Všechny články se štítkem Vlasy

fén

Nejlepší fény na vlasy: jaké se opravdu vyplatí?

notino.cz  |  11. 11. 2020

Co je nepostradatelnou součástí každé kosmetické výbavy? Rozhodně fén na vlasy! Ale ať už si vlasy foukáte každý den nebo jen jednou týdně, musíte myslet na jejich ochranu. Ta nezačíná nikde jinde než u výběru kvalitního vysoušeče vlasů. Co byste před koupí měli vědět? Poradíme vám s výběrem toho nejlepšího fénu na vlasy krok za krokem!

Celý příspěvek

Kérastase

Kérastase Genesis: recenze na novou řadu proti padání vlasů

notino.cz  |  10. 11. 2020

Taky se každý den děsíte pohledu na kartáč a podlahu vysáváte až příliš často? Nebojte, rozhodně v tom nejste sami – padání vlasů trápí hodně z nás. A právě proto přišla značka Kérastase s produkty, které by vám měly pomoct tuto bitvu vyhrát. Vaším novým spojencem se stává řada Genesis! My samozřejmě neodolali, hned se pustili do testování a už teď vám prozradíme, že to dopadlo skvěle!

Celý příspěvek

přírodní kosmetika

Přírodní kosmetika na vlasy: jak s ní začít?

notino.cz  |  2. 11. 2020

Věnujete svým vlasům pravidelnou péči, a i přesto jsou spíš splihlé, unavené a nedrží tvar? Příčin může být spousta a jednou z nich je velké množství umělých látek v produktech, které používáte. Co takhle vyzkoušet detox s přírodní vlasovou kosmetikou? Cesta ke krásným vlasům bez chemikálií je možná trochu delší, ale rozhodně stojí za to!

Celý příspěvek

kudrnaté vlasy

3 Jak na kudrnaté vlasy? Víme, co je zkrotí!

notino.cz  |  26. 10. 2020

Taky vám všichni závidí vaše přirozeně vlnité vlasy, ale vy byste si nejradši občas hlavu oholili? Ano, tady je vzkaz všem „rovnovláskám“: S kudrnami to opravdu není tak lehké. Jsou sice nádherné, ale potřebují speciální péči, možná větší než jiné typy vlasů. Jak se tedy o vlny starat opravdu poctivě a tak, aby vám je mohl každý závidět co nejdéle?

Celý příspěvek

arganový olej

Záchrana (nejen) pro roztřepené konečky? Arganový olej a keratin na vlasy!

notino.cz  |  20. 10. 2020

Taky byste chtěli, aby vaše vlasy vypadaly každý den jako po návštěvě kadeřníka? Kéž by to tak bylo! Pokud ale máte vlasy zničené a vysušené barvením nebo tepelnou úpravou, občas se může v zrcadle objevit spíš něco ve stylu Alberta Einsteina. Proto byste měli dát šanci arganovému oleji a keratinu – dvěma ingrediencím, které se o vaši hřívu postarají přímo královsky

Celý příspěvek

1 3 24