Recenze: Extrémně krycí Dermacol Make-up Cover

Vlasta  |  25. 2. 2019  |  Přidat komentář

Dermacol

Není make-up jako make-up. Ten nejznámější od Dermacolu je dnes již legendou po celém světe. Jeho historie sahá až do roku 1965, kdy byl vyvinut k zakrytí i těch největších kožních nedostatků a postupně se dostal do barrandovských ateliérů, kde se stal favoritem filmových maskérů. Zajímalo nás, jak funguje v praxi, a proto jsme ho pro vás důkladně otestovali hned na třech krásných ženách. Jak se jim líbil? To se dozvíte v našem článku.

 

Finalistka Miss Czech Republic, Nela Novorytová

Make-up je fantastický, i přesto že je vysoce krycí, tak na obličeji necítím žádnou tíhu. Zakryje snad vše, na co si vzpomenete, a i přesto mi tento make-up přijde přirozený.  Snad jen možná před jeho nanesením bych se snažila co nejvíce hydratovat pleť, aby na ní make-up nezačal po nějaké době krabatět. K dokonalosti stačí jen trocha Dermacolu! Za mě jednička s hvězdičkou.

Dermacol Cover

Aneta D.

Make-up neuvěřitelně kryje, na popravy to pro mě bylo až šokující. Nejsem si úplně jistá, jestli je úplně vhodný pro začátečníky v oblasti kosmetiky, chce to už spíš někoho, kdo se v make-upech trošku víc vyzná a poradí si s jeho aplikací. Na tváři mi byl velmi příjemný a neměla jsem vůbec pocit, že by zatěžoval moji pokožku, což bylo vzhledem právě k jeho 100% krytí velmi překvapující. Má hutnou, krémovou konzistenci, která se dobře roztírá, i když je potřeba být při tom velmi důkladná. Použila jsem pod něj primer a hydratační krém a celý den se ani nehnul. Určitě ho tedy doporučuji někomu, kdo se nezalekne make-upu, který nechybí ve výbavě žádného profesionálního vizážisty.

Dana M.

WAU, tak něco takového jsem opravdu nečekala. O make-upu Dermacol Cover už jsem slyšela, ale nikdy předtím jsem ho nezkoušela. Předtím, než jsem se pustila do líčení jsem si o něm něco načetla. Víte, že tento make-up stál u zrodu značky Dermacol jako takové? Spojením slov Derma (kůže) a Col (colour) vznikl ikonický název Dermacol, který byl dlouho automaticky spojován s make-upem. Byl vyvinut k zakrytí vážných kožních problému. Když se s ním nalíčíte, jeho historie najednou dává smysl. Veškeré vady a nedokonalosti zmizí jako mávnutím kouzelného proutku. Stačí ho použít opravdu jen trošička. Věřím, že bude fungovat také jen jako korektor k zakrytí toho, co vás opravdu nejvíc trápí. Nanášela jsem ho vlhkou houbičkou a musím říct, že se mi s ním pracovalo dobře, i když bylo trošku obtížnější ho zapracovat. Z celého testování mám pocit, že je to ideální podklad na večerní párty, cestování nebo prostě o něco delší den v práci. Skryje totiž opravdu vše a nezradí vás!

Dermacol Cover

 

 

 

 

 

Související produkty

Komentáře

V diskuzi je 0 příspěvků

Okomentujte článek
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností Notino s.r.o. , Londýnské náměstí 881/6, Brno, PSČ 639 00, IČO 27609057 . Údaje mohu být předány a zpracovány sesterskými společnostmi a dalšími zpracovateli. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat, požadovat od správce přístup k osobním údajům, jejich opravu, výmaz, přenositelnost, popřípadě omezení zpracování. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:

Podobné příspěvky

Miss Czech Republic: Make-up oblíbenci Taťány Makarenko

Miss Czech Republic: Make-up oblíbenci Taťány Makarenko

Mojí milí čtenáři, nastal čas se pobavit o make-upech. Přesněji řečeno o foundation, tedy o podkladu, který sjednocuje pleť. Takový ten barvící krém, ...

Celý příspěvek

Základní pravidla pro dokonalý „summer look“

Základní pravidla pro dokonalý „summer look“

S vysokou teplotou rostou nároky na péči o pleť a vás navíc vedou k jinému líčení než po zbytek roku. Takže: jak vykouzlit dokonalý „summer look“, ...

Celý příspěvek