Luxus a elegance z New Yorku - to jsou DKNY parfémy

parfums.cz  |  29. 8. 2013  |  Přidat komentář

Ačkoli společnost DKNY patří v současnosti k nejznámějším značkám po celém světě, málokdo ví, co se za touto zkratkou skrývá. Celý název této značky je totiž Donna Karan New York. A právě tato módní návrhářka, Donna Karan, dala roku 1989 vzniknout společnosti, která se už dlouho nezaměřuje pouze na oděvy, ale taktéž na hodinky, šperky a parfémy.

Pojďme se nyní podívat na život této významné osobnosti, na její počáteční úspěchy a hvězdnou kariéru, která Donnu Karan vynesla až na post tzv. Královny americké módy.

První úspěchy

Donna Karan se narodila roku 1948 v New Yorku. Její rodiče se taktéž soustředili na módu a vše kolem ní. Její matka, krásná a úspěšná žena, pracovala jako modelka a nevlastní otec Donny byl vyučený krejčí. Není proto divu, že malá Donna měla k dění v oblasti módy sklony již od útlého věku.

Svou kariéru začíná Donna Karan u Anne Kleinové jakožto módní návrhářka. A právě v této době se začíná projevovat její veliký potenciál a nové neotřelé nápady. Zásadní změnu v životě Donny Karan přinese její vlastní kolekce Seven Easy Pieces (čili sedm základních kousků oblečení, které by měla vlastnit každá žena), která uchvátí celý New York a z Donny se tak posléze stává uznávaná módní návrhářka.

Luxus, elegance, neotřelost

Donna Karan si ve své tvorbě odjakživa zakládá především na eleganci, luxusu a neotřelosti. Její tvorba je nezaměnitelná s jakýmkoli jiným módním návrhářem na světě a velice záhy se stává symbolem celého New Yorku. Ať už se jedná o módu, hodinky, šperky, či parfémy, vše je na první pohled ryze luxusní záležitost, která v sobě odráží sebevědomí a úspěchy této světoznámé módní návrhářky. Není proto divu, že si tato vitální a úspěšná žena vysloužila řadu přezdívek jako Královna Sedmé Avenue (zde je sídlo společnosti) či Královna americké módy.

A kde bere tato energická a všemi obdivovaná žena inspiraci? Už mnohokrát se Donna nechala slyšet, že New York a vše s ním spojené pro ni představuje vskutku srdcovou záležitost a tudíž je přirozené, že veškeré její návrhy prvotně vychází právě z tohoto velkoměsta, kde vládne moderní, nespoutaný a především uspěchaný život, který zároveň člověku nabízí mnoho příležitostí.

LVMH na scéně

Roku 2001 dochází k odkoupení firmy DKNY jinou světoznámou firmou LVMH (Louis Vuitton Moet Hennessy). Ovšem neznamená to, že by díky tomuto kroku přestala Donna Karan pokračovat ve své hvězdné kariéře. I nadále rozvíjí své neotřelé nápady a pracuje jako módní designérka, věnuje se charitě, dává průchod novým nápadům, které se odráží v této luxusní a elegantní značce a v neposlední řadě se ve volných chvílích věnuje svým sedmi vnoučatům, které jsou pro ni velkým potěšením.

Parfémy

Určitě není překvapením, že v oblasti parfémů patří značka DKNY k jedné z nejžádanějších. Parfémy DKNY jsou zpravidla luxusní záležitostí, která vás nadchne a nepustí. DKNY je zkrátka inspirativní ve všech směrech.

Mezi nejžádanější vůně značky DKNY patří například DKNY Be Delicious Fresh Blossom, parfém, který vzbuzuje zájem již svým netradičně zakulaceným flakonem, který je v podstatě jakýmsi symbolem této výjimečné značky. Tato nasládlá avšak zároveň osvěžující vůně čerstvého ovoce je ideální volbou pro úspěšné a energické ženy, které jsou vášnivé, nespoutané a zkrátka milují život.

Mezi další oblíbené vůně patří DKNY Women Energizing 2011. Tato hravá a velice příjemná vůně je určena především ženám, které jsou rády středem pozornosti a milují kouzelně hravé květinové tóny. DKNY Women Energizing 2011 představuje luxus, eleganci, nespoutanost a nikdy neutuchající energii, která spočívá především v osvěžujících citrusových tónech, lotosu a opojné orchideji. Pokud hledáte něco na teplé letní večery, pak je pro vás ideální volbou DKNY Be Delicious Night Woman, lehce orientální květinová vůně stvořená přímo pro noční život.

Ovšem nenechte se zmýlit, DKNY se ve své tvorbě neomezuje pouze na ženy. Obdobu ženského parfému pro muže představuje DKNY Be Delicious pour Homme. Jedná se o citrusově-dřevitou vůni, která je určena pro silné a sebevědomé muže, kteří si jsou vědomi svého charisma. Složení tohoto parfému spočívá v hořkém grapefruitu, jalovci, jasmínu a v neposlední řadě zde najdeme především příjemně opojné tóny kávy.

Kromě parfémů značka DKNY nabízí například i tělová mléka pro ženy, jako jsou DKNY Pure či DKNY Be Delicious Night.

Parfémy DKNY patří mezi nejoblíbenější značku parfémů. Na notino.cz naleznete DKNY za velmi výhodné ceny.

Komentáře

V diskuzi je 0 příspěvků

Okomentujte článek
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností Notino s.r.o. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.​
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:

Podobné příspěvky

Nejlepší samoopalovací krémy na obličej, které vás nezklamou

Nejlepší samoopalovací krémy na obličej, které vás nezklamou

Možná se vám to po několika šedivých měsících nezdá, ale sluneční paprsky už se k nám dostávají čím dál častěji a léto je za chvíli tady! Jestli si ...

Celý příspěvek

CK ONE SUMMER: LETNÍ ATMOSFÉRA

 CK ONE SUMMER: LETNÍ ATMOSFÉRA

CK ONE od značky Calvin Klein je známá citrusová aromatická vůně pro ženy i muže. Ztělesňuje univerzálního ducha v různorodém světě. Tento ikonický ...

Celý příspěvek