Všechny články se štítkem zralá pleť

tělové oleje

Hydratace (nejen) v zimě: Vsaďte na tělový olej

notino.cz  |  6. 1. 2021

Patří tělové oleje mezi vaše stálice, nebo vás pořád odrazuje jejich „ulepená“ konzistence? Nebojte, když dáte šanci opravdu kvalitním olejům, budete si užívat hebkou pokožku a žádný mastný efekt se konat nebude. Kdy jindy oleje na tělo využít, když ne teď? Nejen, že perfektně hydratují chladem vysušenou pokožku, umí toho mnohem víc! Jak vybrat ten pravý a jak oleje používat správně?

Celý příspěvek

kartáček

Nejlepší čisticí kartáčky na pleť: Vyberte si ten pravý

notino.cz  |  23. 12. 2020

Po bezchybné pleti už nemusíte jen toužit. Mnoho renomovaných kosmetických firem totiž nabízí úžasné čisticí kartáčky na pleť, které při pravidelném používání slibují hloubkově vyčištěnou, dokonale hebkou, zářivou a pevnou pokožku. Elektrické přístroje na čištění pleti obličej prokrví, velmi jemně promasírují i zbaví odumřelých suchých šupinek. Jak ale vybrat ten nejvhodnější?

Celý příspěvek

vrásky

1 Peptidy v kosmetice: Zaručená cesta k pleti bez vrásek

notino.cz  |  4. 11. 2020

Toužíte po omlazení a zpevnění pleti? Zaměřte se na peptidy! Jestli jste se ještě se žádným peptidovým krémem nebo sérem nesetkala, je čas to napravit: podívejte se na to nejlepší, co anti-age kosmetika nabízí

Celý příspěvek

vrásky

Zaměřeno na péči o krk a dekolt: Vyhlaďte vrásky i druhou bradu

notino.cz  |  24. 9. 2020

Péče o oblast krku a dekoltu se často zanedbává. Přitom tato část kůže stárne jako jedna z prvních! Proto je také třeba jí věnovat patřičnou pozornost a péči. Přiznejte, jak často zapomínáte právě na tyto citlivé oblasti? Věděli jste, jak moc prospívá těmto partiím masírování, a že byste měli většinu produktů na pleť aplikovat právě od krku směrem nahoru?

Celý příspěvek

lifting

Lifting obličeje (téměř) na počkání: Top péče pro vyhlazení pleti!

notino.cz  |  18. 9. 2020

Kéž by šel věk uhádnout jen tak, že nás někdo rozpůlí a spočítá letokruhy. Přibývající roky se ale hlásí o slovo trochu víc viditelně, a proto nesmíme podcenit kvalitní liftingovou péči! Poradíme vám, jak vypnout pleť, aniž byste jako ve filmu museli hledat pramen věčného mládí. Ale kdyby ho někdo z vás opravdu našel, dejte nám do redakce vědět

Celý příspěvek

1 3 4