli je draha kosmetika vazne lepsi a zazracnejsi, nez ta levnejsi. A tsky proto, protoze kosmetiku proste miluji s nemuzu bez ni byt ani jeden den :-)
odpovědět
Honzátková  |  24. 3. 2016 17:17:22
Procházím si hodně stresujícím obdobím a vidím na sobě velké známky únavy,kosmetiku používám ale mějak to asi nestačí,toto už je dahé a tal bych to ráda vyhrála,kdyby mi to rozzářilo unavený výraz,byla bych štastná,alespon co se vzhledu týká.
odpovědět
Veronika  |  24. 3. 2016 17:06:52
Chtěla bych vyhrát tuto kosmetiku, protože kosmetiku miluju, ale bohužel jsem zatím nenašla krémík , který by byl lehký a zároven krásně hydratoval a tak doufám, že tento by mohl být ten pravý a taky by mi výhra udělala obrovskou radost (ne že bych jinak byla neštastná :-D - jsem celkem spokojenej a nenáročnej člověk ).
odpovědět
Vladimíra  |  24. 3. 2016 17:05:44
Sérum a krém Orlane používám a jsem velmi spokojená.Jen čekám na narozeniny, až mi ho dcery koupí.Vím,že nevyhraji ale tuto kosmetiku bych opravdu doporučila všem :-)
odpovědět
iveta  |  24. 3. 2016 17:03:24
Jelikož budu mít letos 40 narozeniny,tak bych si přála dát tento krasný dárek právě ke kulatým narozeninám.....
odpovědět
Veronika  |  24. 3. 2016 16:54:25
Soutěž bych chtěla vyhrát, jelikož bych výhrou chtěla potěšit mou maminku, která vždy tuto značku zbožňovala, jen si ji v poslední době nemůže dovolit. email:
odpovědět
Barusss  |  24. 3. 2016 16:04:24
Dobry den, pisi za mamku. Rada bych vyhrala tuto soutez protoze mi prijde zajimava a mamince by udelala radost. Sve maminky si moc vazim . Jako zena toho hodne v zivote dokazala a zazila . Myslim ze by si zaslouzila trosku toho luxusu a rozmazlovani pleti. Ma tri deti a je samozivitelka. Bohuzel si takovouhle kosmetiku nemuze dovolit. Urcite by ji tato kosmetika udelala velikou radost a snad prispelo trosku toho sebevedomi. Preji krasny jarni dny. S laskou Vase Barus ;)
odpovědět
Jarmila  |  24. 3. 2016 15:41:12
Je mi 60 ale ještě chvíli bych chtěla aspoň trochu dobře vypadat a tato kosmetika mi přijde vhodná
odpovědět
Maria  |  24. 3. 2016 15:37:18
Mam 41r,jedno dieta,ale v zasobe ani 1 jediny kremik.Taku luxusnu,drahu a ucinnu kozmetiku si v zivote nebudem moct kupit.Je potesenim pre pokozku,ale aj pre ocii.Bol by to ako-vietor do plachiet.bombarova.
odpovědět
Janka  |  24. 3. 2016 15:25:37
Prečo práve ja? Pretože mám dnes narodeninya moja pleť si zaslúži len tú najkvalitnejšiu kozmetiku, takže presne táto luxusná kozmetika by bola pre mňa skvelým a nezabudnuteľným darčekom. e-mail:
odpovědět
Fialová  |  24. 3. 2016 14:27:17
dobrý den, proč zrovna já? důvod asi u všech jiných žen, protože by mi výhra udělala ohromnou radost :-) Ráda o sebe pečuji a používám krém Orlane B21 oligo vitamin light smoothing cream, a ráda bych zkusila i jiný produkt od Vás. děkuji
odpovědět
fialová  |  24. 3. 2016 14:28:49
muj email :
odpovědět
Marta  |  24. 3. 2016 13:26:32
Od 26ti jsem ujížděla na Estée Lauder, ve 42ti jsem objevila českou bio kosmetiku za zlomek ceny se stejným efektem :+). Tak že by v 45ti přišla na řadu francouzská Orlane? ANO!
odpovědět
darina  |  24. 3. 2016 13:04:31
prečo? a prečo nie! túžim vyhrať ako každý.
odpovědět
Renáta  |  24. 3. 2016 12:37:53
Rada by som kvalitnú kozmetiku vyskúšala sama na vlastnej koži a toto by bol určite príjemný nový zážitok
odpovědět
Monika  |  24. 3. 2016 10:53:30
