1 RECENZE: Pět nejlepších řasenek do 250 Kč!  

Martina  |  4. 3. 2015  |  Přidat komentář

rasenky

Řasenka je asi nejoblíbenější a nejpoužívanější líčidlo a najít tu správnou není vůbec jednoduché, obzvlášť v té záplavě novinek, které se objevují na trhu. Zaručená esa mezi řasenkami jsou dnes už legendární Hypnose od Lancôme nebo snad všechny řasenky od Heleny Rubinstein. Ale co podstatně levnější řasenky? Najdou se mezi nimi opravdu dobré? Najdou. Vybrala jsem pět řasenek, se kterými jsem byla spokojená, protože dlouho vydrží, neslepují, nedrolí se, zvýrazní a zároveň oddělí řasy a všechny mají jednu společnou úžasnou vlastnost – stojí pod 250 Kč!

Řasenka pro prodloužení a zahuštění řas L'Oréal Paris Volume Million Lashes Extra Black

Tahle řasenka je pro mě stálice mezi řasenkami. Objevila jsem ji už před mnoha lety a pořád se k ní vracím. Má totiž úplně skvělý gumový štěteček, který je hodně hustý, takže řasy krásně pročeše, oddělí a zároveň jim přidá objem. Čím hustší řasy chcete mít, tím víc vrstev nanesete. Takže když vyrážíte někam večer, můžete si s touto řasenkou vykouzlit opravdu dlouhé a husté řasy. Řasenka neslepuje, nedělá žmolky, nerozmazává se, vydrží dlouho a přitom se i dobře odličuje. A je za super cenu – pro mě je to jednička mezi řasenkami.

Řasenka pro extra objem řas Dermacol Party Mania

Tato řasenka pro zvětšení objemu řas mě opravdu mile překvapila. Musím se přiznat, že jsem čekala, že bude sice hodně barvit, ale že po pár vrstvách budou řasy jako jeden velký žmolek. Ale vůbec ne. Řasenka nádherně oddělí řasy, obalí je barvou (rovnoměrně!), takže jsou opravdu mnohem hustější. Skvěle se používá, štěteček je akorát velký. Navíc barva je intenzivní černá, takže pěkně zvýrazní vaše oči. Skvěle se s ní malují i spodní řasy, což není u každé řasenky pravidlem. Pokud potřebujete hodně zvýraznit oči, tak po Dermacol Party Mania rozhodně sáhněte.

Řasenka pro dlouhé a plné řasy Maybelline Lash Sensational

Tahle řasenka od Maybelline je novinka. Co je na ní specifické je její kartáček, který je plastový, zahnutý a obsahuje celkem 10 řad štětinek rozmístěných tak, aby se barva dostala ke všem řasám a zároveň je od sebe oddělila, což musím potvrdit, že Maybelline opravdu vyšlo. Řasenka se s ním aplikuje moc dobře, navíc díky svému tvaru řasy rovnou i nazdvihne a natočí (a to je velké plus této řasenky oproti ostatním zmiňovaným). Barva je sytě černá a dost výrazná, takže stačí jedna vrstva a řasy jsou perfektně zvýrazněné. K tomu všemu řasenka ještě dlouho vydrží, rychle schne (neobtiskává se) ani se po čase nedrolí. Vyzkoušejte!

Řasenka pro prodloužení řas Rimmel Lash Accelerator Endless

Tato řasenka, na rozdíl od ostatních, které doporučuji, neslibuje hustější, ale pouze prodloužené řasy. Tohle je pravda. Řasy dokonale prodlouží – s každým tahem jsou řasy delší a delší, takže pozor – méně je někdy více! Měla jsem totiž pocit, že by s touto řasenkou šly řasy prodlužovat až donekonečna. Co je trošku její slabina je to, že řasám opravdu nepřidává objem (ale na druhou stranu to ani neslinuje). Pokud vám budou stačit dvě až tři vrstvy (a mě osobně dvě bohatě stačily), potom se vůbec nemusíte bát slepených řas, naopak budou pěkně oddělené.  Další výhodou této řasenky je její obal, nevím, čím to je, ale neuvěřitelně dobře se tato řasenka používá. Pokud tedy chcete mnohonásobně prodloužit řasy, tohle je ta správná volba!

Řasenka pro objem Max Factor 2000 Calorie

Řasenka Max Factor 2000 Calorie už dlouho patří mezi nejoblíbenější řasenky na trhu. Vychvalovaly ji i moje kolegyně a to mě přimělo k tomu ji vyzkoušet. A je to tak – tahle řasenka je skvělá. Má senzační štěteček, který je tak akorát hustý, aby řasy pořádně zvýraznil, ale zároveň je neslepuje. Barva je dost tmavá, takže řasy zvýrazní a zůstává jí na štětečku přesně takové množství, jaké je potřeba, nemusíte ho ani otírat. Na výraznější líčení stačí dvě až tři vrstvy, řasenka se nedrolí a nerozmazává, takže bez problémů vydrží celý den. Protože je opravdu dost tmavá, tak světlejším typům doporučuji hnědou variantu. A co je na této řasence nejlepší je její cena – seženete ji pod 150 Kč!

Skvělé levnější řasenky už znáte. Seznamte se s těmi nejlepšími z nejlepších v naší recenzi řasenek!

Související produkty

Komentáře

V diskuzi je 0 příspěvků

Okomentujte článek
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností Notino s.r.o. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.​
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:

Podobné příspěvky

Nude líčení není nuda! Naked paletky, které musíte mít

Nude líčení není nuda! Naked paletky, které musíte mít

Trendy přicházejí a odcházejí – to platí jak v módě, tak v beauty světě. I tak je ale několik stálic, které trendem byly, jsou a zůstanou. A jednou ...

Celý příspěvek

Jak na dlouhé řasy? Známe ty nej triky!

Jak na dlouhé řasy? Známe ty nej triky!

Husté a dlouhé řasy by chtěla určitě každá z nás, ale jen někdo má to štěstí, když pouze s lehkým dotykem řasenky odchází z domu jako sexy mrkací ...

Celý příspěvek