Babaria: Aloe Vera dokáže pečovat i o mužskou pleť!

Radek  |  22. 6. 2016  |  Přidat komentář

babaria

Co se stane, pokud spojíte jednu z nejpoužívanějších a nejúčinnějších rostlin v kosmetickém průmyslu Aloe Vera s předním výrobcem přírodní kosmetiky ze španělské Valencie? Úžasná řada kosmetiky, která je vyráběna z čistě přírodních zdrojů, pod přísným dermatologickým dohledem a která má čím dál tím více nových fanoušků. A není divu! Tato kosmetika opravdu funguje a poskytuje úžasný poměr výkon/cena. A samozřejmě mě těší, že podobně jako ostatní značky nemyslí jen na ženy, ale svoje výrobky upravila tak, aby byly určeny i pro specifika mužské pleti. Takže si některé produkty z pánské řady Vital Skin Men značky Babaria pojďme představit.

Babaria Aloe Vera gel na holení

Tento gel na holení má po aplikaci průhlednou nazelenalou barvu a teprve až na vaší tváři se přemění na bohatou pěnu. Je to výrobek, u kterého musíte napoprvé vyzkoušet kolik vlastně nanést, protože i poměrně malé množství ve finále stačí na vytvoření pěny na celou tvář. Tento gel obsahuje jednak aloe vera, která pokožku hydratuje a zároveň zklidňuje a dále glycerin, který zadržuje vlhkost ve tváři. Takže pokud míváte po oholení pocit napnuté a jakoby vyschlé pokožky, tak určitě tento gel vyzkoušejte. Výrobce udává, že je určena i pro tu nejcitlivější pleť, což zrovna můj případ není, nicméně na lehké podráždění po oholení trpím a v tomhle ohledu obstál výrobek na výbornou.

Babaria Vital Skin Men hydratační fluidum

Tento produkt je primárně určen k odstranění příznaků únavy pleti a je ve formě fluida, což znamená, že by se měl před každým použitím protřepat. A proč zrovna fluidum? Má to dva důvody. Prvním je fakt, že fluidum není tak husté jako krém a pokud máte vousy, tak se tato konzistence snadněji dostane až k pokožce. Druhým důvodem je to, že fluidum je lehké, po oholení se lehce vstřebává a pokožku zbytečně nezatěžuje. Kromě 20 % podílu aloe vera obsahuje i kyselinu hyaluronovou a vitamin E a navíc i sluneční filtr, takže pro denní použití, a to zejména v létě, je naprosto ideální.

babaria anti fatigue

Babaria Deodorant Body Spray

V nabídce značky Babaria najdete hned několik přírodních deodorantů a důležité je, že ani jeden z nich neobsahuje chlorohydrát hliníku. Ten je obsažen ve většině standartních deodorantů a způsobuje uzavírání potních žláz, což doopravdy snižuje pocení, ale také nabourává přirozenou detoxikaci vašeho organizmu a dokonce se podle posledních výzkumů dostává do krevního řečiště. Takže pokud doopravdy netrpíte na nadměrné pocení, které vám ztěžuje společenský život, tak se výrobkům s obsahem této látky vyhněte nebo je omezte na minimum a vyzkoušejte některý z řady Babaria. Tento má celkem silnou a lehce nasládlou vůni, která nemusí vyhovovat každému, ale po čase se zmírní a vydrží poměrně dlouho dobu.

Babaria Vital Skin Men oční Roll-On

Jak už jsem několikrát psal, svádím s kruhy pod očima a očními váčky odvěký souboj, ve kterém rád využívám pomoci kosmetických pomocníků. Vyzkoušel jsem jich už poměrně hodně. Některé výrobky mě zklamaly, pár dalších si vedlo obstojně, ale jen málo z nich doopravdy umělo, to co slibovaly. A jak si vedl tento? Určitě ho musím pochválit za poměr cena a účinnost. Při dlouhodobém používání jsem měl pocit, že váčky pod očima  zmenšuje, ale s kruhy jsem tento pocit moc neměl.  Výborný je aplikátor v kuličce, která má velikost tak akorát a chladivá konzistence krému doopravdy umí osvěžit. Rozhodně ho doporučuji všem, kdo pracují například u počítače. Osvěžit oční okolí a snížit tak únavu očí umí výborně. Takže i přes menší výhrady mohu doporučit.

babaria vital skin

Babaria Vital Skin Men krém proti vráskám

Žádná řada pánské kosmetiky by nebyla kompletní, pokud by nemyslela i na muže o něco starší než jsem třeba já, tedy na ty, kteří už nějakou tu vrásku mají. Nebo se jim nějaké drobné vrásky začínají objevovat. Tento produkt je vlastně vše v jednom a to díky kombinaci aktivních látek. Obsahuje 20 % čisté Aloe Vera, kyselinu hyaluronovou, vitamín E, Bisabolol a opět velmi praktický sluneční filtr. Tento krém tedy nebojuje proti vráskám, ale vaší pleti poskytuje hydrataci, má anti-oxidační účinky, stimuluje tvorbu kolagenu a redukuje tvorbu kožního mazu, což je typický problém mužské pleti.

Související produkty

Komentáře

V diskuzi je 0 příspěvků

Okomentujte článek
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností Notino s.r.o. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.​
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář: