1 RECENZE: Top 5 nejlepších make-upů

Lucka  |  31. 1. 2018  |  Přidat komentář

Terry Makeup Tutorials

Beauty bloggerku Terry a její Youtube kanál Terry makeup tutorials už jistě znáte. Tuto nadšenou odbornici na líčení jsme vám představili už například ve videu MAKEUP WITH ME: Dlouhodržící líčení do práce nebo MAKEUP WITH ME: Podzimní kouřové líčení. Oslovili jsme Terry, aby nám pomohla vybrat pět nejlepších make-upů, které sama otestovala, a používá je ve svém líčení každý den. Najdete mezi nimi i nějaký pro sebe?

5. místo

Avon True colour

Já, ač mastňák, jsem byla velmi mile překvapena, jak make-up na mé pleti seděl, jelikož je dělaný spíše pro suchou pleť. Má takové lehké/střední krytí, takže nic pro vás, pokud máte problematickou pleť a požadujete vyšší krytí. Nicméně na pleti sedí moc hezky, což mě právě moc mile potěšilo, jelikož si takové make-upy se smíšenou až mastnou pletí moc nerozumí. Na pleti působí velmi přirozeně, ale je určitě třeba ho trošku zapudrovat, jelikož má lesklý finish. Což není samozřejmě žádné mínus. Suchá pleť je nezdravě matná a potřebuje dodat lesk do pleti, který vytvoří dojem zdravé hydratované pleti, ale tady je ten lesk trošku vyšší. Pro zapudrování doporučuji pudr s rozjasňujícím efektem. Vyšší lesk potlačíte a vytvoříte jemný přirozený odlesk.

4. místo

Revlon colourstay

Tento make-up je za mě další z řady top dlouho držících make-upů. Krytí má podle mého o trošku nižší než Catrice, takže na případné větší akné je třeba použít korektor. Nicméně má výbornou výdrž (otestován ve velkém horku) a hlavně, a to beru jako veliké plus, má Revlon tento typ make-upu vytvořený ve dvou variantách. Pro smíšenou a suchou pleť. Vybere si tedy každá. 

Nejlepší make-upy

 3. místo

Maybelline Superstay 24 h

Tato novinka mě velmi zaujala, když jsem ji zahlédla na Youtube, a tak jsem se na testování moc těšila. Make-up si mě získal už při nanášení. Velmi rychle si na pleť sedá, má příjemný matný finish, který mě nevysušuje, lehká textura, skvělé vysoké krytí, které já osobně mám velmi ráda a skvělou výdrž. Na pleti vypadá opravdu moc dobře. Žádný efekt masky se nekonal. Potěšilo mě, že se mi make-up nesléval ve vráskách u pusy. Co jediné mu musím vytknout je odstín. Mám u sebe dva odstíny (05 a 30) a oba jsou více do růžova, a tak je na mě rozdíl velmi vidět. Ocenila bych tedy větší výběr v podtónech. 

2. místo

Catrice HD Liquid coverage 

Tento make-up považuji za zlatý grál. Vše, co Vám slibuje to splní. Efekt druhé kůže, výdrž, skvělé krytí, matný finish. Mám smíšenou pleť, a tak najít make-up, který mi na ní udrží je občas oříšek. Nicméně tento obstál na výbornou i v horku. Jediné, co bych vytkla je odstín, který je spíše pro typy s béžovým tónem pleti. Na žlutém podtónu je vidět maličko rozdíl, ale naštěstí to není nic do očí bijícího. .

1. místo

Estée Lauder double wear stay-in-place

Tento make-up je za mě dvojník make-upu od Catrice, ale v dražší variantě a s větším výběrem odstínů. Tedy taky palec nahoru.

 

A jaký make-up nejvíce zaujal vás?

Komentáře

V diskuzi je 1 příspěvků

Komentáře k příspěvku:
Katka  |  31. 1. 2018 20:50:28
Revlon colourstay a catrice HD liqiud coverage
odpovědět
Okomentujte článek
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností Notino s.r.o. , Londýnské náměstí 881/6, Brno, PSČ 639 00, IČO 27609057 . Údaje mohu být předány a zpracovány sesterskými společnostmi a dalšími zpracovateli. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat, požadovat od správce přístup k osobním údajům, jejich opravu, výmaz, přenositelnost, popřípadě omezení zpracování. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:

Podobné příspěvky

Trendy líčení rtů 3x jinak

Trendy líčení rtů 3x jinak

Výrazné rty nemusí nutně znamenat jen zářivě červenou nebo růžovou rtěnku. Sáhněte ve své kosmetické taštičce i po produktech, které jsou primárně na ...

Celý příspěvek

Perfektní letní líčení: vyberte si make-up s SPF!

Perfektní letní líčení: vyberte si make-up s SPF!

Když slunce nabírá na síle, ubíráme make-up a sázíme více na „no make-up“ look. Zbožňujeme všechno třpytivé a zářivé, vybíráme rozjasňovače a ...

Celý příspěvek