Aby som o chvilu nemusela s mojou unavenou pletou chodit kanalmi :D
odpovědět
Danica  |  24. 3. 2016 10:45:20
Veď čože je to 50-tka??? Ja som ju ešte neoslávila , lebo som o operácii žlčníka. Ale ja rozvedená vdova by som sa chcela pri oslave páčiť môjmu priateľovi vdovcovi Peťovi:)))). Pekný deň:))
odpovědět
Marcela  |  24. 3. 2016 9:32:05
Abych, když se ráno podívám do zrcadla, neviděla zoufalství, ale naději, že s tímto obličejem jde ještě něco udělat.
odpovědět
Silvia  |  24. 3. 2016 9:29:10
Pretože moja ročná dcérka je neposedný zbojník a nezostáva mi veľa času pre seba a starostlivosť o pleť, preto by mojej pleti určite pomohli tieto úžasne produkty ako životabudič. Ďakujem
odpovědět
MARIA  |  24. 3. 2016 8:56:25
Aby plet ozila a omladla
odpovědět
Petr  |  24. 3. 2016 8:46:25
Abych udělal radost ženě, kterou miluji..
odpovědět
Danka  |  24. 3. 2016 8:29:14
Veľmi by som to potrebovala,lebo som v poslednej dobe psychicky zničená a ukázalo sa to aj na mojej tvári.
odpovědět
Drahomíra  |  24. 3. 2016 8:18:26
Je mi 56 let .Kolikrát jsem si říkala,co mám dělat abych si zpevnila obličej.Bylo by moc pěkné ,kdybych měla možnost tento výrobek vyhrát a vyzkoušet a kdyby mi to pomohlo byla bych moc ráda.Moc děkuji.
odpovědět
Majka  |  24. 3. 2016 6:45:51
pretože by som ju darovala mamine, ktorá je tou naúžasnejšou a najstarostlivejšou osobou na svete, mail:
odpovědět
Edita  |  24. 3. 2016 5:55:48
Aby som sa cítila a vyzerala mlado a sviežo po20.rokoch manželstva
odpovědět
Viktoria  |  24. 3. 2016 2:04:47
Protože jsem vaše zákaznice a bylo by to příjemné potěšení vyhrát kosmetiku :) Email:
odpovědět
Lucka  |  24. 3. 2016 1:17:55
Pretože mám skvelú mamku ktorej by som to podarovala. Ona si to zasluži.
odpovědět
Soňa  |  24. 3. 2016 0:15:46
Prečo by som mala kozmetiku Orlane Absolute Skin Recovery Program vyhrať práve ja? Lebo od 1.1.2012 žijem doslova peklo... Už som sa zabudla aj smiať a tešiť... Možno mi výhra aspoň na chvíľu vyčarí úsmev.
odpovědět
Aluška  |  23. 3. 2016 23:45:50
Pretože 27.3. mám meniny apo celý môj život som nič nevyhrala...
odpovědět
Aluška  |  23. 3. 2016 23:45:49
Pretože 27.3. mám meniny apo celý môj život som nič nevyhrala...
odpovědět
Martin  |  23. 3. 2016 22:25:06
Preco by som mal vyhrat Orlane Absolute Skin Recovery Program prave ja? Pretoze mam moju drahu priatelku ktorej chcem tento produkt venovat a urobite radost mne aj jej :)
odpovědět
ala540  |  23. 3. 2016 21:48:23
Budeme mať z manželom výročie sobáša, tak aby som sa mu stále páčila však si to zaslúžim, veď som vychovala 4 krásne deti
odpovědět
Mária  |  23. 3. 2016 21:11:48
aj staré mamky čakateľky, chcú vyzerať dobre :-)
odpovědět
Martin  |  23. 3. 2016 21:04:32
Jako dárek dívce o kterou se snažím. :-)
odpovědět
Eva  |  23. 3. 2016 20:43:24
Proč? Protože když se člověk cítí krásný, tak má hned trošku větší sebevědomí a nebojí se žít naplno a to je úžasný pocit. A já bych díky Orlane chtěla, aby moje maminka ten pocit opět zažila. ()
odpovědět
Milena  |  23. 3. 2016 20:19:01
Keďže v týchto dňoch oslávim svoje už veru nie práve najnižšie narodeniny, veľmi by ma potešil takýto v eľkolepý darček pre hýčkanie mojej pleti. Veď každá z nás sa chce citiť príťažlivá.
odpovědět
Helena  |  23. 3. 2016 20:11:28
Rada by som kvalitnú kozmetiku
odpovědět
Helena  |  23. 3. 2016 20:10:24
Rada by som kvalitnú kozmetiku vyskúšala...
odpovědět
