Miss Czech Republic: Finalistka Denisa testuje masky KORIKA!

notino.cz  |  11. 10. 2018  |  Přidat komentář

Miss Czech Republic

Příprava Miss Czech Republic 2018 je pro všechny náročná. Denně na sobě pracujeme, denně musíme vypadat dobře. Dobrá životospráva i spánek jsou samozřejmostí, ale pak jsou tu beauty vychytávky, bez kterých to nejde. A já jsem vyzkoušela korejské plátýnkové masky KORIKA.

Vychází z nejkvalitnějších surovin a jsou výsledkem nejmodernějších vědeckých výzkumů, takže vím, že se mohu spolehnout na jejich účinnost. Skvělá je jednoduchá aplikace (vyčistit pleť a rozbalit plátýnko) i fakt, že masky dobře drží. A je jedno, jestli si vyberete řadu NaturBeauty, SciBeauty nebo StarBeauty. Masky KORIKA se ani nehnou. A pokud bych měla doporučit konkrétní?

SciBeauty Detoxifying je detoxikační maska, kterou ve svém zápřahu opravdu využívám. Tvoří ji pevné plátýnko z bio celulózy, s bohatou dávkou účinných látek „nastartovaných“ přirozeným procesem fermentace. Pleť umí zbavit toxinů i zastavit předčasné stárnutí.

V masce se totiž nachází štědré množství kyseliny hyaluronové, jež hydratuje a zpevňuje pokožku. Obsahuje i tzv. betaglukany, které podporují „buněčnou imunitu“, a extrakt z pelyňku japonského pleť zvláčňuje. A pravdou je, že jsem hned měla pocit pěkně hladké pleti.

Po sejmutí masky zůstává na pokožce hodně účinných látek. Můžete je dál nechat působit, ale pokud už nemám víc než 20 minut pro aplikaci, sáhnu po kosmetickém tamponku a vše setřu. Pleť je krásná tak jako tak!

korika

SciBeauty Stress-shield na předchozí masku pěkně navazuje. Když procházím náročným obdobím, vždy je to v obličeji vidět. Je unavený stejně jako já. Ale ne s touto maskou.

Je jemná, což stresem přecitlivělé pleti jen prospívá. Při aplikaci jsem měla pocit, jak kdybych zabalila obličej do hedvábí. Ačkoliv místo hedvábí obsahuje hyaluronovou kyselinu, olej z kořene rozchodnice růžové (pro zklidnění) a také extrakt ze šruchy zelné, pro zvláčnění. Příjemný mi byl i chladivý efekt masky, protože vystresovaná kůže bývá někdy doslova rozpálená.

Vrcholem luxusní péče pro každou pleť ale je podle mě StarBeauty Brightening, rozjasňující pleťová maska s 24karátovým zlatem. Je opravdu nádherná. Vždycky, když jsem na obličeji roztírala gel se skutečnými zlatými třpytkami, a na něj pak rozkládala plátýnko, cítila jsem se výjimečná! To ani nejde popsat jinak. A pravdou je, že mi u ní vyhovuje i luxusní parfemace i to, že zbytky zlata z pleti sice setřu, ale i tak doopravdy zůstává zářivá.

Vlastně dobře doplňuje předchozí dvě masky, detoxikační a antistresovou. A spolu s nimi se alespoň pro mě stala rozjasňující maska KORIKA s 24karátovým zlatem nepostradatelnou. Teď před finále Miss Czech Republic i do budoucna. Protože o svou pleť se starám stále.

 Vaše Denisa

Související produkty

Komentáře

V diskuzi je 0 příspěvků

Okomentujte článek
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností Notino s.r.o. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.​
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:

Podobné příspěvky

Nejlepší veganská kosmetika pro vaši krásu

Nejlepší veganská kosmetika pro vaši krásu

PROČ VEGANSKÁ KOSMETIKA? U veganské kosmetiky nejde jen o etický a filozofický rozměr. Veganská kosmetika je především velmi šetrná k pokožce i ...

Celý příspěvek

Dopřejte si jarní detox pleti –10 jak na něj!

Dopřejte si jarní detox pleti –10 jak na něj!

Únava, malátnost, nedostatek energie, ale také suchá a mdlá pleť jsou hlavními znaky toho, že nutně potřebujete detox. Odlehčete jídelníček a zařaďte ...

Celý příspěvek