Proč je přírodní kosmetika La Chèvre a Le Chaton tolik účinná?

Martina  |  30. 7. 2014  |  Přidat komentář

la chevre le chaton

Používání přírodní kosmetiky má hned několik výhod: přírodní kosmetika zpravidla neobsahuje syntetické látky, zato však obsahuje velké množství vitamínů, hydratačních látek a antioxidantů. Podporuje a stimuluje přirozené funkce naší pokožky a díky tomu, že pokožku nedráždí, je vhodná i pro lidi s citlivou pletí a alergiky. Většina kosmetických značek vyrábějících přírodní kosmetiku postupuje podle vlastních tajných receptur a využívá k její přípravě nejrůznější druhy přírodních látek.

Takovými značkami jsou i české značky La Chèvre a Le Chaton, které naprosto s přehledem obstojí na trhu oproti zahraniční konkurenci. Jejich úspěch tkví v originálních recepturách, jejichž základ tvoří vzácné složky kozího mléka, suroviny mořského původu a rostlinné extrakty. Unikátnost kosmetiky La Chèvre a Le Chaton spočívá v kombinaci těchto surovin, kterou nepoužívá žádná jiná značka na světě.

Účinky kosmetiky La Chèvre a Le Chaton jsou opravdu postaveny na kombinaci těchto tří surovin, které poskytují pokožce kompletní péči od hydratace přes ochranu před škodlivými vlivy okolí až po zpomalování jejího stárnutí. Kvalitu potvrzuje i dermatoložka MUDr. Jana Marešová, která kosmetiku testovala na svých pacientech: „Pacientky samy hodnotí velmi kladně především subjektivní pocit vláčné, jakoby hedvábné pleti s matným vzhledem. U mladých dívek a chlapců trpících širokou škálou potíží od tzv. problematické pleti až k různě těžkým formám akné se uplatňují velmi dobré čistící účinky spolu s významným protizánětlivým účinkem pleťové vody a čisticího gelu Clairisine. Jednoznačně příznivé hodnocení přípravků La Chèvre se odvíjí nejen od uvedeného vhodného složení, ale rovněž od zvolené šetrné konzervace a nevtíravé, prakticky neznatelné parfemace, zajišťující výbornou dermální toleranci výrobků.“

Kozí mléko pro regeneraci pokožky

Proč právě kozí mléko v kosmetice La Chèvre a Le Chaton je tak účinné? Protože nevyužívá kozí mléko v jeho základní formě (v té totiž příliš účinné není), ale odděluje zvlášť syrovátku, tuk a tvaroh. Pro kosmetické účely jsou totiž vhodné pouze syrovátka a tuk. Syrovátka obsahuje AHA kyseliny, které podporují prokrvení kůže a aktivují regeneraci pokožky. Bílkovinná část syrovátky hydratuje pokožku a zabraňuje jejímu vysušování. Tuk zase dokáže transportovat živiny do hlubokých vrstev pokožky, zvláčňuje ji  a chrání ji před nepříznivými vlivy prostředí.

Rostlinné extrakty a výtažky z mořských řas bojují proti vráskám

Tyto složky jsou důležité pro omlazení a regeneraci pleti. Obsahují enzymy, vitamíny, fosfolipidy, minerální látky a stopové prvky a tvoří ojedinělou symbiózu, která poskytuje pokožce optimální podmínky pro její obnovu. V praxi to znamená, že tyto složky velmi intenzivně zpomalují stárnutí pleti, bojují proti vráskám, intenzivně zlepšují strukturu pleti. Pleť je díky tomu zářivější, zdravější a působí mladistvě.

Co od La Chèvre a Le Chaton vyzkoušet?

Pro intenzivní omlazení pleti je vynikající luxusní krém Le Chaton Doré Trésor Créme, který je vhodný pro péči o pleť nad 40 let. Nebo vyzkoušejte osvěžující pleťovou oční masku Le Chaton Argenté.

Pokud vás trápí akné, potom doporučuji čisticí pleťovou vodu pro citlivou pleť se sklonem k akné La Chèvre Clairisine, revitalizační masku pro mastnou pleť se sklonem k akné La Chèvre Clairisine a matující denní krém, který můžete použít i jako podklad pod make-up. 

Máte-li citlivou pleť, potom určitě oceníte zklidňující krém pro velmi citlivou pleť Le Chaton Sensibilité K, které mimo jiné zklidňuje pleť a omezuje kožní onemocnění.

A pokud chcete kompletní péči, potom můžu doporučit například denní a noční regenerační krém La Chèvre Épiderme, který pleť hloubkově vyživuje, hydratuje, omezuje tvorbu vrásek, navrací pleti přirozenou elasticitu a zanechává ji hebkou.

Komentáře

V diskuzi je 0 příspěvků

Okomentujte článek
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností Notino s.r.o. , Londýnské náměstí 881/6, Brno, PSČ 639 00, IČO 27609057 . Údaje mohu být předány a zpracovány sesterskými společnostmi a dalšími zpracovateli. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat, požadovat od správce přístup k osobním údajům, jejich opravu, výmaz, přenositelnost, popřípadě omezení zpracování. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:

Podobné příspěvky

RECENZE: Filorga – pleťová kosmetika s účinky estetické medicíny

RECENZE: Filorga – pleťová kosmetika s účinky estetické medicíny

Myslíte si, že není možné vyzrát na stárnutí pleti? Omyl! Přírodní francouzská značka Filogra je v této oblasti opravdový expert. Spousta ...

Celý příspěvek

NOVINKA: ZPOMALTE (stárnutí vaší pleti)!

NOVINKA: ZPOMALTE (stárnutí vaší pleti)!

Donedávna bylo trendy zrychlovat. Žijeme v hodně vysokém tempu. Teď se o slovo hlásí hnutí za zpomalení, které tvrdí, že „čím rychleji, tím lépe“ už ...

Celý příspěvek