video

Wet look hairstyle: Pánský účes na léto

Lucka  |  15. 6. 2017

Ideální účes pro slunečné dny? Zkuste osvěžující mokrý vzhled s boky střiženými na pár milimetrů. Na vlasy naneste ve větším množství sprej s mořskou solí, propracujete prsty a nakonec lehce sčešte na jednu stranu.

Celý příspěvek

NOTINO ESSENTIALS: Cestovní kosmetika na festival

Bára  |  13. 6. 2017

Jste si jistá, že je vaše kosmetická taštička kompletní? Už nemusíte váhat! Na #Notino kanále jsme pro vás připravili nový seriál NOTINO ESSENTIALS! Hana B. vám prozradí pětici produktů, která nesmí chybět ve vaší festivalové výbavě. Tentokrát se vás mastné vlasy, dorůstající chloupky a nedostatečné odličování nebudou týkat. Letos budete královnou festivalu vy! Tak vzhůru do víru tance a zábavy :-)

Celý příspěvek

1 Gentleman style: Pánský účes pro speciální příležitost

Lucka  |  5. 6. 2017

Večírek, svatba nebo oslava ve velkém stylu? Učešte se jako pravý gentleman. Navlhčete vlasy, přestříkněte je slaným sprejem, přidejte modelovací pastu a hřebenem učešte hezky dozadu. Pak už jen stačí účes zafixovat lakem na vlasy a můžete vyrazit.

Celý příspěvek

#summeryourself - Trailer k letní kampani

Lucka  |  2. 6. 2017

Na festivalu květinová boho-chic, na pláži bronzová kráska, ve městě electric cool lady a na party divoká kočka ve stylu 80. let... Buďte v létě pokaždé jiná. #SummerYouself

Celý příspěvek

1 4 6