Eva  |  23. 3. 2016 19:54:24
Abych ji mohla dát mamince ke Dni matek, zaslouží si to.
odpovědět
Brona  |  23. 3. 2016 18:47:30
moj email -
odpovědět
Brona  |  23. 3. 2016 18:47:09
Lebo som akurat mala 39 a chcem vyzerat stale dobre ;-)
odpovědět
Mária  |  23. 3. 2016 18:06:44
Lebo mám 49 a chcela by som tak vyzerať ešte aspoň 10 rokov:)
odpovědět
Daniela  |  23. 3. 2016 18:01:01
Pretože vyzerá úplne geniálne,a rada by som ju vyskúšala,ale aj tak z toho bude tuti.fruti. Prajem krásne Veľkonočné sviatky
odpovědět
Helena  |  23. 3. 2016 17:44:23
Protože moje mamka by měla opravdu radost! A geny jsou geny, ale někdy se jim musí pomoci .. a já chci vidět, že i za 30 let budu stále mladá jako ona :-P
odpovědět
Helena  |  23. 3. 2016 17:45:26
A že také nebudu zapomínat - takže přidávám svůj mail hele-
odpovědět
Jaroslava  |  23. 3. 2016 17:40:09
Prečo práve ja by som mohla vyhrať. Celý život som pracovala / 44 rokov/, až som to dotiahla na operáciu chrbtice a ruky. Urobiť si radosť len a len pre seba, to som si vždy priala. A teraz sa naskytla táto možnosť. Asi tak...
odpovědět
Ivana  |  23. 3. 2016 16:39:11
Chcela by som túto značku vyskúšať, ale cena je bohužiaľ pre mňa veľmi vysoká...
odpovědět
Irena  |  23. 3. 2016 16:26:03
Nikdy jsem krém nebo sérum neměla,je mi 40 let a měla jsem jen obyčejné krémy,chtěla bych poznat kvalitu!
odpovědět
Irena  |  23. 3. 2016 16:29:42
Ještě přidávám svůj e-mail
odpovědět
Jana  |  23. 3. 2016 15:38:14
Chtěla bych krásná být, jen sérum a krém mít. A kde je vzít, proto budu soutěžit. e-mail:
odpovědět
alica  |  23. 3. 2016 15:28:39
2. pokus: mám už 63 rokov , tak ja aj moja pleť si to zaslúži ( aj potrebuje )
odpovědět
Alica  |  23. 3. 2016 15:26:18
mám už 63 rokov , tak ja aj moja pleť si to zaslúži ( aj potrebuje )
odpovědět
Kateřina  |  23. 3. 2016 15:08:46
Proč zrovna já? Přeci protože si to zasloužím!
odpovědět
Heny  |  23. 3. 2016 14:38:46
Chcem si dopriat to naj.
odpovědět
Simona  |  23. 3. 2016 14:33:36
Byl by to skvělý dárek pro mou maminku ke krásným 50. narozeninám. Po těch letech, co se o nás vzorně starala si trochu luxusu rozhodně zaslouží!
odpovědět
Karolína  |  23. 3. 2016 14:08:57
Musíme se mít rády a dopřát si to nej...... , proto Orlane...
odpovědět
Ružena  |  23. 3. 2016 14:02:38
moja 50 ročná pleť si tiež zaslúži trochu luxusu, a veľmi by sa mi to hodilo do mojej modrej kúpelni.
odpovědět
Zuzana  |  23. 3. 2016 13:37:57
Myslím, že túto kozmetiku musím mať! mail:
odpovědět
Mirka  |  23. 3. 2016 13:33:03
Chcela by som dodať mojej pleti trošku pružnosti a krásy a aby som bola príťažlivejšia.
odpovědět
Peter  |  23. 3. 2016 13:29:54
Kozmetiku by som chcel venovať mojej milovanej manželke, ktorá sa príkladne stará o našu malú princezničku. Tak by som ju chcel takýmto spôsobom trošku potešiť.
odpovědět
Evka  |  23. 3. 2016 13:27:22
Málo oddychu, neustály zhon a stres, to všetko sa odrazí na pleti človeka, a preto by som chcela túto kozmetiku vyskúšať. :-)
odpovědět
Hela  |  23. 3. 2016 13:13:28
Milé Orlane,pracujem v nemocnici a mám veľmi náročnú prácu.Mám 48 rokov a som už babička.Veľmi sa teším vnúčikovi a dobíja ma energiou.Veľmi rada by som od Vás vyhrala kozmetiku,už by sa mi veru aj zišla.Ak by ste ma vylosovali,tak by ste ma potešili.Vopred ďakujem <3.
odpovědět
Hela  |  23. 3. 2016 12:18:29
Chcela by som túto značku vyskúšať, ale cena je bohužiaľ pre mňa veľmi vysoká. Ach tie naše slovenské dôchodky..... e-mail :
