2 RECENZE: Připravte na léto i svá chodidla – je nejvyšší čas!

Martina  |  1. 6. 2015  |  Přidat komentář

scholl

Přestože si to příliš neuvědomujeme, chodidla jsou možná nejvíce namáhanou a zároveň i nejvíce zanedbanou částí našeho těla. Ruku na srdce – věnujete svým chodidlům třeba jen poloviční péči jako vaší pleti nebo pokožce na těle? Asi sotva…  A to je chyba. Stačí málo a nejenže vaše chodidla budou vypadat skvěle, ale odmění se vám za vaši starost i tím, že vám budou lépe „sloužit“.

Pro mě osobně je nejdůvěryhodnějším odborníkem co se péče o chodidla a nohy týče značka Scholl. Už jsem v minulosti vyzkoušela několik jejích přípravků a musím říct, že jsem opravdu nikdy nebyla zklamaná. S létem přichází doba, kdy je potřeba chodidlům věnovat zvýšenou péči – zregenerovat je po zimě a postarat se o to, aby vypadaly perfektně. Protože i ty nejkrásnější letní otevřené boty nebudou vypadat dobře, pokud do nich nenazujeme dokonale upravené nohy. Proto jsem se rozhodla vyzkoušet pár přípravků od Scholl a vybrat z nich pár, které vám mohu s klidným svědomím doporučit, abyste se na léto připravily. Je totiž nejvyšší čas!

Zbavte se suché a ztvrdlé kůže!

Za prvé je potřeba zbavit se suché a ztvrdlé kůže na patách a to opravdu důkladně. Můžete buď zajít na pedikúru, anebo to zkusit samy doma. Já jsem se rozhodla pro druhou možnost, protože se mi na pedikúru chodit moc nechce – jsem pohodlná, nemám čas a taky se mi nechce pravidelně „vyhazovat peníze“. Rozhodla jsem se proto vyzkoušet elektrický pilník na chodidla Scholl Velvet Smooth. Byla jsem opravdu zvědavá, jestli všechno půjde tak hladce jako v reklamě. A ono to překvapivě šlo.

Musím vyzdvihnout několik nesporných výhod – za prvé funguje nasucho, takže nemusíte ztrácet čas namáčením nohou (jako třeba na pedikúře). Za druhé - nemusíte vynaložit žádnou námahu – stačí jen nechat klouzat válec po patách a suchá a ztvrdlá pokožka mizí. Nemusíte vůbec tlačit – dokonce pokud máte tendenci zatlačit, tak se přístroj sám zastaví. Stačí opravdu chvilička a vaše chodidla jsou dokonale hladká. Za třetí – ovládání i čištění pilníku je jednoduché. Po použití stačí oddělat hlavici a opláchnout vodou. Navíc je super, že je možné si dokoupit náhradní válečky do pilníku v balení po dvou kusech za dobrou cenu. Takže od teď mohou být vaše chodidla tak hladká, jak budete samy chtít.

Kromě tohoto pilníku musím doporučit ještě dva produkty, se kterými jsem byla mimořádně spokojená. Intenzivní sérum na nohy Scholl Velvet Smooth je ideální aplikovat hned po použití pilníku nebo po koupeli. Stačí opravdu malé množství, které si vmasírujete do chodidel. Úžasné je, jak intenzivně toto sérum hydratuje (vysušená kůže na chodidlech okamžitě mizí) a zároveň se rychle vstřebává, takže můžete běžně fungovat hned po použití.

Stejně tak mohu doporučit krém Scholl Velvet Smooth, který není tak intenzivní jako sérum, ale i tak vaše chodidla dokonale hydratuje za několik sekund. Má neuvěřitelně jemnou konzistenci, která je velmi příjemná a vstřebá se do minuty! U obou produktů bych chtěla ještě vyzdvihnout krásnou vůni, která je takovou třešničkou na dortu. Sama za sebe mohu říct, že jsem dlouho nebyla se žádnými přípravky z péče o chodidla takto spokojená.

Co ještě zabírá na tvrdou kůži? Přečtěte si naše tipy, jak na ztvrdlé paty!

Komentáře

V diskuzi je 2 příspěvků

Komentáře k příspěvku:
Petr  |  21. 2. 2016 20:38:05
Máš pravdu!!
odpovědět
Jakub  |  21. 2. 2016 20:37:00
Chodidla jsou nejhezčí část těla proto si mislím že se o ně musíme starat!
odpovědět
Okomentujte článek
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností Notino s.r.o. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.​
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:

Podobné příspěvky

Aloe vera: TOP ingredience (nejen) pro vaši pleť

Aloe vera: TOP ingredience (nejen) pro vaši pleť

Máte aloe vera u okna mezi svými oblíbenými rostlinkami? Teď přišel čas udělat jí místo i na poličce v koupelně. Jen v trochu jiné podobě. Aloe vera ...

Celý příspěvek

Den otců: Dárky pro tátu nemusí být jen ponožky

Den otců: Dárky pro tátu nemusí být jen ponožky

Na Den matek si určitě každý rok vzpomenete, ale nezapomínáte trochu na svého tátu? Už teď si raději někam poznamenejte, že Den otců letos připadá na ...

Celý příspěvek