Recenze: Top 5 nejlepších štětců na make-up

Bára  |  23. 2. 2018  |  Přidat komentář

Make-up

Beauty bloggerku Terry a její Youtube kanál Terry Makeup Tutorials už jistě znáte. V prvním díle seriálu recenzí vám Terry představila nejlepší make-upy.  V druhém díle jsme Terry oslovili, aby nám pomohla vybrat nejlepší štětce na líčení, které sama otestovala.

Najdete mezi nimi i nějaký pro sebe?

Nejlepší kosmetické štětce podle Terry

5. místo: Štětec na tekutý makeup Mary Kay Brush 

Já osobně nejsem velkým fanouškem plochých štětců. Ovšem ne vše musí sednout každému. Nicméně u tohoto štětce mě potěšilo, že má příjemné, jemňounké štětiny, které pleť krásně hladí. Chvíli mi trvalo, než jsem si zvykla na jiné nanášení, ale jakmile člověk získá grif, je to snadné. Make-up mi trvalo o něco déle zapracovat než u ostatních testovaných štětců, ale výsledek byl pěkný. Moc mě potěšilo, že se se štětcem dá snadno make-up vrstvit, což může hodně pomoc u zakrývání akné.

Štětec doporučuji na středně krycí až vysoce krycí make-upy.

 

4. místo: Střední štětec na tvář Makeup Revolution Pro Precision Brush 

Tohle je opravdu hodně zajímavý tvar, který ovšem nezkouším poprvé. Nicméně mám zkušenost spíše s menšími. Se štětcem jsem pracuje tak, že jím jemně kroužíte po obličeji. Ač se tvar zdá zvláštní, tak věřte, že pro začátečníky, kterým klasický štětce nesednou, je tento ideální. Jediné, co musím štětci vytknout, je rukojeť. Ocenila bych, aby byla lépe vyvážená, aby mě hlava štětce netáhla dolů. Se štětcem se mi jinak podařilo snadno make-up zapracovat.

Doporučuji tento štětec na hutnější až tuhé make-upy.

Recenze štětců

3. místo: Štětec na make-up Real Techniques Original Collection Base 

U tohoto štětce moc chválím rukojeť. Typ štětin a jejich hustota není pro mě žádnou novinkou., protože tento typ moc ráda používám. Co je pro mě ovšem novinka je tvar, který je užší a také jeho plocha, která je vypouklejší. Překvapilo mě, že se mi s ním pracovalo velmi snadno a díky menšímu tvaru jej lze použít i kolem očí nebo na konturování.

Tento štětec doporučuji pro nanášení vysoce krycího make-upu.

 

2. místo: Kabuki štětec Sigma Beauty Face 

Tenhle štětec mě velmi zaujal svým tvarem. Ještě nikde jsem ho neviděla. Když se mi dostal do ruky, tak jsem se bála, jak moc veliký vliv bude mít zkosený tvar na výsledek naneseného make-upu. Upřímně během nanášení jsem si nevšimla žádného negativního vlivu a ani práce s ním nebyla jiná. Naopak, bylo to jako kdyby byl štětec plochý. Make-up se mi s ním podařilo snadno nanést i zapracovat a díky zkosenému tvaru se jím dostanu snadno kolem nosu a očí. Rukojeť je tak akorát dlouhá a silná, takže mi její držení nedělalo problém.

Nejlepší štětec pro vysoce krycí make-upy.

 

1. místo: Štětec na make-up Real Techniques Original Collection Finish

Original Collection Finish považuji z této pětky na nejlepší štětec na make-up. Za prvé, rukojeť je moc příjemná a dobře vyvážená. Za druhé, štětiny mi pleť nijak nedráždí, a navíc snadno a rychle zapracují make-up. Líbí se mi, že nejsou štětiny příliš dlouhé a roztahané. Velikost je tak akorát, a právě díky této velikosti můžete štětec využít i na konturování a nanášení tvářenky.

Ideální štětec pro více i méně krycí make-upy.

 

Souhlasíte s recenzí na štětce? A jaký je podle vás ten nejlepší štětec na make-up?

Související produkty

Komentáře

V diskuzi je 0 příspěvků

Okomentujte článek
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností Notino s.r.o. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.​
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:

Podobné příspěvky

Váš oblíbený make-up True Match s pečujícím složením slaví narozeniny

Váš oblíbený make-up True Match s pečujícím složením slaví narozeniny

15 let po vašem boku, 15 let prosazování rozmanitosti, 15 let posilovaní sebevědomí, 15 let péče o vaši pleť, 15 let oddanosti naších expertů, nyní ...

Celý příspěvek

Halloween make-up tutorial: Proměňte se v kočičí ženu nebo mrtvou nevěstu

Halloween make-up tutorial: Proměňte se v kočičí ženu nebo mrtvou nevěstu

Halloween se kvapem blíží. A s ním i vyřezávané dýně, strašidelná výzdoba a samozřejmě nápadité kostýmy. Aby náš převlek působil v kulisách ...

Celý příspěvek