Nejlepší suchý šampon: vyberte si na míru

Jana P  |  5. 8. 2019  |  Přidat komentář

suchý šampon

Umí zachránit uspěchané ráno a stejně tak dodat pocit čerstvě umytých vlasů, když jste na dovolené mimo civilizaci. Suchý šampon je k nezaplacení. Zvlášť, když si ho vyberete na míru své barvě nebo typu vlasů… Které jsou NEJ? Pět osvědčených suchých šamponů jsme pro vás v Notinu otestovali!

Kdy jindy než v létě, kdy vlasy plihnou po pár hodinách vedrem? Kdy jindy než v době dovolených, na které chcete sbalit jen to nejnutnější? Teď je zkrátka ideální čas vyzkoušet, jaké jsou ty nejlepší suché šampony!

Nejlepší suchý šampon na tmavé vlasy: Klorane Oat Milk

Klorane Oat Milk je plný vitamínů a minerálních látek, obsahuje výtažky z ovsa (zjemňuje vlasy), z rýže (vyživuje je), kyselinu citrónovou (zbavuje nečistot), kokosový olej (pro lesk) a minerální pigmenty, které zdůrazní hnědou barvu vlasů. A bílé stopy nenechává!

suchý šampon

Nejlepší suchý šampon na blond vlasy: Schwarzkopf Professional Osis+ Boho Rebel

Schwarzkopf Professional Osis+ Boho Rebel je fantasticky osvěžující pro všechny blond, zesvětlované, melírované nebo šedé vlasy. Zbaví je nečistot, odlehčí je, přidá objem i vzhled právě umytých vlasů. Příjemně voní, a když si ho zamilujete, můžete si vedle 300ml balení vybrat 100ml do práce nebo na dovolenou.

suchý šampon

Nejlepší cestovní suchý šampon: Batiste Fragrance Original

Jedno z nejmenších balení nabízí Batiste (jen 50 ml!). Batiste Fagrance Original je navíc vhodný pro všechny typy vlasů, což z něj dělá také skvělý suchý šampon pro muže. Tady určitě platí „hodně muziky za málo peněz“. Rychlá aplikace, rychlý účinek, který oddálí mytí i o několik dní.

suchý šampon

Nejlepší suchý šampon na pro objem vlasů: L’Oréal Paris Magic Shampoo Tropical Splash

Máte-li vlasy jemné, plihnoucí nebo rychle se mastící, potěší vás L’Oréal Paris Magic Shampoo Tropical Splash. Tenhle suchý šampon voní po exotickém ovoci a žlutých fréziích, okamžitě dodává vlasům objem a zásluhou rýžového prášku je zbavuje i přebytečné mastnoty a nečistot.

suchý šampon

Nejlepší suchý šampon na barvené vlasy: Ausiee Colour Mate

Také barvené vlasy potřebují speciální suchý šampon – takový, který ochrání barvu, ale vlasy zbaví v nouzi nečistot a zároveň se postará o jejich objem.  Všechno to splňuje suchý šampon pro barvené vlasy Ausiee Colour Mate, který jako bonus zklidňuje pokožku hlavy a voní po šťavnatých broskvích…

suchý šampon

Související produkty

Komentáře

V diskuzi je 0 příspěvků

Okomentujte článek
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností Notino s.r.o. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.​
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:

Podobné příspěvky

Tuhý šampon: skvělá vychytávka nejen na léto

Tuhý šampon: skvělá vychytávka nejen na léto

Je praktický, ekologický a čím dál oblíbenější, zvlášť v letních měsících. Jestli jste si na tuhý šampon ještě netroufla, ale ráda byste některý ...

Celý příspěvek

Osvědčené tipy pro objem a sílu jemných vlasů!

Osvědčené tipy pro objem a sílu jemných vlasů!

 „Já bych si tak přála husté, objemné vlasy. Kéž by mi objem vydržel alespoň do druhé dne, vlasy mám hned zplihlé“, slýcháváme často. Nemusíte ale ...

Celý příspěvek