16 RECENZE: Proč jsou balzámy na rty EOS tak oblíbené?

Stanislava  |  3. 2. 2015  |  Přidat komentář

eos balzamy

Značka EOS neboli Evolution Of Smooth pochází z Ameriky. Svými pestrobarevnými balzámy však dokázala pobláznit celý svět. Českou republiku nevyjímaje.

Čím jsou tyto balzámy na rty výjimečné? Rozhodně to není jen jejich roztomilým balením. EOS balzámy jsou 100 % přírodní a z 95% organické. Obsahují jen ty nejlepší ingredience z přírody. Jsou to bambucké máslo, vitamín E, včelí vosk, olivový olej, kokosový olej, jojoba a další. Díky tomu jsou rty krásně hebké, jemné, hydratované. Můžete s klidem zapomenout na popraskané koutky, šupinky a mdlé rty bez života.

EOS balzámy nabízejí velmi lehkou texturu. Na rtech je balzám lehoučký jako pírko a vůbec nepřekáží. Nicméně, nelze ho úplně přehlédnout. Má krásnou vůni a nasládlou chuť, která vás bude neustále pronásledovat a nutit vás používat balzám znovu a znovu. EOS vůbec nelepí, přesto se na rtech dokáže udržet dlouho. Pokud ho vydržíte neolizovat, klidně i pár hodin. Balzám má texturu, která hezky taje při kontaktu se rty, ale určitě ne nijak přehnaně. Vajíčko se nijak nehroutí, a byť se s každým použitím zmenšuje, stále drží svůj tvar. Ubývá navíc pomalu a 7 gramů balzámu vám vydrží opravdu dlouho.

A ano, balzámy EOS jsou věhlasné i díky svému netradičnímu balení. Čeká na vás barevné vajíčko, které když odšroubujete, vykoukne na vás samotný voňavý balzám. Nanášení na rty je s vajíčkem velmi pohodlné a rozhodně s tím budete budit pozornost a každý se vás bude ptát, co to máte.

 Stačí si už jen vybrat, která parfemace bude ta pravá pro vás. Tady je opravdu těžké radit, protože skvělé jsou snad všechny. Pokud hledáte něco hřejivého teď na zimu, sáhněte třeba po dvoubarevném vajíčku Coconut Milk nebo extra výživném Blueberry Acai. Pokud se chystáte na hory, doporučuji Lemon Drop. Ne že by citron připomínal sníh, ale obsahuje SPF 15, takže vaše rty spolehlivě ochrání. A pokud už pomýšlíte na léto, nejvíce osvěžující je Tangerine a decentně pálivý Sweet Mint.  

Související produkty

Komentáře

V diskuzi je 0 příspěvků

Okomentujte článek
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností Notino s.r.o. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.​
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:

Podobné příspěvky

RECENZE: Lip plumpers – zvětšují rty nebo ne?

RECENZE: Lip plumpers – zvětšují rty nebo ne?

Smyslné plné rty jsou snem snad každé ženy. Pokud vás jimi příroda neobdařila, není třeba si zoufat ani hledat pomoc u plastického chirurga. Na trhu ...

Celý příspěvek

4 make-up triky – zkuste to jinak!

4 make-up triky – zkuste to jinak!

Že sportovní oblečení už nepatří jenom do tělocvičny, na tom se asi všichni shodneme. Dnes vidíme běžně prvky sportovní módy nejen v ulicích, ale ...

Celý příspěvek