Všechny články se štítkem zralá pleť

pleťový olej

Nejlepší olej na pleť: Jak ho vybrat a používat správně?

notino.cz  |  11. 9. 2020

Pleťové oleje se dají označit za naprosto univerzálního pomocníka! Jestli doma ještě žádný nemáte, měli byste s tím rychle něco udělat. Není se čeho bát ani v případě, že máte mastnější nebo citlivou pleť. Co všechno umí a jak si vybrat ten správný?

Celý příspěvek

masky na obličej

Jedna pleťová maska někdy nestačí. Zkuste multimasking!

Adrián  |  9. 9. 2020

Není maska jako maska. Pleťové masky volíme podle typu pleti nebo problému, který naše pokožka zrovna řeší a dává nám to bohužel dost viditelně najevo. Žádná z masek ale není univerzální, a proto byste měli vyzkoušet multimasking – kombinaci masek podle toho, co přesně vaše pleť právě potřebuje!

Celý příspěvek

pleťová séra

Séra na pleť: Proč byste je měla začít používat už dnes

notino.cz  |  25. 8. 2020

Čištění, tonizace, denní a noční krém. Vaše každodenní beauty rutina vypadá přesně tak, ale stejně máte pocit, že pleť není v nejlepší kondici? Pleťová séra umějí pokožku rozzářit a poradí si s nedostatkem hydratace, černými tečkami i řadou dalších problémů. Máme pro vás přehlídku devíti nejlepších!

Celý příspěvek

pigmentové skvrny

1 Jak se zbavit pigmentových skvrn? Máme řešení!

notino.cz  |  26. 6. 2020

Tmavé pigmentace, kvůli kterým působí pokožka unaveně a staře, dokážou potrápit. Netřeba ale věšet hlavu, sjednocení tónu pleti a odstranění nežádoucích pigmentových skvrn dnes už není věda

Celý příspěvek

krém na vrásky

1 Nejlepší krémy proti vráskám

notino.cz  |  9. 1. 2020

Patříte k těm šťastným, které už si hýčkají dokonalého bodyguarda své pleti, nebo ho stále hledáte? Objevit účinný krém na vrásky, který bude přesně sedět vaší pleti, je totiž jako najít zlatý grál. Náš manuál vás provede těmi nejlepšími, rozdělenými podle typu pokožky a věku

Celý příspěvek

1 3