2 ARTDECO – umění dělat dekorativní kosmetiku

Martina  |  31. 3. 2014  |  Přidat komentář

artdeco

Na našem blogu vám budeme pravidelně představovat známé světové značky a módní domy, které se pohybují ve světě kosmetiky a parfémů, a které můžete, ale i nemusíte, sehnat na našem eshopu. Na začátek vám představíme skvělou dekorativní kosmetiku ARTDECO.

Značka ARTDECO pochází ze sousedního Německa, je poměrně mladá a přesto, nebo možná právě proto, je stále populárnější a populárnější na celém světě. ARTDECO je od svého založení neuvěřitelně moderní a trendy a její dekorativní kosmetika je dnes nejprodávanější na německém trhu. Kromě sledování a udávání aktuálních trendů za tím stojí vysoká kvalita produktů, profesionální úroveň, úžasný design obalů a dostupné ceny.

Co je na kosmetice ARTDECO tak výjimečného?

S kosmetikou ARTDECO budete vždy výjimečná díky pečlivému výběru barev! Odborníci z firmy ARTDECO sledují nejaktuálnější módní trendy a pravidelně dvakrát za rok připravují novou kolekci barev, se kterou není možné šlápnout vedle. Jako důkaz vzpomenu úžasné podzimní zářivé kolekce pro večerní líčení Shine Couture a Glam Vintage. Stejně skvělá je i poslední, svěží jarní kolekce Love is in the Air, která se nebojí barev a je založená na zelenkavých a fialkových odstínech. Nebojte se barev ani vy!

  • Kosmetika ARTDECO vám nechává prostor – díky variabilnímu mozaikovému systému si můžete poskládat své vlastní palety barev a měnit je podle potřeby a nálady.
  • ARTDECO myslí na to, aby byl váš make up dokonalý a profesionální. Speciální přípravky, které maskují nedokonalosti plet, fixátory rtěnky nebo podkladová báze pod oční stíny zaručí, že váš make up vydrží hodiny a hodiny beze změny.
  • ARTDECO sleduje trendy, novinky a inovace v oboru a díky tomu přichází mezi prvními s novými produkty, které předběhnou konkurenci.
  • ARTDECO myslí nejen na dokonalé líčení, ale i na regeneraci. Například laky na nehty ARTDECO vyživují a pečují o vaše nehty, nebo celá kolekce Pure Minerals je založena na minerálech a díky tomu ošetřuje vaši pleť.

Mně osobně v poslední době z kosmetiky ARTDECO zaujaly metalické a třpytivé laky na nehty, které letos budou zatraceně trendy. Jsou opravdu skvělé – posuďte samy! 

Napište nám, co od značky ARTDECO se líbí vám.

artdeco

artdeco

 

Komentáře

V diskuzi je 2 příspěvků

Komentáře k příspěvku:
Paja  |  7. 4. 2014 14:02:06
Mám ty malé stínečky, fialový měnavý damask violet a světle hnědý, jsou skvělé, krásně pigmentované
odpovědět
Martina  |  7. 4. 2014 15:32:58
Ty znám, jsou super. A hlavně dlouho vydrží
odpovědět
Okomentujte článek
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností Notino s.r.o. , Londýnské náměstí 881/6, Brno, PSČ 639 00, IČO 27609057 . Údaje mohu být předány a zpracovány sesterskými společnostmi a dalšími zpracovateli. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat, požadovat od správce přístup k osobním údajům, jejich opravu, výmaz, přenositelnost, popřípadě omezení zpracování. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:

Podobné příspěvky

Beauty tipy a triky: 6 způsobů, jak použít rtěnku

Beauty tipy a triky: 6 způsobů, jak použít rtěnku

Zkuste se zamyslet nad záludnou otázkou – Pokud bych si na opuštěný ostrov měla vzít jen 1 produkt z celého make-up kufříku, co by to bylo? Korektor? ...

Celý příspěvek

Make-up triky pro věčné posouvače budíků

Make-up triky pro věčné posouvače budíků

V dnešní uspěchané době je čas tím nejcennějším, co máme. Proto byste ho měla věnovat aktivitám, které vás baví a naplňují. Tím nechceme v žádném ...

Celý příspěvek