SÍLA ŽENY: Líčení očí a oči jako okno do duše

Lucka  |  7. 3. 2018  |  Přidat komentář

oči

Ráda byste žila spokojenější a šťastnější život? Chcete zdokonalit své tělo i mysl a podpořit sebedůvěru? Tak to jste na správném místě :) Stačí si jen uvařit kávu, pohodlně se usadit a pustit si nový miniseriál SÍLA ŽENY S JITKOU BOHO.

Jitka Vám v průběhu 6 dílů představí cestu, která harmonizuje tělo i duši a přinese do vašeho života rovnováhu za podpory přírodních produktů. Vyzkoušejte tedy i vy sílu přírody, věnujte chvilku sama sobě a načerpejte novou energii. Díky času, který věnujete péči o sebe, podpoříte svou vnitřní krásu i své sebevědomí.

V pátém díle se Jitka Boho zaměří na oči, jakožto bránu do lidské duše. Nejdříve vám ukáže cenově dostupnou přírodní kosmetiku, která je vhodná k péči očního okolí (redukce mymických vrásek a potlačení kruhů pod očima), poté se přesune k dekorativní kosmetice. Hlavní roli zaujímá ve videu jednoznačně Makeup Revolution! Tato londýnská kosmetická značka je na trhu necelé 4 roky a přináší doslova revoluci v líčení a makeupu. Její popularita vzrostla především díky luxusním paletkám očních stínů, které nabízejí nepřeberné množství vysoce pigmentovaných stínů všech barev. A co by to bylo za video o paletkách bez názorné ukázky? Podívejte se, jak správně používat štětce na stínování, jaké odstíny Jitka používá a inspirujte se. Inspirace totiž není nikdy dost :)

 

Související produkty

Komentáře

V diskuzi je 0 příspěvků

Okomentujte článek
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností Notino s.r.o. , Londýnské náměstí 881/6, Brno, PSČ 639 00, IČO 27609057 . Údaje mohu být předány a zpracovány sesterskými společnostmi a dalšími zpracovateli. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat, požadovat od správce přístup k osobním údajům, jejich opravu, výmaz, přenositelnost, popřípadě omezení zpracování. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:

Podobné příspěvky

Make-up triky pro věčné posouvače budíků

Make-up triky pro věčné posouvače budíků

V dnešní uspěchané době je čas tím nejcennějším, co máme. Proto byste ho měla věnovat aktivitám, které vás baví a naplňují. Tím nechceme v žádném ...

Celý příspěvek

Základní pravidla pro dokonalý „summer look“

Základní pravidla pro dokonalý „summer look“

S vysokou teplotou rostou nároky na péči o pleť a vás navíc vedou k jinému líčení než po zbytek roku. Takže: jak vykouzlit dokonalý „summer look“, ...

Celý příspěvek