3 NOVINKA od Max Factor – víte, co všechno dokážou korektory?

Martina  |  2. 10. 2014  |  Přidat komentář

max factor korektory

Kosmetická značka Max Factor uvedla na trh novinku – korektory proti nedokonalostem pleti CC Colour Corrector, které mě zaujaly především ze dvou důvodů. Za prvé tím, že jsou v tužce (měly by být tedy tuhé), ale podle informací od výrobce by se měly skvěle roztírat a splynout s pletí podobně jako krém. Uvidíme… Druhá věc, která mě zaujala, je celkem šest různých odstínů – zelený, fialový, žlutý, růžový, oranžový a rozjasňující. Jaké jsou?

Žlutý – Yellow Revitaliser

Tmavé kruhy pod očima dokážou změnit celkový výraz obličeje a to samozřejmě k horšímu. Určitě znáte situace, kdy je na vás na první pohled vidět, že jste toho opravdu moc nenaspaly. A to je potřeba zamaskovat. V této chvíli nastupuje žlutý CC Colour Corrector. Doporučuji aplikovat od koutku oka směrem ven. Nanáší se velmi snadno, poté ho stačí rozetřít prsty (nepotřebujete štětec, což je super). Navíc jakmile začnete s korektorem „pracovat“ poklepáváním prstů, zahřeje se a ještě více povolí jeho i tak jemná konzistence. Stačí ho jen málo, kryje opravdu parádně. Musím pochválit ještě aplikaci v tužce – můžete ho nanést přesně tam, kam potřebujete (vyhnout se například vráskám, kde korektory nevypadají moc dobře, jak jistě víte) a zároveň s ním pracovat skoro jako s tekutým krémem. Tohle spojení zdánlivých protikladů opravdu oceňuji!

Zelený – Green Reducer

Tady to bylo celkem jasné, zelené korektory se používají na zamaskování zarudlých částí obličeje, jako jsou červené pupínky nebo popraskané žilky.  Korektor nanesete na místo, které potřebuje korekci, necháte chvíli zaschnout a poté aplikujete make-up nebo CC krém. Výhodou tohoto korektoru je to, že není tak výrazně zelený, jako jiné „zelené korektory“, které jsem vyzkoušela. Díky tomu se opravdu dobře používá, jde zakrýt i lehkým make-upem, přesto však velmi dobře kryje. Pokud je něco, co potřebujete zamaskovat, rozhodně vyzkoušejte.

Růžový a oranžový – Pink Balancer a Peach Balancer

Tyhle dvě barvy jsem spojila, protože obě mají stejný účinek – maskují tmavé skvrny na pleti (stařecké skvrny, znamínka, pihy, atd.). Jediný rozdíl je ten, že růžový korektor tmavé skvrny maskuje u světlejších typů pleti a oranžový u středních typů pleti. Vyzkoušela jsem s Pink Balancer zamaskovat některá znamínka na obličeji a šlo to dobře. Znamínko zmizelo okamžitě, a když jsem na korektor nanesla ještě make-up, tak barevný rozdíl nebyl vůbec vidět a vypadalo to opravdu přirozeně.

Rozjasňovač - Highlighter

Další ze škály korektorů Max Factor je trochu netradičně rozjasňovač. Ten se jako jediný nanáší až na make-up lehkým vklepáním prsty. Má barvu champagne s drobnými třpytivými částečkami. Pokud ho nanesete na hranu nosu, mezi obočí, na bradu a zejména nad lícní kosti, lehce vklepete prsty do make-upu, uvidíte, jak váš obličej prozáří.

Fialový – Lilac Brightener

K tomuto korektoru popravdě nemám moc co napsat, protože slouží k celkové neutralizaci mdlé pleti. Nanáší se na celý obličej pod make-up nebo CC krém. Vzhledem k tomu, že já s mdlým odstínem pleti problémy moc nemám, tak jsem rozdíl nepozorovala. Sice jsem i tento korektor vyzkoušela, ale jak říkám, žádný extra výsledek u mě nebyl vidět. Ale vzhledem k tomu, že ostatní korektory fungují opravdu skvěle, tak věřím, že i tento fialový zvládne unavenou pleť oživit.

 

Komentáře

V diskuzi je 3 příspěvků

Komentáře k příspěvku:
Verča  |  22. 10. 2014 11:53:37
Děkuji za skvělý článek. O těchto korektorech slyším poprvé. Mám kruhy pod očima a tmavší pleť, takže pro mě asi oranžový - jsem zvědavá jak to zvládne :-)
odpovědět
Jana.D  |  6. 10. 2014 12:27:18
Celý článek jsem si přečetla s velkým zájmem.Uvažuji o objednání růžového korektoru, protože má dvě světle hnědé skvrnky na tváři,se kterými si laser neporadil.Děkuji za upozornění.
odpovědět
Martina  |  6. 10. 2014 13:24:28
Vyzkoušejte Jano, já myslím, že budete opravdu spokojená...
odpovědět
Okomentujte článek
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností Notino s.r.o. , Londýnské náměstí 881/6, Brno, PSČ 639 00, IČO 27609057 . Údaje mohu být předány a zpracovány sesterskými společnostmi a dalšími zpracovateli. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat, požadovat od správce přístup k osobním údajům, jejich opravu, výmaz, přenositelnost, popřípadě omezení zpracování. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:

Podobné příspěvky

4 inspirace na oční stíny z Fashion Weeku

4 inspirace na oční stíny z Fashion Weeku

Margita Skřenková, make-up artistka Maybelline, vám ukáže několik triků, jak si s líčením očí hravě poradíte. Inspiraci čerpala přímo na molech new ...

Celý příspěvek

Miss Notino: Beauty Zone na Colours of Ostrava

Miss Notino: Beauty Zone na Colours of Ostrava

Ahoj všichni, opět vás zdraví vaše Miss Notino Hanča. Dneska bych se s vámi chtěla podělit o své zážitky z festivalu Colours of Ostrava, jehož 17 ...

Celý příspěvek