Vaše pleť může vypadat tak, jak chcete vy!

Tereza  |  11. 7. 2016  |  Přidat komentář

kosmetika Darphin

Darphin je kvalitní francouzská značka přírodní kosmetiky, jejímž cílem je uspokojit i ty nejnáročnější zákaznice. Proto veškeré suroviny získává z ekologicky čistých oblastí a zpracování probíhá nejmodernějšími metodami na bázi nových objevů a vlastních inovačních receptur. Značka Darphin se zaměřuje na rostlinná séra, esenciální oleje a ochranné krémy, které jsou opravdu maximálně účinné a zároveň šetrné i k velmi citlivé pleti.

Jako spousta jiných značek luxusní kosmetiky, i kosmetika Darphin pochází z kosmetických salonů. Když v roce 1958 otevřel zakladatel značky, Pierre Darphin, v Paříži svůj první Insitut krásy, nastartoval tím doslova revoluci v kosmetickém průmyslu. Téhož roku vytvořil i své první sérum a byl také mezi prvními na trhu, kdo pracoval na zkrášlení celého tělo. Jeho hlavním cílem bylo poskytnout klientům co nejkomplexnejší možné ošetření. O více než padesát let později je Pierrův neústupný perfekcionismus, selektivita a soustředěná pozornost k detailu zosobněna v každém oleji, séru a krému Darphin.

Kdo tuto značku zná, tak jistě slyšel o pečujícím programu na míru ve třech dimenzích, který pro každý typ pleti stanovuje individuální péči. Pro stanovení této individuální péče jsou stěžejní tyto tři otázky.

Jaký je problém vaší pleti?

Problém vaší pleti vyřeší odpovídající sérum. Určitě víte, co vaši pleť trápí nejvíc. Podle toho si vyberte to správné sérum. Séra mají vysoký podíl aktivních látek, které prostupují do spodních vrstev pleti, kde účinně korigují specifické problémy pleti. Vždy se aplikuje ráno na čistou pleť.

Jaký je typ vaší pleti?

Na základě svého typu pleti si vyberte aromatickou péči. Večer dodáte pleti rovnováhu pomocí aromatické péče (esenciální oleje). Vyživuje pokožku, chrání ji před volnými radikály a navrací jí přirozený jas a harmonii. Oleje pronikají hluboko do organismu, detoxikují a čistí lymfatický systém.

Jaký chcete své pleti dodat vzhled?

Podle toho, jakého chcete dosáhnout výsledku, vyberte si odpovídající krém. Krémy Darphin představují poslední dotyk 3D péče, doplňují a posilují účinky sér a aromatické péče. Pleť hydratují, zdokonalují její texturu, chrání před škodlivými vnějšími vlivy a zmírňují viditelné známky stárnutí. Krémy aplikujte ráno po vhodném rostlinném séru a večer po aromatické péči.

Dermokosmetika Darphin nabízí přípravky pro pleť normální i citlivou, mladou, zralou a povadlou, takže si vybere opravdu každý. Z rozsáhlé škály produktů mám pro vás dva osvědčené tipy, které jsem si hodně oblíbila a věřím, že si je oblíbíte i vy.

Hydratační krém pro sjednocení barevného tonu pleti Darphin Melaperfect SPF 20

Hydratační a rozjasňující denní krém spadá do ochranné a depigmentařní péče Darphin. Chrání pokožku před škodlivými vlivy UV paprsků (vhodný na právě probíhající letní sezonu), posiluje, rozjasňuje a zkrášluje pleť. Dodává pleti intenzivní a hloubkovou hydrataci, čímž zlepšuje buněčnou obnovu pleti. Obsahuje výtažky z pšenice, kyselinu salicylovou a hylauronovou, vitamíny E a C. Díky svému jedinečnému složení pomáhá dosáhnout barevného sjednocení pleti  a redukuje tmavé skvrny až o 30 %. Tento krém je vhodný především pro ty z vás, které jste citlivé na vznik pigmentových skvrn a pro unavenou a bledou pleť.

darphin melaperfect 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Povzbuzující sérum na unavenou pleť  Darphin Vitalskin

Energizující sérum je vhodné pro všechny typy pleti a věkové skupiny a hlavně pro pleť, která vykazuje známky únavy. Naše pleť je oslabována rychlým životním stylem, klimatickými podmínkami, znečištěným ovzduším, těhotenstvím, stresem a mnoha dalšími faktory. Tomu je nezbytné přizpůsobit i péči o naši pleť. Tohle sérum dodává unavené pleti vše, co potřebuje - energii, vitalitu a hydrataci. Aplikuje se ráno a večer. Obsahuje kyselinu hylauronovou, výtažek z vlašských ořechů, kofein a vitaminy C a E. Díky tomu obnovuje přirozený jas pleti a plet vyživuje.

darphin vitalskin

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pokud už delší dobu uvažujete o tom, že byste chtěly něco pro svoji pleť udělat a proměnit její kvalitu k lepšímu, tak kosmetiku Darphin určitě vyzkoušejte. Jsem si jistá, že vás rozhodně nezklame.

Tereza Hromečková, produktová specialistka notino.cz

Komentáře

V diskuzi je 0 příspěvků

Okomentujte článek
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností Notino s.r.o. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.​
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář: