2 RECENZE: Krém Veld's Pure Pulp Glow - je opravdu tak úžasný?

Martina  |  24. 9. 2014  |  Přidat komentář

velds

Na testování krému Veld's Pure Pulp Glow jsem si dala hodně záležet. Byla jsem totiž opravdu zvědavá, jestli je vážně tak úžasný, jak jsem o něm četla. Konkrétně mě zajímalo, jak dokáže vmžiku dodat unavené, našedlé pleti svěží, zdravý a odpočatý vzhled. Mezi jeho další účinky by mělo patřit i to, že pleť vypíná, zpevňuje a zvyšuje její pružnost. Je to opravdu tak?

Ultra lehká konzistence

Krém má gelovou konzistenci, která je opravdu extrémně lehká, což mě hned při jeho první aplikaci nadchlo. Nejenže je velmi příjemný, ale navíc vůbec nezatěžuje mastnou pleť. Je opravdu jemný a velmi rychle se vstřebá, takže pokud na tento krém chcete použít ještě make-up, můžete téměř okamžitě. Pokud máte normální až mastnou pleť, tak je Veld's Pure Pulp Glow opravdu ideální volba. Menší problém nastane, pokud je vaše plet sušší a potřebuje vyšší míru hydratace. Potom můžete po chvíli pociťovat, že si vaše pleť žádá další dávku hydratace, což není úplně žádoucí.

velds

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zdravá barva pleti

Kromě konzistence je úžasná i schopnost krému dodat pleti zdravou barvu a to opravdu okamžitě po použití. Gel má našedlou barvu, která nevypadá nijak vábně, ale nanesením na pleť se začne postupně zbarvovat do oranžova. A to velmi přirozeně. Za pár vteřin se barva gelu přizpůsobí vaší pleti a ta vypadá opravdu svěžeji, odpočatěji. Prostě získá tzv. „zdravou barvu“. A navíc jsou potlačeny drobné nedostatky, což je další významné plus. Já ho dokonce občas používám místo make-upu nebo BB krému a oceňuji bonus, že kromě toho pleť ještě vyživuje a vyhlazuje.

Pleť je vypnutá

Bezprostředně po aplikaci krému budete cítit jemné pnutí (rozhodně však ne nepříjemné), které trvá delší dobu, srovnatelné jako při použití pleťové masky. To je důkazem toho, že krém pleť opravdu vypíná. Dále by měl zvyšovat přirozenou produkci kolagenu a tak vyhlazovat jemné vrásky a musím potvrdit, že pleť byla opravdu po delší době pravidelného používání (zhruba 3 týdny) zpevněná, pružnější a hladší.

Shrnutí na závěr – rozhodně nejlepší vlastností krému Veld's Pure Pulp Glow je, že vaši pleť okamžitě rozzáří a i když je unavená a „našedlá“, tak jí dodá svěží vzhled a „zdravou barvu“. Jemná gelová konzistence pleť nezatěžuje, naopak ji vyhlazuje a zpevňuje. Jediné, co by se mu dalo vytknout, je to, že neposkytuje dostatečnou hydrataci sušší pleti. Pokud ale máte pleť smíšenou nebo mastnou, rozhodně to, že krém není mastný, jenom oceníte. Já ho doporučuji a dávám mu 9,9 bodů z 10.

 

Související produkty

Komentáře

V diskuzi je 2 příspěvků

Komentáře k příspěvku:
Dada  |  11. 2. 2015 20:42:03
Škoda, že není info o ceně, ráda bych ho vyzkoušela
odpovědět
Petra  |  25. 9. 2014 15:34:04
super urcite vyzkousim
odpovědět
Okomentujte článek
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností Notino s.r.o. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.​
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:

Podobné příspěvky

Účinky a využití kokosového oleje v kuchyni i kosmetice

Účinky a využití kokosového oleje v kuchyni i kosmetice

V poslední době si kokosový olej a jeho použití právem získávají stále více pozornosti. Jedná se o velice kvalitní a univerzální tuk, který se ...

Celý příspěvek

SUMMER BLACK FRIDAY: Co si pořídit v největší slevové akci léta?

SUMMER BLACK FRIDAY: Co si pořídit v největší slevové akci léta?

Když se řekne Black Friday, všichni si asi vybavíme velké slevy, ale i předvánoční šílenství a shánění dárků. Není ale škoda, že při honbě za dárky ...

Celý příspěvek