odpovědět
Kika  |  23. 3. 2016 12:12:34
Keď už nemôžem oddychovať ja, aspoň moja pleť by mala..
odpovědět
Janka  |  23. 3. 2016 11:48:33
Priala by som si vyhrať túto kozmetiku pretože som dôchodkyňa. Každé euríčko preto obraciam a zvažujem, čo si kúpim, no a na luxusnú kozmetiku mi neostáva. Chcem patriť medzi ženy, ktoré sa o seba starajú. Jednoducho povedané, aby mi aj tie mladšie ročníky povedali, " tá Jana veru na svoj vek nevyzerá" , akú to má kozmetiku, keď má takú peknú pleť".
odpovědět
Andrej  |  23. 3. 2016 11:43:54
Chcel by som potešiť svoju manželku ktorú nadovšetko milujem...
odpovědět
iveta  |  23. 3. 2016 11:42:27
Veľmi by som sa
odpovědět
MACA  |  23. 3. 2016 11:32:53
som žena v zrelom veku a kedže mám aj milovaných vnúčikov,chcem pri nich vyzerať úžasne :D a bola by som zvedavá ,či po používaní tejto kvalitnej kozmetiky ma vlastný muž nespoznal :D :D :D
odpovědět
Eva  |  23. 3. 2016 11:10:28
Dobry den, suhlasim je to uzasna kozmetika, dostala som vzorky a mala som moznost si ju vyskusat, cenovo je vsak daleko za mojimi limitmi a preto sutazim aj ja :) velmi rada vy som ju privitala v mojej kupelni :) kontakt:
odpovědět
Maja  |  23. 3. 2016 11:01:07
Zabudla som Na adresu:bombarova.
odpovědět
Tünde  |  23. 3. 2016 10:56:16
Lebo rada skúšam nové veci, chcem vyhrať... aj zdielam
odpovědět
Maja  |  23. 3. 2016 10:55:33
Mam 41.r.no este nikdy som nemala moznost vyskusat,taku luxusnu kozmetiku,-chcela by som si to dopriat,ten pocit sviezosti a omladenia tvare.A prave-10.4-ked konciVasa sutaz,Moj syncek bude mat:11r.Velmi ma potesite,am mi date moznost vyskusat,uz Na 1-pohlad-peknu kozmetiku-uz obal Je velmi pekny.Dakujem.
odpovědět
Daniela  |  23. 3. 2016 10:49:02
Vždy som chcela tuto značku vyskúšať, odradila ma ale cena. Som ideálna kandidátka - vekom aj kvôli pleti. Veľmi rada by som krém a sérum vyskúšala :-) dakujem.
odpovědět
Katarína  |  23. 3. 2016 10:39:35
aby mi konečne pomohla s mojou zlou pleťou.
odpovědět
Daniela  |  23. 3. 2016 10:39:09
Pretože moja pleť by chcela vyskúšať túto skvelú kozmetiku,
odpovědět
Andrea  |  23. 3. 2016 10:12:27
Veľmi rada by som vyhrala túto luxusnú sadu...nie som síce dôchodkyňa, ani dáma v ,,rokoch,, ale mojej pleti by sa zišiel nejaký reset - pri dvoch deťoch má čo človek robiť každú minútu dňa a toto uponáhľané tempo sa samozrejme prejavuje aj na mojom výzore :-) Zaujalo ma to zjednotenie pleti, mám totiž dosť problém aj s pigmentáciou a tajne dúfam, že by to mohlo pomôcť aj tomuto môjmu problémiku - okrem iného, samozrejme.
odpovědět
Andrea  |  23. 3. 2016 10:13:20
odpovědět
Jolana  |  23. 3. 2016 9:52:44
Velmi by som si tuto znacku kozmetiky priala, nakolko z mojho dochodku si ju nemozem dovolit kupit.
odpovědět
milan  |  23. 3. 2016 9:05:29
je na bazi bio. vyborna /husta ale ked sa pouzije prijemna.
odpovědět
Daniela  |  23. 3. 2016 4:15:37
Mám 50* a nikdy jsem neměla drahý pletový krém a nikdy jsem v žádné soutěži nevyhrála a chtěla bych opět vypadat mlaději svěžeji zdravěji přitažlivěji a vlastně tedy půvabně
odpovědět
Daniela  |  23. 3. 2016 4:15:36
Mám 50* a nikdy jsem neměla drahý pletový krém a nikdy jsem v žádné soutěži nevyhrála a chtěla bych opět vypadat mlaději svěžeji zdravěji přitažlivěji a vlastně tedy půvabně
odpovědět
MONIKA  |  23. 3. 2016 1:10:12
