Všechny články se štítkem Vlasy

suchá pokožka hlavy

Jak na suchou pokožku hlavy

notino.cz  |  30. 11. 2020

Svědivá, citlivá a suchá pokožka hlavy dokáže pořádně potrápit. Zkoušela jste všechno možné, ale pořád si s tím nevíte rady? Prozradíme vám, co je její příčinou, jak rozeznáte suchou pokožku hlavy od lupů i co na ni platí. Zároveň vám představíme nejlepší peeling, masku a šampony na suchou pokožku hlavy, které náročnou péči výrazně usnadní

Celý příspěvek

fén

Nejlepší fény na vlasy: jaké se opravdu vyplatí?

notino.cz  |  11. 11. 2020

Co je nepostradatelnou součástí každé kosmetické výbavy? Rozhodně fén na vlasy! Ale ať už si vlasy foukáte každý den nebo jen jednou týdně, musíte myslet na jejich ochranu. Ta nezačíná nikde jinde než u výběru kvalitního vysoušeče vlasů. Co byste před koupí měli vědět? Poradíme vám s výběrem toho nejlepšího fénu na vlasy krok za krokem!

Celý příspěvek

Kérastase

Kérastase Genesis: recenze na novou řadu proti padání vlasů

notino.cz  |  10. 11. 2020

Taky se každý den děsíte pohledu na kartáč a podlahu vysáváte až příliš často? Nebojte, rozhodně v tom nejste sami – padání vlasů trápí hodně z nás. A právě proto přišla značka Kérastase s produkty, které by vám měly pomoct tuto bitvu vyhrát. Vaším novým spojencem se stává řada Genesis! My samozřejmě neodolali, hned se pustili do testování a už teď vám prozradíme, že to dopadlo skvěle!

Celý příspěvek

přírodní kosmetika

Přírodní kosmetika na vlasy: jak s ní začít?

notino.cz  |  2. 11. 2020

Věnujete svým vlasům pravidelnou péči, a i přesto jsou spíš splihlé, unavené a nedrží tvar? Příčin může být spousta a jednou z nich je velké množství umělých látek v produktech, které používáte. Co takhle vyzkoušet detox s přírodní vlasovou kosmetikou? Cesta ke krásným vlasům bez chemikálií je možná trochu delší, ale rozhodně stojí za to!

Celý příspěvek

kudrnaté vlasy

3 Jak na kudrnaté vlasy? Víme, co je zkrotí!

notino.cz  |  26. 10. 2020

Taky vám všichni závidí vaše přirozeně vlnité vlasy, ale vy byste si nejradši občas hlavu oholili? Ano, tady je vzkaz všem „rovnovláskám“: S kudrnami to opravdu není tak lehké. Jsou sice nádherné, ale potřebují speciální péči, možná větší než jiné typy vlasů. Jak se tedy o vlny starat opravdu poctivě a tak, aby vám je mohl každý závidět co nejdéle?

Celý příspěvek

2 4 26