Váš oblíbený make-up True Match s pečujícím složením slaví narozeniny

notino.cz  |  25. 11. 2020  |  Přidat komentář

True Match

15 let po vašem boku, 15 let prosazování rozmanitosti, 15 let posilovaní sebevědomí, 15 let péče o vaši pleť, 15 let oddanosti naších expertů, nyní je ten správný čas oslavit 15 let True Match make-upu!

Ikonický make-up True Match od L’Oréal Paris nebyl vytvořen, aby skryl vaše pravé já pod silnou vrstvu make-upu, ale naopak, aby co nejvíce podtrhl vaši osobnost, přirozenou krásu a zlepšil kvalitu vaší pleti. Make-up, který pečuje o vaši pleť a který odpovídá odstínu pleti každé z nás. To vše se ukrývá v 15 různých odstínech, pro všechny tóny a podtóny pleti, protože my všichni za to stojíme!

Před 15 lety True Match jako průkopník v oblasti perfektní shody představil na trh řadu 15 odstínů, dle tónu i podtónu pleti, což je téměř dvojnásobek toho, co ostatní značky v té době nabízely. Díky neustálým inovacím a rozsáhlým vědeckým studiím nyní odpovídá většině odstínům pleti po celém světě (mezinárodně). Protože značka L’Oréal Paris chce, aby se každá žena cítila dobře ve své vlastní kůži a aby byla stále sama sebou.

oap true match notino hu alexandra

True Match se ukázal i jako leader v oblasti inovací receptur: 15 let odhodlání naších expertů přinést složení True Match make-upu ještě blíže k dokonalosti vyústilo v ten nejvíce přirozený finiš, který pomáhá ženám cítit se jako absolutně nejlepší verze jich samotných. Přidejte ultralehké hydratační složení a nejjemnější pigmenty odborně vytvořené v laboratořích L'Oréal a výsledkem je super-zpracovatelné, přirozené, projasňující krytí, které nikdy není fádní. Je tak hydratační, až se skoro neviditelně zapracuje do pleti, ale přitom zakryje všechny případné nedostatky pleti.

True Match a L’Oréal Paris byli vždy i průkopníky v péči o pleť, která byla vždy jeho podstatou. Tuto srdcovou záležitost nyní ještě dále zdokonalují, díky novému složení milující pokožku, u kterého bylo prokázáno, že zlepšuje kvalitu pleti už po dvou týdnech používaní*. Poslední renovací se stal True Match ještě více pečující než kdy předtím. Extra hydratační složení je nyní obohacené o kyselinu hyaluronovou, vitamíny a antioxidanty.

oap true match notino sk veronika

True Match make-up je z 80 % složený z pečujících látek a zbytek složení představují minerální pigmenty. Jedná se tedy o pořádnou dávku hydratace pro vaši pleť. Značka L’Oréal Paris si vždy cenila jedinečnosti. Cílem True Match od počátku bylo, aby se ženy cítily pyšné a hrdé na svou pleť i na své drobné dokonalé nedokonalosti. Tento unikátní produkt chce, abyste nemuseli používat make-up jako prostředek pro zakrytí vaší pleti, ale vnímat ho jako poslední krok v péči o vaši pleť, který má vaši jedinečnost a osobnost maximálně podpořit, a ne ji skrýt. Už žádné hranice mezi vaším make-upem a péčí o vaši pleť!

Oslavte tedy s námi 15 let jedinečného produktu True Match, 15 let vaší důvěry, 15 let prosazování rozmanitosti, 15 let posilovaní sebevědomí a 15 let péče o vaší plet tím, že se budete cítit sebevědomě, krásně a hrdě. Odvažte se být konečně sami sebou! To je jediný narozeninové přání make-upu True Match! Všechno nejlepší k narozeninám True Match!

* Klinicky testováno, kosmeticko-klinická studie na 42 ženách.

 

Související produkty

Komentáře

V diskuzi je 0 příspěvků

Okomentujte článek
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností Notino s.r.o. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.​
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:

Podobné příspěvky

RECENZE: Nejlepší BB krémy, které musíte vyzkoušet

RECENZE: Nejlepší BB krémy, které musíte vyzkoušet

BB krémy už dávno nejsou jen letním hitem. Pokud si nechcete dávat na tvář vrstvu make-upu a upřednostníte jen lehké a rychlé sjednocení barvy pleti, ...

Celý příspěvek

Recenze: Vybíráme ty nejlepší červené rtěnky

Recenze: Vybíráme ty nejlepší červené rtěnky

Rudé líčení rtů přitahuje oči mužů stejně nevyhnutelně jako noční můru světlo pouliční lampy. Mezi dekorativní kosmetikou zkrátka nenajdete nic ...

Celý příspěvek