RECENZE: Neutrogena Visibly Renew - dejte vaší pokožce přesně to, co potřebuje

parfums.cz  |  21. 10. 2016  |  Přidat komentář

krém na ruce

Používáte pravidelně nějaký výrobek a jste s ním tak spokojeni, že si říkáte, že už ani lepší být nemůže? Já měl doteď takový pocit z klasického bílého krému na ruce od Neutrogeny, na který  s nástupem podzimu nedám už řadu let dopustit. Chladné počasí moje ruce špatně snáší, mívám je dost vysušené a tu a tam se objeví i nějaká nepříjemná prasklinka. A to je jednoznačný signál, že moje ruce potřebují Neutrogenu. Ta totiž obsahuje vysoký podíl glycerinu, který ruce ihned hydratuje a tím je i chrání. A když se k nám na testování dostala novinka od Neutrogeny řada Visibly Renew, tak jsem neváhal a hned nový krém na ruce vyzkoušel. Další výrobky určené na tělo se rozhodla otestovat moje kolegyně.

V čem je složení Visibly Renew nové a inovativní?

Stejně jako další výrobky byla i tato řada vyvíjena společně s dermatology. Tak jako klasický krém obsahuje glycerin ve formě tradiční Norské receptury a navíc aktivní minerály. Ty vám pomohou posílit tvorbu vlastního kolagenu. Ten ovlivňuje především elasticitu pleti. Ta vlivem věku, stresu i okolních vlivů pružnost ztrácí, ochabuje a šedne. A jelikož ztrátou pružnosti trpí především paže, břicho a stehna, tak nová řada Visibly Renew obsahuje kromě krému na ruce i denní tělové mléko a denní tělový balzám.

Krém na ruce Neutrogena Visibly Renew

První věc, která tento krém na ruce odlišuje od jeho starší verze, je konzistence. Přijde mi lehčí, až jsem měl chvílemi strach, že tak dobře chránit nebude. Díky konzistenci se ale rychleji vstřebává a mastný film mizí mnohem dřív. Naštěstí to ale vůbec neovlivnilo to, jak vaše ruce hydratuje a chrání. Během několika minut cítíte, že ruce jsou hebčí a velmi příjemné na dotek a to i na dlaních, které bývají mnohem častěji více namáhané a tím i drsnější. Tento krém má také mnohem výraznější vůni, což ale nemusí vyhovovat úplně všem. Přeci jen jsem byl zvyklý na neutrálnější vůni starší verze a s touto novou jsem se ještě úplně „nesžil“. To ale vůbec neznamená, že by voněla špatně. Jde spíš o sílu zvyku a je pravdou, že muži preferují spíše neparfémované verze krémů. Určitě je velké plus, že krém má ochranný faktor SPF 20. Sice si to často neuvědomujeme, ale i ruce je nutné chránit krémem s ochranným faktorem. Navíc by tento krém měl být i prevencí proti vzniku tmavých skvrn, což se ale ukáže až časem.

Tělové mléko Neutrogena Visibly Renew

Nejdřív musím říct, že se nejedná jen tak o ledajaké tělové mléko. Obsahuje totiž velké množství minerálů, které stimuluji tvorbu kolagenu ve vaší pokožce. Co to prakticky znamená? Kromě toho, že vaši pokožku hydratuje a zjemňuje, tak jí hlavně navrací elasticitu. A co si budeme povídat, ta není na určitých kritických partiích těla vždy samozřejmostí. A teď to nejdůležitější – pokud ho budete používat dvakrát denně, tak účinky byste měly poznat už po 10 dnech. No, tak uvidíme…

Mléko má stejně jako krém na ruce velmi lehkou konzistenci, takže se skvěle roztírá, nelepí a opravdu krásně zjemní pokožku hned po první aplikaci. Navíc moc pěkně květinově voní, takže je jeho použití opravdu příjemný zážitek. Popravdě musím říct, že jsem nebyla schopná mazat se tímto mlékem pravidelně dvakrát denně, jak je doporučeno. Většinu dní jsem to zvládla jen jednou denně. Ale nevadí, i tak zhruba už po třech týdnech používání jsem cítila změnu a to mě opravdu hodně překvapilo. Pokožka je teď pevnější a pružnější. Je to fakt dost dobře cítiti na dotek a zdá se mi, že vypadá líp i na pohled. Samozřejmě nečekejte to, že se párkrát namažete a budete mít tělo, jako byste chodily půl roku pravidelně do fitka. Zázraky se bohužel nedějí. Ale rozhodně uvidíte výsledky, kterým byste nejspíš ani nevěřily.

Tělový balzám Neutrogena Visibly Renew

Tento balzám má stejné účinky jako tělové mléko, o kterém jsem psala výše. Je to vlastně jeho obdoba, jen je určeno těm, kteří cítí, že jejich pokožka potřebuje zvýšenou hydrataci. Balzám obsahuje stejné látky, které navracejí pokožce elasticitu, ale liší se konzistencí. Je hustší, zhruba jako krém, ale je velmi jemný (asi proto ten název „balzám“, který opravdu sedí) a velmi rychle se vstřebává (na rozdíl od klasických krémů podobné konzistence). Chviličku po aplikaci se můžete klidně obléct. Takže pokud máte opravdu suchou pleť, sáhněte raději po balzámu než po mlékua  určitě budete spokojené stejně jako já.

U celé řady bych ještě vypíchla cenu, která je podle mě velmi velmi přívětivá. Účinky mají stejně dobré jako podobné mnohem dražší produkty.

Související produkty

Komentáře

V diskuzi je 0 příspěvků

Okomentujte článek
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností Notino s.r.o. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.​
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář: