Kleštičky na řasy: Umíte je používat správně?

notino.cz  |  8. 1. 2021  |  Přidat komentář

kleštičky

Používáte kleštičky na řasy? A víte, jak s nimi správně pracovat? Kleštičky na řasy vám pomohou dosáhnout dokonale pronikavého pohledu a váš oční make-up tak pozdvihnou o úroveň výš. Protože make-up, jak víme, je o drobných detailech, které vytvoří rozdíl mezi obyčejným a sofistikovaným líčením.

Spousta žen má z kleštiček na řasy respekt až strach. A proto je nepoužívají. Zahoďte obavy a naučte se s námi je používat jako profíci. Prozradíme vám všechny jejich benefity a ukážeme vám, jak jednoduché kleštičky na řasy používat. Nakonec si je zamilujete a budou součástí vaší kosmetické taštičky už napořád.

Vyvrátíme vám mylnou obavu, že kleštičky vaše řasy ničí. Není tomu tak. Kleště na řasy používejte vždy na nenalíčené řasy a až poté naneste řasenku. V případě používání na řasenkou nalíčené řasy se opravdu může stát, že si řasy ulámete, nebo vám budou vypadávat. Nezapomeňte na toto základní pravidlo.

Jak používat kleštičky na řasy

Krok 1: Natočte řasy kleštičkami

Nejprve naneste make-up, naličte kompletně oči a na závěr se pusťte do natáčení řas. Je důležité mít oko uvolněné a nebýt v křeči, zkrátka se nebát. Máte to ve svých rukou. Přivřete oko a vložte řasy do kleští. Poté kleště několikrát zmáčkněte, dokud neuvidíte opravdu rozdíl. Začněte co nejblíže u linie řas a postupujte až ke konečkům řas.

Zaměřte se hlavně na řasy ve vnějším koutku oka, ty nám většinou přepadávají, jsou rovné a často dělají smutný pohled. Proto si s kleštěmi pohrajte a řasy natočte z různých úhlů. V make-upu platí, že vše, co děláme a líčíme, má tváři dodat přirozený lifting. A právě správně natočené řasy vytáhnou vnější koutek oka směrem nahoru, a to nám dodá sexy pohled. Jak málo stačí.

Nám se osvědčily tyto kleště na řasy:

Tip: Alternativou kleštiček je inovace v natáčení řas pomocí kulmy na řasy. Ardell Heated Eyelash Curler řasy natočí a teplem zafixuje.

Krok 2: Zafixujte řasenkou

Poté, co jsou řasy natočené, je dokonale zafixujte řasenkou. Řasenka je obalí a tím je podrží natočené, dokud se neodlíčíte. Nakonec si tuto část líčení oblíbíte natolik, že budete kleště používat denně. Věřte tomu.

Pro dlouhé, ale rovné řasy, je aplikace řasenky často nepohodlná. Řasy se slepují a s řasenkou se ještě zvýrazní tzv. smutné oko, protože řasy přepadávají směrem dolů. Což nelichotí nikomu a líčení to spíše ubere, než přidá.  Proto vám kleštičky na řasy usnadní nanášení řasenky, zejména majitelkám dlouhých řas.

Zainvestujte proto do kvalitních kleští na řasy, které vám vydrží věčnost, a budete je používat každý den. Jak radí profesionálové, je to must-have produkt každé ženy.

Tip na závěr: Pro naprosto přirozené nahé líčení zkuste řasy pouze natočit kleštičkami a nechat bez řasenky, jak to dělají profesionální vizážisté. K tomu pročešte divoké obočí, oživte pleť vaší oblíbenou tvářenkou a vyrazte do ulic. Budete se cítit přirozeně krásná i bez použití dalších produktů.

Související produkty

Komentáře

V diskuzi je 0 příspěvků

Okomentujte článek
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností Notino s.r.o. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.​
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:

Podobné příspěvky

Díky Notino stylovým kolekcím máte krásu vždycky na dosah

Díky Notino stylovým kolekcím máte krásu vždycky na dosah

Setkáváte se občas s nepochopením okolí ohledně vaší posedlosti různými beauty vychytávkami, make-upem, nebo vysokými nároky na takové věci? Určitě ...

Celý příspěvek

Svěží look s oblíbenci Moniky Bagárové

Svěží look s oblíbenci Moniky Bagárové

Přečtěte si, jak docílit svěžího looku s oblíbenými produkty Moniky Bagárové. Zvýrazněné, rozzářené oči a hydratované rty budou vaším poznávacím ...

Celý příspěvek