1 RECENZE: Jaké jsou rtěnky v tužce od Maybelline?

Martina  |  20. 11. 2014  |  Přidat komentář

maybelline rtenka tuzka

Další z produktů, které jsem v poslední době testovala, byly rtěnky v tužce Maybelline Color Drama. Celkem mile mě překvapily. Na první pohled jsem si myslela, že tyhle rtěnky budou hodně suché a že po nanesení budou rty vysušovat, ale opak je pravdou. Jsou jemně krémové, rozhodně na rtech nejsou nepříjemné, nelepí a dobře se nanáší. Jsou přesné, jde s nimi jednoduše udělat linka, kterou potom snadno vyplníte. Pomyslnou třešničkou na dortu je to, že se nerozmazávají ani nerozpíjí.  

Velkou radost mi udělala i široká škála odstínů, v nichž se rtěnka vyrábí (od růžové přes červenou až po sytě fialovou – podívejte se), takže si mezi nimi určitě vyberete. Já jsem vyzkoušela celkem čtyři různé a u všech barva na rtech přesně odpovídala barvě rtěnky. Nemusíte se tedy bát toho, že na vás rtěnka bude vypadat jinak, než jste očekávaly a že šlápnete vedle. Všechny barvy jsou navíc hodně výrazné a syté. Výdrž je velmi dobrá, rtěnka se otiskává jen málo. Barva sice postupně malinko bledne, ale i tak mi vydržela téměř celý večer bez opravy (je teda pravda, že jsem nic nejedla).  A za tu cenu? Podle mě opravdu dobrý kup. Na závěr přidám ještě jeden tip – rtěnka není ani matná, ani se neleskne, tak ji zkuste přetřít leskem. Rozzáří vám rty a barva vydrží ještě o něco déle.

Komentáře

V diskuzi je 1 příspěvků

Komentáře k příspěvku:
Eva  |  28. 9. 2017 16:34:19
Miluju rtěnky a nejradši mám rtěnky od Oriflame, doporučuji vyzkoušet. Najdete na www.kosmetika-registrace.cz
odpovědět
Okomentujte článek
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností Notino s.r.o. , Londýnské náměstí 881/6, Brno, PSČ 639 00, IČO 27609057 . Údaje mohu být předány a zpracovány sesterskými společnostmi a dalšími zpracovateli. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat, požadovat od správce přístup k osobním údajům, jejich opravu, výmaz, přenositelnost, popřípadě omezení zpracování. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:

Podobné příspěvky

Velký test rtěnek: Které jsou opravdu neslíbatelné?

Velký test rtěnek: Které jsou opravdu neslíbatelné?

Dámy, neříkejte, že se vám takové situace nestávají. Ráno odcházíte do práce, doladíte své líčení k dokonalosti krásnou výraznou rtěnkou a jste ready ...

Celý příspěvek

Rtěnka, na kterou se můžete spolehnout!

Rtěnka, na kterou se můžete spolehnout!

Stává se vám často, že si nevychutnáte pořádně jídlo a zmrzlinu, aniž by se vám neobtiskla rtěnka všude kolem? Kolikrát jste omylem přetáhla, když ...

Celý příspěvek