Myslím si,že moja pleť to veľmi potrebuje-budem mať 49 rokov,pracujem len na nočné smeny a to už 11 rokov ,myslím ,že sa to už odzrkadľuje aj na mojom zdraví a hlavne na tvári-vrásky,kruhy pod očami,ovisnuté viečka,unavená pleť.Bioritmus mám uplne prevrátený,cez deň spím a v noci musím pracovať.Takže táto kozmetika by sa mi veľmi hodila,nepoznám ju a rada by som ju
odpovědět
Anka  |  23. 3. 2016 0:09:40
pretože je to renomovaná kozmetická značka a ja mám unavenú pleť 55-tničky
odpovědět
Bohuslava  |  22. 3. 2016 23:24:31
Dokončila jsem právě chemotherapii. Jsem unvená nejen na duši, ale i na celém těle. Onkologické onemocnění mám už podruhé a obě jsem zdárně překonala, musím všude zaklepat :-). Určitě by mě to udělalo radost, vzhledem k účtům v lékárně na takovou kosmetiku nemám.
odpovědět
Majka  |  22. 3. 2016 23:14:44
Myslim si,ze kazda zena chce vypadat o par let mladsi a hezci. Moje plet je unavena z nocnich smen a uvadla.Byla by skoda nevyuzit tuto soutez o francouzskou kosmetiku Orlane. Rada bych ji vyzkousela a zjistila jak si udrzet krasu ve zralem veku pri nocnich.
odpovědět
Dana  |  22. 3. 2016 22:41:49
Když jsem uviděla nápis ORLANE a charakteristické balení, mile mě to překvapilo. Myslela jsem, že se tato kosmetika už nevyrábí. Kupovala jsem si ji asi před 40 lety v Tuzexu a dodnes mám skleničky schované (z této doby mám ještě i stále funkční stíny na oči). Ráda bych si tuto kosmetiku opět vyzkoušela.
odpovědět
Erika  |  22. 3. 2016 22:18:38
Lebo rada skúšam nové veci a toto by bol určite príjemný nový zážitok ☺
odpovědět
Věra  |  22. 3. 2016 22:08:50
Před časem jsem používala Orlan s oblibou. Potom jsem změnila značku na Dior a následně na Sisly. Vyhrát bych měla, abych se zase vrátila k Vaší značce.
odpovědět
Jana  |  22. 3. 2016 21:55:27
Aby si namiesto mňa mohla oddýchnuť aspoň moja pleť :-) Ale potrebovali by sme to obe.
odpovědět
Dada  |  22. 3. 2016 21:35:54
Aby moja pleť "ožila" a omladla, aby som vyzerala lepšie a príťažlivejšie. :-)
odpovědět
Šárka  |  22. 3. 2016 21:18:33
v dnešní uspěchané době si každá žena zaslouží být chýčkána nebo se chýčkat a rozmazlovat sama...tak proč ne zrovna já...;)
odpovědět
Helena  |  22. 3. 2016 20:26:11
Jsem ideální adeptkou na odzkoušení zázračných účinků, mám málo odpočinku, špatnou životosprávu, jsem vystavená velkému stresu a bohužel mi už není dvacet.
odpovědět
Lada  |  22. 3. 2016 18:39:39
Aby mi to pomohlo zase se citit pritazliveji po porodu. Kazda ty stavy zname😉
odpovědět
Lada  |  22. 3. 2016 18:40:42
Muj e-mail
odpovědět
Iveta  |  22. 3. 2016 18:07:11
Abych se ve škole dětem líbila.
odpovědět
Okomentujte článek
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností Notino s.r.o. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.​
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:

Podobné příspěvky

Účinky a využití kokosového oleje v kuchyni i kosmetice

Účinky a využití kokosového oleje v kuchyni i kosmetice

V poslední době si kokosový olej a jeho použití právem získávají stále více pozornosti. Jedná se o velice kvalitní a univerzální tuk, který se ...

Celý příspěvek

SUMMER BLACK FRIDAY: Co si pořídit v největší slevové akci léta?

SUMMER BLACK FRIDAY: Co si pořídit v největší slevové akci léta?

Když se řekne Black Friday, všichni si asi vybavíme velké slevy, ale i předvánoční šílenství a shánění dárků. Není ale škoda, že při honbě za dárky ...

Celý příspěvek