Velký test rtěnek: Které jsou opravdu neslíbatelné?

Míša  |  6. 8. 2018  |  Přidat komentář

rtěnky

Dámy, neříkejte, že se vám takové situace nestávají. Ráno odcházíte do práce, doladíte své líčení k dokonalosti krásnou výraznou rtěnkou a jste ready vyrazit. Ještě se na podpatku otočíte, abyste se rozloučily se svou drahou polovičkou. Ta ovšem začne „prskat“, co to zase na té puse máte, a hned sahá po ubrousku setřít si otisk. V práci se neustále kontrolujete, jestli vše drží na svém místě. Při důležité prezentaci jste celé nervózní, zda kolegové opravdu bedlivě poslouchají nebo spíš koukají, jak vám vaše oblíbená červená rtěnka nejspíš cestuje mimo rty. Večeři s partnerem si nemůžete dostatečně vychutnat, protože vás omezuje nevyzpytatelný nános barvy, a na párty si svou skleničku určitě poznáte, neb je celá ozdobená otisky vašich rtů.

Tolik nepohodlných momentů v jednom dni, co s tím? Abyste tyto zázraky nemusely metodou pokus-omyl složitě hledat, vyzkoušeli jsme desítky a desítky produktů na rty za vás a vybrali ty, které při běžném používání nezanechávají otisk ani na kůži, ani na skleničce, a umožní vám být sexy bezpečně po celý den!

Neslíbatelné rtěnky

Kryolan Basic Lips

Německá značka Kryolan není jen tak obyčejnou značkou. Jejich výrobky se už desetiletí skloňují ve všech pádech ve filmovém a divadelním průmyslu. Důkazem budiž například holandská zpěvačka Simone Simons, která své rty na většině koncertů zahaluje do tekuté rtěnky v odstínu Rock. Právě tuto výraznou barvičku Basic Lips jsme otestovali a můžeme potvrdit, že výdrž je úžasná. Dejte si jen pozor, abyste produktu nenanesly zbytečně mnoho a nezačal se drolit – stačí pouze jedna lehká vrstva. Jedná se podle nás o nejsvůdnější kousek z celého výběru, ideální především do společnosti.

theBalm Meet Matt(e) Hughes

Meet Matt(e) Hughes funguje podobně jako Basic Lips od Kryolanu. Nanesete tekutou rtěnku, která po chvilce zmatní a na rtech se uzamkne. Můžete zulíbat partnera či svého prcka k zbláznění a produkt stejně nemá šanci opustit vámi vymezený prostor. Hranice tady určujete vy!

L’Oréal Paris Color Riche La Palette Glam 

Možný program celého dne už jsme si nastínili. Nejdřív práce, potom společenská večeře, poté možná ještě večírek… Na to jedna barva mnohdy nestačí – tolik příležitostí si jich žádá prostřídat více. Tahat s sebou půlku kosmetické taštičky asi není zrovna nejpraktičtější. Proto tu máme paletku na rty od L’Oréal s šesti úžasně sytými barvami, které vás provedou celým dnem či klidně od rána až do rána.

Neslíbatelné rtěnky

Maybelline SuperStay Matte Ink

Pokud toužíte po klasických rudých, ale i nude odstínech, pak je tu pro vás SuperStay Matte Ink. Textura je matná, ovšem stále s trochou hydratace, takže z vašich rtů nebudou po celodenním nošení sušinky. Tahle rtěnka je novinkou tohoto roku a spolu s ní na rtech a v kabelce budete královnou nejednoho večírku!

Artdeco Magic Fix 

Všechny výše zmíněné výrobky vás sice zaujaly, ale vy už tu svou vyvolenou barvičku máte a vzdát se jí prostě nechcete? I když vás přece jen tou výdrží dost trápí? Přály byste si, aby se stal zázrak a její vlastnosti se změnily? Vaše přání vám splní fixatér rtěnky od Artdeca. Naneste jej na jakoukoli svou rtěnku a těšte se z toho, že vám v kosmetické taštičce vlastně už dávno leží ta vaše dokonalá!

Voilà. Myslím, že ať už dáváte přednost lesklým či matným rtům, tuhým či tekutým verzím nebo výraznému či něžnému líčení, z naší nabídky si určitě vybere každá z vás.

Související produkty

Komentáře

V diskuzi je 0 příspěvků

Okomentujte článek
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností Notino s.r.o. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.​
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:

Podobné příspěvky

6 TOP podzimních rtěnek, které letos budete milovat

6 TOP podzimních rtěnek, které letos budete milovat

Když se začnou barvy listů na stromech měnit na žlutou, vínovou a hnědou, je to jasný signál ke změně šatníku i kosmetického arzenálu. Jak tento rok ...

Celý příspěvek

Rtěnka, na kterou se můžete spolehnout!

Rtěnka, na kterou se můžete spolehnout!

Stává se vám často, že si nevychutnáte pořádně jídlo a zmrzlinu, aniž by se vám neobtiskla rtěnka všude kolem? Kolikrát jste omylem přetáhla, když ...

Celý příspěvek